Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp'ten Federasyon'a Tepki

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mustafa K. Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ajanssporda da yayınlandı ama bence bu akşam ki spor programlarına yöneticilerimiz bağlanmalı hatta imkan varsa canlı yayına katılmalı tepkımizi sert bir biçimde göstermeliler
    aynen hepsi ayri ayri spor programlarina baglanip,bunu gündeme tasimali.

İgzas-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bravo yönetimimize bundan sonra adam gibi maç yönetsinler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Federasyon zaten duyar da medyada duyurulması konusunda haklısın. Ama o siteye sadece biz girmiyoruz. O açıklama da bizim gibi Trabzonspor taraftarlarına değil kamuoyuna yapılan bir açıklama. Özellikle de federasyona ithaf edilmiş gibi duruyor. Umarım bu hafta spor programlarında da bu konunun üstünde durulur.
    sanırım derdimi anlatamıyorum yada sen ısrarla anlamamaya çalışıyorsun,

yazının federasyona yada hakemlere ithafen yazılması yada kamuoyuna yazılması o kişi veye kurumlara ulaşcak demek değildir. sorarım sana Trabzonspor resmi sitesi Trabzonsporlu olmayan kaç kişi tarafından hergün ziyaret ediliyor? üstelikte yazı girşi sayfasından değildeduyurular kısmından gösterilmiş
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yazının federasyona yada hakemlere ithafen yazılması yada kamuoyuna yazılması o kişi veye kurumlara ulaşcak demek değildir. sorarım sana Trabzonspor resmi sitesi Trabzonsporlu olmayan kaç kişi tarafından hergün ziyaret ediliyor? üstelikte yazı girşi sayfasından değildeduyurular kısmından gösterilmiş
    takip ediliyor kardesim merak etme ama takip edenler dile getirir mi zannetmiyorum...
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence gayet sert,üslubu düzgün bi açıklama olmuş.Yönetim olarak kendilerine yakışanı yaptıklarını düşünüyorum.''Masaya yumruğunu vurmak'',''Basın toplantısı düzenleyip meydan okumak'' gibi eylemleri geçen yıl bjk kulübü başkanı da yapmaya çalışmıştı yanlış hatırlamıyosam,hafızası iyi olan arkadaşlar hatırlamışlardır.Tükürdüğünü yaladığını da görmüşlerdir,ve ne elde ettiğini de...Ha Yıldırım Demirören bizi ilgilendirmez o ayrı,ama lobi işi bunlar,varsa gücün çekersiniz kulağını adamların,yoksa da varmış gibi göstermeye çalışıp bir nevi ''poker''oynarsınız,yada yönetimin şuanda yaptığı gibi aba altından sopa gösterirsin..burnuma hiç iyi kokular gelmiyo gerçi ama bekleyip görelim bakalım..
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şundan eminim ki o yazı orada yayınlandığı anda federasyonun bundan haberi olmuştur. Hatta bizden bile önce haberleri olmuştur. Uzatmaya gerek yok. Seni gayet iyi anladım.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon hakemlerden şikayetçi

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, ''Bursaspor maçında yediğimiz ofsayt gol, bütün parçalar birleştirildiğinde tarafımızdan bir hakem hatası olarak değil, kasıtlı bir planın parçası olarak görülmektedir'' dedi.

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklama yaptı.

Yönetim kurulu adına yazılı açıklamayı okuyan Hasan Yener, ligin 12. haftasında sahalarında yaptıkları Sivasspor maçında hakem hatalarının başladığını ve bunun 2-1 yenildikleri Bursaspor maçıyla geldiği noktanın kulüp tarafından kabul edilemez bir boyuta taşındığını belirterek, ''Bugüne kadar yaşanan gelişmelere ve hakem olaylarına karşı takındığımız hoşgörülü yaklaşım tarzı bir tevazu olarak değil, bir ahmaklık olarak algılanmış olacak ki bu yöndeki olumsuzluklar devam etmektedir. Söz konusu tavrımız yenilgi sonrasında gösterilen bir tepki değil haksızlığa ve kasıtlı davranışlara karşı bir duruş olarak değerlendirilmelidir'' diye konuştu.

Bordo-mavili takımın ligde arayı açmak üzere olduğu haftalarda başlayan bir dizi yanlışlar serisinin bugün ligin dengesini değiştirdiğini ve yarışın gidişatını apaçık belirlediğini savunan Yener, şöyle konuştu:

''Bursaspor maçında yediğimiz ofsayt gol bütün parçalar birleştirildiğinde tarafımızdan bir hakem hatası olarak değil, kasıtlı bir planın parçası olarak görülmektedir. Gösterdiğimiz bu tepki Bursaspor maçındaki mağlubiyetimizin gölgelenmesi olarak yorumlanmamalıdır. Bizler yönetim olarak elbette içimizdeki yanlışların düzeltilmesi konusunda gereken çabayı göstereceğiz. Ancak bu sezon yaptığı yatırım ve her yönüyle olumlu bir tavır sergileyen kulübümüzün futbol olarak yaşadığı sıkıntıların faturasını kesmek genç bir hakeme kalmamıştır.''

Yener, şöyle devam etti:

''Bursaspor maçına gelene kadar yaşadığımız hakem hatalarının bu maçta da ayyuka çıkması ve karşılaşmadan bir gece önce gösterilen Tahkim Kurulu işgüzarlığı ister istemez kafalardaki soru işaretlerini artırmaktadır. Tahkim Kurulu eminiz bu duyarlılığını bundan sonraki taleplerde gösterecektir. Geçtiğimiz sezon esame listesinde yapılan belgeli yanlışlık ortadayken Trabzonspor-Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan olaydaki suçluları açıklayıp kamu vicdanını rahatlatması beklenen Futbol Federasyonu'nun herhalde Sivasspor maçıyla takımımız aleyhine başlayan seri hatalara karşı mantıklı açıklaması olacaktır.

İnandığımız, güvendiğimiz ve bunu her fırsatta dile getirdiğimiz Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mahmut Özgener'den olaylara müdahil olarak, her konuda Türk futboluna örnek olan yapısını devam ettirmesini ve kamuoyunu rahatlatacak bir yaklaşım sergilemesini bekliyoruz. Aksi halde Trabzonspor yönetimi olarak kulübümüzün haklarını her platformda korumak adına gereken tavrı göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bundan sonra sahada yapılacak benzer hatalara karşı sessiz kalmayıp gerekli tavrı sergilenecektir.''

Kulüp Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise Trabzonspor'un bu yıl ligdeki konumunun bazı kesimleri rahatsız ettiğini sandıklarını ifade ederek, ''Son maçlardaki birçok hakem kararı ve tutumun hatadan öte bir konum alması üzerine böyle bir açıklama yaptık. Bu mesajdan herkes üzerine düşen hisseyi alıp daha adil bir lig oynanması gayreti içinde olunacağına inanmak istiyoruz'' dedi.

ligtv

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı (Yunus emre) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Bundan sonra sahada yapılacak benzer hatalara karşı sessiz kalmayıp gerekli tavrı sergilenecektir...
    Bu kısmı çok önemsiyorum.

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

konussunlar abi ezikbahçe son sıralardaydı iki yönetici konusmaya basladı her hafta lider olacaklar nerdeyse
    Mario Alberto Kempes - El Matador

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bakın arkadaşlar ligtv nin sitesindede klübün açıklama yeraldı demekki takip ediliyormuş.Kliüp demek ki sessiz kalmıyormuş.En küçük olayda bu yönetimin eksikliklerini açıklarını kollayan akbabalar bu klübü yemeye çalısanlar yine avuçlarını yalasınlar.

Nereden
    Konya

bence pek etkili olmaz açıklamalar..Yöneticilerimiz spor programlarına bağlanıp bu açıklamanın daha sertini yapmalılar..Hatta ve hatta son lig maçımıza takım siyah forma ve protesto pankartı ile çıkmalı bence...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yerinde bir aciklama,yalniz bir noktaya takildim ben.
    Bundan sonraki yanlislarda gerekli tavrin sergilenecegi belirtilmis.
    Halbuki su andan itibaren gerekli itirazlar yapilmaliydi.
    Yönetim bu noktayi es gecmis,hic de dogru olmamis.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

yapılan açıklamaların çok yumuşak olduğunu düşünüyorum.
    daha sert ve ses getirecek açıklamalar lazım.
    MHK 4 haftada liderliğimizi gasp etmiştir.Konstantin takımları + Sivas resmen kollanıyor.
    Bunu haftalardır görüyoruz.
    Bu gidişatın tek sorumlusu aslında olması gerektiği gibi hareket eden yönetimdir lakin Türkiye'de işler böyle yürümüyor.
    ben TFF Dahil tüm spor sitelerine yorum ve mesajlar yazdım.
    Hiç değilse taraftar olarak ta tepki koyalım.
    Böyle gitmez,resmen Kurtlar vadisini seyerediyoruz.
    Derin Lig
    Bitmeyen Hasretim, Sonsuz Sevdam Trabzonum
    ERKAN OCAKLI,SENİ UNUTMAYACAĞIZ,
    KARADENİZ'DE NÜKLEER SANTRALE HAYIR!!!!!

Nereden
    Trabzon

Sert açıklamalar işleri tersine çevirir.Hatırlayım Mehmet Ali Yılmaz hepinizi şöyle yapacam böyle yapacam bizle oyun olmaz biz Trabzonuz falan açıklamalarda bulunuyordu ertesi hafta 2-3 penaltıyla bize döşeyip gidiyordu rakipler.Bu hep böyle olmustur dozunda ve etkili açıklamalar önemlidir.Tüm bunlar bizi dahada hırslandırmalı bu hissi takıma vermeliyiz.Takımı etkileyip fener ve eskişehir maçlarına bu heycanla çıkmalarını sağlamamız bizim için daha etkili olacaktır.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Cafer itiraz dan kasdın nedir. Bence maç akşamı değil ertesi gün yani sıcağı sıcağına değil sakin sakin düşünldükden sonra harika bir üslupla kaleme alınmış bir açıklama.... Daha sert i aleni küfür dü kulüp de bunu yapmaz herhalde...Süreç gayet iyi yönetiliyor. Çok memnunum...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer itiraz dan kasdın nedir. Bence maç akşamı değil ertesi gün yani sıcağı sıcağına değil sakin sakin düşünldükden sonra harika bir üslupla kaleme alınmış bir açıklama.... Daha sert i aleni küfür dü kulüp de bunu yapmaz herhalde...Süreç gayet iyi yönetiliyor. Çok memnunum...

Düşüncelerinize aynen katılıyorum çok yerinde ve dozajı iyi ayarlanmış bi açıklama.

Nereden
    Sakarya

Alıntı vyno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sert açıklamalar işleri tersine çevirir.Hatırlayım Mehmet Ali Yılmaz hepinizi şöyle yapacam böyle yapacam bizle oyun olmaz biz Trabzonuz falan açıklamalarda bulunuyordu ertesi hafta 2-3 penaltıyla bize döşeyip gidiyordu rakipler.Bu hep böyle olmustur dozunda ve etkili açıklamalar önemlidir.Tüm bunlar bizi dahada hırslandırmalı bu hissi takıma vermeliyiz.Takımı etkileyip fener ve eskişehir maçlarına bu heycanla çıkmalarını sağlamamız bizim için daha etkili olacaktır.
    Vallahi düşme potasına yaklaştığımız dönem hariç kollandığımız bir maç hatırlamıyorum ben. Mehmet Ali bey esip gürlüyor biz de helal başkan diyorduk sadece....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artık susmasınlar böyle devam etmez....
    OSCAR CARDOZO

Nereden
    Trabzon

Vallahi düşme potasına yaklaştığımız dönem hariç kollandığımız bir maç hatırlamıyorum ben. Mehmet Ali bey esip gürlüyor biz de helal başkan diyorduk sadece....

Aynen öyle bende hatırlamıyorum kollandığımız maçı.Özellikle esip gürlediğimiz zamanlar inat edercesine bizim hakkımızı dahada açık bir şekilde yiyorlardı.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Erdal abi,yönetim bundan sonraki yanlislarda gerekli tavirlar segilenecektir diyor.
    Bende bu gerekli tavirlarin su anda yapilmasi gerektigini savunuyorum.3 macta canimiz yandiktan sonra gerekli tavirlar sergilenmezse ne zaman sergilenecek?
    Gerekli tavirlardan kasdim,mhk ve federasyon nezdinde Trabzonsporun magduriyetini dile getirmek olacakti.
    Itirazdan kastim budur.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

tepkisiz kalmayalım trabzonumuzu puanıı çalan yan hakemin mail adresi: hakanyemisken@hotmail.com

Sümeyye Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yerinde bir açıklama olmuş tff dikkate almasa da aldırtmamız önemli zaten eskişehir maçında dillere destan dillendiririz kolaysa duymasınlar!...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatıyordur. Bu işi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu işi aklayanlar bu işte sessiz kalanlar acaba onların yatacak yeri var mıdır?
    Trabzonspor 'eski' kaptanı

Nereden
    Sakarya

Mail atacak arkadaşlar lütfen ama lütfen küfür içeren ifadeler kullanmasın. Öyle bir üslup olsunki sahiden utansın ama kzıamasın. Mesela çocuklarınız varmı diye sorun. Sonra da sahiden onlara ahlak,fazilet ve naumsla ilgili bilgiler verirken biz aklınıza gelecekmiyiz deyin

bu dünyada ve diğer dünyada yakandan düşmeyeceğiz dedim

Nereden
    Trabzon

Geç kalmış bir açıklama

Keşke testi kırılmadan davranılsaydı

Kaybedilen puanların telafisi yok 7 puan göz göre göre gitti

O puanları kaybetmeseydik şu anda 7-8 puanla arayı açmıştık

Yazık oldu gerçekten

Bundan sonrası ne olacak

Şampiyonluk hayal bu ülkede 3 takımdan başkası şam piyon olamaz ve bu şekilde bariz hakem kasıtları(hata değil kasıt) oldukça ve masaya yumruk vuramadıkça bizde büyük filan değiliz. Trabzonspor taraftarı olarak Trabzonsporun içerdiği değerleri bilen birisi olarak bu kasıtları yapanların cezalandırılması başarılı olunamaz veya bir açıklamayla geçiştirilirse ha antep ha Trabzon farkı yoktur gözümde...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)