Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Melih Gökçek ve TRABZONSPOR Hazimsizligi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de 3 büyük var:

FB, GS ve BJK

Bir de EN BÜYÜK VAR!
    [img]C:\Belgelerim\Resimlerim\trabzon\kudur.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

[img]C:\WINDOWS\Desktop\i gokcek.jpg[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı
    Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ???

Olayi niye oy konusuna çekiyosunuz ki?Arkadas Melih Gökçekin programdaki konusmasindan rahatsiz oldugu kismi belirtmis herkeste olan Trabzonsporu çekememe onda da fazlasiyla var programi ben de izledim çok açik gördüm

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Türkiye'de 3 büyük var:

FB, GS ve BJK

Bir de EN BÜYÜK VAR!
    [img]C:\Belgelerim\Resimlerim\trabzon\kudur.gif[/img]

arkadaslar simal yildizinin söyledigi sey benim öteden beri savundugum seydir. bu konuyu dagitmayalim ama, i.melih'in 4. büyük olma sevdasi ile yakindan ilgili.

eger istanbul'da sezonun son maçina bütün bu düsmanlarimizi alt ederek vebütün kumpaslari mucizevi sekilde etkisiz hale getirerek sampiyon ünvani ile çikabilirsek, kendi kendime söz verdim su sekildeiki tane ayri ayri pankart hazirlayacagim:

SIKESIZ, SAIBESIZ, TESVIKSIZ, SON 20 YILIN ILK GERÇEK SAMPIYONUNA SELAM OLSUN !...

DÖRTBÜYÜK YOK!.. TRABZONSPOR VE3 BÜYÜK VAR!..

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

gerçekleri göremeyecek kadar gözü kapali, varolanlari ögrenemeyecek kadar karacahil, düsünemeyecek kadar özürlüvede atgözlügüyle dolasan sahis;yumurtladigin essiz(!) fikirlerinden dolayi seni ayaklarimla alkisliyorum.

Temsil ettigin insanlardan " onlara yakismadigin için" özür dile. çünkü onlar senin gibi düsünmüyorlar.

Melih'e mail yollamayi ihmal etmeyelim.Adami bezdirelim mükünse.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

ANKARA ILE OYNAYACAGIMIZ MAÇTA YAPTIRALIM BI PANKART .ASALIM MARATONA.MAÇI MOSMOR IZLESIN.OLAMAZ MI?ASTIRIRLAR MI ACABA?

BIZ GURBETÇI GENÇLER PANKARTINI SOKAMADIK IÇERI, ADAMLAR BASKANLARININ ALEHINE OLAN BI PANKARTI GÖRÜRSE SIZI KESIN IÇERI ALIRLAR

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı
    Hos bir baslik degil. Isteyen istedigine oy verir. Kimsenin elinin kirilmasini temenni edemezsiniz.

Seçim zamani oy kullanmadinizmi ? kime oy verdiniz merak ediyorum. Trabzonsporlu bir lideremi ???

Olayi niye oy konusuna çekiyosunuz ki?Arkadas Melih Gökçekin programdaki konusmasindan rahatsiz oldugu kismi belirtmis herkeste olan Trabzonsporu çekememe onda da fazlasiyla var programi ben de izledim çok açik gördüm

Scholes, olayi oy konusuna çeken ben degilim, aniketus arkadasimiz gökçeke oy atan Trabzonsporlu eller kirilsin demis. bende kendisine sunu sordum, acaba kendisi Trabzonspor'lu bir lideremi oy verdi ?

hos bir baslik degil dememin sebebi ise, basligin açilis biçimi idi, gerçi baslik düzeltildi ama yazida hala isim kisimlari düzeltilmedi. Protesto yaparken bu tip seylere dikkat etmeliyiz . Bu sekilde davranirsak hakli oldugumuz konularda haksiz duruma düsebiliriz.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=CeSS][QUOTE=Scholes]

ya sen nekadar alingan bi adam çiktin adam konuyu daha etkileyici göz önüne getrimek için böyle bi ifade kullanilmis ben akp ye verdim ve arkadasi da destekliyorum ama syin cess inanilmaz alindi bu lafdan aman kardes senin elin kirilmaz heralde bi sözden alahallah[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onlar trabzona gelsin bakalim onlari orda gol manyagi yapacaz Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insanlara hakaret etmeyin!!! ama oy konusuna katilmiyorum.Bende AKPye oy veren birisi olarak demokratik olarak tepkimizi göstermeliyiz diye düsünüyorum.Biz aptal degiliz yapilan seyleri unutmadigimizi göstermeliyiz,bu sehir Emil Çölasan degil,çocuk oyuncagi gibi oynayamazsin Melih Bey!!!

Trabzonsporumuzun büyüklügünü kabullenemeyen insanlara ne denilebilirki.gerçekten aciyorum onlara,zavallilar.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

mail yazsak bile okumaz ki bu ezik bence yapilacxak en guzel sey avni akeri 30 bin kisi ile fulleyip ona gercek buyugu gostermeli ve sevgi dolu sozlerle tezahurat etmeliyiz.bide 3 5 tane atmaliyiz ki mal olsunlar

Guests
    Ziyaretçi

melihe söyle bagrilsini love you melih i love you melih anlayana[img]smileys/smiley2.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    melihe söyle bagrilsini love you melih i love you melih anlayana[img]smileys/smiley2.gif[/img]

inanmayacaksin belki ama bu tezahurat bile ceza aldirabilir bize. ayni olay g.s nin basina geldi cunku hakeme ve senola bu tezahurati yaptiklarindan ceza aldilar...

soylimde sonradan duymadik demeyin. yani adamlar ceza vermek icin nefes almayi bile sebep gosterebilirler[img]smileys/smiley1.gif[/img]

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankarada oturan bir Trabzonsporlu olarak Melih Gökçek'e asiri yükleniyor kanisindayim. 3 seferdir ona oy veriyorum. Gene seçim olsa gene Melih'e veririm. Ayrica Ak Partisini begeniyorum. Bütün Trabzonsporlular Melih ve Ak Partiye karsi degil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Aferin sana!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı isko Nickli Üyeden Alıntı
    Ankarada oturan bir Trabzonsporlu olarak Melih Gökçek'e asiri yükleniyor kanisindayim. 3 seferdir ona oy veriyorum. Gene seçim olsa gene Melih'e veririm. Ayrica Ak Partisini begeniyorum. Bütün Trabzonsporlular Melih ve Ak Partiye karsi degil...

Amacin provakasyon mu???

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne alakasi var. Öz be öz Trabzonsporluyum. Isterseniz Hakan Kulaçoglu beye sorabilirsiniz. Kendisi mailimi ve cep telefonumu biliyor.

Guests
    Ziyaretçi

sen ne sayikliyorsun ya yok fazla yükleniliyormus falan adam resmen ekranda küfür etti bize bos konusmayin burda

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yasanmis bi olayi nakletmek istedim;

melih gökçek'in konuk oldugu bir televizyon programinda
    yayina baglanan bir hayat kadininin sözleri:
    "melih bey iyigünler, biz bizim keranede 100 tane or..... senin gibi
    bitane o...... çocugu doguramadik"

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı isko Nickli Üyeden Alıntı

Amacin provakasyon mu???

Arkadaslar, biraz sapla samani karistiriyoruz gibime geliyor. Isko kardesim burda AKP nin icraatlarini veya Melih Gokcek'in Ankara'ya yaptigi hizmetleri tartismiyoruz. Diger arkadaslarda bence buna dikkat etsinler.

Problem yaratan sey Melih Gokcek'in hic ustune gorev olmadigi halde Trabzonsporla ilgili boyle bir yorum yapmasi. Burda hepimizin bulunus sebebi Trabzonsporlu olmamizsa (ki oyle)AKP CHP veya diger partilerin icraatlerini tartismanin bize kazandiracagi hicbirsey olmadigini gormemiz lazim.

Onun icin elestiride bulunan arkadaslarda bu noktada hareket ederlerse gereksiz yere birbirimizi kirmamis oluruz diye dusunuyorum.

Saygilar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)