Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 78 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Üçüncü, Ömer Rýza ve Erdinç Yavuz ve Jabi'nin Kulüple Ýliþiði Kesildi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Alýntý apache61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'da sezon baþý Teknik Direktör Ersun Yanal ve Yönetim Kurulu'nun ortak kararýyla kadro dýþý býrakýlan Hasan Üçüncü ve Erdinç Yavuz ile geçtiðimiz sezonun ortalarýnda kulübe hiçbir haber vermeden Trabzon'dan ayrýlan Ömer Rýza'nýn, kulüple tüm iliþkileri kesildi.
    Bu futbolcularýn kulüpten alacaklarýna karþýlýk TFF'ye baþvurarak bonservislerini aldýðý, Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun da buna onay verdiði öðrenildi. Bordo - mavili takýmda Gineli futbolcu Jabi de, alacaklarýna karþýn bonservisini almak için FÝFA'ya baþvurdu. Bu futbolcunun durumunun da bir hafta içerisinde kesinlik kazanmasý bekleniyor.
    Trabzonspor Futbol Þube Sorumlusu Ýhsan Alioðlu da Jabi, Hasan Üçüncü ve Ömer Rýza ile yollarýný ayýrdýklarýný doðrulayarak, "Bu futbolcular kadromuzda düþünmediðimiz isimlerdi. Biz kendilerinden sezon baþý kulüp bulmalarýný istemiþtik ancak olmadý. Þimdi ise kendi haklarýný arayarak bu yolu tercih ettiler. Bundan sonraki futbol yaþantýlarýnda kendilerine baþarýlar diliyoruz" diye konuþtu.
    Geç kalýnmýþ doðru bir karar.
    Diðerlerini tanýmam, ama Hasan Üçüncü kapasitesinin de üstünde oynamaða gayret eden bir futbolcudur.
    bir saniye yan gelip yattýðýný kimse görmemiþtir. 90 dakika oynatsanýz bir saniye durmaz. çalýþýr, çabalar..dürüsttür. samimidir.
    ve çok iyi karakterli bir insandýr. insan oðlu insandýr.
    yakýndan tanýdýðým için biliyorum.
    Kapasitesi Trabzonsporda oynamaða yetmiyor olabilir. Fakat göreceksiniz
    çok baþarýlý olacaktýr baþka kulüplerde...
    hani var ya bizde bir hastalýk. beðenmediklerimiz. kadromuza almadýðýmýz
    bir çok futbolcumuzun baþka kulüplerde çok baþarýlý olmalarý durumu....
    Dilerim Hasan Üçüncü de ayný performansý sergiler.
    Oh olsun bize diye demiyorum elbette.
    Hasan üçüncü baþarýlý olmayý hak eden bir futbolcudur, onun için söylüyorum.

cihatöztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yollarý açýk olsun..... iþllah hedeflerine ulaþýrllar

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu olay geçmiþte kaldý arkadaþlar. Biz önümüze bakmaya devam ediyoruz. Bunun için hepimiz yazacaðýmýzý yazdýk bu konu hakkýnda, daha fazla gündemde tutmaya gerek yok sanýyorum. Baþlýðý kapatýyorum.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)