Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 83 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Trabzonspor Idmani (Ve Senol Günes!)

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

arkadasalr dünya kupasina giderken bir sözü vardi hatirlayan var mi?bi türlü çikaramiyom

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZON-gs maci öncesi istanbulda trabzonun idmanina gittik,arkadaslarla on dakika gökdeniz diye bagirdik cagirdik herif yüzümüze bakmadi SENOL HOCA demeye kalmadi baktik yanimizda.

SENOL GÜNES böyle bir adamdi ADAM gibi ADAM.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yanlis anlasilmasin ama genel olarak cok sevilen senol hocamizin teknik direktörlügüne pek saygi duymadik.onu acimasizca elestirdik.96 yilindan sonra biraktimasaydik baski yapip takimin basinda tutsaydik bu yillari kaybetmezdik.adam gitti türkiye yi dünya 3.sü yapti,kendini ispatladi,bize geri geldi.ama yine ilk dalga da denize attik yine sahip çikmadik.bilmiyorum neden kendi kiymetlerimizin degerini bilmiyoruz.insallah bir gün çok daha iyi sartlarda takimimizin basinda görürüz.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

senol günes tsin manageri olmali halilde hoca olarak kaldimi tamamdir

senol hoca ts de iyi antrönölük yapamadi niye takimi cok sevdigi icin oyunculyri cok sevdigi icin disiplin kalmamisdi birde milli takima bakdinmi ordaki oyuncular agizini acamazdi orda profesyonel olabiliyordu eziklerin oyuncularina bagirdimi ici okadar sanirim yanmiyordu benim görüsüm bu senol hocayi herzaman sevecegim en cok istedigim bizim managermiz olmasidir

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Evet su bi gerçek bize yerli hoca dayanmaz. Küçük sehirlerin sorunu bu aslinda bi kulis bi kargasa. Bize yabanci ama karadenizli gibi hirçin biri lazim. Aslinda vahid hocada taktiksel yönden zayif olmasina ragmen bu saydigim özelliklere sahip bir hoca.

Senol hoca umarim ilerde trabzonspora dönme hatasi yapmaz...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporbir destansa eger.Bu destaninbas kahramani Senol Hocamdir.Buna tarih bilen kimse karsi çikamaz.Fakat destanin devamini getirmek için hocaya yeterince kredi veremedik.Basarilarimizdaki en büyük pay sahibinin kendi degerlerimiz oldugunu göremedik.Bir daha teknik adam olarak görev alacagini sanmiyorum.Ama menejer,yönetici ve baskan olarak farkli görevlerde Trabzonspor'a hizmetlerinin önümüzdeki yillarda devam edecegini çok iyi biliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporbir destansa eger.Bu destaninbas kahramani Senol Hocamdir.Buna tarih bilen kimse karsi çikamaz.Fakat destanin devamini getirmek için hocaya yeterince kredi veremedik.Basarilarimizdaki en büyük pay sahibinin kendi degerlerimiz oldugunu göremedik.Bir daha teknik adam olarak görev alacagini sanmiyorum.Ama menejer,yönetici ve baskan olarak farkli görevlerde Trabzonspor'a hizmetlerinin önümüzdeki yillarda devam edecegini çok iyi biliyorum.

senol hocanin futbolculuguna da beyefendigiligine de kimse laf edemez ...ama is büyük hocaliga gelince orda durmak lazim...kisaca özetlemek için küçük bir örnek...kendisi gibi kaleci trabzondan daha çikmadi ama sezon basinda güvenip de tolgayi bir maçta bile oynatmadi...ayrica genç oyunculari tecrübe kazansinlar diye baska takimlara yolladi ve onlara sans tanimadi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TGRT' nin ilk kuruldugu yil.Istanbulda ki Trabzonlar adinda bir program yapilacak.O zaman Senol Hocam Istanbulsporda görev yapiyor.TGRT deki programa katilabilir mi diye soruldugunda;kendisinden çok daha önemli olan Trabzonlularin Istanbul'da oldugunu belirtterek zaten Istanbul da kalici olmadigini söyledi.Baska isimler önerek daveti kibarca redetti.Ayni ay içersinde TGRTdeki prorami hazirlayan ayni dernek bir yardim gecesine davet etti.Belindeki ciddi rahatsizlik oldugu için gelememe olasiligi oldugunu belirtmesine ragmen geceye katildi.Gizli kalmak sartiyla yüklü bir bagis yapti.(O gece 1Liralik bagis yapanlari Ismail Türüt;2,3 liralikbagis yapti seklinde anons etti)Bu olaydan sonra benim içinefsane kaleci olan Senol GÜNES,insan olarakta efsanelesti.Bu kadar Trabzonu seven,kisilikli bir insani niye bu kadar yipratiyoruz anlamiyorum?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)