Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birþey yapmanýn zamaný geldi mi? (Fatih TEKKE)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Standart Birþey yapmanýn zamaný geldi mi? (Fatih TEKKE)

'Alýn beni'

EKLENME TARÝHÝ : 28.11.2008

Zenit´te çok mutsuz olduðu bilinen Fatih Tekke´nin dönmek için Trabzon´a haber yolladýðý öðrenildi. Yanal da bu isme sýcak bakýyor... Ancak yýldýz oyuncunun maliyeti çok yüksek.

Birbiriyle örtüþen açýklamalar
    Son haftalarda iki yönde yaþanan bazý geliþmeler Trabzonspor ile eski kaptan ve gol kralý Fatih Tekke’nin yollarýnýn yeniden kesiþebileceði ihtimalini doðurdu... Bordo-Mavililer’in hocasý Ersun Yanal, verdiði demeçlerde ara transferdeki isteðinin bir sol kanat bir de ‘iþ bitirici’ oyun kurucu olacaðýný gözler önüne sererken, Zenit’te forma giyen milli oyuncu da her fýrsatta, “Dönmeyi elbette isterim” ifadelerini kullanýyor. Bu dönüþ sinyalleri ise aslýnda direkt olarak Trabzonspor’u hedef alýyor.
    Kiralama seçeneði konuþulacak
    Fatih’in çevresine, “Ýlgilenenler var ama ben Trabzon’a dönmek isterim” mesajlarýný yolladýðý öðrenildi. Yanal’ýn milli takýmda da Hakan Þükür’e karþý tercihi Fatih’e sýcak bakabileceði, tek pürüzün maliyet olduðu bildirildi. Zenit’e 7.4 milyon Euro’ya giden Tekke’nin bonservisinin 4 milyona düþtüðü öðrenilirken, rakam Trabzon’da hala yüksek karþýlanýyor. Yönetim-teknik heyet uzlaþýrsa kiralama da an plana çýkabilir.

Yukarýda haberi çeþitli forum sayfalarýnda okudunuz arkadaþlar.

Her fýrsatta bu forumun bir üyesi olarak gereksiz baþlýklar açýlmasýný, yapýlmasýný istediðimiz her transfer için ayrý baþlýklar açýlmasýný istemeyen ve bunu forum da konu kiriliði olarak gören bir insaným. Fakat bu konunun çok baþka bir olay olduðunu sizlerde benim gibi tahmin ve takdir ediyorunuz bundan da eminim.

Fatih TEKKE trabzonspor ve trabzonsporlular için çok önemli ve belki de bu seneki þampiyonluðun anahtarý olarak görülen bir futbolcu. yukarýda ki haberde de yazýldýðý gibi Fatih TEKKE trabzonspora geri dönmek istediðini beyan etmiþtir. bu saatten sonra biz taraftar ve takým yöneticileri olarak üzerimize düþen tek görev vardýr, bu milli deðerimizi bu takýma her ne pahasýna olursa olsun kazandýrmaktýr.

zamanýnda 7.4 milyon euro ya sattýðýmýz kaptanýmýzýn bonservisi þu an itibari ile 4 milyon euroya inmiþtir. bence çok ihtiyacýmýz olan kaptanýmýzý bu sene takýma kazandýrmalýyýz.

yýllarca kendi deðerlerimize sahip çýkmadýðýmýz için kendi kendimizi eleþtirdik. iþte kendi deðerimize sahip çýkma fýrsatý bugün karþýmýza geldi. KAÇIRMAYALIM arkadaþlar. taraftar olarak ne gerekiyorsa yapalým. Gerekirse cebimizden para, gerekirse kampanya, gerekirse forma (2 þer 3 er tane) alalým ama bu transferde katký yapalým.

kendi deðerimize sahip çýkma adýna açýlmýþtýr bu baþlýk ve tamamen þahsi düþünceler içermektedir.

zaten bir transfer baþlýðý bulunmakta ama ben trabzonsporumuza gelecek hiçbir yeni transferin fatih tekkeyi geçeceðini ve yerini tutacaðýný düþünmediðim için bu baþlýðý açma gereði duydum. belki de bu þekilde sesimizi daha rahat yönetime ve ilgili kiþilere duyurma imkanmýz olur.

Yýllarca fatih tekkeden büyük trabzonsporlu olduðunu ispatlamasý için bütün tekliflere raðmen türkiyede baþka takýma gitmemesini istedik. sizce artýk trabzonspor taraftarýnýnda ömründe ilk defa kendi deðerine sahip çýkma zamaný gelmedi mi?

Forumda konu kirliliði için özür dilerim.
    Konu Recep Alkan tarafýndan (28.11.2008 Saat 10:01 ) deðiþtirilmiþtir.

.....
    Ziyaretçi

inþallah kral geri döner. Kral geri dönsün bu takým þampiyon olmazsa bende neyim.

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tekke geri dönerse umut a yazýk olur .. hayýrlýsý neyse o olsun bence..

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alkan
    Bende en az senin kadar Tekkenin geri dönmesini isterim.
    Ama bunun gerçekleþmeyeceðini düþünüyorum. Hatta yakýn zaman sonra Yurtdýþýnda Büyük olasýlýkla Bundesligada bir takýmda olacaðýný göreceðimizi tahmin ediyorum.
    Ýnþallah yanýlýrým Trabzonspora gelir.
    dedikten sonra Ara Transfer Dönemi - 2008 - 2009 baþlýðýndan devam edelim
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)