Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasýl Trabzonsporlu Oldunuz? Anýlarýnýz...

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

Standart Nasýl Trabzonsporlu Oldunuz? Anýlarýnýz...

7 yada 8 yaþýnda gurbetteydim. o sýralar futbolla hiç alakam yoktu. birgün mahalledeki çocuklar hangi takýmý tutuyorsun diye sordular. takým nedir bilmiyordum, fakat bilmediðim anlaþýlmasýn mahcup olmýyým diye ga ga ga diye aðzýmda gevelemeye baþladým, galatasaray mý dediler. evet dedim. eve gittim anneme durumu anlattým. olurmu oðlum, biz trabzonluyuz, zaten hersene trabzon þampiyon oluyor dedi. ogün trabzonlu oldum ve TRT de her maçýný izlemeye baþladým. O zamanlar maçlar naklen TRT den veriliyordu fakat ayný anda birkaç maç olduðu için maçlarý dönüþümlü yayýnlýyorlardý. Þimdi olduðu gibi o zamanda basýn (sadece TRT vardý) tarafýndan sevilmiyorduk, diðer takýmlara torpil geçip daha çok onlara baðlanýyorlardý, basýyordum içimden kalayý. birde canlý maç sýrasýnda reklama giriyorlardý sýk sýk. Bir kaç kez reklam sýrasýnda gol olduðuna þahit oldum. hatta bir seferinde forvet gole giderken reklama girmiþlerdi, dönüþte gol olduðunu öðrendim. Neyse o sene þampiyon olmuþtuk. o gün bugün trabzonsporluyum. o seneyi takip eden birkaç senede yine þampiyon olmuþtuk. gurbette olduðum için avniakerde hiç maç seyretmemiþtim. bir gün tatildi zannedersem trabzona gelmiþtik tatile. erdoðduda oturuyordu akrabalarýmýz. Trabzon-Ýnter maçý vardý avniakerde. ilk o maçý seyrettim. ama stadda deðil. Erdoðduda bir yüksek bir tepe vardý, stadý kuþbakýþý görüyordu. orda seyrettik. zaten tepe doluydu. Hatýrladýðým kadarýyla maçý son 10 dakikada atýlan bir golle kazanmýþtýk. Tepe yýkýlýyodu.

Nasýl trabzonsporlu olduðunuzu ve o yýllardaki anýlarýnýzý yazmanýzý rica ediyorum. kendi adýma zevkle okuycam.
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

doðrusu ben Trabzonsporlu olmadým. Ben Trabzonsporlu DOÐDUM

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

Alýntý arakli1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    doðrusu ben Trabzonsporlu olmadým. Ben Trabzonsporlu DOÐDUM
    ben de öyleymiþim sonradan anladým
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Rahman Gümüþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Trabzonlu olmadýk Doðduk... Doðduðumuzda Dünya Bordo Maviydi...Þimdi yine Bordo mavi.Bordoyla maviden baþka bi sevdayý yasak bildik kendimize... Assalarda, kesselerde inadýna Bordo Mavi!!!
    Bizde ki aþk mum ýþýðýnda göz göze deðil; Meþaleler altýnda omuz omuzadýr!!!

bordomaviii61

Coloradoydu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý iril Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon-Ýnter maçý vardý avniakerde. ilk o maçý seyrettim. ama stadda deðil. Erdoðduda bir yüksek bir tepe vardý, stadý kuþbakýþý görüyordu. orda seyrettik. zaten tepe doluydu. Hatýrladýðým kadarýyla maçý son 10 dakikada atýlan bir golle kazanmýþtýk. Tepe yýkýlýyodu.

Nasýl trabzonsporlu olduðunuzu ve o yýllardaki anýlarýnýzý yazmanýzý rica ediyorum. kendi adýma zevkle okuycam.
    Hey gidi... Stadýn etrafýndaki çam aðaçlarýnýn, elektrik direklerinin tepesine çýkanlarý hatýrlarým. Erdoðdu'daki o tepeyi de hatýrlýyorum. Hatta bazýlarý donanýmlý gelir, dürbünle izlerdi.

Ben de çok küçükken sahilde, horon heykellerinin bulunduðu yerden yokuþ yukarý Ayasofya'ya çýkarken Trabzonsporlu olmuþtum. Babama "bu dünyada en büyük kim" diye sormuþtum "en büyük Trabzonspor" demiþti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Okumayý söküp trt de lig sýralamasýnda 2. sýrada Trabzonspor yazýsýný gördüðüm anda.
    Ayný anda bana Trabzonsporun varlýðýný söylemeyen anneme de 6 yaþýnda bir velet olarak fýrça attým.
    Ne annemin ne babamýn zerre futbolla alakasý yoktu.
    Yoksa 6 yaþýna kadar beklemezdim.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok küçük yaþta babam maça getirdi beni sonra gerisi geldi zaten

ONUR BEKAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

doðuþtan, sülalede trabzonu tutanda çok

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Trabzonsporun son þampiyonluðunda köyde bir bayram havasý vardý...ben daha 7 yaþýnda idim...herkes fenerle dalga geçiyordu...fakat zaman ilerledikçe bir problem oluþtu...köydeki herkes Trabzonsporlu idi...bu durum sýkýcý olmaya baþlamýþtý...çocuklar olarak toplandýk ve bir karar aldýk...o dönem ligdeki tüm takýmlarýn isimlerini bir kaðýda yazýp kura çekelim dedik...çünkü kimse baþka takým tutmak istemiyordu...bana 18 takým içinden TRABZONSPOR çýkmýþtý...iþte o zaman anladýmki benim kaderimde TRABZONSPOR varmýþ ....
    elbet bir gün... (belki yarýn, belki yarýndan da yakýn) ...PARAYA KARÞI EMEÐÝN SAVAÞI...

...KONSANTRASYON...

Eren Karaahmetoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kasým BEKTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun son þampiyonluðunda köyde bir bayram havasý vardý...ben daha 7 yaþýnda idim...herkes fenerle dalga geçiyordu...fakat zaman ilerledikçe bir problem oluþtu...köydeki herkes Trabzonsporlu idi...bu durum sýkýcý olmaya baþlamýþtý...çocuklar olarak toplandýk ve bir karar aldýk...o dönem ligdeki tüm takýmlarýn isimlerini bir kaðýda yazýp kura çekelim dedik...çünkü kimse baþka takým tutmak istemiyordu...bana 18 takým içinden TRABZONSPOR çýkmýþtý...iþte o zaman anladýmki benim kaderimde TRABZONSPOR varmýþ ....

oha çok þanslýsýn o kadar takým içinden Trabzon çýkmýþ Ben nasýl Trabzonsporlu oldum hiç hatýrlamýyorum kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Alýntý Eren119 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    oha çok þanslýsýn o kadar takým içinden Trabzon çýkmýþ Ben nasýl Trabzonsporlu oldum hiç hatýrlamýyorum kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum
    evet ama pek havasýný atamadým bu iþin...çünkü diðer çocuklarda mýzýkçýlýk yapýp Trabzonsporlu kaldýlar...yine rakipsiz kalmýþtým
    elbet bir gün... (belki yarýn, belki yarýndan da yakýn) ...PARAYA KARÞI EMEÐÝN SAVAÞI...

...KONSANTRASYON...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Benim futbola merak saldýðým günlerdi. Babam takým tutmaz. Sadece Karadeniz takýmlarý zirveye oynadý mý gaza gelirdi biraz. 1995 yazýnda Trabzonspor'dan umutluydu sanýrým. Samsun'dan bana (korsan) bir Trabzonspor formasý almýþtý. Ýlk formamdý o

Ondan öncesini hatýrlamýyorum Bu Trabzonsporlu doðdum kliþelerine de inanmýyorum. Hanginiz doðumunuzu hatýrlýyorsunuz
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çaðrý Bilici - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

valla benim sülalemin yarýsý galatasaraylý yarýsý trabzonsporlu.Babam takým tutmaz ama fenere sempatisi var,annem galatasaraylý.Allah'ýma þükür ben trabzonsporluyum,ama bilmiyorum nasýl oldum kendimi bildim bileli böyle.kardeþimi de ben trabzonsporlu yaptým

Bekir Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

7 yada 8 yaþlarýndaydým sinopun küçük bi köyünde ilkokula gidiyodum .bi köy kahvesi vardý o gün kahve çok kalabalýktý.tabi bizi almýyolardý çocuk diye.dýþardan izledim bende.trabzon inter maçý varmýþ ama çoðu farklý takým tuttuklarý için sürekli deðiþiyolardý kanalý.bitane abi vardý o oturdu tv nin baþýna kapattýrmadý tv yi oda trabzonsporluymuþ bende dýþardan izeldim o günden sonra trabzonsporlu oldum hoþ daha öncesindednde baþka takým tutmuyordum çünki bilmiyordum takým falan.iyikide olmuþm þanlý takýmýmýzýn þampiyonluðunu gören arkadaþlardan biriyim inþallah darýsý buseneye

Harun_ayar_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

trabzonlu olunmaz trabzonlu dogulur

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gende var ...
    babamda zamanýnda deplasmanlara giden bir kiþi... sonra da gel olma
    [ille d' 7]

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben babamýn sayesinde oldum babamda çok fanatik
    OSCAR CARDOZO

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

benide ufakken amcam trabzonspor lu yapmýþ
    allah razý olsun ondan
    Bordo Mavi...

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

nasýl Trabzonsporlu olduðumu bilmiyorum ama iyiki de olmuþum
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Celâl Emre Samancý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

aslýnda herkesin içinde trabzonspor vardýr ama bunu ortaya çýkartmak gerekiyor trabzonda doðanlar çok daha þanslý bu konuda

trabzonsporlu olunmaz doðulur sözüne katýlmýyorum..

ama trabzonlu olunmaz doðulur buda bir ayrýcalýktýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çaðrý Bilici - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý Celâl Emre Samancý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda herkesin içinde trabzonspor vardýr ama bunu ortaya çýkartmak gerekiyor trabzonda doðanlar çok daha þanslý bu konuda

trabzonsporlu olunmaz doðulur sözüne katýlmýyorum..

ama trabzonlu olunmaz doðulur buda bir ayrýcalýktýr
    rize'li olmak ayrýcalýktýr

Yaþ
    37

benim kanýma bordo mavi kaný vermiþler kalýcý
    SÜRMENELÝ MEHMET...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Trabzon lu olmasam da Trabzonspor u tutardým. Bunu çok sordum kendi kendime. Zaman zaman falso yapsa da bu camia bunu hakediyor. Evet ben Trabzon lu olmasaydým da Trabzonspor lu olurdum....
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

valla ben direk Trabzonsporlu doðdum bu konuyla ilgili hiç bir aným yok

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Böyle bir baþlýk vardý sanýrsam..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)