Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Melih Gökçek ve TRABZONSPOR Hazimsizligi

Türkiye genelinde yaygin bir kronik rahatsizliktir "TRABZONSPOR HAZIMSIZLIGI SENDROMU".. Herhangi bir platformda ya da mekanda, konu Trabzonspor'a geldiginde, ister istemez ondan bahsedilmesi gerekiyorsa, bu rahatsizliktan muzdarip olan hastalardabunalma ve daralma hissi olusur. Hastaligin en belirgin belirtileri bunlardir. Konu bir an önce geçistirilmeye çalisilir. Hatta "Güzide bir kulübümüz.." payesiyle göz boyanarak yapilir bu geçistirme genelde ve mümkünse konubir an öncekapatilir. Hastaligin ilerlemis safhalarinda, hastalar hazimsizliklarini daha açik belirtilerle ortaya dökerler, terbiyesizlesirler, küstahlasirlar...

Dün gece TV kanallarina göz atiyorken, böyle bir vakaya sahit oldum.Kanal D'de I.Melih Götçek'in futbol üzerine konustunu görüp biraz bakayim dedim, neler anlatiyor diye.. Programin adi "GENÇ BAKIS". Ankara'da Gazi Üniversitesinde çekiliyor. Ögrenciler soruyor I.Melih Götçek yanitliyor. Sahit oldugum diyaloglari buraya hatirlayabildigim kadariyla aktarmak istiyorum.

------------------------------------------------------------ --

SORU: "Neden ögrenciler için toplu tasima araçlarinda mavi kart benzeri uygulumalar yok? Ulasim masraflari ögrencilerin belini büküyor."

I.MELIH GÖTÇEK: "Bunu karsilayacak paramiz yok. EGO zarar ediyor... v.s.vs......"

SORU: "B.B. Ankaraspor'a harcayacak parayi nereden buluyorsunuz? O transferleri hangi parayla yapiyorsunuz o zaman..."

I.MELIH GÖTÇEK: " Futbol önemli bir tanitim araci........vs.vs..... Ben fenerbahçeliyim. Babam beni fenerli yapti zamaninda......v.s v.s....Türk futbolu 3Istanbul Takiminin tekelinde, bütün sampiyonlar Istanbuldan çikiyor.4. bir takim yok. o da biz olacagiz insallah..."

SUNUCU: " Melih bey TRABZONSPOR'a da haksizlik etmemek lazim. Onu da unutmayalim v.s. v.s...."

I.MELIH GÖTÇEK: " (Suratinda açik bir nefret ifadesiyle..) Onu da saymayin, bosverin.. v.s. v.s .... Bu seneki durumlarina bakmayin, gelip geçici. O da bi sey degil..vs. v.s. Türk futbolunun gerçek 4. büyügü biz olacagiz.)

----------------------------------------------------------

Eeee ne diyeyim, Ankara'da oturup da sana oy veren Trabzonsporlularin elleri kirilsin diyorum, baska da birsey demiyorum.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kardes topigin basligindaki harf hatasini duzelt istersen....

herhalde bundan sonraki protesto bombardimanimizda melih gokcek'e olacak arkadaslar. mail adresini bulalim ve guzel bir metin hazirlayarak "bosverin" kelimesini gosterelim kendisine.

aslinda son yerel secimlerde "bosvermemek" gerektigini ogrenmis olmalari lazimdi ama herhalde tam ogrenememisler.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ???

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Melih beyefendi bi gecmise baksin!Sampiyonluklara baksin,basarilara baksin öyle konussun gerci sallancak bi insan deil ama!Ayriyeten 4. buyuk filan degiliz cunku Tek Büyük Var o da TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sezon basinda melih efendinin yaptiklariyla igili bir seyler yazmistim.Ankaraspor için1 yildaharcadigi para 10 milyon dolar.peki nerden geliyor bu para? söyle örnek vereyim.2 kisilik evin su faturasi 70 milyon tl.yarisi vergi.yani milletin parasini alip takima yatiriyor.futbol tanitim araciymis neyi tanitiyorsun be adam kendinimi belediyeyimi.tanitilacak, reklami yapilacak bir kurummudur belediye.

kutoz
    Ziyaretçi

Sevgili Cess istediginize oyunuzu verebilirsiniz. Oy vermek baska seydir, pesinden kostugunuz, gönül verdiginiz kulüp hakkinda ileri geri konusan hakkinda protesto hakkinizi kullanmak ayri seydir. Siz zamani geldiginde, yine oyunuzu istediginize kullanin. Arkadasimiz, Gökçek'in siyasi baglantisindan ziyade, Trabzonspor için sarf ettigi, gerçekle uzaktan yakindan alakasi olmayan sözlerinedir tepkisi. Eminim ki, o zat-i muhterem x bir partiden de olsaydi, hatta o arkadasimizin siyasi düsüncesiyle ilgili bir partiden de olsaydi, ayni tepkisini dile getirirdi. "Oy verenin eli kirilsin"da ki düsüncede, budur.

Bu yüzden Trabzonspor hakkinda her kim olursa olsun (babam dahil) ona tepkimi demokratik yollardan bildiririm. Bu yüzden bu konunun da atlanmamasi gerektigini, daha önce defalarca bir çok arkadasimiz tarafindan da dile getiren, standart bir protesto metni ile ona karsi rahatsizligimizi dile getirmemiz gerektigini düsünüyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aniketus gibi bende dün kanallari dilasirken baktim Melih bey futboldan bahsediyor. Sunucu belediyenin kaynaklarini kulübe aktariyor musun diye sordu. O ise diger kulüpler parayi nerden buluyorsa bizde öyle buluyoruz. Sunucu bu isleri fazla bilmedigi için sormadi herhalde. Ankara Belediyespor'un geliri nedir bu sene harcadigi para nedir. Tv önünde herkesin gözüne baka baka yalan söylüyor.

Sonra konu Türk Futbolunun durumuna geldi. Türkiye'de futbol 3 kulübün hegomanyasindadir. Iste babam feneliydi beni de fenerli yapti vs vs.. Türk futbolu iyiye gitmiyor dedi Türkiye'de 3 kulüp var bizde 4. olmak istiyoruz. Sunucu Trabzonspor'a haksizlik yapmiyor musun dedi Onu bosverin bu seneye bakmayin dedi bunu söylerken yüzünü görmeliydiniz bir insanda bu kadar Trabzonspor nefreti olabilir mi. Orda olsaydim suratina tükürürdüm serefsizin...

Trabzonspor'uma saldiran biri ister basbakan ister belediye baskani ister imam olsun gözümde zerre kadar degeri yoktur ve o açikca benim düsmanimdir....

Ankara'da park bahçe yapmaktan baska ise yaramayan sayin Melih Gökçek sunu iyi bilmeli Türk futbolu baskanlari ve yöneticileri istanbul takimlarinin taraftari olan ya da sempati duyan Anadolu takimlari oldugu sürece ileriye gitmez. Istanbulun uydu takimlari olmaktan öteye gidemez bu takimlar. Türk futbolunda devlet ve belediye takimlari oldugu süreve Türk futbolu gerilemeye mahkumdur.

Ankaraspor nasil Türk futbolunda 4. olacakmis. Hangi deplasmana gidince tribünleri full çekiyor. Lobi ve ekonomik gücü nedir. Tarihinde ne gibi basarilar vardir. Trabzon tarih boyunca önemli bir kentti ve Trabzonspor'un büyüklügü de bu tarih mirasi ile dogrudan orantilidir. Büyük olmak fitratinda vardir.. Ankaraspor Türk futbolunda 4. güç nasil olacak belediyenin paralarini sokaga atarak mi. Ankara'da büyük olmayi hak eden bir takim varsa o da Ankaragücü'dür.

Bunlari bilmeyen ve bilmekle kalmayip Trabzonspor'umuza dil uzatan bir adam benim için bitmistir. Trabzon'da ampul söndü simdi sira Ankara'da.....

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili Kutoz , Tepkim basliga idi G....k diye bir baslik olabilirmi ? bumudur seviyemiz ? Gökceki savunuyorda degilim. bir protesto yapilacaksa bunu seviyemizi bozmadan yapmaliyiz anlatmak istedigim bu .Edited by: tigin

Nereden
    Bursa

evet Abbas GucLuyu Kacirnmam hiç Dun de izLedim 4. Buyuk biz oLacagiz Dedi O KAdar Ogrenci arasinda bir TsLi yoksa yuh yani Gazi UniversiteLi TsLiLer sitede Acmisti sanirim Orda KimsecikLer yoktu anLasiLan Bayaa sasirdim Onun disinda icraatLarini anLatti gayet iyi isLer yapmis.

Bu ParaLari nereden aLiyorsunuz sorusuna verdigi Cvp cok güzeLdi KocaeLi ve antep nereden aLiyorsa bende ORadan aLiyorum [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Kutoz , Tepkim basliga idi Götcek diye bir baslik olabilirmi ? bumudur seviyemiz ? Gökceki savunuyorda degilim. bir protesto yapilacaksa bunu seviyemizi bozmadan yapmaliyiz anlatmak istedigim bu .
    Baslik düzeldi... Siz de mesajinizi düzeltirmisiniz. Biraz havada kaliyor mesajiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belediyenin borcunu sordular,,cevapladi; 2,4 katrilyon yani yaklasik 2 Milyar dolar[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Faruk sen neden Trabzonspor'un büyüklügünden hareketle Ankaraspor'un büyük olamayacagini kanitlamaya çalisiyorsun, birak eline aklina zarar....at izini it izine karistirma.Bizde suç tabi burada atamadik ki 5-6 tane akli basina gelsin.Olsun varsin biz onun aklini basina getirmeyi de biliriz.Bunlari da bizi provoke etme çalismalarina örnekler olarak görüyor ve herkezi akl-i selime çagiriyorum.bu arada eger bu konusmalar Gazi Üniversitesinde geçmisse oradaki arkadaslar da olaya müdahele etmeliydi.Heralde toplantinin sportif yönünü düsünemediler.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

i... Melih Gökçek, cELAL DOGAN, iLHAN Cavcav gibi kendini klüp yöneticisi diye adlandiran kisiler Türk futboluna sikeyi, tesvigi ve Istanbul yalakaligini bulastiran kisilerdir. Onlar için yasam kaynagi istanbul dükalari ve onlarin yardakçiligini yapmaktan geçer. Hepsi Trabzonspordan nefret eder çünkü bu çarklarina çomak sokan, bu düzene baskaldiran ve onlarla onurlu bir sekilde mücadele eden tek klüp Trabzonspordur. Trabzonsporun basarili olmasi demek onlarin rant kapisinin kapanmasi demektir.

Kendileri hep büyük sehirlerin klüplerinin yöneticisi konumundadirlar. Ama küçük bir karadeniz sehrinin onlara ragmen daha basarili olmasini ve hatta sampiyon olmasini asla hazmedemezler. Kendi kültür birikimlerine bakmadan düsüncesizce elestirirler Trabzonsporu hatta küçümsemeye kalkarlar. Ama tarih tekerrürden ibarettir ki her zaman da bu tasin altinda kalirlar. Öyle bir darbe yewrler ki bir daha bellerini dogrultamazlar... Akillanirlar mi peki??? Asla... Onlar yine istanbul dükalarinin yalakaligina devam eder dururlar...Kendilerine gönül veren binlerce Anadolu gencine sürekli ihanet ederler...

Yazacak birsey yok bence herkes bir günfenerli olacak ama kalan günlerde dogru yolu bulacaklardir...

Edited by: deco

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ankara büyüksehir belediyesi Türkiye'nin en borçlu belediyesi.. Bunca borca ragmen, üstelik Ankara'nin 2 birinci lig takimi varken bu takim da neyin nesi diye kimse sormuyor?Spora destek mi? Peki, neden gelismesi gereken diger branslarda (amator sporlarda) belediyeler yok? neden profesyonel sporlarla ilgileniyorlar? yoksa birisinin reklam amacimi? Bence belediyelerin profesyonel sporlarla ilgisi hemen kesilmeli. Bizden transfer yapmak icin vergi toplamiyorlar. Bi de ustune utanmadan konusuyorlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ezikten daha ne beklenir....Yani sonuçta ezik...Ankarasporun taraftari bile yok...Neye 4.büyük olacakmis...O Gitsin de...Ilk önce küme de kalsin...SEREFSIZ...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Guests
    Ziyaretçi

melih hiç aç karina yemismi

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye de bir zamanlar çifte çifte kupalara ambargo koyan Trabzonspor yüreklerine oturmus demekki?

Ne derse desinler tarihi degistiremezler.. Kupalarla dolu müzeye sahip bir Trabzonspor var. Ve Türkiye de su an 4 büyüklerden biriyiz o kadar.

Bunlar ve bunun gibilerin takimlari Türkiyede bir Sampiyonluk görseler kendilerini Türkiyenin tek büyügü sanacaklar..!

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    melih hiç aç karina yemismi
    Bir Erman TOROGLU Atasözü der ki...

Anlayana davul zurna saz....Anlamayana 30 santim az...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Bu i.Melih Gökçek denen sahis anti-demokrat, bilim ve sanat düsmani, dedigim dedik çaldigim düdükbir sahistir. Ankara'da yasayip da konulara siyasi degil objektif yaklasan herkes bunu bilir. En iyi bildigi is yandaslarina ihale ederek fiskiye, selale ve estetik yoksunu alt ve üst geçitler yaptirmak olan bu zat, maalesef ki bir sekilde Türk futbolunun daiçinde kendine yer bulmustur.

Bu muhteremle mantik çerçevesindetartisilmaz, çünkü sabit fikirlidir. Hiçbir konu da konu ile ilgili uzmana danismaz, bilgi ve tavsiye almaz. Bu yüzden hep TMMOB ile basi derttedir. Kendisine oy veren semtler ile oy vermeyenler arasinda bariz bir hizmet ayirimciligi yapar. Ankara halkinin nabzini dinlemeden Kizilay'i yayaya kapatir, sonra saçma sapan bir anket yaparak varoslardan belediyenin otobüsleri ile getirdigi çoluga çocuga, hatta Kizilay'i ömründe ilk defa gördügü itiraf eden yandaslarina oy kullandirir. Sonrada "bak halk da bunu istiyor" der. Ankara Belediyesi'nin tarihi Hitit Günesi amblemini durduk yere degistirip bir sürü masraf çikarir. Bir de ambleme cami süliyeti ekleyerek gereksiz ve kasitli polemik yaratir. 20 metre araliklarla Kizilay Mesrutiyet'e diktigi 70 derece egimli üst geçitleri kimse kullanmaz, görsel ve estetiksel kirlikten basaka hiç bir ise yaramaz bunlar. Akay kavsagi eskisinden çok kilitlenir, bir gün girdiginiz sokak ertesi gün bakarsiniz "girilmez" oluvermistir.

Ankara Belediyesi Türkiye'nin en borçlu belediyelerindendir ve Ankara en son yapilan zamlarla birlikte dünyada ulasimi en pahali sehirlerden biri olmustur. I. Melih Gökçek bu konulari elestirmek üzere sosyal toplum örgütlerinin düzenlemis oldugu imza kampanyalarina hiç kulak asmaz, basin açiklamalarini dinlemez. Bu sikintilari düzeltmekle yükümlü olmasina ragmen, Ankaraspor'a dünyanin parasini gömüp orada burada spor konusunda ahkam kesmek, bos konusmakla vakit öldürür.

Bütün bu yazdiklarima ragmen,-ki daha aklima gelmeyen ve bilgi sahibi olmadigim yüzlerce rezalet varken-,I.melih Gökçek son seçimlerde açik ara galip gelecegini iddia etmisti.

Sonuç: %50-60'lara varan ezici bir üstünlükle yine baskan seçildi.

Bir iddiada bulunduysa durup düsünmek lazim. Burasi Türkiye!

Her an hersey olabilir!

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Yok mu bunun mail adresini bilen.evet CeSS oy verenlerin elleri kirilsin ben bir trabzonsporlu olarak söylediklerini hazmedemem

http://www.ankara-bld.gov.tr/baskan.asp

www.melihgokcek.net

Arkadaslar bu adreslerden protesto edebiliriz...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün gece bende izledim bu Melih lavugunu; harbiden Trabzonu asagilamak için elinden geleni yapti.Daha dogrusu Trabzonunkazanmadigi kupa kalmis gibi onun basarilarini görmezden gelmeleri oynadi.(Ama maalesef,hepsini müzemize doldurduk) ''Trabzon sadece bu sene iyi gidiyor''yalanini canli yayinda söylemesi benim ayarimin kaçmasina yetti de artti bile.Yanibirde 4.büyük olacagim demesi yaokmu?çok güldüm,sonrada 7.ceddine kalayladim.

Denyo Melih önce sen 4.büyük olmak istiyorsan;Trabzonun basarilarini gölgede birakacak basarilara imza at.Hatta böyle bir basari saglasan bile ancak 5.büyük olursun.Çünkü bu sifat bize verilmis zaten,bunu biz bilegimizin hakki ile elde etmisiz.Bize göre aslinda 4.büyük egil tek büyük var o da TRABZONSPORDUR.

O kadar sampiyonluk ve diger envai çesit kupayi makam odana doldur;ondan sonra konusalim 5.mi olacaksin?25.mi?YOKSA 125.MI?

Kendisine söyle bir msj attim...

Sevgili Baskanim...
    Dün ki katildiginiz programda TRABZONSPOR hakkinda söylediginiz sözler maksadinizi asmistir...Türkiye de Anadolu takimlarin önderi TRABZONSPOR olmustur...Bu gerçegi görüp de görmemezlikten gelmeniz sizin gibi basarili bir belediye baskanina yakismamistir...Sunu da belirtmek isterim ki...Hiç bir Trabzonlu veya TRABZONSPORLU Ankarasporun basarizligini istemez...Yanliz sizin tutumunuz ne size ne de Ankaranin belediye baskanina yakismamistir...Ama tipik bir Fenerli olmanizdan TRABZONSPORU sevmediginiz bellidir...Ancak bu TRABZONSPORUN büyüklügünü görmezden gelmenizi hakli kilmaz...Ankarada toplam olarak 300.000 bin Trabzonlu yasamaktadir...Ve de sizin baskan olmanizda bu Trabzonlu grubun oylarininda oldugunu unutmayin lütfen...Ayrica sizin ne yazik ki takimdan saymadiginiz TRABZONSPORUN Türkiye de 7 milyon Avrupa da da 2 milyona yakin taraftari bulunmaktadir...Buna inanmazsaniz arastirabilirsiniz...Son olarak sizin bu davranisinizi kiniyor ve küçük de olsa bu takima gönül verenlerden özür dilemenizi bekliyorum...
    Saygilarimla...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)