Sayfa 1 Toplam 31 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 751 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Besiktas - Trabzonsporum

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sira geldi 3 kiz kardeslerin ilkine. Kayipsiz geçmemiz gereken bir karsilasma. Ümit ediyorum kayipsizda atlatacagiz.

Her ne kadar bu sezonki tek amaçlari bu tip maçlari kazanip seyircisini sevindirmek olsada , buna kapasiteleri yetmeyecek.

Guests
    Ziyaretçi

ankara maçinda cezali oyuncu vermeleri dilegiyleeeee

insallah emrah ve erdinç maça yetisir... baska korkum yok... karsilarina tam kadro çikalim yeter...

Nereden
    Ankara

Bu maçtaki defans hatalarini giderebilirsek yenebiliriz.Besiktas maçinda tahminimce bomba gibi bi Gökdeniz izlicez.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben macin sonucundan haric bu macda kac futbolcumuz sakatlanacak simdiden merak ediyorum.

Yattara, Fatih Tekke & Gökdenizsizce bir sonraki hafta oynayabilecekmi ?

Saha kenarinda neler olacak ? Besiktas Sahasi 3 mac kapatilmasi gerekdigi yerde bir mac kapatilmasi üzerine Besiktas segircisi Dersmi aldi dersiniz ?

Bu macin tansiyonu cok yüksek olacagi kesin ve gelismelere bakilirsa Federasyon Besiktasi ücüncü yapabilmek icin elinden geleni yapiyor.

Bu maci kazanacagimizdan eminim ancak bir sonraki maca kac eksik ile cikacagimizi merak ediyorum.

Alıntı kerzakov Nickli Üyeden Alıntı

Besiktas maçinda tahminimce bomba gibi bi Gökdeniz izlicez.

ben de ayni tahminde bulunuyorum...

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Merhaba..

Benim tek güvendigim Senol Hoca çünkü uzun zamandir böyle derbilerde takimi defansif oynattilar ama simdiki hocamiz eminim ofansif oynatacak ve eger gene laobali davranmaz ve bugünde gördügümüz gibi maçin 90dk oldugunu unutmassak kesin kazaniriz belikide fark bile ataarisss..

Tesekkrler

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

serdar tatli hakemligi biraktimi. ne alaka demeyin bu adami bizim tüm delikdesiktas maçlarina verdiklerinde maç maç olmaktan çikiyor.bu adamla son delikdesiktas maçlarimizi hatirlayin. bu eleman hakem olmasin ben %30 rahatlarim . hakem olursada... dava biter. birini alakasiz maçin basinda atar, .... neyse insallah o olmaz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serdar tatli 2.lig a da bu hafta maç aldi,Ne zamandir sakatligindan maç yönetmiyordu tipki 2 hafta öncede ayni uytgula yapilmis Cem Papila da 2 lig a da maç almis sonraki hafta da bizim malum maça verilmisti..Artik bu mucize mi olur yoksa kasit mi olur bilememe ama bjk maçina Serdar Tatli verilirse hiç sasirmayin!

Maç ile ilgili füsüncem bu ciddiyetsizlilk ve defans ve kaleciyi bugünkü haliyle izledikten sonra Inönüden alinacak beraberlik bizim için iyi olur! Ben açikacasi ümitliydim maçtan simdi hiçde o kadar ümitli degilim!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar tatli 2.lig a da bu hafta maç aldi,Ne zamandir sakatligindan maç yönetmiyordu tipki 2 hafta öncede ayni uytgula yapilmis Cem Papila da 2 lig a da maç almis sonraki hafta da bizim malum maça verilmisti..Artik bu mucize mi olur yoksa kasit mi olur bilememe ama bjk maçina Serdar Tatli verilirse hiç sasirmayin!

Maç ile ilgili füsüncem bu ciddiyetsizlilk ve defans ve kaleciyi bugünkü haliyle izledikten sonra Inönüden alinacak beraberlik bizim için iyi olur! Ben açikacasi ümitliydim maçtan simdi hiçde o kadar ümitli degilim!

Merak etmeyin,eger hakem bir adilik yapmazsa,Trabzonspor Besiktas'i perisan eder.

Sakaryaspor macina bakarak yorum yapmamak gerekiyor,büyük maclarin havasi farkli olur.

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkese selamlar.Oh be nihayet yazabiliyorum bende zor oldu ama.Neyse,önemli bir maç kargalar prestij adina imkansiz hedefleri adina elinden geleni yapacaktir bu maçta çirkeflikte dahil. Dikkatli olmamiz lazim son iki haftada alti gol yedik aman dikkat diyorum.

Her türlü üçkagidin çirkefligin oldugu su alemde birkez daha gurur duydum Trabzonsporlu oldugum için, temiz tertemiz alni akiz biz.

Kargalari yenecegiz baska yolu yok.Bakmayin antep ve sakarya maçlarina onlarin bize karsi asiri motive olmalarinin nedeni istanbul taseronu olmalarindandir.TRABZONSPORUMA besiktas maçinda basarilar dilerim.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

emrah ve erdinç maça yetisirse hiç bir korkum olmaz [img]smileys/smiley2.gif[/img]ama yetismezlerse çok zorlanacagimizi saniyorum.ankara maçinda kayip vermeleri dilegiyle.insallah alnimizin akiyla çikacagiz maçdan [img]smileys/smiley17.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyimser arkadaslara imreniyorum gerçekten...bu defansimiz beni çok korkuttu yoksa en az 2 gol bulacagimiza eminim...ama bu defans var ya bu defans!! kabus gibi...sakatlar iyilesse bile inanilmaz basit, bireysel hatalar yapiyoruz...insallah bjk maçinda bunlari tekrarlamaz da 3 puanla döneriz...

bencede eger sans yanimizda olmazsa bir hezimet daha kacinilmaz gibi gorunuyor. Niye boyle konustuguma gelince

1-Tarihsel olarak bizim forvetler inonude gol atamiyor. Buradan inonu kapatilmasin diyenler kina yaksin. 2- Inonude besiktas takimi daha hirsli ve az hatayla oynuyor.3- tarihimizdeki en farkli maglubiyetlerimizi o serefsiz stadda aldik, 7-1, 5-0 gibi. 4- bu tur maclarda stres orani katlaniyor, ve stres konusunda medya, fenerasyon, cumle alem kimin yaninda herhalde belirtmeye gerek yok.5-Daha hafta basindan itibaren bjk ve demiroren kopegi havlamaya baslayacak, yok su hakem olsun bu olmasin, hakkimiz yeniyor filan diye. 6- bjklilerin supriz cirkefliklerinede hazir olun, ilk yaridaki dogan'a teklif vakasi gibi.Eger bu sartlar altinda oradan galip ve sagsalim ckarsak buyuk bir is basarmis olacagiz.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah bugunkü defans hatalarini yapmayiz biz onlardan iyi oynuyoz bunu da skora ve oyuna yansitmamiz gerek ama su defans hatalarini yapmazsak eger erdinç ve emrah maça yetisirler umarim

saygilarimla

Nereden
    Ankara

Defansimiz son iki maçta sos verdi oda Erdinç ve Emrahin sakatliklarindan kaynakli bence son haftalarda rakipler bize karsi çok sert hakemlerde seyirci oluyor serefsizler. Ama asariz biz her güçlügü yillardir bu arenada tek basina gögüs germedikmi zaten her türlü oyunlara yanlislara Basin dik olsun TRABZONSPORLU SENIN SEREFLI MAZIN INATÇI YAPIN HER TÜRLÜ ZORLUGU YENMEYE MUKTEDIR.

arkdasalr görüyorum ki çok olumsuz görüsleriniz var maç hakkinda... nerdeyse kimse kazaniriz dememis [img]smileys/smiley7.gif[/img]hangi hezimetten bahsediyorsunuz siz yaa?!? bu mudur Trabzonspor'a destek? taraftar bu kafa yapisi içinde olursa sahadaki futbolcu nasil sampiyonluk pesinde kossun... su kargalar niye bu kadar korktunuz anlamadim... sakarya'dan çok gol yemisiz,defansimiz kötüymüs,vs..... hatirlatirim size kargalar daha bir hafta önce sike saibe ile zorla yendi sakarya'yi... bizim yedigimiz goller rakibin bizi zorlamasindan degil umarsamazliktan...

takima güvenin... haftaya gökdeniz var, iansallah emrah ileerdinç var... bizim kadromuz bjk'ninkinden 30 kat daha güçlü(abartma yapmiyorum,dogruya dogru)...

Nereden
    Ankara

Ankaradaki arkadaslar bjk maçini rahat rahat izleyebilecegimiz rakip taraftarin olmadigi bir yer varmi yanlis anlasilmasin korktugumdan degil çok sinirleniyor kendime hakim olamiyorum maslarda bu yüzden yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkürler

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sefer kimi transfer edecek Besiktas ?

Gecen macda ziya dogan gidiyordu. Senol Günes olamayacagina göre kim olabilir ?

Yattara ?
    Tolga ?
    Szymkowiak ?

Hakem kim olacak ?

Carew kime tükürecek ?

Hangi oyuncularimiz sakatlanacak ?

Besiktas segircisi ve güvenligibu sefer kimi dövecek ?

Federasyon halenaciklik getirmedimi Besiktasin lehine verilenkararlarina ?

Edited by: sanatik

Nereden
    Almanya

Hadi usaklarr yakin inonüyü. zaten oldum olasi inönü adindan nefret ederim. yikin baslarina orayi

Nereden
    Belçika

Trabzondan organizasyon varmi istanbula??????

bence trabzon maçi alacak..ama bazi arkadaslarin dedigi gibi nedense artik maçlara tam kadro çikamiyoruz..insallah bjk maçindan sonraki maça tam kadro çikariz...bencede yenecegiz...

Ben sadece hakem hasindan korkuyorum. besiktasa iyi bir petkovic,Tolga,Fatih, Gökdeniz ve yattara yeterde artar bile.

Nereden
    Avrupa Diğer

Ilk once rakibi orta sahada durdurmaliyiz defansta karsilarsak zorlaniriz sans faktoru yanimizda olursa cok zorlu bir maci kayipsiz atlatabiliriz diyer maclardaki kotu bjk sahada olmaz! hemen hemen her sezon bunlaren hirsli ve tempolu maclarini trabzona karsi oynuyorlar riza hoca defansif oynatiyor carew bu tip maclarin adami diyer maclarda gezinip duruyor cok temkinli ve kontrollu olmamiz lazim bjk en kotu gununde feneri yendigine gore ona gore isi ciddiye almamiz lazim bu maclarin sonucu hep uc neticeli olur kim yense veya yenilse surpriz olmaz. simek ve gokdenize bu macta cokis dusuyor mutlaka defansif gorevlerini yerine getirmeleri lazim sadece ileriye donuk oynamak bu macta yetmez oncelikle ucuz gol yemeden sabirla maci goturmemiz lazim onlemlerini almis bir defansa karsi suursuzca defalarca saldirma yerinebilincli zamanlamalarlaaz ama akilli gidip isi bitirmek amacimiz olmali ayni zamanda yenemiyorsan yenilmiyeceksin kuralini unutmamak lazim. saygilar

zor maç aliriz insallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)