Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakemler Hakkýndaki Görüþleriniz...

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Standart Hakemler Hakkýndaki Görüþleriniz...

En azindan simdiye kadar ve en azindan bizim maclarimizda cok az önemli hatalar yapdilar!
    ben kendilerini kutlamak istiyorum ve basarilar diliyorum.

acaba benmi olaylari yanlis görüyorum yoksa gercekden bizim maclarimizda az mi hakem hatasi oluyor?
    ben bu konuda renkdaslarimin fikrini ögrenmek isterim.
    En büyük TS

iboandibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ligin 2.maçý ankaragücü maçýnda katlettiler bide gaziantep maçýnda yeterli deðil mi
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazý. Trabzonspor'un Diriliþ Ýçin Son Þansý.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Hakemler her maç takýmý doðramaya çalýþtý ama Biz Takým olarak onlarý yendik.. Yani hem rakibi hem hakemleri yendik..
    Bir Gün Mutlaka!!

Rahman Gümüþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Bence yanlýþ düþünüyorsun.Biz çýkýp maçlarýmýzý kazanýyoruz haliyle hakem hatalarý da pek görünmüyorGalibiyeti kutladýðýmýz için. Hakemler Ýstanbulun eziklerini kollamaya devam ediyor.Örnek vereyim
    >> bizim geseyle maçýmýzda servetin elle attýðý gol, yine o maç
    >>ertesi hafta eses gese maçýndada baros elle attý golü
    >>yine bizim maçta lincolnün bayrak direðiyle gitar çalmasý ama sarý verilmemesi
    >>eses fener maçýnda esesin içerden çevrilen topunda golün verilmemesi
    >>maçý tam hatýrlamýyorum ama bizim umutun attýðý bir gol vardý ofsayt diye saymadýlar.Buz gibi goldü
    >>kocaeli fener maçýnda hakemin fenere gol attýrana kadar maçý uzatmasý
    >>ligin ilk haftasý Antalya bjk maçýnda hakem faktörünü hepiniz az çok hatýrlarsýnýz
    Bunlar kaderiyle oynanan maçlardýr.Ýstanbul takýmlarýný kollamalar devam ediyor. Biz yendiðimiz için galibiyetlerin keyfini sürüyoruz. Hakemlerde hata aramýyoruz. Bu baþarýmýz devam ettikçe belirgin þekilde hakem hatalarý görülecektir...Çekemezler bizi...
    Bizde ki aþk mum ýþýðýnda göz göze deðil; Meþaleler altýnda omuz omuzadýr!!!

bordomaviii61

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

bu hafta ankaraspor u biçtiler fener maçýnda...feneri getiriyorlar peþimize...allah belalarýný versin...topunun...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Baþlýðý hakemleri deðerlendirelim diye deðiþtirsen iyi olur!!
    Hakemler zira bizim maçlarýmýzý katletmeye devam ediyorlar.Ýstanbul takýmlarýna yalakalýða devam ediyorlar... Biz yanýmýzda olsunlar istemiyoruz.Bunu kabul etmeyiz zaten.Adil olsunlar yeter!

bordomaviii61

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

hakemlerimizin durumunu hayatýnda ilk kez dogru bir laf eden yýlmaz vural haftalar önce açýklamýþtýr..

bu kafayla giderlerse de sonlarý hep ayný olacak..

papila nerde?demirlek?ali aydýn?

bu beyinsizler 3 hacimlinin hepsine birden yaranamayacaklarýný henüz anlayamadýlar..

arada olan bize olur,iki yakalarý da bir araya gelmez iþte..

ne tebrigi hakemleri gördügüm zaman tüylerim diken diken oluyor..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

düsüncelerimi onayladiniz!
    ben demisdim ki: en azindan bizim maclarimizda ve simdiye kadar pek cok hakem hatasi görmedim.

istanbul takimlarini kollamalari ayri bir konudur.
    bizim her maci yendigimiz takdirde isterse barcelona, real madrid gelsin, biz yine lider kaliriz.

belki GS macinda hakkimiz yendi evet ama olsa olsa tek mac odur.
    "yeni takimimizda" hakem ile tartisan hic oyuncu yok. ersun yanal taktigimidir yoksa yeni oyuncularin kafa yapilarimidir bilmiyorum ama cok hosuma gidiyor.

sari kart görenler hep ayni ve eski oyuncularimiz: hüseyin, tayfun, serkan....
    elbette digerleir de sari kart görüyor ama bu oyuncular kadar cok degil ve itirazdan yemiyorlar.
    En büyük TS

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Emo kardeþim bak sen daha durumlarýn farkýna varamadýn.Biz sezon baþýndan beri ciddi 3 maç yaptýk 3 ündede puan kaybettik. Önümüzde sivas, kayseri, bursa, fener maçlarý duruyor. Geçmiþ maçlarý hakemsizde alabilirdik aldýkta.Ama bu kritik maçlarda hakemlerin adil olmadýðýnda hezimete uðrayabiliriz. Arkadaþ demiþ yukarda kasap gibi biçiyolar bizim topçularý ama galibiyet gelince bunlarý konuþmuyoruz bile. Oynadýðýmýz takýmlar ve galibiyetlerimiz aldatýcý olmasýn.'2 istanbul takýmýyla oynadýk 2sini de yenemedik...Ýstanbul takýmlarýný arkamýzdan getiriyolar iþte. Yani her maçýmýzý yenersek hep lider oluruz gibi toz pembe deðil durum...Bak Ýtalya ligine Udinese 2 hafta önce liderken þimdi kaçýncý sýraya düþmüþ...

bordomaviii61

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Son günlerde okuduðum en güzel ironiydi(!)..

-Hakemleri tebrik ediyorum.
    -Neden?
    -3 Ýstanbul takýmýný kurtarma haklarý olmasýna raðmen yalnýzca 2'sini kullanýyorlar.
    -Diðeri kurtarýlamayacak kadar kötü durumda demek ki?
    -!?

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

daha dünkü maçta golumuzu vermediler ceyhun frikik kullandý gökhan tamamladý olsayt verdiler gençler maçýnda ama gökhan olsayt deðildi umut olsayttý .

þuana kadar hep kazanýyoruz hatalý karar verdikleri maçlarda da ondan sesimiz çýkmýyor galiba
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ilginç baþlýk olmuþ, þimdi tebrik edersek ilerde napýcaz acaba? bunlar yine iyi günleri diyip ironi yaratýcaksak varým, ama bunlar daha da biçmeye kalkarlar trabzonu, görelim.
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

herhalde haklinisinizdir!
    bizim maclardaki hatalari nedense pek gözüme carpmamaya basladi.
    gencler macinda gökhanin golü gercekden ofsaytmiydi bilmiyorum ama istanbul takimlarini koruduklari bir gercek.

basligi nasil degistiriyoruz acaba? bilmekde fayda var!
    En büyük TS

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Hakemleri deðerlendirelim olabilir.
    Hakemler Adil olun! olabilir
    Hakemler her takýma eþit mesafede durun! olabilir
    vs vs

bordomaviii61

Nereden
    Tokat
    Yaþ
    38

Baþlýðý deðiþtirmenin teknik kýsmýný soruyorsan ilk mesajýný editleyip(düzenle) deðiþtirebilirsin

bordomaviii61

Mahmut Baran - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð

lig baþýndan beri kritik dakikalarda yüzde yüzlük en az 6-7 pozisyonumuz ofsayt diye kesildi. hakemler rakip takýmlara ikili mücadelelerde çok müsammaha gösteriyor. bize çabuk düdük çalarken rakiplere çalmýyor. en basiti bu haftaki gençler maçýnda iki penaltýmýz verilmedi . belki çoðu arkadaþýmýzýn dikkatini çekmemiþ olabilir.
    fýrat aydunus bir hafta önce bjk-kocaeli maçýný yönetti bjk 2-0 yenikken her basit düdüðü çalýp oyunu tek yanlý oynattýrdý. bu hafta bir nebze gençlere yaptý ayný töleranslarý
    fener-kocaeli maçýnda semihe bir türlü kýrmýzýyý vermedi ayný semih maçý çeviren gollerde vardý.
    konya-gs maçý baroþun attýðý ilk gol ofsayt 2. faul
    bu hafta fener-ankara maçý maç 0-0 ankara tek kale oynuyor yüzde yüzlük bir penaltý verilmiyor. yine fenerin ilk golü öncesi pozisyonu hazýrlayan hakem. nasýl mý ? faulle alakasý olmayan pozisyonu faul verdi kullandýlar gol oldu.
    kýsacasý hakemler adil olsa þimdi bjk ile 4 deðil en az 7 puan, gs ile 6 deðil en az 10 puan , fener ile bilemiyorum zaten fenerin aldýðý çoðu maç hakem destekli cincon maçý hariç
    biz eðer þampiyon olmak istiyorsakki inþallah da öyle olacak ... hakemleride medyayýda federasonuda rakipleri de içimizdeki düþmanlarýmýzý da yenmek zorundayýz. onu da yapacak kapasitemiz var. bu sene þampiyon olursak önümüzdeki 4-5 sezon bizimdir.

Nereden
    Elazýð

Alýntý Emo91 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herhalde haklinisinizdir!
    bizim maclardaki hatalari nedense pek gözüme carpmamaya basladi.
    gencler macinda gökhanin golü gercekden ofsaytmiydi bilmiyorum ama istanbul takimlarini koruduklari bir gercek.

basligi nasil degistiriyoruz acaba? bilmekde fayda var!
    gökhanýn golü ofsayt deðildi çünkü ofsayt pozisyonunda olan umut idi ben onlarca kez izledim. umutta pozisyonda pasif durumda olduðundan gol olmasý gerekirdi. gökhan umuta yakýn olan rakip oyuncusunun çok çok gerisinde .. ama iþin garip tarafý o pozisyona anýnda tepki veren yan hakem neden ceyhunun düþürülmesini ve diðer futbolcuyu bir türlü göremedim (direkten dönen kafa vuruþumuzun olduðu pozisyonu diyorum) orada düþürülen futbolcumuzu bir türlü göremedi ba nasýl bir tesadüftür ? yan hakemde alex taþçýoðlu idi.

Nereden
    Elazýð

Alýntý l-m Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son günlerde okuduðum en güzel ironiydi(!)..

-Hakemleri tebrik ediyorum.
    -Neden?
    -3 Ýstanbul takýmýný kurtarma haklarý olmasýna raðmen yalnýzca 2'sini kullanýyorlar.
    -Diðeri kurtarýlamayacak kadar kötü durumda demek ki?
    -!?
    üçüncü hangisi fenermi renktaþ ?
    fener ise eskiþehir 1 puan hakem ile ankara en azýndan 2 puan ki gol dakikasýna kadar ankara öyle bilinçsizde saldýrmadý resmen futbol dersi veriyordu . kocaeli maçý 2 puan daha çýkarsak fener 12 puan altýmýzda kalýr ki bu sadece benim hatýrladýklarým.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence durum böyle deðil bizim iyi gitmemizi bizden baþka kimse istemez buna mhk da dahildir...
    OSCAR CARDOZO

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)