Sayfa 2 Toplam 67 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1651 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sundu : TRABZONSPOR 2 - 1 Kocaelispor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

muhammedim yamulcak birşey yok, yazdık buralarda bişeyleri ama dinleyen yokki kardeşim. sivas maçı 3-0 kayseri gol atamaz adamları yok, kaleye bile gelemzler, adamlar fark kaçırdı be nerdeyse dediğim gibi işte bu iki maçı kolayca aldığımız gibi kocaeli maçı da 35-0 falan biter. artık bu şekil sallayıcı konuşmaktan başka çare kalmadı.

HERKES OLDU ERSUN YANAL

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas ve kayseri maçnı kolay aldık bu da öyle geçer kanaatindeyim ben
    kocaeli ligin dibinde kardeşim yenmemuz lazım da...bu maçı aluk alduk alamaduk iyi olmaz alırsak iyi olur garanti yenilmeyizz...bide espiri yapmasını bilmiyosak yapmayalım ben yaptım bak böle kötü oluyoo
    bordooooooo maviiiiiiiii

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanacağız!
    muhammedim yamulcak birşey yok, yazdık buralarda bişeyleri ama dinleyen yokki kardeşim. sivas maçı 3-0 kayseri gol atamaz adamları yok, kaleye bile gelemzler, adamlar fark kaçırdı be nerdeyse dediğim gibi işte bu iki maçı kolayca aldığımız gibi kocaeli maçı da 35-0 falan biter. artık bu şekil sallayıcı konuşmaktan başka çare kalmadı.

HERKES OLDU ERSUN YANAL
    İyi o zaman.

Kaybedeceğiz!

Nereden
    Balıkesir

Alıntı enmavi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kocaeli ligin dibinde kardeşim yenmemuz lazım da...bu maçı aluk alduk alamaduk iyi olmaz alırsak iyi olur garanti yenilmeyizz...bide espiri yapmasını bilmiyosak yapmayalım ben yaptım bak böle kötü oluyoo
    inşallah yeneriz. herkesin temennisi bu kardeşim. iki maçda garanti idi olmadı bunun için hayrılısı diyelim o zaman. espri konusunda dediklerine fransız kaldım. özelden açıklarsan sevinirim. ki dediklerim espri değil, burda söylenenlere cevaptır.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi o zaman.

Kaybedeceğiz!
    evet budur. bir maça da böyle bakın ya. olası puan kaybında çok etkilenmezsiniz.

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

alkan kardeş sallayıcı konuştum dedin ya espiri olarak algıladım...kocaeli maçını alırız inş sonra da burda keyifli keyifli yazarız
    bordooooooo maviiiiiiiii

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çıkış maçımız olur inş. talihsiz geçen iki maçın ardından ilaç gibi gelmesi dileğiyle...
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

rahat kazanabileceğimiz bir maç...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Mahmut Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

valla inanıyorumki bu hafta 11 kocaelili + üç eziğin seçeceği hakem üçlüsüde birleşse ezip geçeriz.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rahat kazanabileceğimiz bir maç...
    envami kardeşim buyurrr

çççççççççççççççççççççççç

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alkan abi insallah kizmazsin rahat alacaz diyom ben

Nereden
    Balıkesir

niye kızayım kardeşim ben fenerli değilim bende isterm takımım eze eze yensin. ama sanki olduk manchester liverpool barcelona herkesi kolay geçiyruz. ben bu düşünceye kızıyorum başka bir şeye değil.

her fırsatta yeni kurulduk diyoruz, şampiyonluk düşünmüyoruz diyoruz, ama her gelene 3-5 atıyoruz. 13 hafta bitti sadece bir maçı 4-0 alabildik.

inşallah dedğiniz olur.

cihayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Simdi bir disli takimlar var. Bu takimlar cok disli olup dislerini gecirdiler mi adami birakmazlar. Bunlardan puan muan cikarmak cok guctur. Ve bunlara dis gecirip daha disli olamadin mi ligde falan hic bi basari elde edemezsin.
    Gorunen o ki bizim disimiz bu disli takimlara gecmiyor. Allem ediyoruz kallem ediyoruz ama bir turlu soyle bi disimizi geciremiyoruz. Tabi o zaman da homurtular ayyuka cikiyor, efendim bu takimlara dis geciremezsek bizden bi halt olmaz gibisinden. Bi de tabi bu disli dissiz takim uzmanlari var her yerde.
    Efendim bu arada bi de soyle ilginc bir durum var ama. Simdi hemen hemen bu disli takimlarin hepsiyle mac yaptin. Ve bunlara sen disini geciremedin. O zaman matematik ve mantik kurallari icabi onlarin puan olarak altinda olman gerekiyor. Ama o iste oyle degil yani. Bir de bunlarin ustundesin. Hem de bazilarindan bayagi bir usttesin. O zaman simdi ne oluyor. Bu disli takimlarin disliligi sadece bize gore mi anlam kazaniyor. Yani bunlarin disliligi biraz bizim kuru gurultumuz ve evvalmciligimiz mi. Yani diger takimlar bu disli takimlari ipleyip ipe mi diziyorlar. Yani ne bileyim bizim dort tane attigimiz Ist. Bel. gidip disli Gaziantep’in dislerine hem de evinde dort gollu bir pansuman mi yapiyor. Yoksa ligin en ust siralarinda oldugu halde bize yenildigi icin mi Ankaraspor yoksa bu disli takimlar sinifina dahil olmuyor. Yani bu disli takimlar pek dis geciremediklerinden mi acaba bizim bu dis gecirme ozurlusu oldugumuz bir donemde bizim altimizda yer aliyorlar. Ya da sezon sonunda dislilerden alinan disli puanlar siralamasi mi var ayrica bilmedigimiz ve aslinda puan cetveli degil de bu dislilerden alinan puan cetveli mi gecerli klasman belirlenmesinde…
    Bir de bizim rahat mac seyredemeyen seyircimiz var. Bu karsi takimlari da anlamak zor. Sahaya soyle bes on gol yemek icin cikmazlar. Neymis efendim onlar da birinci lig takimlariymis. Real Madrid 80 bin kisilik devasa stadinda 70 bin kombine ve bilmem ne butcesiyle Recreative gibi bizim Anadolu takimlari butcesiyle oynayan mutevazi bir takimla karsi oynarken zar zor 1-0 kazanir ve ne hikmetse bizim inter ortaminda yarattigimiz homurtu kadar aykiri bir ses cikmaz. Rahat mac seyretmek… Futbolun zevki biraz da adrenalini yukseltmesidir herhalde, son saniyeye kadar seni diken ustunde tutmasidir. Ben 42 yasima ve 280 kolestrolume karsi bu heyecandan –belki de mazosist bir sekilde- zevk aliyorsam bir cok genc arkadasin bu kadar urkmesi, yarin birgun sampiyonluk potasina girdigimizde oynacagimiz maclari dusununce beni kaygilandiriyor dogrusu. Oyle acik ara sampiyon olalim, her onumuze gelene bes atalim biraz asiri iyimserlik ya da hayalcilik heralde.
    Affedersiniz ama genc ve atesli arkadaslarimiz, bugun biraz soyle Kayseri taraftarina bakin ve I.ne Trabzon olamazsin sampiyon tezahuratini akliniza getirin. Sanki biz sampiyon olamacagiz da onlar olacaklar. O zaman ne demek istiyorlar. Ey Trabzon birak bu sampiyonluga oynama ayaklarini, gel biz Anadolu beyi vb gibi guclu figuran rolu oynayalim diyorlar. Hem kendi ilimizin takimini tutalim, hem de genel anlamda boyle sampiyonluk icin falan FB, GS, BJK’yi tutalim, boyle gecinip gidelim. En buyuk iddiamiz iste boyle dorduncu buyuk benim, heyt Anadolu benden sorulur ayaklari olsun. Bunun otesini karistirmayalim. Ama ne yazik ki biz boyle tum bu yerlesik duzene karsi hem de dikine dikine gittigimizden, yani hedefi hic oyle alttan falan almadan dogrudan gosterdigimizden, yani onlarin hic bir zaman cesaret edemeyecegi, ama icten icten ruyasini gordukleri, gorurken bile korkarak gordukleri bu hedefi, boyle ortaya koydugumuzdan bizi zerre kadar cekemiyorlar. Onun icin de boyle bagiriyorlar I.ne Trabzon olamazsin sampiyon. Ama boyle bagirmalari bile bizim icin bu yilin daha degisik gectiginin bir gostergesi. Yoksa bagiracaklari slogan I.ne Trabzon kumeye olacakti muhtemelen.
    Gecenin bu saatinde sacma sapan bir sekilde tuslara hazir sarilmisken bir kac kelam da haksizlik uzerine olsun bari. Ugradigi haksizlik karsisinda 12 yasindaki bir cocugunun kendisi astigi bir takimin taraftari olarak gercekten bugun bazi arkadaslarimizin yazdiklarini biraz hayretle okudum. Bence artik sunu hepimizin cok iyi bilmesi gerektigini kanisindayim. Bu ulkede bize hic bir zaman haksiz bir yere bir pùan dahi vermezler. Eger bizim lehimize bir haksizlik yapilmissa bu yanlislikla olmustur ve hemen karsiliginda canimizi yakarlar. Yani haksiz yere puan istemeyen arkadaslar iciniz rahat olsun. Bizim penaltimizi hakem kesinlikle penalti gordugu icin verdi. Golumuzun gol olup olmadigini o kadar tartismamiz mantiksiz. Yani gorulmesi bizim acimizdan zor bir pozisyondu. Yan hakem gordu ve golu verdi. Biz agliyoruz bilip bilmeden ay bana gol degil gibi geldi ben istemem boyle bir gol. Affedersin ama topun gol olmasi icin illa aglara falan gitmesi, cok acik bir sekilde iceri girmesi gerekmiyor. Ama sonradan gorduk ki hakem de rahatsiz oldu ve kel alaka bir pozisyonda aleyhimize penalti vererek bizi vicdan azabindan kurtardi. Ama emin olabilirsiniz ayni durumda Istanbullu uc rakibimize karsi hic de boyle bir ayarlama yapma geregi duymazdi. Siz daha durun, ilerleyen haftalarda bizim iddiamiz biraz daha devam etsin ne ayarlamalar yapilacak bize karsi. GS macinda kendi futbolcularinin bile hakkinda espri yaptigi kollu gol, Gencler macinda verilmeyen nizami golumuz, Sivas macinda kasaplari bile cileden cikaran penalti pozisyonumuz haksever taraftarimiza ne kadar kayirildigimiz konusunda ipucu vermeli aslinda ama goruluyor ki ne hafizamiz kuvvetli, ne de zihnimiz pek acik. Bu kadar haksizliga ugrayip emekleri calinan bir camianin hala daha kendilerine kiyak gecildigini falan dusunen taraftarinin olmasi kapkara mizah oluyor herhalde. Ama bu konuda iciniz cok rahat olsun. Bizim degil kayirilmamiz, biraz durust bir ortamda mucadele vermemiz bile absurd bir olay olur. Biz sampiyonluga oynuyoruz, Denizlinin en iyi zamani FB den 4 yiyor kendi sahasinda ne hikmetse, bir iki yil sonra daha kotu bir Denizli canini disine takip daha iyi bir FB yen yenilmeyip onlari sampiyonluktan ediyor, vb vb ya daha bir kac yilin isleri bunlar. Bizim sampiyonluga oynamamiz bile bu ulkede bir mucizedir. Hala daha bazi arkadaslar biz golu yiyince hak yerini falan buldu diyor ya pes yani...
    Iyi geceler cumleten.

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

niye kızayım kardeşim ben fenerli değilim bende isterm takımım eze eze yensin. ama sanki olduk manchester liverpool barcelona herkesi kolay geçiyruz. ben bu düşünceye kızıyorum başka bir şeye değil.

her fırsatta yeni kurulduk diyoruz, şampiyonluk düşünmüyoruz diyoruz, ama her gelene 3-5 atıyoruz. 13 hafta bitti sadece bir maçı 4-0 alabildik.

inşallah dedğiniz olur.
    estafurullah o anlamda demedim
    artik bende demeyecem rahat kazanacaz hatta cok zorlancaz diyorum
    ama yeneriz insallah

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon ligde 3 hafta üstüste alınan galibiyetlerden sonra 2 haftalık bir duraklama sürecine girdiğimiz gözüküyor. Umarım Kocaeli maçıyla yeni bir üç haftalık galibiyet serisi yakalayıp, ligin ilk yarısını lider tamamlarız...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Balıkesir

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon ligde 3 hafta üstüste alınan galibiyetlerden sonra 2 haftalık bir duraklama sürecine girdiğimiz gözüküyor. Umarım Kocaeli maçıyla yeni bir üç haftalık galibiyet serisi yakalayıp, ligin ilk yarısını lider tamamlarız...
    işte bu dediğin olursa kötü olur. çünkü duraklama sırası fenerbahçe ve ankaraspor maçlarına denk geliyor ki çok sakat maçlar

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş Kayseri kalesine şut atamadı 1-0 yenildi .

Galatasaray Kayseri kalesine ancak 1-2 şut gönderebildi 0-0 bitti .

Fener kendi sahasında perişan oldu 4-1

Bizim maçta da etkili taraf kayseriydi ancak diğer üç takımdan daha fazla pozisyon bulduk . Maçı çevirebileceğimiz dakikalar da oldu , değerlendiremedik .

Bu maçta 3 puan kazansaydık önemli bir avantajımız olacaktı . Ancak 1 puanda kayıp değildir . Beşiktaşa ve fenere göre bir puanlık avantajdır .

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'uma başarılar dilerim!
    :meşale2::meşale1::meşale2:
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi 5 atsakta kendimize gelsek artık.. En büyük sorunumuz olan erken golü bu maçta bulup rahat bir maç çıkaracağımızı tahmin ediyorum..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

F.Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sivas ve kayseri maçnı kolay aldık bu da öyle geçer kanaatindeyim ben
    : )

trabzonspor bu sene bize rahat yüzü göstermiyor.
    rahat bir maç kazandık o da i.b.b. herhalde

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3puandan başka birşey düşünülemez.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mutlaka kazanmamız lazım.Hatta farklı alalımki BJK'yi averaj olarak geçelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en azından egemen ve colman yok farklı oyuncular olucak güzel olur egemenin yerine giray colmanın yerine ısaac oynasa iyi olur hakkımızda hayırlısı eğer puan kaybedersek artık liderliğimizde gider
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Fora61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rahat olun rahat alırız

erik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rahat olun.Bu maçı zor da olsa kolayda olsa alırız.Ya kötü oyun oynayıp yine 1-0 maçı alırız ya da yine bizimkiler şahlanır.3-1 veya 4-1 alırız.Ama sonuçta alırız.
    Selam olsun tüm Trabzonsporumlulara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)