Sayfa 51 Toplam 87 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2172 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sundu: Bursaspor 2 - 1 TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

ya yenimi öğreniyoruz .. hakemleride yenmemiz lazım diye... hüseyin bu takımda nasıl oynar.. adma haftalardır berbat oynuyor...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1 Gün önce Sercanin cezasini indir, 1 Gün sonra en az 1 - 2 Metre ofsaytda olan Sercana Gol attir.

ALLAH BELENIZI VERSIN SEREFSIZLER!!!

Ayrica Allah Yattarayida bildigi gibi yapsin!

Kim bize IHANET EDIYOR???

Haftalardir oynamak istemeyen Yattara mi, yoksa onu israrla oynatan Ersun Hocam mi???
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

ts2861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işin ilginç tarafı yardımcı hakemler istanbul bölgesinden

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

2 metre ofsaytı son adamla aynı hizada olan yan hakem görmüyorsa biz daha burda neyi tartışıyoruz.
    Colmanla başlasa Ersun Hoca, geçen hafta çok güzel oynayan takımı niye bozdu olacaktı... Hatayı anladı hemen değiştirdi, kaldıki golüde Colman attırdı bilmem kaç metreden Gökhanı mükemmel görerek.

Barış fena oynamadı, daha da iyi olacağını tekrar gösterdi bize...
    Bugün son vuruşlar hariç çok güzel oynadık. Zaten topa sahip olma oranımız %61 miş... Tevafuk olmuş .
    Ersun Hocaya sallayanları da anlamam mümkün değil zaten, sanırım farklı amaçlarla burda bulunuyoruz...

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Küfür etmek yasak dimi........
    Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz.
    K.ATATÜRK

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine de şu bursaya gol atamamamız beni çıldırtıyor. maç tek kale oynanıyor adam gibi pozisyon hiç yok..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

haftaya kim gelir hakem olarak
    selçuk dereli,halis özkahya,yunus yıldırım,bülent yıldırım,bülent demirlek sizce hangisi yine kazanmamızı engeller

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bugün baris'i begendim. yattara yi gelcek mac'da oynatmasin SAKIN. Baris 'a sans versin daha iyi olur. en azindan istekli.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ersun yanal hataların:

1-colmanla niye başlamıyosun hadi başladın tayfunun gördüğü salakça karttan sonra çıkarsana hemen
    2-barış dediğin adam kaç maçtır oynamıyor bırak oynamayı 18 e bile giremiyor ama sen ısaac i değilde barışı alıyorsun...
    3-maçın bitmesine 5 dk kalmış ısaaci alıyosun ama çıkardııığın futbolcu yattara...yattara gibi adam çıkartılırmı o bir anda bir pas atar golü bulursun
    4-gökhan ünal nasıl gol kralı olmuş aklım almıyor daha bir tane pozisyonu yok şimdi bazıları diyicek ki bu kadar asist yaptı o kadar da yapsın kaç paraya alındı bana gol atıcak o zaman anlarızz kral olduğunu şuan gökhan ünal sahte kral....
    5- sadri şener,ersun yanal bu yıl birşey tutturmuş hakem hakkında konuşmuyorlar fenere olsaydı şuan bu durum ortalığı ayağğa kaldırırlardı ama sadri şener ve ersun yanaldan bi cümle ya gelir ya gelmez....
    6-biz bu takımın ilk yarıda bu kadar kötü oynadağını tvden görüyoruz ama saha yanında oturan ersun yanal göremiyor bu nasıl bir iştir aklım almıyor....
    7-lilk yarıyı lider bitirme düşüncesi büyük ihtimalle suya düştü...
    8-artık bu takıma ORTA SAHA(10 NUMARA),SOLA BİR ADAM,VE FORVETE BİR FUTBOLCU yoksa durum kötü...
    9-söylediğim şeyler biraz abartılı bulabilrisiniz ama gerçekler bbu...inşallah düzelir takım diyorum ve gökhan ünal kendine gel diyorum

saygılarımla...
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Torpilliler

niçin her seferinde yattara çıkıyor?
    niçin selçuk gökhan bu formuyla aylardır sahada?
    niçin ısacc tan fazla yararlanmıyorsun?
    niçin futbolcularımız sahaya bilerzikle,yüzükle,kolyeyle,küpeyle çıkıyorlar?
    niçin colman yedek ?
    niçin hakemler hakkında sert açıklamalar yapmıyorsunuz?
    bunlara rağmen ersun hocamızın yanındayız,bu hususları gözden geçirirse daha sağlıklı olur kanısındayım.

Nereden
    İstanbul

hüseyinden kurtulmadıkça bu takım adam olmaz.. oyunu hüseyin kurmaya çalışıyor.. tam bir kara mizah...

ts2861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herşey sanki kurgulanmış adamın cezasını 1 gün önceden indir,uzatmada ofsayttan gol atsın, hakem 4 dakka uzattığı maçı 93.57 de bitirsin-uzatmada oyun en az 1,5 dk durdu-

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

aslında bizim hakeme federasyona rağmen bu işi en başta çözmemiz gerekiyordu artık şanssızlık mı diyelim beceriksizlik mi bilemedim atacaksın kardeşim. rakipte bir tane kaliteli topçu yok.(gerçi bizde de hüseyinler falan var ama)Bu takıma transfer şart diyorum
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yönetimin masaya yumruğunu vurması lazım . Sezon başından beri bizim aleyhimize ve rakiplerimizin lehine olan hakem hatalarından bir klip yaparak ve hakemlerin isimlerini tek tek vererek bir basın toplantısı yapılması lazım.
    Hata 1...Hakem xyz

Hata 2...Hakem tfv

Pozisyonların üstünden tek tek geçip bir gövde gösterisi yapmak lazım.

Yeter artık yeter.... Aadam tam çizgide ve ofsayt olduğunu adı gibi biliyor ama devam diyor...Sonuç liderlikten indik. Masa başı oyunlar başladı bravo kına yakın...

Aadam maç günü affediliyor giriyor 2 metre ofsayttan gol. Böyle bir şey var mı ya? Yeter artık ses çıkar ma vakti.... 1996 da saha dışında kaybettiğimiz şampiyonluğu bu sene de kaybetmeyelim.

Sizlerden ve Yönetimden daha fazla tepki bekliyorum

Nereden
    İstanbul

Kaybettiğimiz maçlara bakın
    G. Antep = Yunus Yıldırım (Kaybetmemiz için her şeyi yaptı, tüm takdir haklarını Antepe verdi ve Umut un penaltısını saymadı.)
    G. saray = Bünyamin gezer (Elle atılan golü yedi, Lincolnün s alladığı bayrak (annesinin .... ....)
    Sivas = Selçuk Dereli (Kaybetmemiz için her şeyi yaptı, tüm takdir haklarını Antepe verdi ve Umut un penaltısını saymadı.)
    Kayseri = H. Özkahya (Cangele ye kandı)
    Bursa = M. K. Abitoğlu (1.5 METRE lik ofsaytı çalamadı ama milimetrik ofsaytı çözdü)
    Yani bu tabloya bakınca toplam 8 puanımız çalınmış en az, tüm bunlara rağmen futbolculara ve Ersun hocaya hala laf edenler DEFOLSUN GİTSİN İSTANBUL KÖPEKLERİNİ TUTSUN...
    Hakemde onlardan yana nasıl olsa...

since1967-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben başlık açamıorum anlamadım
    lütfen yetkisi olan biri bi başlık açsın
    bir sivil hareket içersinde olalım
    tepki gösterelim
    göz göre göre hakkımızı gaspediorlar lütfen bu konuyla alakalı bir başlık açılsın
    gerekirse ben istanbuldayım federasyon binasına beylerbeyine yürüyelim !!!!!!
    Bunca ölümden dönülmez bu kadar sevmeyince...

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanalın hataları

1-Colmanla başlamamak
    2-Defansdan çıkarıp Barışı sokmak bence bu hatalıydı ama Bursa saolsun hiç ileri çıkmayı denemedi.
    3-İlerde baskı kurmamızın asıl nedeni olan Yattarayı çıkarıp İsaaci son 5 dkda dalga geçer gibi oyuna sokması.
    4-İsaacin daha erken oyuna girmesi lazımdı bence.

gibi şeyler.

Yanlız arkadaşlar biz o kadar baskıya ramen pozisyon bulamadık ya? Bu ne iş? Hüseyini çok sevenler oynamasını isteyenler vardır. Ben de seviyorum ama çok düz oyuncu çok. Onun yerine Selçuk İnanı koyup sol açıa ve 10 numaraya bi adam alıp tek forvete dönersek hem alternatif artar hem de çok daha faydalı olur TRANSFER ŞART

Ancak, HAKEMLER?

Bu hakemler olduu sürece biz şampiyon olamayız arkadaşlar.Serdar Bali çok güzel söyledi bugün maç sonunda formamız zaten oynar.Yönetim sen biraz şu ilişkileri(masabaşı olayları) hallet.

Bu sene hakemler sayesinde giden kaçıncı puanımız oldu sayamadım?

Hiç bişey demiyodum ama artık yeter gerçekten.Yönetimimiz artık bu konuya bi önlem almalı.

Bi de Ersun Yanal bence de kaldıramıyo şampiyonlua oynamanın,büyük takım çalıştırmanın yükünü ama yine de arkasındayım sonuna kadar..!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

olmaz hüseyin olmaz umut ALLAH aşkına nolur başkan bir tane golcu ama hakiki golcu birde sol kanat oyuncusu al nolur sadri baba.bizi bu adamlardan kurtar.birde bu o............ hakemlerden birşey olmaz ALLAHIM seni beni affet.ağlıcam ya

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ahmet Cakar'in bir aciklamasi vardi birkac hafta once.
    Gs toparladi, Fb'nin de tek cikis kapisi Lig kaldi.
    Boyle oyunlar oynanacak bundan sonra da.
    Kim hakkimizi yiyorsa, kim su takimin emeklerini calip karsisinda cikar elde ediyorsa, Allah ona esine, ailesine kavusma sevinci yasatmasin.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Ersun Yanal'ın değişikliklerini aklım almıyor benim.

_42. dakikada oyuncu değiştirmek,

_Nerdeyse hiç şans vermediğin Barış'ı gelip de Bursa gibi deplasmanda oyuna sokmak, (Barış iyiydi o ayrı konu...)

_Stoper çıkarıp da Hüseyini stopere çekeceğine direk Hüseyini çıkarmamak, (Hüseyin stoperde Bursalılara top indirdi resmen.)

_Yattara tam bişeyler yapmaya başlamışken gene Isaac'i 87de oyuna almak...

Valla en önde savunanlardanımdır Ersun Yanal'ı ama çözemiyorum maksadını...
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakemler kötü tamam bunu kabul ediyorum ama Trabzonspor iyimi sanki. Tek kale oynamadık bursa geri yaslandı. bursa ilk yarıdaki oyununun yarısını oynasa yine ortada maç olurdu.Bu takım her maçı kazanacak diye bir kural yok ama bir an önce toparlanmaları lazım.

Cenk Zihni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugune kadar takımın kaybettiği puanlara cok üzülmenin anlamsız oldugunu,ligin daha uzun oldugunu savundum durdum.
    Ama şu bulundugum durumda allah icin biri bana 2 kelime etsin,yine umutla bakayım lige eskisi kadar.

Sivas macı-puan kaybı
    Kayseri macı-puan kaybı
    Beşiktaş macı-puan kaybı
    Gaziantep macı-puan kaybı
    Galatasaray macı-puan kaybı ve önümüzde daha eskişehir ve fener macları var.

Allah icin bir tane önemli macı kazanamayacak mıyız biz?

Hakemler konusunda söyleyecek hicbir şey yok.
    Lanet olsun,
    Hepsine inat daha cok seviyorum bu takımı.
    Ama göz göre göre hakkımızın gasp edilmesi sol yanımda bir yere oturuyor.Dayanamıyorum artık.
    Şampiyon olana kadar!
    Oynayın sonuna kadar!
    Biz varız ölene kadar!
    Birimiz kalana kadar!

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

bişey yapalım yürüyüş falan akıllansınlarr bu ne yaa sivasın lider olması koyuyo adamaa

lazrail_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

cngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar kötü oynadık gibi görünüyor ama bana göre öyle değil, taraflı olduğunu herzaman düşündüğüm mynet"in istatistiklerine bir bakın, bariz üstünüz. sonuçta futbol skor oyunu, maç sonucunu hakenler belirlemezse tabii. bu istatistikleri mynet verebiliyorsa kötü oynamamışız demektir. zadamlar maç sonu yazısınında Trabzonsporun liderlikten inme vakti gelmişti diyor, açıkça belli niyetleri.

------------------HAKEM---------TRABZONSPOR
    gol-----------------2------------------1
    şut-----------------9-----------------22
    isabetli şut----------3-----------------10
    hücum pas----------5------------------8
    korner--------------3------------------8
    topla oynama------%42--------------%58

herşeyde biz üstünüz ama skorda hakem malesef. bunun içinde sadri başkanın masaya yumruğunu vurması lazım, masa başı oyunlarıya kaybetmeyelim, oynasınlar yensinler bizi. ama bu şekilde insanın kanına dokunuyor. devre arasında adam gibi transfer yapılsın, herşeye rağmen eksiğimiz var ve daha öncede yazdım colman etkisiz kalıyor, ya form tutsun yada yerine lincoln ayarında biri alınsın. şu federasyonada birşeyler yapılsın artık
    Konu cngz tarafından (13.12.2008 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)