Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yazklar Olsun ! 9 Yandaki Ebru‚ Artk Gremeyecek !

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Angry Yazklar Olsun ! 9 Yandaki Ebru‚ Artk Gremeyecek !

Bursaspor deplasmanna giden kzgn Antalyaspor taraftarlarnn mola yerinden talad otomobildeki 9 yandaki otistik kzn gzne cam batt. Minik kzn byk lde grme kayb yaayaca bildirildi.

Bursaspor deplasmanna giden Antalyaspor taraftarlar tarafndan taland ne srlen 16 plakal otomobildeki otistik kz ocuu‚ gzne giren cam paralar nedeniyle grme yetisini byk lde kaybetti.

------
    Alnan bilgiye gre‚ 7 otobs ve 1 minibsten oluan Antalyasporlu taraftarlar‚ le saatlerinde negl-Bursa yolundaki bir dinlenme tesisinde mola verdi. Buradan otomobilleriyle geerken kendilerine laf atan kiilere kzan Antalyaspor taraftarlar yoldan geenlere ta atmaya balad.

Talardan biri‚ Domaniten Bursaya giden erif Ali Kermen (39) ynetimindeki 16 J 8723 plakal otomobile isabet ederek‚ sa arka kapnn camn krd. Cam paralar‚ arka koltukta 6 yandaki kardei ile oturan‚ 9 yandaki otistik Ebru Kermenin gzne batt.

negl Devlet Hastanesine kaldrlan ocuk‚ ilk mdahalenin ardndan ameliyata alnd. Yetkililer‚ Ebrunun gznn grme yetisini byk lde kaybettiini‚ kesin durumun bandajlar aldktan sonra belli olacan bildirdi. Doktorlar‚ kk kzn sol gznde yzde 90 grme kayb olutuunu ve kr olma ihtimalinin bulunduunu belirtti.

Hastanede kznn banda bekleyen anne Fatma Kermen‚ Ktahyann Domani ilesine bal Aksu kynde oturan ve evinde yangn kan babasna yardma gittiklerini belirtti. Bursadaki evlerine dnerken otomobillerine isabet eden tala zc bir olay daha yaadklarn anlatan anne Kermen‚ Antalyaspor Kulb ve taraftarlarndan ikayetiyiz. zr bekliyoruz dedi.

Bir otomobil fabrikasnda ii olarak alan baba erif Ali Kermenin de 10 gnlk cretsiz izne karld renildi. Bu arada‚ jandarma ekipleri‚ olayla ilgili yalar 19-22 arasnda deien 3 kiiyi gzaltna ald.

Zanllardan ikisi‚ ifadelerinin ardndan serbest brakld. eref Ǵnin (22) ise sorgusunun tamamlanmasndan sonra yarn adliyeye sevk edilecei bildirildi.

*
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

Adi erefsizler.. Siz taraftarmsnz be. nsanmsnz siz adi mahluklar..

Daha geen haftalarda gencecik Karyaka taraftarn ayn magandalktan kaybettik.. TFF uyu sen uyu. Sizede yazklar olsun. Adi kurum.!

Th sizin gibi taraftara ve insanlara..

Minik kardeimize ok gemi olsun.. Yapabileceimiz birey olursa her zaman hazrz..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

bylelerini ne yapmal bilmiyorum, mata olay karp da bundan zarar gren taraftarlara zerre kadar da acmyorum...ama devlet devlet olsa bu olaylar karanlara gz atrmaz , hepsinin cezasn verir..

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

Ebru'ya Allah'tan acil ifa diliyorum. Biz bu kadar etkileniyorsak ailesinin kzgnln, zntsn dnemiyorum.

3 kii gzaltna alnm, ikisi serbest braklm... Sulu tek kii gibi grlse de benzer insanlardan(!) o kadar ok var ki Hepsini Allah'a havale ediyorum
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

9 yandaki Ebru nun suu ne idi de o ta frlattn !?!
    Ta attn da ban ge mi erdi?
    Yazklar olsun....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

yelik tarihi
    12.12.2007

Taraftarlik bu mudur? Taraftar olmak bunu mu gerektiriyor yani; rakip takimin taraftarlarini taslamakla mi taraftar olunuyor? Peki kim verecek bunun hesabini? Hadi verildi diyelim, kck kizin gzn kim geri getirecek? Yazik gnah ya insanlik bu kadar mi dst.. Bu kadar mi nefret dolu insanlar olup ciktik futbol yznden.. Deger mi byle igrenc seylere?

Allah'im Ebru'nun yardimcisi olsun..
    Byle acizleri de Allah'a havale etmekten baska birsey gelmiyor elimizden ne yazikki

yelik tarihi
    26.06.2005
    Ya
    34

BYLE olmaz olsun byle taraftarlar yerin dibine batsn hemi yazk ya
    SRMENEL MEHMET...

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

Bunlar insanlktan nasibi almam zavalllar...
    Hi suu gnah olmayayn kck ocuktan ne istediniz
    ALLAH kardeimize acil ifalar versin.

peker61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2008
    Nereden
    stanbul

Bunlara hayvan diyecem ama hayvanlara hakaret olur sadece allahndan bulsunlar ..

dris Toksoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

ALLAH ebrunun yaknlarna sabr ebruya da acil ifalar ihsan eylesin.talihsiz bi durum.

Bahattin Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.10.2007
    Nereden
    Samsun
    Ya
    35

sylenebilecek o kadar ok ey varki aslnda.Ama ben bunu yapanlara hi biey sylemiyorum.Ebru kardeimize Allah'tan acil ifalar diliyorum.
    Belki ou ey Yolunda Gitmedi, Ama Hibir ey Beni Yolumdan Edemedi.

Onur Civelek61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

im szlad.nsan deil bunlar.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

ikebahe dsn ligtv alacam =)

TSezgin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Allah cezalarini versin yaaaa!!!

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

bu terristler bulunmal ve mebbet hapisle cezalandrlmal....

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Alnt Erkut Ay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu terristler bulunmal ve mebbet hapisle cezalandrlmal....
    Att tala otistik kz kr eden taraftar, tutukland

NEGL -AA- Bursa'nn negl ilesinde att tan otomobilin camn krmas sonucu arataki otistik kz ocuunun grme duyusunu byk lde kaybetmesine neden olduu iddiasyla gzaltna alnan Antalyasporlu taraftar, tutukland.
    Alnan bilgiye gre, negl-Bursa kara yolunda bir dinlenme tesisinde yaanan olayn ardndan le Jandarma Komutanl ekiplerince yakalanan Antalyasporlu taraftar eref . (22), sorgusunun ardndan "kasten yaralama ve mala zarar verme" sularndan adliyeye sevk edildi. eref , savclktaki ifadesinin ardndan karld mahkemece tutukland.

Takmlarnn Bursaspor ile yapaca karlamay izlemek iin dn Antalya'dan 7 otobs ve 1 minibsten oluan konvoyla Bursa'ya gelen Antalyasporlu taraftarlar, matan nce negl-Bursa kara yolundaki dinlenme tesisinde mola vermiti. Mola srasnda bir grup Antalyaspor taraftar, otomobilleriyle yoldan geerken kendilerine laf attklar ne srlen kiilere ta atmaya balamt.
    Talardan biri erif Ali Kermen (39) ynetimindeki 16 J 8723 plakal otomobilin sa arka kapsnn camnn krlmasna neden olmu , krlan cam paralar da src Kermen'in arka koltukta oturan 9 yandaki otistik kz Ebru Kermen'in gzne batmt.
    negl Devlet Hastanesine kaldrlan ocuk, ilk mdahalenin ardndan ameliyata alnmt. Yetkililer, Ebru'nun gznn grme yetisini by k lde kaybettiini, kesin durumun bandajlar aldktan sonra belli olacan bildirmiti.
    Olayla ilgili eref 'nin de aralarnda bulunduu Antalyasporlu 3 taraftar gzaltna alnm, 2 taraftar ifadelerinin alnmasnn ardndan serbest braklmt.

.
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Muhammet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.12.2007
    Nereden
    Ankara

nsanlk diyorum.

Eitim diyorum.

Yazk, ok yazk.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

2 gn sonra serbest kaldiktan sonra tutuklansa ne olur tutuklanmasa

o tasi atanida kr edeceksinki ne yaptiginin farkina varsin

guci 29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bylelerini ne yapmal bilmiyorum, mata olay karp da bundan zarar gren taraftarlara zerre kadar da acmyorum...ama devlet devlet olsa bu olaylar karanlara gz atrmaz , hepsinin cezasn verir..
    Katlyorum sana Cengiz abi. Sanki bu olay, yaanan ilk vaka! Buna benzer o kadar ok rneimiz var ki. zlerek sylyorum, bu tr olaylar daha da oalacak. Devlet, gerek anlamda bu konu zerinde younlasa ''Helal olsun'' diyeceim ama ''Daha ok beklersiniz...'' gibisinden sesler geliyor kulama Bu beyinlere kar tedbir almalym, tedbir almalsn, tedbir almalyz! Baka bir k yolu yok! Ama Trkiye tedbir alma konusunda ne kadar hassas hepimiz biliyoruz. Bu lkede birimizin bana gelen her neyse, onun da bana gelmesi gerekir ki, ancak o ekilde baz olumsuz eylerin n kesilebilsin. Gler misin alar msn bu duruma ama daha ka insan zarar grmeli ciddi tedbirlerin alnmas iin!!!
    Allah'm, ifasn ve dermann zerinden eksik etmesin kk kardeimizin...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin mrn yedi senelerin...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu adamlara ne denir bilmiyorum masum vatandaa zarar verdiniz onun vebalini nasl tayacaksnz

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt Muhammet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nsanlk diyorum.

Eitim diyorum.

Yazk, ok yazk.
    Olay sadece egitimle bitmiyor bana gre renktas. Son derece egitimli olupta esinin kollarinda sigara sndren, cocuk tecavzcleri insanlar da var. Olay insanin, insan oldugunun farkina varabilmesi. Bir insan egitimsiz de olsa insan olabiliyor ama insan oldugunun farkina varmamissa ne yapsan bos. Bu olaya sebebiyet veren kpeklere oturtacaksin hapis cezasinin en budaklasini. lkede ceza yok, olsada caydirici degil.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Adil ZGR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    58

ok zc bir vaka, nallah grme kabiliyetini yitirmez, ancak birileri insanln yitirdiini fark etse, byle vakalar yaanmaz, Minie acil ifalar dilerim.
    BR AA BR CAN, BR CAN BR TRABZONSPOR

seyyah61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Bu tr olaylar sadece futbol taraftarlari arasinda olmuyor.
    Malesef ama malesef hic medeni degiliz.
    En kck bir bakis veya agiz dalasi sonu lmle sonuclanan kavgalarla sonuclanabiliyor.
    "Hoy, maana y siempre con el Bara en el corazon"
    "Btn k iedikleri denizlere/Yazn yzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Halil Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

byle taraftar olmaz buna taraftar denilmez biz dadaki adama PKK diyorsak buda ehir PKKs baka aklamas yok eer bu hareketi kendi kzna veya yiyeine yapsalar adam ordal ykar ama adam ok rahat kendi yapyor o ta alacaksn adam karna dikeceksin o ta yle atlmaz byle atlr balayacaksn talamaya bakalm zevkli oluyormu erefsiz......
    Zirve bizim iimizdir...

yelik tarihi
    18.08.2008
    Nereden
    Aksaray
    Ya
    35

diyecek biey bulamyorum Allah ifasn versin
    Kapitalizmin zaaf sunduu nimetlerin eit paylalmamasdr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eit paylalmasdr

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Bunun adna taraftarlk diyemeyiz.Bu olsa olsa vandallktr, hayvanlktr, insanlktan nasibini almam adiliktir...

imdi bu eref adnda aslnda erefi olmayan isim (adna kurban olasn sen), Bursa ve Antalya taraftarlar arasnda arasndaki bu hayvani husumetten bile haberi olmayan, bu gnahsz kzmzn gzn hi durduk yere bir tala kr eden bir yarata biz ne demeliyiz? Bu lkede aslnda bunlar iin zel kanunlarda karld ama uygulayan yok!

Adam 22 yanda bir bakasnn zel malna ta atmay kendine hak gryor.Neden? aracn plakas 16... Allah Allah! olum size kim retiyor bu dmanlklar? Tribn kltr diye diye en sonunda terorist olacaksnz.Yalandan kasmayn sizden tribnc olmaz, olsa olsa kopuk tayfas olur.Hap ien, esrar eken, yolda izde her trl rezaleti yapanlardan taraftar olur mu?

Antalyaspor'un ne gnah var? Sanki size gidin 9 yandaki Ebru'nun gz karn m dediler? Kimsiniz? nesiniz? Bumudur taraftarlk? Yahu deplasmana giden adam, gittii yerde yaayan insanlara sayg duyar, onlarn huzurunu karmaz, sessizce gider, geri dner.Hibir taknlk yapmaz.Hatta gittii yerde rnek davranlar sergileyerek takmna olan sempatiyi arttrr.Mata da 90 dakika takmn destekler.Tartaftarlk budur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)