Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 248 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terim Onu Neden Sildi? Fatih TEKKE Gerçeği...

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Terim Onu Neden Sildi? Fatih TEKKE Gerçeği...

Malta maçının devre arası.. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor.. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”

Devamı

http://haber.gazetevatan.com/haberde...&Newsid=208879

@tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Uluç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Fatih Tekke gibi yıldızı kadroya almayanın futbol bilgisinden şüphe duyarım..

Haber için teşekkürler..
    Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Fatih tekke özel adam.
    Kimseye tabii olmayacak, başına buyruk.
    Yani elinize alıp emre gibi tümer gibi parmağınızda oynatacağınız tip değil.
    E yetenek de var adamda.
    Niye alsın.
    Var olduğuna inandığı karizması çizilir.

Yok haber doğruysa da şu şaka işine kızıp almıyorsa zaten terimden hoca değil çoban bile olmaz.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

estonya maçında tekke tekke diye kafasını duvarlara vurdu daha da çok vuracak adamın sıkıntısı bu değil gökdenize garezi ne adamın derdi trabzon ben buna eminim takımın hepsi sakat iken bile gökdenizi yanında oturtan bu zihniyette başka ne ararsın sabah sabah terim hakkında konuşup canımı sıktım ben bu adam takımdan gitmedikçe milli takım maçlarından zevk almayacağım
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Egemen. Giray. Cagdas. Tayfun. Serkan. Huseyin. Selcuk. Ceyhun. Gokhan. Ersen. Fatih Tekke. Gokdeniz.

Daha saymaya gerek varmi?

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adam olsa hakkında konuşurum Terim için.. Ama değmez..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Yahu Lazanist ( Süleyman) bize bunu aylar önce söylemişti. Olmaya Sergen bizim forumdan öğrendi bunu ...Ziyaretçi girişi yasaklansın kardeşim foruma....Ama Fatih te iyi demiş yahu "Halı sahadamı" ))
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih ter,min tekkeye garezi var anladık egemene,selçuğa,gökdenize ne garezi var bıraksınlar bu işleri adam da trabzonspor komplrksi var .

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Egemen arkasından laf atmış, Selçuk keliyle dalga geçmiş, Gökdeniz dil çıkartmış...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam olsa hakkında konuşurum Terim için.. Ama değmez..
    aynen.. çok küfür ediyorum bu adama
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

terimin yüzünden milli takımdanda o güzel ismindende nefret ettim

Nereden
    Aksaray

fatih hocayı cok seviyorum ama fatih sultan tekkeyi daha cok seviyorum.her zaman fatih hocayı savundum vardır bir bildiği dedim ama artık ayıp be hocam bana göre türk futbolunun gelmiş geçmiş tanjudan sonraki en iyi çakıcı forvettir fatih tekke.adam yaşlandı biz hala adamakıllı bu adamdan yararlanamadık milli takımda içim kan ağlıyor valla yeter fatih hocam yeter Allah aşkına bu adamın ölüsü mehmet yıldız,semih ve halile beş çeker el insaf hocam sonunda beni de deli ettin

Celâl Emre Samancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eğer arada böyle bir muhabbet geçmişse ağzına sağlık FATİH TEKKE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim'in Fatih Tekke'ye yaptığı zenci muamelesi yeter artık.
    Rakibine tüküren Sergen bile bu milli takımda el üstünde tutuldu da bu yapılan hiç insani değil.

Fatih ve Gökdeniz'in milli takım kariyerinin bitmiş olduğun görmek üzücü. Adamların güzel futboluna hasretiz zaten, kaprisi yüzünden onları bütün dünyanın izleme şansını da yok ediyor bu Adanalı.

Bu arada düşüncelerimizi söylerken lütfen edep sınırlarını aşmayalım!

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O sadece fatih tekke'yi sildi bütün trabzonspor taraftarıda fatih terim'i sildi.
    Ben Buradayım Tehlikenin Farkıdamısınız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu millet senin değerini biliyor Fatih Tekke sen merak etme. Mahkeme kadıya mülk kalmaz demiş atalarımız. Sen her anlamda kendini yetiştirmeye bak. Bir gün senin de sıran gelir.

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Fatih kraL gelsin tarbzona yeniden

baq baqalım fatıh alıo mu almıo mu

Nereden
    Aksaray

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu millet senin değerini biliyor Fatih Tekke sen merak etme. Mahkeme kadıya mülk kalmaz demiş atalarımız. Sen her anlamda kendini yetiştirmeye bak. Bir gün senin de sıran gelir.
    tamam da abicim ne zaman gelecek sıra adam 30'u geçti daha ne kadar geliştirecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Heey millet! Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama milli takımın teknik trektörüne BMN forum sayfalarında ağzınıza geleni söyleme hakkını size kim veriyor? Şeref payesini bu kadar ucuza nasıl dağıtıyorsunuz? İnsanlara şerefsiz demek bu kadar basit mi?

Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama adama saygı göstermek zorundasınız.Neden? Çünkü aynı saygıyı Şenol Güneş'e de gösterilmesini istiyorduk tüm Türkiye'den.

Yani anlayacağınız iğne, çuvalduz muhabbeti.Herkes yazdıklarına dikkat etsin, sonra ceza alırsanız ben karışmam!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Terime saygı göstermek zorunda değil hiç kimse hakaret etmek yakışmaz bize ama hak edene hak ettiği muamele yapılır.

logitech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

hava toplarında milli takımın bariz zaafı var. Fatih Tekke de çok uzun boylu olmamasına rağmen mükemmel zamanlaması olan bir oyuncu.Mehmet Demirkol'un dediği gibi topu şiirsel bir şekilde kaleye atan adamdır FATİH TEKKE. daha ne isteniyor bu adamdan.

Fatih'i kadroya almamak Milli takımın kaybından fatih terim'in ayıbından başka bir şey değildir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı krilenko_00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam da abicim ne zaman gelecek sıra adam 30'u geçti daha ne kadar geliştirecek
    Fatih Tekke kendini geliştirsin derken ileride bir futbol adamı veya hoca olmayı düşünüyorsa kendini her anlamda geliştirsin diyorum.

Fatih Terim'in futbolculuğunda yıldız bir oyuncu değildi, fakat geldiği yerlere bakın.

Bizim futbolcularımızın bu anlamda hayatlarını planlamaları ve kendilerine hedef koymaları gerekir.

Dil bilen, dünyadan haberi olan, kendini geliştiren, donanımlı futbol insanlarına ileride ihtiyacımız şimdikinden fazla olacak. Yoksa Fatih Tekke efsane futbolcularımızdan biri diye anılarda kalır sadece.

Bilemem kendimi ifade edebildim mi? Yoksa böyle edilgen olarak kalınca elin oğlu bizi ezmeye devam eder.

Nereden
    Aksaray

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heey millet! Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama milli takımın teknik trektörüne BMN forum sayfalarında ağzınıza geleni söyleme hakkını size kim veriyor? Şeref payesini bu kadar ucuza nasıl dağıtıyorsunuz? İnsanlara şerefsiz demek bu kadar basit mi?

Fatih Terim'i sevmeyebilirsiniz ama adama saygı göstermek zorundasınız.Neden? Çünkü aynı saygıyı Şenol Güneş'e de gösterilmesini istiyorduk tüm Türkiye'den.

Yani anlayacağınız iğne, çuvalduz muhabbeti.Herkes yazdıklarına dikkat etsin, sonra ceza alırsanız ben karışmam!
    ya bu site yönetimini de hiç anlamıyom abi 5 kez okudum fatih hocaya şerefsiz kimse dememiş nerde yazıyo bulamadım yine de hassasiyetinize saygılar

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Sevmiyorum bu adamı zorla değil ya....İsterse feza kupası kazandırsın Türkiye ye ....Hareketleri, tavırları, konuşmaları beni deli ediyor....tiksiniyorum ondan....takımın başında değil başka hiç bir yerde onun o suratını görmek istemiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)