Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 117 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp'ten Federasyon'a Tepki

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

bence şimdilik güzel bir açıklama. ama inanın etkisi sadece eskişehir maçında sürer. ikinci yarı ne olur bilinmez ???

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istedikleri oldu
    puan farkı kapandı...
    hakkımız helal olmasın sizin gibi emek hırsızlarına..
    yönetim de gecikti bence
    atı alan üsküdar'da şu an...
    2-3 maç iyi maç yönetirler
    sonra eski tas eski hamam olur
    daha sert tedbirler lazım
    inşallah eskişehir maçında tepkimizi koyarız taraftar olarak...
    McLas was Here

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar; yasiniz genc; ya hatirlamiyor ya cabuk unutuyorsunuz; uzuluyorum sizlere...

sen Trabzondan birak aciklama yapmayi 50 bin kisi meydanda yurusen; bomba atsan; istanbula sinek viziltisi gelmez. Bu tribunlerde kac kere siyah bayraklar acildi; calinan sampiyonluklarda millet kafasina sikti; intihar etti; trabzonda 30 bin kisi yuruyus yapti; en buyuk haber sag alt koseden yukari cikmadi istanbul gazetelerinde.

O hakem istesede o golu iptal edemezdi. Sedat Peker denen it; adamin anasini beller. Su an mhk 3 adamin elinde; Mecnun Odyakmaz(Sedat Pekerin enistesi ve kasasidir), Melih Gokcek, Aziz yildirim. Bu ucu icinde ister inanin ister inanmayin en etkisizi yine Aziz Yildirimdir.

Turkiyede ceteler, gladyo bitmeden; ergenekonlar tasfiye edilmeden TS sampiyonluk falan goremez. Iddiada 3,6 vermis Bursa; gidin bakin bakalim kimler oynamis 8 haftadir kazanamayan bursaya. Iddadan her hafta ceteye 3-4 trilyon para akar.

Bunlari bilmiyorsunuz; yok dakka 34'te 61 de siyah bayrak acalim; yok sahaya gozluk atsin herkes; hikaye bunlar arkadaslar. Sinek Viziltisi. Takimin oynadigi futboldan keyif alin; sampiyonlar ligi ya da uefaya gidersek seneye izleriz gercek TSyi.

Fazla hayal kurarsaniz cok husrana ugrarsiniz. Ben 30 yasimdayim; saclarimi agartti TS, yazik gencliginize.. degmez bu kadr heyecana.. yapabileceginiz hic bir sey yok..

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yarin baskanimizi ligtvde futbol gundeminde izleyebilirsiniz.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yönetim resmi siteden bir aciklama yapmis iyi ama kimin umurunda? Televizyon kanallarinda bangir bangir hakkimizin yenildigini söylemiyorlarda resmi siteden yayinliyorlar. Yönetimi begeniyorum, iyi güzel ama verdigin beyanatlarda artik deginmelisin bu tür hakem rezaletlerine. Sivas macinin 5. dakikasinda verilmeyen bariz ve net penaltiyi hala unutamiyorum. Bursa macini söylemeye bile gerek yok.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Milli Takım antrenörlerinden Barış Özbek'e yanıt veriliyor..

TRABZONSPOR a neden yanıt vermiyor?

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=202&ftxtID=5699
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivas maçı dönüşü havalanındaki protestolarımızda ben maçın gözlemcisi yılnur önen e birileri düğmeye bastı trabzonun şampiyonluğu engelleniyor dediğimde yılnur hoca yok böyle birşey demişti bende sizler trabzona karşı düğmeye bastınız demiştim ve kayseri maçından sonra bu sitede bursa maçında hakem bizi doğruyacak dedim türk futbolu bu işte benim 1 ay evvel görüp havaalanındaki isyanımı bmn de yadırgayan suçlayanlar olmuştu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tv lerin Şimdi farklı şekilde lider durumdaki Trabzonsporun maçına geçiyoruz anonsu yerine , evet üstte işler iyice kızıştı 1. ile bilmem kaçıncı arasında 3 puan var anonsu duyuyoruz. istedikleri oldu.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerel medya hinlik peşine koşacağına ulusallaşmanın hesabını yapmalı, takıma da destek çıkmalı. Yönetim çok sert bir açıklama yapıyor ama bu medyada yer bulmuyor. Her taraf birbirine bağlanmış
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mahmut özgener maşa o ne yapsın biraz şiddet be kardeşim utanmasalr olur böle hatalar dicekler isyan edin ulannnnnn yeter ulannnnnn yönetim aklını başına al taraftar çıldırıyooo
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

maç özetinde benim dikkatimi çekti yan hakem vermediği ofsayttan sonra bir diğer ofsayt pozisyonunda bayrak kaldırırken sinsice gülmesi resmen yaptığı pisliğin kastın dışarıya vuruşuydu........

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç özetinde benim dikkatimi çekti yan hakem vermediği ofsayttan sonra bir diğer ofsayt pozisyonunda bayrak kaldırırken sinsice gülmesi resmen yaptığı pisliğin kastın dışarıya vuruşuydu........
    3 eziğe yanlış yapıldığı zaman medya silahı kullanılıp tekrar yanlış olması engelleniyor...

ama bizde medya silahı yok o zaman başka bir silah kullanmak lazım...(belkide mecazi olmasına da gerek yoktur!)...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

yakuphoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ugurozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar; yasiniz genc; ya hatirlamiyor ya cabuk unutuyorsunuz; uzuluyorum sizlere...

sen Trabzondan birak aciklama yapmayi 50 bin kisi meydanda yurusen; bomba atsan; istanbula sinek viziltisi gelmez. Bu tribunlerde kac kere siyah bayraklar acildi; calinan sampiyonluklarda millet kafasina sikti; intihar etti; trabzonda 30 bin kisi yuruyus yapti; en buyuk haber sag alt koseden yukari cikmadi istanbul gazetelerinde.

O hakem istesede o golu iptal edemezdi. Sedat Peker denen it; adamin anasini beller. Su an mhk 3 adamin elinde; Mecnun Odyakmaz(Sedat Pekerin enistesi ve kasasidir), Melih Gokcek, Aziz yildirim. Bu ucu icinde ister inanin ister inanmayin en etkisizi yine Aziz Yildirimdir.

Turkiyede ceteler, gladyo bitmeden; ergenekonlar tasfiye edilmeden TS sampiyonluk falan goremez. Iddiada 3,6 vermis Bursa; gidin bakin bakalim kimler oynamis 8 haftadir kazanamayan bursaya. Iddadan her hafta ceteye 3-4 trilyon para akar.

Bunlari bilmiyorsunuz; yok dakka 34'te 61 de siyah bayrak acalim; yok sahaya gozluk atsin herkes; hikaye bunlar arkadaslar. Sinek Viziltisi. Takimin oynadigi futboldan keyif alin; sampiyonlar ligi ya da uefaya gidersek seneye izleriz gercek TSyi.

Fazla hayal kurarsaniz cok husrana ugrarsiniz. Ben 30 yasimdayim; saclarimi agartti TS, yazik gencliginize.. degmez bu kadr heyecana.. yapabileceginiz hic bir sey yok..
    Şimdi anladınızmı Sivas neden ligin üst sıralarında..
    ...

Nereden
    Trabzon

Orta halli bir açıklama yapacaksın

Haksızlık uygulamalarından şikayet edeceksin

Basın önünde yaptığınız şikayetlere yetkili kimse cevap vermeyecek basın önünde

Sonra kalkıp kulübümüz büyük kulüptür teraneleri anlatacaksınız

Geçin beyler geçin

Kelle koparmadan büyük kulüp olunmaz

Bu şikayetler zamanla alışkanlık haline gelecek bırakın konuşsunlar mantığına bürünecek

Bu hakemin cezalandırılmasını sağlayamıyorsanız büyük kulübü küçük zihniyetle yöneten basiretsiz insanlarsınız. Dünya karmasını transfer etseniz ne yazar...

Nereden
    Giresun

Federasyon'dan Trabzonspor'a cevap

Dün Trabzonspor, Bursa maçındaki hakem hatasını işaret ederek sert bir açıklama yapmıştı. TFF o açıklamaya sessiz kalmadı.

Futbol Federasyonu, bir açıklama yaparak, hakem kararlarında kasıt aramanın kimseye yarar sağlamayacağını bildirdi.
    Federasyondan yapılan açıklamada, profesyonel liglerde 2008-2009 sezonunun ilk yarısının bitmesine sayılı günler kala kamuoyunda yer alan kimi ifadelerin üzülerek izlendiği belirtildi.
    Açıklamada, ''Türkiye profesyonel liglerinde her hafta 68 karşılaşma oynanmaktadır. Futbol Federasyonu olarak tüm maçların kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için tüm birimlerimizle çaba sarfetmekteyiz. Bu süreçte, liglerde mücadele eden kulüplerimizin yöneticilerinin, teknik sorumlularının ve futbolcularının da Türk futbolunun çatı örgütü olan federasyona yardımcı olması gerekmektedir. Türk futbolu hakettiği parlak geleceğe, ancak bu işbirliğiyle ulaşacaktır'' denildi.
    En önemli sorumluluğun, kulüplerin başkan ve yöneticilerine düştüğü ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
    ''Maçların ardından yapılan açıklamalarla, kasıtlı olarak spekülatif ortam yaratmaya çalışan yöneticilerin bu tutumu kimseye yarar sağlamaz. Futbol Federasyonu, bu güzel oyunun katılımcısı değil, düzenleyicisi ve denetleyicisidir. Biz ve bizim göreve getirdiğimiz kurullar, özgür ortamlarda çalışmalıdır. Yöneticilik sorumluluğuyla bağdaşmayan açıklamalar, kurullarımızın çalışma özgürlüğünü baskı altına almaya yönelik çabalar olarak algılanmaktadır.
    Ligimizde rekabet ne kadar üst seviyede olursa, kavga ve gürültü sahalarımızdan ve saha dışından ne kadar uzakta olursa, marka değeri de o kadar yükselir.
    Futbol Federasyonu olarak hiçbir hakeme ya da hiçbir kurul üyemize telkinde bulunmamız söz konusu değildir. Hatalar futbol oyununun her zaman içinde olan unsurlardan biridir. Nihai hedefimiz, hiçbir şekilde kasıtlı yapılmayan bu hataların asgari düzeye indirgenmesini sağlamaktır. Bunun için de Futbol Federasyonu'nun yanısıra futbolun tüm paydaşlarına sorumluluk düşmektedir. Futbol ailesinin tüm bireylerinin bu sorumluluk çerçevesinde işbirliği yapması en büyük arzumuzdur.''
    AA
    Konu Erkut Ay tarafından (15.12.2008 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

nedense cevaplar hazırda pisliği yapan hakemlerine çıt çıkaramıyorlar haftalardır ezilen kulübe kimse destek vermiyor nasıl olacak o iş taraflı standartçı federasyonlamı düdüğünü takımına göre çalan hakemlerlemi.......
    Konu Erkut Ay tarafından (15.12.2008 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)