Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýfký Soysal'dan Büyük Ýddia

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þampiyon fener belli mi bilmem ama bazý þeylerin döndüðünü zaten biliyoruz, belge var mý belge bana ondan haber versin, o verin þike olayý acýklayan adamdan haberi olan var mý, yok, mechule karýþtý. .
    Evet ama o 'sike' olayinda'ki belge imzasizdi. Yani gecerliligi yoktu. Bence gazetelerin bir uydurmasiydi. Isterseniz bende size öyle bir belge hazirlarim, fazla bir zorluguda yok.

Böyle iddialari türk futbolunda cok gördük, ama ipe sapa gelir hic bir sey yoktu, cünkü cogu zaman kariyer yapmak isteyen gazetecilerin uydurmalari, yada ömründe hic bir sey becerememis insanlarin yorumlariydi bunlar.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

innocence - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

rýfký soysal a cevaben benim iddiam
    341-1
    345-1
    346-üst
    351-1
    Kazým Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya baþkaldýrmaktýr..."
    Þenol Güneþ: "Parayla yapýlamayaný, emeðimizle, dürüstlüðümüzle, calýþarak yaptýk. Tarih bunu da yazar."

Serhat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Birileri Pis ve igrenç iþlerine bizleri çekmeye gayret ediyor... Hakem ilk atandýðý zaman bunlarý Kayseri -Trabzonspor baþlýgýna yazmýþtým ... yine yazýyorum. Adýna þike ile çamur atýlan bi hakem neden Trabzonspor maçýna atanýyor ??? Neden baþka takým deðilde lider Trabzon'a??? Aradaki farký kapatmaya çalýþýyolar bunu en cahili bile söylüyorsa varýn gerisini siz düþünü...
    Harekete geçip biþeyler yapmalýyýz... Eyvah giden puan yada puanlarýmýzý geri getirmiyor!!
    Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ, Özgürlüðün enstrümaný diyorlar ya; iþte Trabzonspor da bir yere yaslanmadan ilerleyen, Özgürlüðün takýmýdýr...

ali+61+26 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    34

kayseriyi gokhan unalýn 2 goluyle yenicez inþ.. bjk fener macýda ne olursa olsun farketmez herturlu iyi sonuc bzm icn...

bu hakemlerin icinde en sevmediðim selcuk dereli inþ bidaha macýmýzý yonetmez...
    TRABZONSPORUM VARLIÐIN YETER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bu iddialarý ben FB küme düþermi baþlýðýnda defalarca yazdým.
    FB-GS yi kesinlikle yarýþtan koparmayacaklar,Devre arasý Yapacaklarý deðiþikliklerle baþarýlý olabilirlerse ne ala,
    Ama ne olursa olsun FB-GS ýn hakemlere raðmen Þampiyon olabilme gücü yok.
    Trabzonspor hekamlerle biçilecek Ufak ufak götürülmeye çalýþýlacak,O yüzden Bunun önlemini almak lazým.
    1-Yönetim dik duracak hakkýmýzý gasbettirmeyecek
    2-Futbolcular gerekirse hakemide yenecek
    3-Devre arasý mutlaka 2,3 takviye transfer yapýlacak
    4-Tarfatar kesinlikle Trabzondaki maçlarda hakeme gerekirse yapacaðý Protostolarla nefes aldýrmayacak.(hata yapan hakemlere)
    Bana göre hakem krizinin reçetesi bu.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Rýfký Soysal böyle iddialý demeçleri seven biri.
    Öyle hatýrlýyorum.
    Son dönemlerini takip edemedim.

Bilgi kirliliði artarak devam edecektir.

Gol atmamýz lazým bizim..

Ayrýca vede bence;S.Dereli Fenerli falan deðil...Ama Deniz Fenerli bir karakteri var bu kesin.Piþkin,dolgun,sempatik,hak hukuk bilen,gözeten,hayýrlý bir evlat.(!)

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

feneri bu sene hakemler bile kurtaramaz. bu yýl biz olamazsak þampiyon Beþiktaþ olur bence...

Yaþ
    37

bu mac bizim cýkarý yok bu iþin 3-1 diyorum
    SÜRMENELÝ MEHMET...

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bende bu sene þampiyonluktaki çekiþeceðimiz takýmýn beþiktaþ olduðunu iddia ediyorum.
    Yapýlan kýyaklar kara kargalara yapýlacaktýr.
    Eðer cincon tavuklara hayat vermese Ankara'yý bile yenemezdi Rýfký'nýn feybesi...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

hep ayný hikayeler.bunlarla kafamýzý yormayalým arkadaþlar.yönetimimiz bu konularý yakýndan takip ediyordur.

Mustafa Önder - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Yönetim kurulumuzun ve özelde SadriBaþkanýn dikkatli olmasý Trabzonsporun aðýrlýðýný ortaya koymasý gerekir her olumsuzlukta.

Ayrýca bu tip iddalara çok kafa takmayalým diyen arkadaþlara sesleniyorum: Eðer bu konularýn üzerine gidersek ve spor kamuoyunda bir ön bilinç oluþturursak hakemler daha fazla dikkat ederler.

Sivas maçýnda gördük, yan hakem ve orta hakemin posizyona yakýn ancak açýk penaltý olan bir posizyonu görmezlikten gelmeleri son derece manidar.

Arkadaþlar en ufak bir olumsuzlukta tepki göstermek Trabzonsporu sevmenin ve taraftarý olmanýn bir gereðidir.

Etem Güner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    44

Rifki abi trabzonspor kongre üyesi ve çok iyi bir trabzonsporludur aslen giresunlu olan abimiz trabzonspor baþkani nezaman çikar derseki ben selçukdereli ve firat aydunusu maçlarima istemiyorum derse ozaman þampiyonluða inanirim dedi gerçekten 4 veya 5 yildir takip ederim rifki abiyi yalan yoktur sözünde izleyelim maçlari görün trabzonsporumuzu tirpanlamaya baþladilar allah yardimcimiz olsun

Yasin Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ya biz koyu bir trabzonsporluyuz ama hakem olsak bir maçta fener yenemesse trabzonun þampiyon olacaðýný bilsekde fener maçýnjda haksýzlýk yapamayýzz o kadar þerefsiz deðiliz inanýyorum ki bu hakemlerde deðillerdir yada öyle düþünmek istiyorum
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

hadi len kafadan sallamýþ okuyup dinlemeyin böyle adamlarýn yorumlarýný.TRABZONSPOR Þampiyon olacaktýr

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý innocence Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rýfký soysal a cevaben benim iddiam
    341-1
    345-1
    346-üst
    351-1

hahahahaaaaaa.. bakalým rýfkýnýn senin bu iddiana cevabý ne olacak
    taraf

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bende izledimd bazi iddaalar dogrudur fakat bence FB sampiyon olmaz
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Üzerinde durmaya deðmez.. Biz bu tip durumlara en alýþýk ve bu konuda en tecrübeli camiayýz..
    Bu kez 7'rmeyiz..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý etemgüner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rifki abi trabzonspor kongre üyesi ve çok iyi bir trabzonsporludur aslen giresunlu olan abimiz trabzonspor baþkani nezaman çikar derseki ben selçukdereli ve firat aydunusu maçlarima istemiyorum derse ozaman þampiyonluða inanirim dedi gerçekten 4 veya 5 yildir takip ederim rifki abiyi yalan yoktur sözünde izleyelim maçlari görün trabzonsporumuzu tirpanlamaya baþladilar allah yardimcimiz olsun
    Rýfký Soysal gs lidir gidip kendisine sorabilirsin, kongre üyesi olmasý Trabzonspor'lu olduðu anlamý taþýmaz gs lidir kendisi , Trabzonspor'sa gs þampiyon olamazsa Trabzon olsundur sadece onun için.
    DOZER CEMÝL

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

hakemide federasyonuda yeneceðiz...
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rýfký soysalýn futbolculuk zamanlarýný bilmiyorum fakat öðrendiðim kadarýyla 90 dakika trübine oynayan bir topçuymuþ.Þimdide trübüne oynamaya devam ediyor.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Zaten bizi kimse þampiyon yapmaz.Þampiyon eze eze biz oluruz...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Þampiyon belli,bunlar sadece hedef þaþýrtmak.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þampiyon fener belli mi bilmem ama bazý þeylerin döndüðünü zaten biliyoruz, belge var mý belge bana ondan haber versin, o verin þike olayý acýklayan adamdan haberi olan var mý, yok, mechule karýþtý. .
    Alýntý el_conquistador Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet ama o 'sike' olayinda'ki belge imzasizdi. Yani gecerliligi yoktu. Bence gazetelerin bir uydurmasiydi. Isterseniz bende size öyle bir belge hazirlarim, fazla bir zorluguda yok.

Böyle iddialari türk futbolunda cok gördük, ama ipe sapa gelir hic bir sey yoktu, cünkü cogu zaman kariyer yapmak isteyen gazetecilerin uydurmalari, yada ömründe hic bir sey becerememis insanlarin yorumlariydi bunlar.
    sanýrým ayný þey
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Yaþ
    36

arkadaslar herkes bu duruma karsý yonetýmýn sessýz kaldýgýný yazmýs ama yonetým ne yapacak ký uzaydan hakem mý getýrecek.bu adamlarla ne kadar zýt gýdersenýz o kadar olur ýnancýna sahýbým...yonetým hakemler hakkýnda konusmamakla en ýyýsýný yapýyor.zaten býr seyler ayarlandýysa býr oyun donuyorsa ortada, avazýn cýktýgý kadar bagýrsanda o gerceklesýr yapabýlecek býr sey yok.zaten ýnsanlar neyýn ne oldugunu goruyor o kadar tepký gostermeye gerek yok.

Akýn NAZÝFOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    47

Standart hýncal uluç

Fenerasyon hakemleri Federasyon'u yýkar!..
    Ýki hafta üst üste Fenerbahçe ile maçý olan kulüplerin yöneticileri, maçlarýný kimlerin yöneteceðini açýklanmadan önce öðreniyorlar.
    Ve iki hafta üst üste Fenerbahçe'nin ve rakiplerinin maçlarýnda hakemlerin doðrudan sonuca etki eden yanlýþ kararlarý (Verilen ve verilmeyen penaltýlar, gösterilen ve gösterilmeyen kartlar) hep Fener'in lehine ve rakiplerinin aleyhine oluyor.
    Bütün bunlara tesadüf demek biraz saf dillik olur, hele de etrafta her türlü þaibe kol gezerken..
    Eskiler ýsrarla "Þuyuu, vukuundan beterdir" diye yüzlerce yýldýr altýný çizmiþken..
    Þaibenin taraflarý mý?. Bir yanda hakem atamalarý ve hakemler üzerindeki etkisi hep söylenen Aziz Yýldýrým ..
    "Ben bu kulübün baþýna geçerken maçlarýn sahada kazanýldýðýný sanýrdým. Ýþi sonra öðrendim" diyen Aziz Yýldýrým.. Fener o yýl þampiyon oldu ve Aziz Yýldýrým'ýn Papermoon'da herkesin içinde takýmýn o yýlki Teknik Direktörü Mustafa Denizli'ye "Sen mi yaptýn" diye baðýrdýðý tarihe geçti..
    Öbür tarafý, gerek hakemliði, gerekse yöneticiliðinde adý dedikodudan kurtulmayan ve "Hasta" Fenerli olduðu Ýzmir'deki yakýnlarý tarafýndan ýsrarla söylenen Oðuz Sarvan ..
    Oðuz Sarvan'ý, Mahmut Özgener, Hasan Doðan'dan miras aldý ve deðiþtiremedi. Ama bu gidiþle Sarvan, Özgener'i deðiþtirecek.
    Federasyonun genç ve tertemiz baþkaný hiç de hak etmediði þekilde yýpratýlýyor.. Bana e-mailler yaðmaya baþladý bile, "Mahmut Özgener'in Altaylýlýðý yereldir. Onun asýl takýmý, gönül takýmý Fener'dir" diye.. Bakar mýsýnýz, þaibe tablosu nasýl hýzlý bir bulaþýcý!..
    Þimdi son iki haftaya bakýnýz..
    Ankaraspor maçýnda Edu'nun net ve kýrmýzý kartlýk penaltýsý es geçiliyor.
    Ankaragücü maçýnda Lugano'nun net sarý kartý çýkarýlmayýp, Beþiktaþ derbisinde oynamasýna izin veriliyor.
    Galatasaray'ýn sezon baþýndan beri nerdeyse maç baþý bir net penaltýsý verilmezken, son iki haftada bu sayý beþe çýkýyor..
    Oðuz Sarvan'a 90 Dakika'da açýk sordum. Çýt yok. Burada yazýlý soruyorum..
    Hakemlerinize "Korner ve benzeri serbest atýþlarda, savunma oyuncularýnýn rakiplerini 18 içinde tutma, itme, çekme, bellerine sarýlýp yere yýkmalarýna sakýn penaltý çalmayýn" diye talimat mý verdiniz?.. Gözlemcileriniz de bu tür hareketlerin penaltý olmadýðý yönünde mi tembihlendiler?.
    Son iki maçta hakemler tam üç kez gözleri önünde iþlenen bu futbol cinayetlerinin faili oldular, notlarý düþürülmedi, ceza almadýlar. Hatta ödüllendirildiler. Lütfen açýklayýn Oðuz Sarvan.. Ama konuþamazsýnýz. Ben haftaya gene soracaðým.. Soracaðým ki, yanýt veremediðiniz belgelensin.
    Galatasaray'ýn verilmeyen öteki penaltýlarý da net ve kararlar puan kaybýna, Fener'le aranýn kapanmasýna sebep oldu.
    Trabzon'un, Sivas maçýnýn daha ilk dakikasýnda verilmeyen penaltýsýný bir kör bile çýkan sesten tahmin edip çalardý. Ýlk dakikada Trabzon öne geçse, maç ne olurdu, bilinmez. Bilinen, Trabzon puan kaybetti ve onun da Fener'le arasý kapandý.
    Beþiktaþ'ýn çok rahat tespit edilebilecek bir golü verilmedi. Nobre'ye yapýlan da açýk seçik penaltýydý. O da çalýnmadý. Beþiktaþ buna raðmen kazanmayý baþardý.
    Ne var ki Beþiktaþ bu hafta, hakemler sayesinde Luganolu Fener'le oynayacak. Luganosuz savunmanýn ne olduðunu Porto maçý göstermiþken..
    Þimdi Mahmut Özgener ve Lütfi Arýboðan, baþlarýný ellerinin arasýna alýp, son iki haftanýn söylentilerini ve hakem hatalarýný iyi deðerlendirmeliler.
    Bugün baþlarý fazla aðrýmýyorsa, iþlerin Fener lehine gitmesinden..
    Bu yazýdaki Fener'i "Galatasaray" yapýn, Bab-ý Ali ortalýðý yýkmýþ, federasyonu deðiþtirmiþti þimdiden, yeri yerinden oynatarak. Ne var ki sayfalarýn ve yorumcularýn çoðu Fenerbahçe Televizyonundan daha Fenerli tetikçiler olduðundan, haberler ve yorumlar minik minik yapýlýyor, utanma belasý..
    Ama böyle giderse, Galatasaray, Beþiktaþ ve Trabzon, arkalarýna Anadolu'yu da alýp harekete geçerler. O zaman, Özgener Federasyonunu, medya bile kurtaramaz.
    hiç kimse TRABZONSPOR'dan daha büyük olamaz. Bir futbolcu için kulüp yönetimine kin kusan bence taraftar olamaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)