Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Atalay'ýn Ýsmi Trabzon Belediye Baþkanlýðý Ýçin Geçiyor

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

Standart Mehmet Atalay'ýn Ýsmi Trabzon Belediye Baþkanlýðý Ýçin Geçiyor

haberlere göre mehmet atalay'ýn ismi akp'den trabzon belediye baþkan adaylýðý için geçiyormuþ.
    bence süreci geçerde belediye baþkaný olabilirse takýmýzýn büyük menfaatý olacaktýr.
    özellikle stad projesinin eksik kalan belediyenin yapmasý gerekenler ayaðýnda büyük katkýsý olacaktýr.
    bu projenin olmazsa olmazý olan hafif raylý sistem þimdiki yönetim tarafýndan hiç gündeme dahi gelmedi.
    mehmet atalay bütün bu eksikleri telafi edecek donaným ve trabzonspor sevgisine sahip bir insandýr.
    böylesine projelerde yerel yönetimlerin katkýsýnýn en somut örneðide kayseri belediyesi ve kadir has stadyumudur

not:bu yazý hiç bir siyasi amaç yada görüþ içermiyor.

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

spor'da çað atlattý þimdi sýra Trabzon'da....

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

oncelile gecmis olsun herkese tum trabzonlulara ve trabzonsporlulara
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý muraterdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haberlere göre mehmet atalay'ýn ismi akp'den trabzon belediye baþkan adaylýðý için geçiyormuþ.
    bence süreci geçerde belediye baþkaný olabilirse takýmýzýn büyük menfaatý olacaktýr.
    özellikle stad projesinin eksik kalan belediyenin yapmasý gerekenler ayaðýnda büyük katkýsý olacaktýr.
    bu projenin olmazsa olmazý olan hafif raylý sistem þimdiki yönetim tarafýndan hiç gündeme dahi gelmedi.
    mehmet atalay bütün bu eksikleri telafi edecek donaným ve trabzonspor sevgisine sahip bir insandýr.
    böylesine projelerde yerel yönetimlerin katkýsýnýn en somut örneðide kayseri belediyesi ve kadir has stadyumudur

Evet akp de bir siyasi parti deðil o zaman. baþlýk kapatýlmalý yada belediye seçimlerinde ne kadar siyasi parti adayý varsa burda yayýnlanmalý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þenol Altunsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Her ne kadar yazý siyasi amaç ya da görüþ içermiyorsa da buraya yazýlan yorumlar bir biçimde bu minvalde olacaktýr örneðin ben Volkan Canalioðlu'nu çok baþarýlý buluyorum ve de takýmýmýz içinde yararlý buluyorum yani bu böyle devam eder ben bu baþlýðýn kilitlenmesini talep ediyorum
    Ayný suda iki kere yýkanýlmaz.

http://stopmatchfixing.com/

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

volkan baþkan bence de iyi ama bunun iyiliðini Trabzon da yaþayanlar benden daha iyi bilir atalay da gelse iyi olur hem Trabzonum için hemde Trabzonspor için hayýrlýsý kimse o olsun inþallah bu baþlýk bence de siyasete girmez de bizim elimizde oraya kadar gider kimse hayýrlýsýný deðil desteklediðini savunmaya kalkarsa bu baþlýk gitmez
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý Þenol Altunsoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her ne kadar yazý siyasi amaç ya da görüþ içermiyorsa da buraya yazýlan yorumlar bir biçimde bu minvalde olacaktýr örneðin ben Volkan Canalioðlu'nu çok baþarýlý buluyorum ve de takýmýmýz içinde yararlý buluyorum yani bu böyle devam eder ben bu baþlýðýn kilitlenmesini talep ediyorum
    katýlýyorum..
    TRABZONSPOR
    https://twitter.com/Muticancolak

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Niyet siyaset olmayabilir ama baþlýk propaganda gibi duruyor.
    Özkan SÜMER

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

eskidende söylemiþtim gene söylüyorum....arkadaþlar bazýlarý Trabzonsporu kullanýyo..bu böyle biline...tamda yerel seçimlerden önce stadýn hukuk aþamasýný bitirdik dediler..sonra istifa ettiler..þimdi de Trabzona baþkanlýk için geliyo..seçilir seçilmez...ki hiç bir partiyi tutmamama raðmen sadece tuttuðum kiþi volkandýr..hangi partiden olursa olsun..bu adam burayý gene alýr..volkan abinin Trabzonsporluluðu tartýþýlmaz..ama atyalayýn beþiktaþlý olduðunu herkes bilir..atalay seçilmediði takdirde Trabzonspora bir çivi bile vurulmazzzzzz...

bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum

Konu Ufuk Bayraktar61 tarafýndan (01.12.2008 Saat 17:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

baþlýða gelen yorumlara gelen cevaplara bakýlýrsa ne kadar benim amacým olmasada iþ siyasete gidicek gibi görünüyor ben kendimde moderatörden baþlýðýn kapatýlmasýný istiyorum
    not:siyasetden nefret ederim.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10702

Benzer baþlýk vardý zaten..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Sevgili Murat kardeþim, iyi niyetinden þüphem yok ama Allah aþkýna biz ne Mehmet Atalay'ýn adýnýn belediye baþkanlýðý için aday olacaðýnýn haberlerinden? Kaldýki bu daha söylenti, netleþen bir þey yok! Netleþse bile bu tip iþlerin BMN'de yeri yok...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)