Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Birey yapmann zaman geldi mi? (Fatih TEKKE)

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.08.2004
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    37

Standart Birey yapmann zaman geldi mi? (Fatih TEKKE)

'Aln beni'

EKLENME TARH : 28.11.2008

Zenitte ok mutsuz olduu bilinen Fatih Tekkenin dnmek iin Trabzona haber yollad renildi. Yanal da bu isme scak bakyor... Ancak yldz oyuncunun maliyeti ok yksek.

Birbiriyle rten aklamalar
    Son haftalarda iki ynde yaanan baz gelimeler Trabzonspor ile eski kaptan ve gol kral Fatih Tekke’nin yollarnn yeniden kesiebilecei ihtimalini dourdu... Bordo-Mavililer’in hocas Ersun Yanal, verdii demelerde ara transferdeki isteinin bir sol kanat bir de ‘i bitirici’ oyun kurucu olacan gzler nne sererken, Zenit’te forma giyen milli oyuncu da her frsatta, “Dnmeyi elbette isterim” ifadelerini kullanyor. Bu dn sinyalleri ise aslnda direkt olarak Trabzonspor’u hedef alyor.
    Kiralama seenei konuulacak
    Fatih’in evresine, “lgilenenler var ama ben Trabzon’a dnmek isterim” mesajlarn yollad renildi. Yanal’n milli takmda da Hakan kr’e kar tercihi Fatih’e scak bakabilecei, tek przn maliyet olduu bildirildi. Zenit’e 7.4 milyon Euro’ya giden Tekke’nin bonservisinin 4 milyona dt renilirken, rakam Trabzon’da hala yksek karlanyor. Ynetim-teknik heyet uzlarsa kiralama da an plana kabilir.

Yukarda haberi eitli forum sayfalarnda okudunuz arkadalar.

Her frsatta bu forumun bir yesi olarak gereksiz balklar almasn, yaplmasn istediimiz her transfer iin ayr balklar almasn istemeyen ve bunu forum da konu kirilii olarak gren bir insanm. Fakat bu konunun ok baka bir olay olduunu sizlerde benim gibi tahmin ve takdir ediyorunuz bundan da eminim.

Fatih TEKKE trabzonspor ve trabzonsporlular iin ok nemli ve belki de bu seneki ampiyonluun anahtar olarak grlen bir futbolcu. yukarda ki haberde de yazld gibi Fatih TEKKE trabzonspora geri dnmek istediini beyan etmitir. bu saatten sonra biz taraftar ve takm yneticileri olarak zerimize den tek grev vardr, bu milli deerimizi bu takma her ne pahasna olursa olsun kazandrmaktr.

zamannda 7.4 milyon euro ya sattmz kaptanmzn bonservisi u an itibari ile 4 milyon euroya inmitir. bence ok ihtiyacmz olan kaptanmz bu sene takma kazandrmalyz.

yllarca kendi deerlerimize sahip kmadmz iin kendi kendimizi eletirdik. ite kendi deerimize sahip kma frsat bugn karmza geldi. KAIRMAYALIM arkadalar. taraftar olarak ne gerekiyorsa yapalm. Gerekirse cebimizden para, gerekirse kampanya, gerekirse forma (2 er 3 er tane) alalm ama bu transferde katk yapalm.

kendi deerimize sahip kma adna almtr bu balk ve tamamen ahsi dnceler iermektedir.

zaten bir transfer bal bulunmakta ama ben trabzonsporumuza gelecek hibir yeni transferin fatih tekkeyi geeceini ve yerini tutacan dnmediim iin bu bal ama gerei duydum. belki de bu ekilde sesimizi daha rahat ynetime ve ilgili kiilere duyurma imkanmz olur.

Yllarca fatih tekkeden byk trabzonsporlu olduunu ispatlamas iin btn tekliflere ramen trkiyede baka takma gitmemesini istedik. sizce artk trabzonspor taraftarnnda mrnde ilk defa kendi deerine sahip kma zaman gelmedi mi?

Forumda konu kirlilii iin zr dilerim.
    Konu Recep Alkan tarafndan (28.11.2008 Saat 10:01 ) deitirilmitir.

.....
    Ziyareti

inallah kral geri dner. Kral geri dnsn bu takm ampiyon olmazsa bende neyim.

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

tekke geri dnerse umut a yazk olur .. hayrls neyse o olsun bence..

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alkan
    Bende en az senin kadar Tekkenin geri dnmesini isterim.
    Ama bunun gereklemeyeceini dnyorum. Hatta yakn zaman sonra Yurtdnda Byk olaslkla Bundesligada bir takmda olacan greceimizi tahmin ediyorum.
    nallah yanlrm Trabzonspora gelir.
    dedikten sonra Ara Transfer Dnemi - 2008 - 2009 balndan devam edelim
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)