Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fýtýk Problemi olan Arkadaþlar-Lütfen Bu yazýyý okuyun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

Standart Fýtýk Problemi olan Arkadaþlar-Lütfen Bu yazýyý okuyun

Arkadaþlar merhaba,

Ben geçen hafta kasýk fýtýðýndan dolayý, Ankara-çukurambar da bulunan ankara fýtýk merkezinde ameliyat oldum. Ameliyat olduktan 2 saat sonra evdeydim ve 2,5 gün sonra araba kullandým.Bugün itibariyle tam 7 gün oldu ve inanýn çok memnunum.ne 2 gün hastanede yattým nede öyle çekilmez aðrýlar çektim.Ankarada yaþayýpda benim gibi fýtýk problemi olan arkadaþlar benim gibi yýllarca beklemesinler...Ben orayý tesadüfen google da fýtýk ile alakalý bilgi ararken buldum.Buradan bir kez daha Ankara Fýtýk merkezindeki herkese çok teþekkür ederim.Çok güleryüzlü ve çok ilgililer...

Operasyonu gerçekleþtiren ise; benim daha önceden tanýmadýðým, trabzonspor sevdalýsý, Trabzonspor yorumcusu Dr.Hakan Kulaçoðlu.

Fýtýk ameliyatý olduktan sonra yine tesadüfen Ts yorumcusu olduðunu öðrendiðim çok güleryüzlü çok sempatik biri.iþinide çok iyi biliyor ve kendinede inanýlmaz bir güveni var.Hiç tereddüt yaþamýyorsunuz.

Ben oraya ilk gittiðimde Urfalý biri ameliyat oldu ve ertesi gün urfaya gidecekti.Millet Urfadan haberi varken benim iþyerime 1 km mesafedeki yeri bilmemektende ayrý bi üzüldüm.

Ben çok memnun kaldýðýmdan dolayý benim gibi fýtýk problemi olan arkadaþlara öneri yapmak istedim.Ben hayatta kimseye kefil olmadým, olmamda.Ama sizlere tavsiyem fýtýk probleminiz varsa mutlaka Ankara Fýtýk Merkezine uðrayýn...Gerisini zaten göreceksiniz...
    Ben sadece Trabzonspor u severim...Ýsimler gelir gider...

+1AhmeT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Öncelikle çok geçmiþ olsun kardeþ.
    Sonrada bilgiler için teþekkürler.Dediðin gibiyse çok iyiymiþ.Bilenimiz var bilmeyenimiz var.Korkanýmýz var. Bende apandist ameliyatý olmuþtum.Burda SSK. da.Ayný gün yürümüþ ertesi gün taburcu olmuþ arabaylada eve gitmiþtim Artýk çok zor deðil bu tür ameliyatlar.
    Ama ihtiyaç olduðunda nerde nasýl olalým ameliyatýmýzý neresi daha iyidir diye düþünen zorluk çekenler için iyi olmuþ bence bunu paylaþman.
    Teþekkürler.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Fýtýk mý Aynýsý Kaynýmda Var
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Çok geçmiþ olsun. Verdiðiniz bilgi için de çok teþekkürler.
    Birkaç gün önce benim amcam da ani bir sancýyla acile kaldýrýldý. Hemen ameliyata aldýlar. Fýtýkmýþ...
    Þimdi dolanabiliyor, yürüyor, geziyor çok þükür.
    Allah acil þifa versin herkese.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)