Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasýl Trabzonsporlu Oldunuz? Anýlarýnýz...

Fatih KIRAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

Doðduðumda alnýma yazýlmýþtý.....
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hiç susmadý asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birliði

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

5-6 yaþlarýndaydým evde babamla , amcamlar trabzon - sarýyer maçýný seyrediyodu.trabzon gole bogmuþtu sanýrým 7-0 bitmiþti. bende anaaa dedim ne süper takým. o gün bulaþtý trabzonspor. çok degil kýsa bi süre sonra beþiktaþtan 7 yedigimizde ortada pekte bir süperlik olmadýðýnýn farkýna varmýþtým ancak mantýgýn sevgiye hükmetme þansý kalmamýþtý zira artýk trabzonsporluydum.

Onur Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Allah tarafýndan...

Ýnsan doðduðu an aðlar,çünkü ciðerine dolan ilk hava ciðeri yakar.
    Ben ise o zaman aðlamamýþým bordo-mavi diye baðýrmýþým.
    uff msglsn glba .s.s.s

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ýstanbul'da doðdum ve Ýstanbul'da Büyüyorum.
    Ama baba Tarafý Trabzonlu olduðundan Trabzonluyum ve en önemlisi Trabzonspor'luyum.

afsbahar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Hatýrlamýyorum ki?
    TRABZONSPOR'lu doðduk, öyle öleceðiz...
    Ahmet FýraTSerdar BAHAR

MDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    34

Ben bildim bileli Trabzonsporluyum bundan da gurur duyuyorum

Dilek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29

Nefes almaya baþladýðýmdan beri TrabzonSpor'luyum.
    Barýs Memýsss

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Baþlýk goes toooooo Serbest Kürsü
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Uluç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

Doðma büyüme Ýzmir'liyim.. Ailemde karadenizli hiç yok.. Annemin anlattýðýna göre ,Ünal Karaman'ý çok severmiþim o sebeb Trabzonsporumuza sevdalanmýþým 7/8 Yaþlarýmda ufak bir Trabzonspor - Beceke ikilemi yaþadýðýmý çok iyi hatýrlýyorum.. Sebebi Küçük Orhan olsa gerek Sonunda doðru yolu bulmuþum Allah'ýn izniyle

Anne : Cinconlu
    Baba : Fener

Evde savaþ oluyor vallahi
    Gurur sana yakýþtýðý gibi yakýþmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

dogarken pipim bordo maviymis)) yani dogustan olmus ..))) (masumane bi deyis ona gore)

KÖKSAL AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Ayýptýr söylemesi o çam aðaçlarýnýn müdavimlerinden biriyim.Arkadaþlarla çok çýktýk o aðaçlara. Arkada endüstri meslek lisesi vardý.Hem de orada okuyordum.

Lyon maçýný oradan seyretmiþtim.Çarþamba günü saat 1'deydi maç.Arkada öðretmenler camlarda, ben de arkadaþlarla okuldan kaçmýþým aðaçta seyrediyorum

Cemil Çiçekli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

doðduðumdan beri Trabzonsporluyum.. ztn ben Trabzonsporlu olmasam bile o aileden baska bi takýmý tutmak imkansýzdý.. neden mi =) 6 abim Trabzonspor'lu anne baba Trabzonspor'lu de hadi sende Trabzonsporlusun dediler oldum.. =))
    "Turist" Okur Yazar..
    Sezon öncesi ve sezon arasý transfer ve formalarý takip eder..

Not: Akyazý'yý sürekli takip eder..

Harun Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

walla ben baþka takým ismini okula baþlayýncaya dek duymadým
    HAMSÝ
    Dünyanýn gördüðü en büyük baþarý önce bir hayaldi, en büyük çýnar önce bir tohumdu, en büyük kuþ, bir yumurtada gizliydi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ben rizeliyim benim trabzonsporu tutmam biraz farklý,babam trabzonspor 1.lige çýkmadan önce fenerbahçe yi tutuyormuþ ve o sýralarda bütün aileyi ve çevresini fenerbahçeli yapmýþ,anlayacaðýnýz herkesi zehirlemiþ ne zamaki trabzonspor 1.lige çýktý babamýn milliyetçilik damarlarý kabardý ve trabzonsporu taraftarý olmaya karar verdi,babam trabzonsporlu oldu ama amcamlar vs fenerbahçeli olmaya devam ettiler.ben doðduðumda trabzonspor son defa þampiyon olmuþtu öyle bir süreçki bir çocuk hiç þampiyonluk görmemiþ bir takýma sempati duymaya baþlýyor bide bu çocuk trabzonlu deðil baþka bir ile mensup kiþ,bence çok önemli bir husus.ben 5-6 yaþlarýnda iken babamla 1-2 defa trabzona maça gittik o vakitlerde neyin ne olduðunu anlamýyordumama trübünlerden gelen seslere karþýlýk veriyordum çok güzel oluyordu yaþ ilerledikçe trabzonspor un ne manaya geldiðini daha iyi anladým bide o dönemlerde HAMÝ MANDIRALI fýrtýnasý vardý aslýnda en büyük etken HAMÝ oldu benim için,TRT maçlarý verirken trabzonspor dan bahsedildiðinde ilk önce hami nin ismi zikrediliyordu,bombacý hami yine aðlarý sarstý gibisinden sözler duyuyordum daha sonra trübünde hami yi izleyince tamam dedim bu süreç bitmiþtir ben tamamýyla trabzonsporluyum dedim,o vakitten sonra babamla çok defa maçlara gittik 90 lý yýllarýn baþlarýnda o efsqne kadro nun kuruluþ günlerinde trübünlerdeydim o takýmý izleyipte trabzonsporu tutmamak olmazdý,ne mutluki trabzonsporluyum belki hiç lig þampiyonluðu görmedim ama kemençenin istanbul sahalarýnda çalmasý en büyük gururdur
    ne mutlu türküm diyene

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

küçükken büyük takým tutmadým aklým baþýma geldiðinde o zaman 2. ligde oynayan zeytinburnu sporu tutuyordum...ne alaka bende bilmiyorum sonra vahiy gibi indi bi anda....trabzonu tutmaya baþladým...sonra babamýnda eskiden trabzonu tuttuðunu öðrenince bnm için vazgeçilmez oldu.kendi tercihim,kimse karýþmadý,hatta toplumdan baský yedim neden trabzon diye ama ilk görüþte aþk bi kez oluyor insan hayatýnda sadece
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Melis 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Doðuþtan.... Böyle bir babayla baþka da þansým yoktu zaten. ))))

Seni seviyorum babacýðým...
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doðulur.

Þahin_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    48

Ýlk okul bitmiþti yaz tatillerinde babamýn iþ yerine giderdim..

Orada çalýþan abiler bana hep sorarlardý hangi takýmý tuttuðumu,o tarihlerde Trabzonspor'un durakladýðý senelerdi..

Trabzonspor deyince herkes þaþýrýrdý'sen ne zamandan beri Trabzonspor'u tutuyorsun dediklerinde..

Doðuþtan beri derdim ve bana gülerlerdi tabi neden güldükleri konusunda bir fikrim yok ,sadece þunu biliyorum ben gerçekten doðuþtan Trabzonspor'luyum diyenlerle ayný kaderi paylaþýyorum..

Çünkü benim hayatýma kazayla bile olsa baþka bir renk girmedi ve ben ölene kadarda giremez..

Tek büyük Trabzonspor tek renk Bordo Mavi tek bildiðimde son nefesime kadar Trabzonspor.

Bunu sadece bir laf olarak algýlamasýn diðer takým tararftar'larý..

BÝZE HER YER TRABZON
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliði
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

seVil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

htrabzonsporu tut diyen olmadý bana farozda doðdum vakfýkebir-çarþýbaþý-akçaabat-trabzon arasý büyüdüm.5 yýl öncesine kadarda oralardaydým.bütün ailem gs li idi.hatta kýz kardeþimi bile gs li yaptýlar ben hiç dönmedim laf bile sölettirmedim kuzenlerim sana gs dedirttiremezdik bide acayip bi zýrýltýyla aðlamaya baþlardýn hiç uraþmazdýk bile diyolar...biraz çirkefleþiyomuþum o zaman bile trabzonspordan farklý bi takým bana savunduklarý,sevmemi istedikleri zaman hiç þampiyonluk göremedim ama AÞIÐIM ÝÞTE TRABZONSPORA belki denizinden belki renklerinden...
    AÞIÐIM çokkkk istiyorum kupaya þahit olmak en büyük üzüntümde zaten 100. yýllrýna þahit olamamak olacak...
    bU sEvdAlýK bENi 7

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Valla babam saðolsun TRABZONSPOR luyum.Doðduðum gibi çorabýma kadar her þeyim BORDO MAVÝymiþ.O günden beri evde orda burda TRABZONSPOR sözü duyduðumda herkesi sustururum.Maçlar olduðunda kimseyi tanýmam sadece o maça odaklanýrým.Odamda duvarýn boyasý posterden ývýr zývýrdan görünmüyor.Duvar resmen BORDO MAVÝ oldu.

Engin Türkyýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

KONU dýsýna taþtýðým için öncelikle özür dilerim Trabzonspor-ankara maÇi ÝÇÝn cumartesi saat 15:00 da kadikÖy boÐa da maÇa gÝdemeyen ÝstanbuldakÝ trabzonsporlular buluÞuyor konu ile ilgili baÞlik organizasyonlar bolumunde aÇilmiÞtir lÝsteye katilmak Ýsteyenler baÞliÐimizda bize msj cekebÝlÝr... Hayde maÇa da kadikoy taraftar gorsun...
    Hastikoz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýngiltere

Dogdugumdan beri Trabzonsporluyum. Kucuk bi anim var hatta. Kucukken maclari televizyondan izlerken(istanbulda dogdum buyudum, staddan izleyemiyordum) televizyonun ustune Trabzonsporla iligli ne varsa koyardim sans getirsin diye, iste atkilar kupalar formalar. derbilerden once dizlerimin falan titredigini hatirliyorum.(5-6 yaslarindayim)

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Halamla amcam beni ve 4 kuzenimi doðduðumuzdan itinbaren büyük uðraþlarla Trabzonsporlu yaptý. Onlar büyüdükçe takým deðiþtirmeye baþladý. Ben ve bir kuzenim Trabzonsporluyuz.

Nereden
    Trabzon

Þöyle bir baþlýk da vardý aslýnda ama:

Nasýl Trabzonsporlu Oldum

Sümeyye Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bmn yazý kurulu baþlýðýndada vardý bu baþlýk oradaki yazýmý aynen kopylaýyorum;
    ben istanbulda oturuyorum nufusta rizeliyim ama trabzon köyündenim yani ilk önce trabzonsporlu sonra az biraz rizesporluyum..trabzonspor sevdasý tabiki doðuþtan...ama onu hissttiðim aný dün gibi hatýrlýyorum...;
    Her hafta mutlaka bir gün amcamlar toplanýr içeride birþey izlerdi.Annemlerde çay ve fýndýk koymak için beni görevlendirirlerdi...gide gele öðrendim ne yaptýklarýný:trabzonsporu izliyorlarmýþ.derken bir kaç hafta sonra trabzonspor-antalyaspor maçýyla hissettim bu sevdayý kalbimde...o hafta amcamlar maçý izlemeye gelmemiþ ben de kanal gezerken tesadüfen lig tv de o maça rastladým 90 dk izledim sonra röportajlarý dinledim.bu sefer amcamlar niye izlemeye gelmedi diye düþünürken babam geldi.sordum;trabzonspor bu sene biþey yapamaz deyip kestirip attý...o maçtan sonra trabzonspola yattým trabzonsporla kalktým allahýma bin þükürler bana trabzonsporu hissettirdi...o gün yaþadýðýmýn farkýna vardým...o günden sonra yaþamýmdan tat aldým artýk her hafta hafta sonunu ple çekiyorum ve þampiyonluðu göremmemiþ biri olarak o duyguyu yaþayýp amcamlarla caddedeki turumuzu þimdiden hayal ediyorum...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatýyordur. Bu iþi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu iþi aklayanlar bu iþte sessiz kalanlar acaba onlarýn yatacak yeri var mýdýr?
    Trabzonspor 'eski' kaptaný

Engin Türkyýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

KONU dýsýna taþtýðým için öncelikle özür dilerim Trabzonspor-ankara maÇi ÝÇÝn cumartesi saat 15:00 da kadikÖy boÐa da maÇa gÝdemeyen ÝstanbuldakÝ trabzonsporlular buluÞuyor konu ile ilgili baÞlik organizasyonlar bolumunde aÇilmiÞtir lÝsteye katilmak Ýsteyenler baÞliÐimizda bize msj cekebÝlÝr... Hayde maÇa da kadikoy taraftar gorsun...
    Hastikoz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)