Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 116 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Demirkol: "Trabzon Şampiyon Olur"

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu adam güzel yorum yapıyor
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayri Hiçler'i çıkartıp yerine Zeki Çol'u koyarım ben...
    zeki çol mu?

ben bu kadar donuk bu kadar kindar adam görmedim. adamı tv de görünce sinirlerim zıplıyor zaten izlemiyorum da geçen sivasspor maçından sonra denk geldi. kerem öncel iyi maç oldu diyor zeki çok ne iyi maçı kör dövüşü yaptılar maça benzemiyordu falan filan zırvaladı sonra sivası kutluyorum dedi.
    EN IYISI BIZIZ:

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet demirkolu bir türlü anlayamadım.

trabzonspor konuşuyor hatta ömer üründüle göre daha pozitif bakıyor ama yine de trabzonspora karşı ikiyüzlü gibi.

geçen haftaki kayseri maçındaki penaltı için olmaz öyle şey dedi. her hafta 8 tane oluyor bunlardan dedi o zaman bütün takımlar dilekçe yazsın bizim maçta da böyle pozisyon vardı hakkımız yendi desin dedi.
    EN IYISI BIZIZ:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet demirkolu bir türlü anlayamadım.

trabzonspor konuşuyor hatta ömer üründüle göre daha pozitif bakıyor ama yine de trabzonspora karşı ikiyüzlü gibi.

geçen haftaki kayseri maçındaki penaltı için olmaz öyle şey dedi. her hafta 8 tane oluyor bunlardan dedi o zaman bütün takımlar dilekçe yazsın bizim maçta da böyle pozisyon vardı hakkımız yendi desin dedi.
    Bence önemli olan bir kişinin ki diyelim Mehmet Demirkol bizim penaltımıza penaltı dedimi dememdimi değil aynı pozisyonlar için ne diyor. aynı pozisyon veya benzeri başka takıma yapıldığında penaltı bize yapıldığında değil diyorsa burada ard niyet arayabiliriz. ama kişi belki daha sert bir futboldan hoşlanıyordur veya daha yumuşak bir futboldan hoşlanıyordur ve pozisyonları bu düşüncesine göre yorumluyordur. eğer kişi bu yorumlarında belli bir standarta ise kararını doğru bulmasak bile o kişi izlenir dinlenir. ama tuttuğu takıma yapılan için kıyamet koparıp başka takıma ne var yani her maç oluyor gibi bir yaklaşım sergiliyorsa ki tv ler böyleleri ile dolu onları değil izlemek yüzüne bile bakmak fazladır.

Mehmet Demirkol sevdiğim bir yorumcudur her görüşüne katılmasamda bence yorumları güzel.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Her şey inanç ve hırsta bitiyor... Bana göre bu takımın tek eksikliği,forvetin bazı maçlarda ki şansızlığı yada becereksizliği.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Bizdeki bu herseyi hep suphe ile karsilama, hep en kotuyu dusunme, herkesi bize dusman gibi goren paranoyak dusunce gercekten endise verici. Galiba bu tur negatif dusunme tarzi sehrimizin cografi ve iklimsel yapisi ile paralellik gosteriyor. Hayata hep kara gozluklerle bakiyoruz. En ufak seylerden bile kendimize sorunlar yaratip onlari kafamizda buyutuyor sonra kendimizi hasta ediyoruz. Benim yapacagim yorum sadece bu bu konuda.

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

demirkolun yorumuna gerek yok. bu sene bize armağan etmek istiyorlar ama biz elimizin tersiyle itiyoruz. bu haftada puan keybedersek bu tez dahada doğrulanacak. istanbullular puan kaybediyor bizde kaybediyoruz.
    YA SEV YA TERKET

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şampiyonluk var ufukta
    karadeniz dalga dalga
    seninleyiz evelallah
    kırkbirkere maşallah
    bu tip yazıları ve söylemlerle bu aralar sıksık muhatap olacağız.ben hazırlık döneminden beri söylüyorum.trabzonspor bu sene 7.baskıyı yapacak buna ınancım tam.inanmak başarmanın yarısıdır.2009 trabzonsporluların yılı olacak.şampiyonluk nasıl kutlanır tüm futbol dünyası görecek
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

olayın özünü demiş
    saha dışı etkenler olmazsa şampiyon olur
    bu kadar basit
    Seni kupa sayısı değil, o kupaları aldığın şartlar efsane yapar...

you same => Sencer

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

15 maddelik detaylı bir analiz. hepsine katılıyorum. Trabzonu sevsin sevmesin önemli olan ne söylediği.
    Bir gün mutlaka yeniden...

Nereden
    İstanbul

mehmet demirkol ntv de hıncal uluç la haşmet babaoğlunun 10 yıldır sürdürdüğü 90 dakika adlı programda yorum yapıyordu hıncal uluç un saçmalıklarının altında kalmayarak hıncal uluçç a cevaplar veriyordu ve sonrasında programdan ayrıldı,mehmet demirkol u o günden sonra takip ediyorum tarafsız yorumlar yapıyor,illaki bizi öven açıklamalarmı yapması gerekiyor gerektğinde yerecek acı sözler söyleyecek bizlerin pofpoflanmaya ihtiyacımız yok
    ne mutlu türküm diyene

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

eleştirken bile dikkat edelim takımımızı ve birbirimizi inceltecek mesajlar yazmayalım
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TRturkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnş hocam olacagız

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı stormtiger61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdeki bu herseyi hep suphe ile karsilama, hep en kotuyu dusunme, herkesi bize dusman gibi goren paranoyak dusunce gercekten endise verici. Galiba bu tur negatif dusunme tarzi sehrimizin cografi ve iklimsel yapisi ile paralellik gosteriyor. Hayata hep kara gozluklerle bakiyoruz. En ufak seylerden bile kendimize sorunlar yaratip onlari kafamizda buyutuyor sonra kendimizi hasta ediyoruz. Benim yapacagim yorum sadece bu bu konuda.
    Evet aynen böyle oluyor bende de..Bu yüzden ''Biz İstanbul basınıyız.Tabii ki İstanbul takımlarını daha çok konuşacağız''diyen Demirkol ve Demirkol gibilere hep şüphe ile bakıp , hep TS dan taraf , yorumcularadan ise bitaraf oluyorum.Zaten sonu da paranoya, yazmışsınız zaten..
    ....................Celliac ..................

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

helal olsun ıyı gaza veyor mılletı utanmasa bu takım sampıyonlar lıgınde fınal oynar dıyecek yav bırakın abı bu sampıyon olacaz laflarını sonra üzülüyoruz bence ikinci veya ucuncu bıtırsek ıyı olur cunku bu kadrolan bu kadar olur sampıyon olmamız ıcın tekke gerı gelecek orta sahaya ve sol starbır oyuncu alınacak daha baska ımkanı yok..acı ama gercek..

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

OKANIZM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mustafa denizli geldi geleli besiktas dan ümidi kesti artık trabzon olsun ayagına yatıyor
    √ OKAN™ 1987

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)