Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýn Fizik Kondisyonunu Nasýl Buluyorsunuz?

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Takýmýn Fizik Kondisyonunu Nasýl Buluyorsunuz?

Ben takýmýn fizik kondisyonunu düþük buluyorum.Son yirmi dakikalar çok baský yemeye baþladýk.Bu soruna bir çare bulmalýyýz.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Takým olarak iyi ancak futbolcu bazýnda biraz eksiklikler var bence .

Mesela Tayfun ve Colman 90 dakika boyunca ayný tempoda oynayamýyorlar .

cahana - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

son 20 hatta 30 dakika takým yerlerde sürünüyor.kondüsyon kesinlikle yetersiz.
    "Bakkaldan dondurma çalarken yakalanan ama içinden çýkan bedavasýnýn hakký oldugunu savunan çocuk Fenerbahçelidir"
    (ALINTIDIR)

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Alýntý cahana Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son 20 hatta 30 dakika takým yerlerde sürünüyor.kondüsyon kesinlikle yetersiz.
    Ciddi olamazsýnýz...

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Kondisyon üst düzeyde,herkesin içi rahat olsun.
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý okg_53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kondisyon üst düzeyde,herkesin içi rahat olsun.
    eðer öyleyse kondisyonumuzla hacettepe ve gençleri niye dövemedik.haftada üç maça alýþmamýz þart.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Alýntý ilteriþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eðer öyleyse kondisyonumuzla hacettepe ve gençleri niye dövemedik.haftada üç maça alýþmamýz þart.
    O 2 maçta maðlup mu olduk?
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bana göre Kondisyon Türkiye standartlarinda. Türkiye'de hic bir takimin öyle ahim sahim bir kondisyonu yok. Illa ki kondisyon diyen varsa Avrupa'ya bakmali. Hatirlarim, Aston Villa macimizda Ingiltere'de adamlar son dakikalarda ne bicim bastirmislardi ya. Sanki maca yeni baslamislardi. Kondisyon iste odur. Bana göre Türk ligindeki takimlarla mukayese edildiginde kondisyonumuz iyi arkadaslar.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Hiç kimse merak etmesin Takýmýn fizik kondüsyonu gayet iyi. Ersun hoca bu konuda titiz çalýþýr bunu gerededeki kampta sürekli giderek gördük.
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý okg_53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O 2 maçta maðlup mu olduk?
    yok yenilmedikde kendi sahamýza hapsolduk.fiziksel olarak oyundan düþtük.bu sebeple kendi sahamýza hapsolduk.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Haftada 3 maçý dünyanýn en iyi takýmlarý bile ayný 11'le götüremez . Büyük klüplerin kadrosu geniþ olduðu için farklý oyuncularla götürüyorlar .

Takýmýmýzýn önceki yýllardaki sorunuydu bu ve gelen hocalar sürekli kondisyon kötü diyordu ama bu sene gayet iyiyiz bence ve karþý takýmýn maçtan sonraki röpörtajlarýný izlediðimde bizim hakkýmýzda çok koþuyorlar ve yorucu geçti dediklerini görüyorum . Bu yeterlidir bence .

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bencede kondisyon þuan için iyi...
    OSCAR CARDOZO

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ligin ilk maçlarýnda daha iyiydi bence son haftalarda bi düþüþ oldu buda futbolcular arasýnda bi rotasyon olmadýðýndan sürekli ayný adamlar haftada 3 maç yapýyorlar

sivas maçýndan önce 3 gün tatil yaptý futbolcular sivasa karþý çok diri bi Trabzon bekliyorum

Ýsmail Narmanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bencede Türkiyedeki en iyi kondisyona sahip takýmýz son 20 dkk düþmemizide golu bulamamýza baglýyorum her an yükleniyor topcular egemen song cale bile ileriye kadar çýkýyor ve adamlar artýk yoruluyor bence yine ortak sorun forvetlerin etkisizligi erken bir gol buldugumuz maçlarda yaptýklarýmýz ortada...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

valla son zamanlar çok yetersiz buluyordum ama bunda 6. günde 3. maçý yapmamýzýn etkisi çok fazla idi. bence yeterli düzeyde olmasa da bizi götürüyor. bundan sonra daha iyi olcaktýr. maçlar genelde 7-8 günde bir olacak çünkü.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyunun son bölümlerine doðru oyundan düþüyoruz bence...Oyuncu deðiþiklikleri sanki hep geç yapýlýyor..

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bence su an iyi ancak , her takýmda olduðu gübü bizim takýmýmýzda da son dakikalarda
    ( 10 - 15 dakika ) kondisyon düþüklüðü oluyor.

Malum takým 1-0 önde veya daha farklý bir skorla önde olduðu için , dolayýsýyla takým'da son dakikalara girerken defansa çekiliyor. Bunun neticesinde rakip takým saldýrýyor. Bu da biz taraftarlara kondisyon düþüklüðü olarak görünüyor.

Tam tersini düþünelim bizim takýmýmýz 1-0 malup durumda olsa ( Allah Korusun ) sizce son dakikalarda bizmi daha iyi oynarýz ? yoksa rakipmi ? Ben böyle düþünüyorum.

Sadýk Býyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

bence kondisyonla alakalý bir sýkýntý yok. bunun ispatýda maþallah ligin baþýndan beri sakatlýk problemi çekmiyoruz. eðer kondsyon problemimiz olsa idi oyuncular güçsüz dolayýsýyla sakatlanmaya daha elveriþli olurlardý.

sorun tamamiyle ersun hocanýnda bir maç sonrasýnda dediði gibi; hucum hattýnýn defans yapmamsýndan kaynaklanýyor. ersun hoca komple savunma komple hucum mantalitesini güdüyor ve trabzon sporda bunu saðlamaya çalýþýyor. dolayýsýyla savunmayý hucum hattýnda kurmak için çaba sarfediyor. ama malesef umutun boþ koþularý haricinde hucum hattýnda savunma yapan oyuncu yok. umuttta saman alevi gibi zaten. eðer hucum hattýmýz rakibi kendi yarý alanýnda karþýlayýp rahat top çýkartmamayý öðrenebilirlerse hem maçlarý 90 dakika boyunca ayný tempoda çýkartabiliriz. hem rakiplere çok daha az pozisyon veririz. hemde maçlarýmýzý daha rahat kazanýrýz.

bence takýmýmýzýn en kötü kýsmý hucum hattý. hucum hattý kendine çeki düzen verirse, býrakýn gol atmayý sadece rakibi önde bile karþýlasalar çok daha fazl baþarýlý oluruz.
    bizde hiçbir zaman toplama yapýlmaz, bazen çarpýlýr bazen bölünür bazende sýfýrlanýr

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kondüsyon muhteþem aðýr görünmemizin veyahut görünülmesinin nedeni hýzlý top kullanamamamýz oda geçer.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    47

Takýmýn fizik kondisyonunu nasýl buluyorsunuz?

Bazen çok iyi buluyorum .

Bazen arýyorum bulamýyorum.

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben takýmýn fizik kondisyonunu düþük buluyorum.Son yirmi dakikalar çok baský yemeye baþladýk.Bu soruna bir çare bulmalýyýz.
    21 gün 6 maç yeni ve eksik kurulmuþ kadro... bence gayet iyi... ama bu civarda mý olmalý derseniz tabiki hayýr...
    [ille d' 7]

Semih Kýrsüleymanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    35

ersun takimi cok iyi hazirlamis. Kondisyonu gectim takim hic sakat vermiyor. Bunu takimin hazirlikli olmasina bagliyorum.

Mustafa Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Mustafa Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn fizik kondisyonunu nasýl buluyorsunuz?

Bazen çok iyi buluyorum .

Bazen arýyorum bulamýyorum.
    çççççç

güldürdün beni yaaa allahta seni güldürsün

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=10059&page=3

Arkadaslar, simdiye kadar oynanan maclarinin istatistiklerini burda bulabilirsiniz. Onlari kendim hazirladim, yani Yanilma payida olabilir. Istatistiklere bakilirsa, su ana kadar son 15 dakikada 7 gol atmisiz, sadece 1 gol yemisiz. Bu da gercekten kötü fizik kondisyona sahip oldugumuzu gösterir. Bir dahaki sefere baslik acarken, yada ortaya bir fikir atarken biraz daha dikkatli olsak daha iyi olur bence.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Emegin ve paylasimin icin tesekkürler. Aslinda son 15 dakikada atilan goller icin endiselenmeye cok fazla gerek yok, cünkü son dakikalarda atilan gollerin telafisi, son 30 dakikaya göre cok daha zordur. Bu da isimize gelir. Bunun icin rakip takim panikler, panikledikce kosar, kostukca yorulur.
    Bana göre kondisyonumuz Türkiye standartlarina göre normal, hatta iyi. Yillardir süre gelen uzun paslardaki hatalari asgari seviyeye indirdigimiz zaman daha az yorulacagiz. Uzun ve isabetli pas atma sorunu yasiyoruz. Uzun paslarimiz ya cok hizli yada cok yavas gidiyor ve rakibin ayagina iniyor. Dikkat edin maclarda göreceksiniz. Her kaybedilen top, topu yeniden calmak icin kosmak dmektir, kosmak ise yorulmak demektir.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)