Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bu Man Hesabn KM Verecek?

Trabzonspor Kongre yesi
    Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Ya
    37

Standart Bu Man Hesabn KM Verecek?

BMN'DEN DUYURU

ampiyonlua giden yolda nemli bir dneme... Trabzonspor’umuz Bursaspor deplasmannda. Taraftarlarmz da, genel futbol kamuoyu gibi galibiyetten emin. Fakat man balamasyla birlikte garip olaylar da start alyor. Kolyesini karmay unutuu iin futbolcumuza sar kart gsterecek kadar dikkatli(!) ve kurallara bal(!) olan orta hakem takdir haklarn srekli ev sahibi takmdan yana kullanyor, olmadk kararlarla takmmzn direnci ve evki krlmaya allyor.

Takmmz buna ramen rakibi zerinde mthi bir bask kurarak nce beraberlii yakalyor ve daha sonra galibiyet gol iin bastrmaya balyor. Olan da asl o zaman oluyor, rakibin takmn – cezas, her nasl oluyorsa, matan bir nceki gnn akam iptal edilen – futbolcusu net ofsayt pozisyonundayken topu alarmza gnderiyor! Tespiti iin ne Piero’ya, ne de baka herhangi bir teknolojik aygta gerek duyulmayacak kadar net olan ofsayt pozisyonu hizada olan yardmc hakem tarafndan szlemiyor!

Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takmmzn nizami gol ofsayt gerekesiyle geersiz saylyor. Sonuta Trabzonspor yeniliyor ve liderlikten oluyor. Ama takmmz ne yapsn. yle bir ma dnn ki, bir deil hakem bile, en yumuak tabirle, art niyetli… Federasyon ise, her zamanki gibi yine, ne yapmaya alt anlalmayan – ya da aslnda ok iyi anlalan – bir hakszlk oda…

imdi Trabzonspor taraftarlar olarak soruyoruz: 1 puann bile altn deerinde olduu bu sezonda takmmzn haftalardr gasbedilen puanlarnn hesabn kim verecek? Trabzonspor’un ampiyonluktan edilmesinden kimlerin ne gibi karlar var? Bu ligde futbol mu oynanyor, yoksa kirli ellerin yazd ve ynettii, elinde ddk olan tetikilerin ise oynad bir tiyatro oyunu mu? Bu onursuz tezgahlara daha ne kadar gz yumulacak?

Trk futbolunun geleceinin futbolumuzun bu tezgahlar dzenleyen emek hrszlarnn elinden kurtarlmasnda yatt grlemiyor mu?

Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama unun da bilinmesini istiyoruz ki, zerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulamaktan asla alkoymayacak, inancmz asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hrslandracaktr.

Bu kirli tezgahlar bozacak olan g Trabzonspor’un ihtilalci gemii, bugn ve geleceidir!

Trabzonspor taraftar, hakknn yendii yerde tepkisini en etkili ekilde gstermitir, gstermeye de devam edecektir.

BordoMavi.Net Ynetim Kurulu
    Konu Can basten tarafndan (15.12.2008 Saat 02:22 ) deitirilmitir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Aslnda z eletiri yapacak olursak ilk hesap sormamz gereken kendi ynetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir ban ezerler. zhan Canaydnn Gs de yapt ahmak centilmenlik ayaklar bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasnda Ankaragc manda vurulmalyd...

Trabzonspor Kongre yesi
    Emirhan merolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

masaya deil kafalarna vurmak gerek yumruklar!!!
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

yelik tarihi
    18.08.2008
    Nereden
    Aksaray
    Ya
    35

biz hesaplar sahada rteceiz yeterki taraftarmz sonuna kadar bu takmn destekisi olsun.ilk yary 1 gol geride kapatp ikinci yary brakn rakip takmn yar sahasnda oynamay;18 e hapseden,bursaspor seyircisini ynetim istifa dedirten takmmza helal olsun.moraliniz bozmayn siz mcadele edin yeter.
    bu seyircci her zaman sizinle olacak DESTEE DEVAM.
    BZ TARAFTAR OLARAK OYUNLARI BOZACAIZ,FUTBOLCULARIMIZ DA SAHADA BOZACAK.BZE ATILAN GOLLERN HEP BR FAZLASINI ATACAIZ NALLAH
    Kapitalizmin zaaf sunduu nimetlerin eit paylalmamasdr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eit paylalmasdr

B.Yiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2008
    Nereden
    Orta Dou

hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ynetim gerekli aklamay yapt yarnda forumda bir balkta grdm saat 2 de lig tvdeymi sadri bakan yle diyor forumdaki bir arkada

yelik tarihi
    21.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt invincible Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest
    ben mail attm saymadk kelime brakmadm
    Ama bu adamn ben suratna i....em yine fayda etmez utanma yokkkiiiii

S@K@RON_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.12.2006
    Nereden
    Uak
    Ya
    31

La adam Fenerli galiba

Bize Her Yer Trabzon

Yuиuک λz | вσяdσ mλvi

KKSAL AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    44

Haftaya avni akere tarihi bir gn yaatmak ve maheri bir kalabalk seyirci kitlesi ile doldurmak lazm.Bunu ypmayan taraftarn taraftarlndan phe ederim ben. hadi maa maa..

Bar Mayda - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ynetim gerekli aklamay yapt yarnda forumda bir balkta grdm saat 2 de lig tvdeymi sadri bakan yle diyor forumdaki bir arkada
    ya kusura bkma rahatsz ettim ama sadri bakan ne zaman ckcakm lig tv den bilgilendirirsen sevinirim
    Jackson Avelino Coelho Jaj

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Bu erefsizlerden hesap soracak bir Allah n kulu yokmu ??? Bu erefsizler bildiriden protestotan felan anlamyolar bunlara hncal ulu misali hesap sormak lazm yoksa daha ok ahlanp vahlanrz.Bak kemie dayand artk.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

aatay zmen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

umutun att da ofsaytt. ben mi yanl grdm?

Trabzonspor Kongre yesi
    Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt aatay zmen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    umutun att da ofsaytt. ben mi yanl grdm?
    dogru gordun, hakem de dogru gordu ve uygulad, ama sercannkn gordu fakat uygulamad ...

SARI61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2008
    Nereden
    Aydn
    Ya
    32

ulan bne hakemler nerde capulcu tecrubesz hakem var bzm maclara verlyor bz cekemyen serfsz hakemler bunun hesabn sze sene sonunda sampyon olarak kescez ozman o suratlarnz gormek styrum hayd renkdaslr kenetlenme zaman takm bu yolda yalnz brakmayalm trabzon bzm herseymz onsuz yapamayz ben nanyorum guvennm tam bu yola bas koyduk nsaalh soke soke sampyon olucaz sze nat and ctk

magicyattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2006
    Nereden
    Trabzon

Bu man hesabn cumhurbakan bile veremez.
    Canmz skan nokta,bu hatalarn bilerek yapldna olan inancmz.
    Yllardr ayn hatalarla puanlarmz uuyor,sonra spor programlarnda birileri kp olur byle eyler diyip stn kapatyorlar.
    Yapacak ne var;teknolojiyi futbola sokmaktan baka.

trab61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

merak etmeyin yarin ligtvde baskanimiz konuk olacak hepiniz bakin. bak nasil baskan olurmus gorsun herkes.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre yesi

Enes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

nallah bir gn buluruz u hesap verecek kiiyide TRK futbolu temizlenir..
    Sylesem tesiri yok
    Sussam gnl raz deil.
    adrenalinn

trab61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

baskanimiz yarin gereken aciklamalari yapacaktir. bundan hic suphem yok.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

OnOuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2008
    Nereden
    Antalya

Alnt Uzunolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aslnda z eletiri yapacak olursak ilk hesap sormamz gereken kendi ynetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir ban ezerler. zhan Canaydnn Gs de yapt ahmak centilmenlik ayaklar bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasnda Ankaragc manda vurulmalyd...

Kesinlikle katlyorum abi... O yumruk sert bi sekilde gereken yerlere mesajn iletmeli. Bunu yapacak olanda basta yonetim olmak zere bizleriz...
    TRABZON iin 3G = Gymal, Guymak, Gaygana

BMN - SAMSUN

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.01.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

Ka madr yenik duruma duup sonra galip gelmeye alan teknik heyet en buyuk suludur....Sulu aryorsanz biride sizsiniz Buras Taraftarn buluduu yer eer siz boyle gaz vermeye devam ederseniz....Yarn sahaya yine birileri atlar....ve de bu oyunda(d glerin) en buyuk kozlarn da ortaya koymu olursunuz...Kapatlmas gereken bi Balk

ten yklrz iten....

aatay zmen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Can basten Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takmmzn nizami gol ofsayt gerekesiyle geersiz saylyor.

bu cmlenin kartlmasn istiyorum
    byle olacaksa nerede kald drstlk doruluk

Adil ZGR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    58

Bursaspor ikinci gol atarken bizim taraftaki kaleye gol atlmt, gol atlrken hakem kar izgide, bizde tel rglerin dibinde deete yakn pozisyondaydk, Bursa gol att, ofsayt dedik,

Trabzonsporun verilmeyen ikinci golnn ofsayt olduunu TV kanallar, Maratonda Toroluna ansal 76 cm Umut ofsayt diyor, bazlar da ofsayt deil diyor. Ancak biz ikinci gol gremedik, zira Bursa seyircilerinin olduu taraftaki kale nnde olaylar cereyan ediyor. Bu pozisyona gol diyenler var.

Yattaray ayn pozisyonda iki kez hakemin nnde top Yattarann ayanda iken yere drlyor, hakem her iki pozisyonda da devam diyor. Benim grdm her iki pozisyonda faul vard, orta hakem vermedi.
    Konu Adil ZGR tarafndan (15.12.2008 Saat 02:06 ) deitirilmitir.
    BR AA BR CAN, BR CAN BR TRABZONSPOR

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt Can basten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama unun da bilinmesini istiyoruz ki, zerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulamaktan asla alkoymayacak, inancmz asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hrslandracaktr.
    Bu kirli tezgahlar bozacak olan g Trabzonspor’un ihtilalci gemii, bugn ve geleceidir!
    Trabzonspor taraftar, hakknn yendii yerde tepkisini en etkili ekilde gstermitir, gstermeye de devam edecektir.

Iste zellikle bu satirlar cok nemli, ayrica ynetimin verdigi demeclerde mutlaka ve mutlaka artik bu olayin zerine basmasi gerekiyor, Ersun Yanal'in da. Essek olursan semer vuran cok olur. Hakkimizi her platformda aramaliyiz. Gayseri, Sivas ve Bursa maclarinda hakem rezaleti yasadik ama tv lerde yneticilerden tek kelime yok. Byle olmaz !
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Biz sadece puan kayb yaadmz malarda hakem hatas daha dorusu takmmz aleyhine kastl kararlar grmedik...

bb mandan sonra 4 tane attmz halde yanmdaki Orkuna "Ynetimin ARTIK hakemler hakknda bireyler demesi lazm" demiti. Yani o zamana kadar bile ok ak kastl kararlara kurban edilmeye allmtk. Ynetimimize yaplan aklamadan tr teekkr ediyorum.

Bizim kuzenin gol yedikten sonra dedii "imdi bizim hakkmz kim arayacak" sorusunun sorulmasna sebep oldu ynetimimiz belki ama bugnk aklama gayet sert olmu...

cngz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

bizim forvetler u anki gs forvetleri gibi golleri leblebi gibi atsayd ma 5-6 golle biterdi o zaman hakemleride yenmi olurduk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)