Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Trabzonspor Idmani (Ve Senol Günes!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Su anda isyerindeyim ve aglamamak için kendimi zor tutuyorum.Bu takimin pesine gidilmezmi bee.Acaip gaza gelmis vaziyetteyim.[img]smileys/smiley31.gif[/img]

Aynen

Aynen. Baska birsey bu. 11 tane adamin bir topu 7 metrelik bir delikten içeri atmaya çalismasinin ötesinde, küçük bir sehrin ve bu sehrin takimina gönül vermis diger milyonlarin hepbirlikte paraya, onun satin aldigi, üzerinde yazilar olan ve bazilarinin gazete de dedikleri kese kagitlarina, amigolugun global hali olan televizyonlara, masa alti oyunlarina kafa tutmasi... Ve bunu yaparken de "insan" olmasi...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

boyle bir teknik adama sahip oldugumuz için gurur duyuyorum

E ben ne diyeyim simdi...

Hissettigim herseyi herkes dökmüs kelimelere..

Trabzonspor'lu olmak ayricaliktir!!!

buyuk adamsin senol hocam cok buyuk adamsin

opulesi ellerini bir kez daha saygiyla opuyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ayni @hauptstrasse gibi: Madem konu Senol Günesten acildibende bir seyler yazayim!

Bende ayni senin gibi (@hauptstrasse) senol günesin zamanlarinda Trabzonspor sevgisinindoruk noktaya ulastiginda ah bir Senol Günesi görebilseydim ona onu sevdigimi söylebilseydim diye düsünürdüm... Hatta (bu ama aramizda kalsin) buradaki arkadaslara SENOL Günes benim Türkiyedeki amcam'dir dedim. Benim Trabzonlu oldugumu bildikleri icin tabiki hemen inandilar.

Ve yillar sonra 15-16 yaslarinda iken amcamin ilk oglu oluyor. Bizde dedemiz bütün torunlarin isimilerini koyar. Bu nerdeyse bir kanundur. Dedem kimse karsi gelemzdi, dedigi dedikdi. Ama ben Dedeme yalvardim cocugun adini Senol koy diye. Ve sizce neyapti dersiniz???

ADINI SENOL koydu benim canim dedecigim!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya trabzonlu olmak ayrilicalik herkse trabzonlu olamaz

herzaman bende anneme babama dua etmisimdir beni trabzonda dogurduklari için.

dogdum trabzonlu ölene kadar trabzonlu olacagim için cok mutluyum

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

evet.. Senol Günes iyi bir insan.. kaliteli bir insan.. kisilik sahibi... bu yönlerini takdir ediyorum dogrusu...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hocama laf yok ama bazen de elestiri oolmadan duramiyorum.deplasmanlar da niye defans oynuyo bilmem[img]smileys/smiley19.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SENOL HOCA gerçekten büyük insan yaptiklari gerçekten çok güzel o her yönüyle mükemmel onu çok seviyorum yaptigi her seyin bir nedeni oldugunu düsünüyorum en önemlisi ona güveniyorum

SENOL HACAYI KUTLAR SIZLERINDE DESTEKLERINIZIN DEVAMI DILERIM

saygilarla [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı
    YA TÜYLERIM DIKEN DIKEN GÖZLERIM DOLDU ISTE BU TRABZON SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

Mesele yenmek veya yenilmek degil,insanca yaklasmak,insan olmak.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Inadina anlatiyorsunuz Degilmi bunlari Trabzon Disindaki trabzonsporlulari Kiskandirmak için. inanin Gözlerim Dolu dolu oldu yaziyi okurken

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı

Evet arkadaslar bu gün tesislerdeydik!..

Sabah okula gittigimde kararliydim bu gün idmana yarinda maç biletlerini almaya ikna edecektim arkadaslarimi.Sabah konuyu açtigimda dogrusu hiç beklemedigim bir karsilama ile karsilastim sanki herkes bir seyin farkina varmis ve bu büyüye kapilmis trabzondaki dondurucu havaya ragmen öylebir istekle karsilastim ki içim ürperdi neden çarsamba yapamadik bu kalabaligi dedik..Ve yokus asagi tesis yürüyüsümüz basladi..

Idman sahasini bilenler için konusuyorum;Idman sonu veya basi sahanin çok daha yanina yaklasmak mümkündü nedense bu idman da yasak vardi..Bizde taraftarin idman izleme yerinden biraz uzakta olsa tezahürata basladik..Lalalalalalalala laaaaaaaa laaaaaa TRABZON

Birazdan güvenlik görevlileri geldi ve gazetecileri çikarmaya basladilar biz saskindik çünkü idmani bitirmeye kararliydik..Tam bizi çikartmak için gelmislerdiki saha içinden bir ses duyuldu!! ''Oglum onlara dokunma!!..BIRAK ben ilgilenecegim'' Evet inanilmasi güç bizde dona kaldik taki sessin sahibini görünceye kadar tahmin etmesi zor degil SENOL GÜNES'ti bu evet.. SENOL GÜNES!...

Idman boyu bagiracaktik ve Senol hocam basta olmak üzre yogun tezahürat ediyorduk ki (Kipkirmizi bir halde heryerimiz titiriyordu)Senol hoca yine sahnedeydi:''USAKLAR!!..Ne isiniz var burada birde bize sahipsiz derler(gözleri dolu dolu olmustu)..

Gelin anlasalim simdi gücümüzü ekonomik kullanalim cumartesi size benden çok görev düsüyor..Haydi göreyim sizi.Her attigimiz golde daha gür ses istiyorum'' Hepimiz Sok olmustuk Dünya üçünsülügünü bize getirmis olan ve adam gibi adam söylevinden çok daha fazlasini hak eden bu adama bir kez bir kez daha hayran kalmistik..

Simdi söylecegim seyle artik bu kadar olmaz diyeceksiniz bir güvenlik görevlisi elinde kocca bir tepsiyle bize geliyordu..Plastik bardakta 15 çay vardi..Görevli:''Bunlar Senol Hocamdan üsütmesin çocuklar dedi''
    Iste o an kendimi çok küçük hissettim sanki bir toplu igne kadardim arkadaslarimin yüzüne baktigimda herkesin gözleri dolmustu..

Belkide hayatimizin en lezzetli çaylarini içip içimiz isindi(Hava ne kadar soguktu inanamayabilirsiniz..)Idman bitti ve takim bizim tarafa yaklasip alkisladi..Biz bordoooooooo onlar ise Maviiiiiii bu üç kez oldu ve herkes evinin yolunu tuttu.

INANILMAZDI...

Nerden estiyse aklima bu yazi geldi.Hey gidi Senol Hoca...

Nereden
    İstanbul

hiç sorma ya.. Bu adami biz mi böle yaptik yoksa ne oldu ya.. Bence Senol Günes'in çok ayri bi yeri var Trabzonspor için.. Gerçekten de Trabzonspor için herseyini vermis, yine olsa yine verecek bi insan..

***SENOL GÜNES***

SANA; KAZANDIGIN HERSEY, BIZIM IÇN VERDIGIN HER EMEK HELAL OLSUN!..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

SEN SAMPIYON OLMASANDA

KUPALARI ALMASANDA

SEVIYORUZ ISTE VARMI DIYECEGIN

SEVIYORUZ ISTE VARMI DIYECEGIN [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alkislar büyük Senol Günesene mutluki böyle bir takimin taraftariyiz

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok duygulandim...Bende Senol hocayi çok severim onun yeri ayri!..Ayrica numarasi var önemli günlerde ararim...Seni çok seviyoruz Senol hocam...Allah seni korusun!!!

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam gibi adam senol hocam[img]smileys/smiley2.gif[/img]

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünya bir yana günes bir yana [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

aslan senol hocam beaaaa[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ya bu adam basin toplantisi yaparken araya öle kelimeler koyardi ki hayrtetle bakardim..böle ince adam[img]smileys/smiley32.gif[/img]kaç tane alkis koysam [img]smileys/smiley24.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu sezon en çok üzüldügüm olaydi benim senol günesin ayrilmasi lig basladiginda fikstür çekilmisti ve fb maçi yine ligin bitimine son üç hafta kala trabzondaydi 95-96 yilinin intikami alinacak demistim kendi kendime ama nasip olmadi sansizliklar yakamizi birakmadi.

Tebrikler senol hocam.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu adamin gelisinede agladim gitisine de.Ilk aglamam sevinçdendi ikincisi hüzünden.Onun o güzel yüregini iyi bildigim için hep ona inandim güvendim.O birileri gibi imparator degil ADAM GIBI ADAM olmayi tercih etmisti ve bunu basardi.Ne desek azdir onun için.Kendsi hep gönlümüzün en güzel yerinde olacaktir.Böyle bir konuya deginen arkadasimiza tesekkürler.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    evet.. Senol Günes iyi bir insan.. kaliteli bir insan.. kisilik sahibi... bu yönlerini takdir ediyorum dogrusu...

Aynen

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayran oldugum sayili insanlarin arasinda senol günes. hersey bi yana o konusmalarinin arasina bazi igneli cümleler kullanirdi en çokda o yönünü seviyorum. bence harcadilar senol hocayi.[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam gibi adam her yerde her zaman her kosulda SENOL GÜNES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)