Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Maçýn Hesabýný KÝM Verecek?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Standart Bu Maçýn Hesabýný KÝM Verecek?

BMN'DEN DUYURU

Þampiyonluða giden yolda önemli bir dönemeç... Trabzonspor’umuz Bursaspor deplasmanýnda. Taraftarlarýmýz da, genel futbol kamuoyu gibi galibiyetten emin. Fakat maçýn baþlamasýyla birlikte garip olaylar da start alýyor. Kolyesini çýkarmayý unutuðu için futbolcumuza sarý kart gösterecek kadar dikkatli(!) ve kurallara baðlý(!) olan orta hakem takdir haklarýný sürekli ev sahibi takýmdan yana kullanýyor, olmadýk kararlarla takýmýmýzýn direnci ve þevki kýrýlmaya çalýþýlýyor.

Takýmýmýz buna raðmen rakibi üzerinde müthiþ bir baský kurarak önce beraberliði yakalýyor ve daha sonra galibiyet golü için bastýrmaya baþlýyor. Olan da asýl o zaman oluyor, rakibin takýmýn – cezasý, her nasýl oluyorsa, maçtan bir önceki günün akþamý iptal edilen – futbolcusu net ofsayt pozisyonundayken topu aðlarýmýza gönderiyor! Tespiti için ne Piero’ya, ne de baþka herhangi bir teknolojik aygýta gerek duyulmayacak kadar net olan ofsayt pozisyonu hizada olan yardýmcý hakem tarafýndan süzülemiyor!

Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takýmýmýzýn nizami golü ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayýlýyor. Sonuçta Trabzonspor yeniliyor ve liderlikten oluyor. Ama takýmýmýz ne yapsýn. Öyle bir maç düþünün ki, bir deðil üç hakem bile, en yumuþak tabirle, art niyetli… Federasyon ise, her zamanki gibi yine, ne yapmaya çalýþtýðý anlaþýlmayan – ya da aslýnda çok iyi anlaþýlan – bir haksýzlýk odaðý…

Þimdi Trabzonspor taraftarlarý olarak soruyoruz: 1 puanýn bile altýn deðerinde olduðu bu sezonda takýmýmýzýn haftalardýr gasbedilen puanlarýnýn hesabýný kim verecek? Trabzonspor’un þampiyonluktan edilmesinden kimlerin ne gibi çýkarlarý var? Bu ligde futbol mu oynanýyor, yoksa kirli ellerin yazdýðý ve yönettiði, elinde düdük olan tetikçilerin ise oynadýðý bir tiyatro oyunu mu? Bu onursuz tezgahlara daha ne kadar göz yumulacak?

Türk futbolunun geleceðinin futbolumuzun bu tezgahlarý düzenleyen emek hýrsýzlarýnýn elinden kurtarýlmasýnda yattýðý görülemiyor mu?

Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama þunun da bilinmesini istiyoruz ki, üzerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulaþmaktan asla alýkoymayacak, inancýmýzý asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hýrslandýracaktýr.

Bu kirli tezgahlarý bozacak olan güç Trabzonspor’un ihtilalci geçmiþi, bugünü ve geleceðidir!

Trabzonspor taraftarý, hakkýnýn yendiði yerde tepkisini en etkili þekilde göstermiþtir, göstermeye de devam edecektir.

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu
    Konu Can basten tarafýndan (15.12.2008 Saat 01:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Nereden
    Trabzon

Aslýnda öz eleþtiri yapacak olursak ilk hesap sormamýz gereken kendi yönetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir baþýný ezerler. Özhan Canaydýnýn Gs de yaptýðý ahmak centilmenlik ayaklarý bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasýnda Ankaragücü maçýnda vurulmalýydý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

masaya deðil kafalarýna vurmak gerek yumruklarý!!!
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    38

biz hesaplarý sahada çürüteceðiz yeterki taraftarýmýz sonuna kadar bu takýmýn destekçisi olsun.ilk yarýyý 1 gol geride kapatýp ikinci yarýyý býrakýn rakip takýmýn yarý sahasýnda oynamayý;18 e hapseden,bursaspor seyircisini yönetim istifa dedirten takýmýmýza helal olsun.moraliniz bozmayýn siz mücadele edin yeter.
    bu seyircci her zaman sizinle olacak DESTEÐE DEVAM.
    BÝZ TARAFTAR OLARAK OYUNLARI BOZACAÐIZ,FUTBOLCULARIMIZ DA SAHADA BOZACAK.BÝZE ATILAN GOLLERÝN HEP BÝR FAZLASINI ATACAÐIZ ÝNÞALLAH
    Kapitalizmin zaafý sunduðu nimetlerin eþit paylaþýlmamasýdýr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eþit paylaþýlmasýdýr

B.Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yönetim gerekli açýklamayý yaptý yarýnda forumda bir baþlýkta gördüm saat 2 de lig tvdeymiþ sadri baþkan öyle diyor forumdaki bir arkadaþ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý invincible Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest
    ben mail attým saymadýk kelime býrakmadým
    Ama bu adamýn ben suratýna iþ....em yine fayda etmez utanma yoýkkkiiiii

S@K@RON_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    35

La adam Fenerli galiba

Bize Her Yer Trabzon

Yuиuک λz | вσяdσ mλvi

KÖKSAL AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Haftaya avni akere tarihi bir gün yaþatmak ve mahþeri bir kalabalýk seyirci kitlesi ile doldurmak lazým.Bunu ypmayan taraftarýn taraftarlýðýndan þüphe ederim ben. hadi maça maça..

Barýþ Mayda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yönetim gerekli açýklamayý yaptý yarýnda forumda bir baþlýkta gördüm saat 2 de lig tvdeymiþ sadri baþkan öyle diyor forumdaki bir arkadaþ
    ya kusura bkma rahatsýz ettim ama sadri baþkan ne zaman cýkýcakmýþ lig tv den bilgilendirirsen sevinirim
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Bu þerefsizlerden hesap soracak bir Allah ýn kulu yokmu ??? Bu þerefsizler bildiriden protestotan felan anlamýyolar bunlara hýncal uluç misali hesap sormak lazým yoksa daha çok ahlanýp vahlanýrýz.Býçak kemiðe dayandý artýk.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Çaðatay Özmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

umutun attýðý da ofsayttý. ben mi yanlýþ gördüm?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Çaðatay Özmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    umutun attýðý da ofsayttý. ben mi yanlýþ gördüm?
    dogru gordun, hakem de dogru gordu ve uyguladý, ama sercanýnkýný gordu fakat uygulamadý ...

SARI61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    35

ulan ýbne hakemler nerde capulcu tecrubesýz hakem var býzým maclara verýlýyor býzý cekemyen serfsýz hakemler bunun hesabýný sýze sene sonunda sampýyon olarak kesýcez ozman o suratlarýnýzý gormek ýstýyrum haydý renkdaslr kenetlenme zamaný takýmý bu yolda yalnýz býrakmayalým trabzon býzým herseyýmýz onsuz yapamayýz ben ýnanýyorum guvenným tam bu yola bas koyduk ýnsaalh soke soke sampyon olucaz sýze ýnat and ýctýk

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçýn hesabýný cumhurbaþkaný bile veremez.
    Canýmýzý sýkan nokta,bu hatalarýn bilerek yapýldýðýna olan inancýmýz.
    Yýllardýr ayný hatalarla puanlarýmýz uçuyor,sonra spor programlarýnda birileri çýkýp olur böyle þeyler diyip üstünü kapatýyorlar.
    Yapacak ne var;teknolojiyi futbola sokmaktan baþka.

trab61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

merak etmeyin yarin ligtvde baskanimiz konuk olacak hepiniz bakin. bak nasil baskan olurmus gorsun herkes.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Ýnþallah bir gün buluruz þu hesap verecek kiþiyide TÜRK futbolu temizlenir..
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razý deðil.
    adrenalinn

trab61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

baskanimiz yarin gereken aciklamalari yapacaktir. bundan hic suphem yok.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

OnOuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda öz eleþtiri yapacak olursak ilk hesap sormamýz gereken kendi yönetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir baþýný ezerler. Özhan Canaydýnýn Gs de yaptýðý ahmak centilmenlik ayaklarý bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasýnda Ankaragücü maçýnda vurulmalýydý...

Kesinlikle katýlýyorum abi... O yumruk sert bi sekilde gereken yerlere mesajýný iletmeli. Bunu yapacak olanda basta yonetim olmak üzere bizleriz...
    TRABZON için 3G = Gýymalý, Guymak, Gaygana

BMN - SAMSUN

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Kaç maçdýr yenik duruma duþup sonra galip gelmeye çalýþan teknik heyet en buyuk suçludur....Suçlu arýyorsanýz biride sizsiniz Burasý Taraftarýn buluþduðu yer eðer siz boyle gaz vermeye devam ederseniz....Yarýn sahaya yine birileri atlar....ve de bu oyunda(dýþ güçlerin) en buyuk kozlarýný da ortaya koymuþ olursunuz...Kapatýlmasý gereken bi Baþlýk

Ýçten yýkýlýrýz içten....

Çaðatay Özmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takýmýmýzýn nizami golü ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayýlýyor.

bu cümlenin çýkartýlmasýný istiyorum
    böyle olacaksa nerede kaldý dürüstlük doðruluk

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Bursaspor ikinci golü atarken bizim taraftaki kaleye gol atýlmýþtý, gol atýlýrken hakem karþý çizgide, bizde tel örgülerin dibinde deðete yakýn pozisyondaydýk, Bursa golü attý, ofsayt dedik,

Trabzonsporun verilmeyen ikinci golünün ofsayt olduðunu TV kanallarý, Maratonda Toroðluna Þansal 76 cm Umut ofsayt diyor, bazýlarý da ofsayt deðil diyor. Ancak biz ikinci golü göremedik, zira Bursa seyircilerinin olduðu taraftaki kale önünde olaylar cereyan ediyor. Bu pozisyona gol diyenler var.

Yattarayý ayný pozisyonda iki kez hakemin önünde top Yattaranýn ayaðýnda iken yere düþürülüyor, hakem her iki pozisyonda da devam diyor. Benim gördüðüm her iki pozisyonda faul vardý, orta hakem vermedi.
    Konu Adil ÖZGÜR tarafýndan (15.12.2008 Saat 01:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama þunun da bilinmesini istiyoruz ki, üzerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulaþmaktan asla alýkoymayacak, inancýmýzý asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hýrslandýracaktýr.
    Bu kirli tezgahlarý bozacak olan güç Trabzonspor’un ihtilalci geçmiþi, bugünü ve geleceðidir!
    Trabzonspor taraftarý, hakkýnýn yendiði yerde tepkisini en etkili þekilde göstermiþtir, göstermeye de devam edecektir.

Iste özellikle bu satirlar cok önemli, ayrica yönetimin verdigi demeclerde mutlaka ve mutlaka artik bu olayin üzerine basmasi gerekiyor, Ersun Yanal'in da. Essek olursan semer vuran cok olur. Hakkimizi her platformda aramaliyiz. Gayseri, Sivas ve Bursa maclarinda hakem rezaleti yasadik ama tv lerde yöneticilerden tek kelime yok. Böyle olmaz !
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Biz sadece puan kaybý yaþadýðýmýz maçlarda hakem hatasý daha doðrusu takýmýmýz aleyhine kasýtlý kararlar görmedik...

Ýbb maçýndan sonra 4 tane attýðýmýz halde yanýmdaki Orkuna "Yönetimin ARTIK hakemler hakkýnda birþeyler demesi lazým" demiþti. Yani o zamana kadar bile çok açýk kasýtlý kararlara kurban edilmeye çalýþýlmýþtýk. Yönetimimize yapýlan açýklamadan ötürü teþekkür ediyorum.

Bizim kuzenin golü yedikten sonra dediði "Þimdi bizim hakkýmýzý kim arayacak" sorusunun sorulmasýna sebep oldu yönetimimiz belki ama bugünkü açýklama gayet sert olmuþ...

cngz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

bizim forvetler þu anki gs forvetleri gibi golleri leblebi gibi atsaydý maç 5-6 golle biterdi o zaman hakemleride yenmiþ olurduk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)