Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ftk Problemi olan Arkadalar-Ltfen Bu yazy okuyun

Trabzonspor Kongre yesi
    ibilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Standart Ftk Problemi olan Arkadalar-Ltfen Bu yazy okuyun

Arkadalar merhaba,

Ben geen hafta kask ftndan dolay, Ankara-ukurambar da bulunan ankara ftk merkezinde ameliyat oldum. Ameliyat olduktan 2 saat sonra evdeydim ve 2,5 gn sonra araba kullandm.Bugn itibariyle tam 7 gn oldu ve inann ok memnunum.ne 2 gn hastanede yattm nede yle ekilmez arlar ektim.Ankarada yaaypda benim gibi ftk problemi olan arkadalar benim gibi yllarca beklemesinler...Ben oray tesadfen google da ftk ile alakal bilgi ararken buldum.Buradan bir kez daha Ankara Ftk merkezindeki herkese ok teekkr ederim.ok gleryzl ve ok ilgililer...

Operasyonu gerekletiren ise; benim daha nceden tanmadm, trabzonspor sevdals, Trabzonspor yorumcusu Dr.Hakan Kulaolu.

Ftk ameliyat olduktan sonra yine tesadfen Ts yorumcusu olduunu rendiim ok gleryzl ok sempatik biri.iinide ok iyi biliyor ve kendinede inanlmaz bir gveni var.Hi tereddt yaamyorsunuz.

Ben oraya ilk gittiimde Urfal biri ameliyat oldu ve ertesi gn urfaya gidecekti.Millet Urfadan haberi varken benim iyerime 1 km mesafedeki yeri bilmemektende ayr bi zldm.

Ben ok memnun kaldmdan dolay benim gibi ftk problemi olan arkadalara neri yapmak istedim.Ben hayatta kimseye kefil olmadm, olmamda.Ama sizlere tavsiyem ftk probleminiz varsa mutlaka Ankara Ftk Merkezine urayn...Gerisini zaten greceksiniz...
    Ben sadece Trabzonspor u severim...simler gelir gider...

+1AhmeT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.12.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

ncelikle ok gemi olsun karde.
    Sonrada bilgiler iin teekkrler.Dediin gibiyse ok iyiymi.Bilenimiz var bilmeyenimiz var.Korkanmz var. Bende apandist ameliyat olmutum.Burda SSK. da.Ayn gn yrm ertesi gn taburcu olmu arabaylada eve gitmitim Artk ok zor deil bu tr ameliyatlar.
    Ama ihtiya olduunda nerde nasl olalm ameliyatmz neresi daha iyidir diye dnen zorluk ekenler iin iyi olmu bence bunu paylaman.
    Teekkrler.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Ftk m Ayns Kaynmda Var
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ok gemi olsun. Verdiiniz bilgi iin de ok teekkrler.
    Birka gn nce benim amcam da ani bir sancyla acile kaldrld. Hemen ameliyata aldlar. Ftkm...
    imdi dolanabiliyor, yryor, geziyor ok kr.
    Allah acil ifa versin herkese.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)