Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ömür Arpacý "Laz Dursun"

ugurTS1989 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ömür Arpacý, (d. Trabzon) Türk oyuncu. Oyuncu, Trabzon'da liselerarasý bir tiyatro yarýþmasýna katýl fakat kadronun dolu olmasýndan dolayý kadroya alýnmadý.[1] Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eðitim aldý. Televizyon kariyerine Çiçek Taksi dizisinde çok küçük bir rol ile baþlayan oyuncu, Fýrtýna ve Avrupa Yakasý dizilerinde oynadýðý Karadenizli karakterler ile önplana çýktý.
    AYRICA ALANYA-ALMANYA DIZISINDE DE FIRINCI ROLUNDE COK AZ OYNAMISTI
    Konu ugurTS1989 tarafýndan (26.11.2008 Saat 13:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýstanbul Yalakasý Degil Memleket Sevdalýsýyýz...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVÝn'LÝ...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Mehmet Fýrat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim üniversitede Sinema-TV okuyormuþ.

Acil bulup ÝKÜ TS'li yapmak lazým...
    Ben okulda çok gördüm þahsen.

Nereden
    Trabzon

Çok seviyorum bu tiplemeyi, ama aylardýr hiç televizyon izle(ye)miyorum. Bu yüzden tek piþman olduðum þey de bu dizi.

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþarýlarýn devamýný dilerim.
    Gerçekten Süper
    [ille d' 7]

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baya güldürüyo bizi dursun helal olsun
    Bordo Mavi...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Poyraz_28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Volkan: O ne bulgaristan yazýyo lan.
    Dursun: Bi ara tabelalarý kaçýrmayý unutmuþum.
    Volkan: Allah belaný versin dursun bu nasýl tabela kaçýrmak ülke deðiþtirmiþiz...
    Dursun: Ne la geze geze gideyruk iþte
    az ilerde Tekirdað'da köfte yeriz..
    Volkan: Tekirdað geride kaldý manyak sen bizi býrak biyerde olmadý biz otobüsle biþeyle Ýstanbul'a döneriz..
    iste o sahne

süper ya

http://de.youtube.com/watch?v=qKGBS7P-qd4

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Vadide ne ara oynadý ya?
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

Yarýnki Kayseri maçýna güzel bir Burhan Altýntop--Laz Dursun repliki ile geliyoruz
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Rusya

En büyük hayalim Johnny Depp'le oynamak

Avrupa Yakasý'nýn Laz Dursun'u; Ömür Arpacý'yý atv'nin yeni dizisi 'Servet Avcýsý'nda Tekin karakterinde izleyeceðiz. Oyuncu sýký bir Johnny Depp hayraný olduðunu söylüyor..

TV macerasý Çiçek Taksi dizisinde canlandýrdýðý ufak bir rolle baþlayan Ömür Arpacý, 'Fýrtýna', 'Düþler ve Gerçekler' ile Avrupa Yakasý dizilerinde rol aldý.

Avrupa Yakasý'nýn sezon finaline doðru son patlattýðý bomba; Laz Dursun karakteriyle diziye katýlan Ömür Arpacý. Genç oyuncu atv'nin bugün baþlayan yeni dizisi Servet Avcýsý'nda rol alýyor. Doðma büyüme Trabzon'lu olmasýna raðmen aksansýz ve iyi bir diksiyonla konuþan genç oyuncu, çevresinden duyduðu Laz aksanýný da 'Bir gün iþe yarar' diye kafasýna kaydettiðini söylüyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarý Tiyatro bölümü mezunu olan Arpacý sýký bir Johnny Depp hayraný... Yetenekli oyuncu en büyük hayalinin bir filmde Johnny Depp'le birlikte oynamak olduðunu söylüyor.

* Oyunculuk maceranýz nasýl baþladý?
    Trabzon'da liselerarasý bir tiyatro yarýþmasýna katýlmýþtým. Devam etmek istedim ama kadro doluydu. Daha sonra konservatuvar için Ýstanbul'a geldim Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eðitim aldým. Þu an Kültür Üniversitesi Sinema Televizyon okuyorum.

EVCÝMEN BÝRÝYÝM

* Ýlk olarak hangi dizide rol aldýnýz?
    Çiçek Taksi'de Erol Günaydýn'ýn arada bir "Oðlum Cem dörtyola git" dediði þofördüm. "Gittim aðabey" diye cevap veriyordum. Rolüm bu kadardý. Ama ilk deneyimim olduðu için çok heyecanlanmýþtým.

* Set dýþýnda neler yapýyorsunuz?
    Daha çok evde vakit geçirmeyi seviyorum. Kitap okuduðumu söyleyip kimseyi kandýrmayayým. Evdeyken en çok yaptýðým þey film izlemek veya hiçbir þey yapmadan dinlenmek oluyor.

* Oyunculuk ilgili uçuk bir hayal kurmanýzý istesek...
    Ýyi bir sinema filminde Johnny Depp'le oynamak.

Kýz arkadaþým beni güldürmeli

* Nasýl kýzlar ilginizi çekiyor peki?
    Saçlarý çok güzel olmalý, bir de renkli gözler hoþuma gider. Ama karþýlýklý oturduðumuzda iþler deðiþebilir. Bir kadýnýn zekasý ve espri anlayýþý benim için çok önemlidir. Kýz arkadaþým beni güldürebilmeli.

Nereden
    Rusya

Alýntý Anýl Caner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vadide ne ara oynadý ya?
    laz zýyanýn oglu olmasýn

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Nereden
    Ankara

Habu benum anamýn tatlisidur..

O bölümü izlemek için týklayýn..

Nereden
    Ankara

* 'Avrupa Yakasý'nda kýsa sürede parladýnýz. Özellikle Karadeniz þivenize herkes bayýlýyor. Nerelisiniz?
    Doðma büyüme Trabzon Akçaabat'lýyým. 17 yýl yaþadým Trabzon'da... Ailem hala orada... Yakýn çevremde Karadeniz þivesiyle konuþan insan çoktu. Babaannem mesela... Eh, ister istemez insanda kulak dolgunluðu oluyor. O þiveyi kullanmak zorlandýðým bir þey deðil.

MUHASEBE MEZUNUYUM
    * Ýstanbul'a yolunuz nasýl düþtü?
    Ýstanbul'a konservatuvar için geldim. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, 2004 mezunuyum. Orasý bitti, þimdi de Kültür Üniversitesi'nde Sinema-TV okuyorum. Yönetmenlik bölümündeyim. Trabzon'da fazla konservatuvar yok. Tiyatro da sadece amatör olarak yapýlabiliyor. Profesyonel olmak için konservatuvarý olan büyük bir þehre gitmek lazým. Ben de Ýstanbul'u tercih ettim.

* Tiyatroya merakýnýz küçük yaþlarda mý baþladý?
    Ýlkokuldan bu yana merakým vardý tiyatroya ama lisede canlandý diyebilirim. Liselerarasý bir tiyatro oluþumunda, bir oyunda oynamýþtým. Trabzon'da amatör bir grupla çalýþtým. Devlet Tiyatrosu'ndan bir oyuncu arkadaþýmdan yetenek sýnavý için dersler aldým. Kendimi hazýr hissedince de, Ýstanbul'da þansýmý denemeye karar verdim. Gelip, bazý okullarýn sýnavlarýna girdim.

* Anne-babalar çocuklarýnýn tiyatrocu, sanatçý olmasýna pek de sýcak bakmazlar. Doktor, mühendis olsun isterler ya... Sizinkiler ne tepki verdi?
    Babam baþlarda karþý çýktý tabii. Ama sonradan, benim bu iþi ne kadar çok sevdiðimi görünce o da bana destek oldu.

* Ailenizde baþka tiyatrocu var mý?
    Hayýr, yok. Annem ev hanýmý, babam serbest meslekle uðraþýyor. Trabzon'da sanayi sitesinde, oto-cam iþi yapan bir dükkanýmýz var.

* Baþka kardeþiniz var mý?
    Ablam var. Evli, iki de yeðenim var.

* Þimdiye kadar hangi yapýmlarda rol aldýnýz?
    Birçok reklam filminde oynadým. Dizi serüvenim ise 'Çiçek Taksi' ile baþladý. 'Kadýn Ýsterse', 'Kurtlar Vadisi', 'Fýrtýna', 'Servet Avcýsý' ile devam etti. Uzun metrajlý filmlerim var. 2004 yapýmý 'Hýrsýz Var' filminde oynadým. Sinan Çetin'le 'Jenny Go Home' filminde de oynadým ama vizyona girmedi. Onun dýþýnda 'Çýngýraklý Top' diye bir filmde rol aldým. Yakýnda vizyona girecek. Ama bu arkasýnda durduðum, savunduðum bir iþ deðil açýkçasý. Kandýrýldýðýmý düþünüyorum açýkçasý...

* Kandýrýldýnýz mý?
    Evet, bence öyle. Vaat edilenler yapýlmadý, istendiði gibi çekilmedi film. Fazla da bir þey söylemek istemiyorum.

* Hep Laz tiplemeleriyle göz önünde olmak sizi rahatsýz etmiyor mu?
    Bizim piyasada þöyle bir saçmalýk var. Mesela oyunculuk hayatýnýza çaycýlýkla baþlarsýnýz, sonrasý çaycý olarak devam eder. 'Fýrtýna' dizisi de, Karadeniz'in bir köyünde geçiyordu. Ama ben orada þiveli konuþmuyordum. Daha sonra bu tarz roller çok teklif edildi ama kendimi tekrarlamamak adýna kabul etmedim.

* 'Avrupa Yakasý'ndaki 'Laz Dursun' rolünü kabul etme nedeniniz nedir peki?
    'Avrupa Yakasý' bir prestij iþi, herkesin ciddiyetle baktýðý bir iþ... 'Avrupa Yakasý'na o açýdan bakmadým. Aslýnda sürekli Laz rollerinde oynamýyorum. Yaz aylarýnda 'Servet Avcýsý' dizisinde oynadým. Oradaki rolüm çok farklýydý.

* 'Avrupa Yakasý'na giriþiniz nasýl oldu?
    Geçen sezon konuk oyuncu olarak katýlmýþtým. Sonrasýnda görüþmeye çaðýrdýlar, baþýrýlý bulduklarýný söylediler. Böylece 'Avrupa Yakasý'nýn daimi oyuncusu oldum.

* Dizi setinde en iyi kiminle anlaþýyorsunuz?
    Herkesle çok iyi anlaþýyorum.

* Çok politik oldu bu cevap ama..
    Gerçekten öyle... Kimseyle bir problemim yok. Zaten olamaz da. Orada iþimizi yapýyoruz. Baþka polemiklere girmeye de gerek yok.

* Peki, 'Avrupa Yakasý'nýn kadrosundan, set dýþýnda görüþtüðünüz kimse yok mu? Ne bileyim eðlenmeye gidersiniz, yemeðe çýkarsýnýz...
    Var tabii... Engin Günaydýn, Binnur Abla (Kaya), Sarp Apak... Görüþüyoruz arada. Bir yerlerde toplanýyoruz. Onlar bana gelir, ben onlara giderim.

GÜLSE BÝRSEL ÝNANILMAZ BÝRÝ
    * Dizideki tüm repliklerinizi Gülse Birsel mi yazýyor, yoksa siz kendinizden bir þeyler de katýyor musunuz?
    Arada doðaçlama yapýyoruz. Ama Gülse Birsel inanýlmaz bir insan. Gerekli bütün doneleri senaryoda veriyor. Zaten doðaçlama söylediðiniz bir lafý da sonraki bölümlerde de görebiliyorsunuz.

* Senaryoda hoþunuza gitmeyen bir þey gördüðünüzde, bunu Gülse Haným'la konuþuyor musunuz?
    Kesinlikle... Fikirlerimizi rahatlýkla paylaþabiliyoruz. O konuda çok rahatým.

* Normal hayatýnýzda esprili, komik bir insan mýsýnýzdýr?
    Evet, öyleyimdir. Þimdi böyle durduðuma bakmayýn siz. Röportaj yapýyoruz diye ciddiyetimi takýndým. (Gülüyor)

Laf ebeleri ile deþarj oluyorum

* 'Avrupa Yakasý'nýn dýþýnda TürkMax'taki 'Laf Ebeleri'nde de rol alýyorsunuz. Zor olmuyor mu iki iþi birarada yürütmek?
    Geçen sezon baþladý, hala da devam ediyoruz. Doðaçlama oynuyoruz, canlý yayýnlanýyor. Keyif alarak çalýþtýðým bir iþ... Ýki yýldýr tiyatro yapmadýðým için 'Laf Ebeleri' benim sahne özlemimi gidermemi saðlýyor. Orada 500-600 kiþiye performans sergilemek, insaný deþarj ediyor.

* Ufukta yeni projeler de var mý?
    Önümüzdeki yaz, uzun metrajlý bir-iki film projesi var. Ama daha netleþmedi. Henüz anlaþma imzalamadým. O nedenle, þimdiden ayrýntý vermem doðru olmaz.

Sokakta yürürken sürekli arkamdan laf atýyorlar

* 'Avrupa Yakasý'ndaki replikleriniz herkesin dilinde... Sokakta nasýl tepkiler alýyorsunuz?
    Vallahi sokakta yürürken öyle beni çevirip de, abartýlý bir þey söyledikleri yok. Ama abuk sabuk þeyler oluyor tabii... (Gülüyor)

* Abuk sabuk derken...
    Ne bileyim, dalga geçer gibi... Kullandýðým replikleri söylüyorlar arkamdan. Laf atýyorlar mesela... Ama çok güzel tepkiler de alýyorum.

* Canýnýzý sýkýyor mu bunlar?
    Yok caným. Gülüp geçiyorum. O kadar canýmý sýkacak bir þey deðil yani.

* Peki kadýn hayranlarýnýzýn sayýsýnda artýþ oldu mu?
    Hiç öyle bir þey hissetmedim. Bilmiyorum. Hiç öyle bir þeyden haberim yok. (Kahkahalar)

* Hep politik cevaplar veriyorsunuz. Kýz arkadaþýnýzdan mý çekiniyorsunuz ?
    Þu anda kýz arkadaþým yok. Ama her an her þey olabilir. Bekleyin. (Gülüyor)

SEVGÝLÝMÝN HUYU SUYU GÜZEL OLSUN YETER!

* Johnny Depp hayraný olduðunuzu okumuþtum. Nesini beðeniyorsunuz?
    Evet; beðendiðim, hayran olduðum bir isim. Oyunculuðunu, tarzýný çok beðeniyorum.

* Bir de renkli gözlü, güzel saçlý kýzlardan hoþlandýðýnýzý okumuþtum...
    Yok, ben öyle bir þey söylemedim. Ama bu þekilde yazýlmýþ, öyle de kaldý maalesef...

* Peki 'Nasýl kýzlardan hoþlanýrsýnýz? ' diye bu kez de ben sorsam...
    Huyu suyu güzel olsun derim. Noktayý koyarým yani... (Gülüyor)

* Fazla zorlamayayým...
    Oh, ucuz atlattýk.

(Deniz Ayyýldýz / Sabah)

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Kendisi Akçaabatlý hemþerim Televizyon tarihinde en iyi Karadenizli rolünü yapan kiþi mimikleri sinirlenmesi La Ýlahe illallah demesi tam bir Trabzonlu izliyoruz seni Ömür Arpacý
    Kazimiþi gzas vorert

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gayet baþarýlý...

Avrupa yakasýný izleme nedenlerimden biri..görüþmek nasip olur inþallah.

Nereden
    Ankara

Dün akþam yine süperdi..

- Ýsterseniz bu televizyonu plazma yapabilirim..

- Baðýrma,kulaklarým hassas benim..

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

"ne oldi, rengun soldi" lafýný evde sürekli kullanýyorum. Sürekli eleþtirirdik zorlama karadenizli yapmayýn diye, buyrun burdan yakýn yani. Hakiki karadenizli, þive süper, yetenek de var. Beðenerek izliyoruz...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

neoldii ? rengin pembeleþti
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Avrupa Yakasý zati týmarhane gibiydi,diyordum ki bir Laz tiplemesi eksik burada,saðolsun nokta atýþla o da tamamlandý

Muhteþem bir oyunculuk,harikulade bir tipleme Baþkasý olsa bu kadar benimsenmez miydi ne

YurtKur sebebiyetiyle izleyemiyorum burda ama Allah'tan 8756 defa yayýnlýyorlar

Ýyi ki gelmiþsin Ömür Arpacý, Avrupa Yakasý'na
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

vadaa55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    56

sýrf "laz dursun" için bu diziyi izlemeye baþladým. gerçekten süper.
    sen git durma, aðlasa da gözlerim, sana gülümseyeceðim. dün buzdan bir dað iken, hayaline aldanýp,birden çözüldüðümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasýnda TRABZONSOR

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu diziyi izlemeyen birtek ben miyim yahuHerkesin aðzýnda bi "karanti" lafýHaftaya izleyelim bakalým.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Selman abi ben de izlemiyorum
    Laz Dursun'un videolarýna Youtube'dan bakýyorum. Gerçekten baþarýlý ve samimi.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

bestrafer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Burhan Altýntop ile Laz Dursun bu diziyi kurtarýyor zaten. Nedendir bilmem her sene illa dizinin bir karakteri siliniyor ama daha iyileri geliyor maþallah.

Samet BuLut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Fýrtýna dizisinde bi böLümde kardeþiyLe teLsizde konuþacaktý kardeþi dediki benim takma adým Örümcek Adam oLsun dedi oda o zaman benim adýmda Fatih Tekke oLsun dedi orda öLdürdü beni ya tipinde var zaten TrabzonLuLuk TrabzonsporLuLuk

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Selman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu diziyi izlemeyen birtek ben miyim yahuHerkesin aðzýnda bi "karanti" lafýHaftaya izleyelim bakalým.
    ççç selman sen neresun baba ya

''karanti'' izle sende

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)