Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yazýklar Olsun ! 9 Yaþýndaki Ebru‚ Artýk Göremeyecek !

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Angry Yazýklar Olsun ! 9 Yaþýndaki Ebru‚ Artýk Göremeyecek !

Bursaspor deplasmanýna giden kýzgýn Antalyaspor taraftarlarýnýn mola yerinden taþladýðý otomobildeki 9 yaþýndaki otistik kýzýn gözüne cam battý. Minik kýzýn büyük ölçüde görme kaybý yaþayacaðý bildirildi.

Bursaspor deplasmanýna giden Antalyaspor taraftarlarý tarafýndan taþlandýðý öne sürülen 16 plakalý otomobildeki otistik kýz çocuðu‚ gözüne giren cam parçalarý nedeniyle görme yetisini büyük ölçüde kaybetti.

------
    Alýnan bilgiye göre‚ 7 otobüs ve 1 minibüsten oluþan Antalyasporlu taraftarlar‚ öðle saatlerinde Ýnegöl-Bursa yolundaki bir dinlenme tesisinde mola verdi. Buradan otomobilleriyle geçerken kendilerine laf atan kiþilere kýzan Antalyaspor taraftarlarý yoldan geçenlere taþ atmaya baþladý.

Taþlardan biri‚ Domaniç´ten Bursa´ya giden Þerif Ali Kermen (39) yönetimindeki 16 J 8723 plakalý otomobile isabet ederek‚ sað arka kapýnýn camýný kýrdý. Cam parçalarý‚ arka koltukta 6 yaþýndaki kardeþi ile oturan‚ 9 yaþýndaki otistik Ebru Kermen´in gözüne battý.

Ýnegöl Devlet Hastanesine kaldýrýlan çocuk‚ ilk müdahalenin ardýndan ameliyata alýndý. Yetkililer‚ Ebru´nun gözünün görme yetisini büyük ölçüde kaybettiðini‚ kesin durumun bandajlar açýldýktan sonra belli olacaðýný bildirdi. Doktorlar‚ küçük kýzýn sol gözünde yüzde 90 görme kaybý oluþtuðunu ve kör olma ihtimalinin bulunduðunu belirtti.

Hastanede kýzýnýn baþýnda bekleyen anne Fatma Kermen‚ Kütahya´nýn Domaniç ilçesine baðlý Aksu köyünde oturan ve evinde yangýn çýkan babasýna yardýma gittiklerini belirtti. Bursa´daki evlerine dönerken otomobillerine isabet eden taþla üzücü bir olay daha yaþadýklarýný anlatan anne Kermen‚ Antalyaspor Kulübü ve taraftarlarýndan þikayetçiyiz. Özür bekliyoruz dedi.

Bir otomobil fabrikasýnda iþçi olarak çalýþan baba Þerif Ali Kermen´in de 10 günlük ücretsiz izne çýkarýldýðý öðrenildi. Bu arada‚ jandarma ekipleri‚ olayla ilgili yaþlarý 19-22 arasýnda deðiþen 3 kiþiyi gözaltýna aldý.

Zanlýlardan ikisi‚ ifadelerinin ardýndan serbest býrakýldý. Þeref Ç´nin (22) ise sorgusunun tamamlanmasýndan sonra yarýn adliyeye sevk edileceði bildirildi.

*
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adi þerefsizler.. Siz taraftarmýsýnýz be. Ýnsanmýsýnýz siz adi mahluklar..

Daha geçen haftalarda gencecik Karþýyaka taraftarýný ayný magandalýktan kaybettik.. TFF uyu sen uyu. Sizede yazýklar olsun. Adi kurum.!

Tüh sizin gibi taraftara ve insanlara..

Minik kardeþimize çok geçmiþ olsun.. Yapabileceðimiz birþey olursa her zaman hazýrýz..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

böylelerini ne yapmalý bilmiyorum, maçta olay çýkarýp da bundan zarar gören taraftarlara zerre kadar da acýmýyorum...ama devlet devlet olsa bu olaylarý çýkaranlara göz açtýrmaz , hepsinin cezasýný verir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ebru'ya Allah'tan acil þifa diliyorum. Biz bu kadar etkileniyorsak ailesinin kýzgýnlýðýný, üzüntüsünü düþünemiyorum.

3 kiþi gözaltýna alýnmýþ, ikisi serbest býrakýlmýþ... Suçlu tek kiþi gibi görülse de benzer insanlardan(!) o kadar çok var ki Hepsini Allah'a havale ediyorum
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

9 yaþýndaki Ebru nun suçu ne idi de o taþý fýrlattýn !?!
    Taþý attýn da baþýn göðe mi erdi?
    Yazýklar olsun....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Taraftarlik bu mudur? Taraftar olmak bunu mu gerektiriyor yani; rakip takimin taraftarlarini taslamakla mi taraftar olunuyor? Peki kim verecek bunun hesabini? Hadi verildi diyelim, kücük kizin gözünü kim geri getirecek? Yazik günah ya insanlik bu kadar mi düstü.. Bu kadar mi nefret dolu insanlar olup ciktik futbol yüzünden.. Deger mi böyle igrenc seylere?

Allah'im Ebru'nun yardimcisi olsun..
    Böyle acizleri de Allah'a havale etmekten baska birsey gelmiyor elimizden ne yazikki

Yaþ
    37

BÖYLE ÝÞ olmaz olsun böyle taraftarlar yerin dibine batsýn hemi yazýk ya
    SÜRMENELÝ MEHMET...

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Bunlar insanlýktan nasibi almamýþ zavallýlar...
    Hiç suçu günahý olmayayýn küçücük çocuktan ne istediniz
    ALLAH kardeþimize acil þifalar versin.

peker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bunlara hayvan diyecem ama hayvanlara hakaret olur sadece allahýndan bulsunlar ..

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

ALLAH ebrunun yakýnlarýna sabýr ebruya da acil þifalar ihsan eylesin.talihsiz bi durum.

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

söylenebilecek o kadar çok þey varki aslýnda.Ama ben bunu yapanlara hiç biþey söylemiyorum.Ebru kardeþimize Allah'tan acil þifalar diliyorum.
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýçim sýzladý.Ýnsan deðil bunlar.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Allah cezalarini versin yaaaa!!!

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

bu teröristler bulunmalý ve müebbet hapisle cezalandýrýlmalý....

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Erkut Ay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu teröristler bulunmalý ve müebbet hapisle cezalandýrýlmalý....
    Attýðý taþla otistik kýzý kör eden taraftar, tutuklandý

ÝNEGÖL -AA- Bursa'nýn Ýnegöl ilçesinde attýðý taþýn otomobilin camýný kýrmasý sonucu araçtaki otistik kýz çocuðunun görme duyusunu büyük ölçüde kaybetmesine neden olduðu iddiasýyla gözaltýna alýnan Antalyasporlu taraftar, tutuklandý.
    Alýnan bilgiye göre, Ýnegöl-Bursa kara yolunda bir dinlenme tesisinde yaþanan olayýn ardýndan Ýlçe Jandarma Komutanlýðý ekiplerince yakalanan Antalyasporlu taraftar Þeref Ç. (22), sorgusunun ardýndan "kasten yaralama ve mala zarar verme" suçlarýndan adliyeye sevk edildi. Þeref Ç, savcýlýktaki ifadesinin ardýndan çýkarýldýðý mahkemece tutuklandý.

Takýmlarýnýn Bursaspor ile yapacaðý karþýlaþmayý izlemek için dün Antalya'dan 7 otobüs ve 1 minibüsten oluþan konvoyla Bursa'ya gelen Antalyasporlu taraftarlar, maçtan önce Ýnegöl-Bursa kara yolundaki dinlenme tesisinde mola vermiþti. Mola sýrasýnda bir grup Antalyaspor taraftarý, otomobilleriyle yoldan geçerken kendilerine laf attýklarý öne sürülen kiþilere taþ atmaya baþlamýþtý.
    Taþlardan biri Þerif Ali Kermen (39) yönetimindeki 16 J 8723 plakalý otomobilin sað arka kapýsýnýn camýnýn kýrýlmasýna neden olmuþ , kýrýlan cam parçalarý da sürücü Kermen'in arka koltukta oturan 9 yaþýndaki otistik kýzý Ebru Kermen'in gözüne batmýþtý.
    Ýnegöl Devlet Hastanesine kaldýrýlan çocuk, ilk müdahalenin ardýndan ameliyata alýnmýþtý. Yetkililer, Ebru'nun gözünün görme yetisini büyü k ölçüde kaybettiðini, kesin durumun bandajlar açýldýktan sonra belli olacaðýný bildirmiþti.
    Olayla ilgili Þeref Ç'nin de aralarýnda bulunduðu Antalyasporlu 3 taraftar gözaltýna alýnmýþ, 2 taraftar ifadelerinin alýnmasýnýn ardýndan serbest býrakýlmýþtý.

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ýnsanlýk diyorum.

Eðitim diyorum.

Yazýk, çok yazýk.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

2 gün sonra serbest kaldiktan sonra tutuklansa ne olur tutuklanmasa

o tasi atanida kör edeceksinki ne yaptiginin farkina varsin

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    böylelerini ne yapmalý bilmiyorum, maçta olay çýkarýp da bundan zarar gören taraftarlara zerre kadar da acýmýyorum...ama devlet devlet olsa bu olaylarý çýkaranlara göz açtýrmaz , hepsinin cezasýný verir..
    Katýlýyorum sana Cengiz abi. Sanki bu olay, yaþanan ilk vaka! Buna benzer o kadar çok örneðimiz var ki. Üzülerek söylüyorum, bu tür olaylar daha da çoðalacak. Devlet, gerçek anlamda bu konu üzerinde yoðunlaþsa ''Helal olsun'' diyeceðim ama ''Daha çok beklersiniz...'' gibisinden sesler geliyor kulaðýma Bu beyinlere karþý tedbir almalýyým, tedbir almalýsýn, tedbir almalýyýz! Baþka bir çýkýþ yolu yok! Ama Türkiye tedbir alma konusunda ne kadar hassas hepimiz biliyoruz. Bu ülkede birimizin baþýna gelen her neyse, onun da baþýna gelmesi gerekir ki, ancak o þekilde bazý olumsuz þeylerin önü kesilebilsin. Güler misin aðlar mýsýn bu duruma ama daha kaç insan zarar görmeli ciddi tedbirlerin alýnmasý için!!!
    Allah'ým, þifasýný ve dermanýný üzerinden eksik etmesin küçük kardeþimizin...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu adamlara ne denir bilmiyorum masum vatandaþa zarar verdiniz onun vebalini nasýl taþýyacaksýnýz

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Muhammet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsanlýk diyorum.

Eðitim diyorum.

Yazýk, çok yazýk.
    Olay sadece egitimle bitmiyor bana göre renktas. Son derece egitimli olupta esinin kollarinda sigara söndüren, cocuk tecavüzcüleri insanlar da var. Olay insanin, insan oldugunun farkina varabilmesi. Bir insan egitimsiz de olsa insan olabiliyor ama insan oldugunun farkina varmamissa ne yapsan bos. Bu olaya sebebiyet veren köpeklere oturtacaksin hapis cezasinin en budaklasini. Ülkede ceza yok, olsada caydirici degil.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Çok üzücü bir vaka, Ýnþallah görme kabiliyetini yitirmez, ancak birileri insanlýðýný yitirdiðini fark etse, böyle vakalar yaþanmaz, Miniðe acil þifalar dilerim.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Bu tür olaylar sadece futbol taraftarlari arasinda olmuyor.
    Malesef ama malesef hic medeni degiliz.
    En kücük bir bakis veya agiz dalasi sonu ölümle sonuclanan kavgalarla sonuclanabiliyor.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

böyle taraftar olmaz buna taraftar denilmez biz daðdaki adama PKK diyorsak buda þehir PKKsý baþka açýklamasý yok eðer bu hareketi kendi kýzýna veya yiyeðine yapsalar adam ordalýðý yýkar ama adam çok rahat kendi yapýyor o taþ alacaksýn adamý karþýna dikeceksin o taþ öyle atýlmaz böyle atýlýr baþlayacaksýn taþlamaya bakalým zevkli oluyormu þerefsiz......
    Zirve bizim iþimizdir...

Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    38

diyecek biþey bulamýyorum Allah þifasýný versin
    Kapitalizmin zaafý sunduðu nimetlerin eþit paylaþýlmamasýdýr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eþit paylaþýlmasýdýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bunun adýna taraftarlýk diyemeyiz.Bu olsa olsa vandallýktýr, hayvanlýktýr, insanlýktan nasibini almamýþ adiliktir...

Þimdi bu þeref adýnda aslýnda þerefi olmayan isim (adýna kurban olasýn sen), Bursa ve Antalya taraftarlarý arasýnda arasýndaki bu hayvani husumetten bile haberi olmayan, bu günahsýz kýzýmýzýn gözünü hiç durduk yere bir taþla kör eden bir yaratýða biz ne demeliyiz? Bu ülkede aslýnda bunlar için özel kanunlarda çýkarýldý ama uygulayan yok!

Adam 22 yaþýnda bir baþkasýnýn özel malýna taþ atmayý kendine hak görüyor.Neden? aracýn plakasý 16... Allah Allah! oðlum size kim öðretiyor bu düþmanlýklarý? Tribün kültürü diye diye en sonunda terorist olacaksýnýz.Yalandan kasmayýn sizden tribüncü olmaz, olsa olsa kopuk tayfasý olur.Hap içen, esrar çeken, yolda izde her türlü rezaleti yapanlardan taraftar olur mu?

Antalyaspor'un ne günahý var? Sanki size gidin 9 yaþýndaki Ebru'nun gözüü çýkarýn mý dediler? Kimsiniz? nesiniz? Bumudur taraftarlýk? Yahu deplasmana giden adam, gittiði yerde yaþayan insanlara saygý duyar, onlarýn huzurunu kaçýrmaz, sessizce gider, geri döner.Hiçbir taþkýnlýk yapmaz.Hatta gittiði yerde örnek davranýþlar sergileyerek takýmýna olan sempatiyi arttýrýr.Maçta da 90 dakika takýmýný destekler.Tartaftarlýk budur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)