Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 248 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terim Onu Neden Sildi? Fatih TEKKE Gerçeği...

Nereden
    Aksaray

Alıntı cripto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam bildiklerinden şaşmıyor. Bu halk onu bir şaşırtacak ama ne zamana denk gelecek bilmiyorum.

Almasın bakalım sonunu göreceğiz Terim'in Yahu bu hafta Sivas maçında TRABZONDA Tirübünlerden güzel bir yazı hazırlanamazmı TERİM için ? Protesto manasında .

Ne bilim hani " TERİM , SEN İSTEMESENDE O , BİZİM SULTANIMIZ FATİH TEKKE " gibi yazı pankart yada daha değişik birşey ucu TERİM'e dokunsunda ne olursa olsun. Bence yaparsak iyi olur. Tüm Türkiye'ye ve TERİM!e sesimizi duyurmuş oluruz.
    cok mantıklı

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Alıntı Soul61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekke istikrarsız mı ?Sizin gibi teknik ekibin ben ..................
    kendisinin milli takıma aldığı futbolcular istikrar abidesi ya yaa takımlarında aylarca bir maçtas forma giyemeyen futbolcuları çağırıyor sorgusuz sualsiz ilk 11 de oynatıyor sonra istikrardanmı bahsediyor bu adamlar komik yaw

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Haha ya çok komikmiş. Fatih terimin karizmasını fena çizmiş. demek o yüzden giremiyomuş kadroya.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kansız terim ve kurmayları....ANTİ TERİM :::::::
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haber pek gerçekçi gelmedi bana ama eğer gerçekse bravo Tekke ye iyi koymuş lafı
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

eMR3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig de 34 maç ta 31 golle Kral olup astronomik bir ücretle yurt dışına transfer olup, UEFA kupasını kazanıp maçın adamı seçilmiş, UEFA başkanı Platini'nin üzerinde hayranlık etkisi bırakmış, Süper kupayı almış suanda da takımının en golcü ismi durumunda ki Tekke yi alma sen git yine Batuhanı Mevlütü al kreşe çevir milli takımı...

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu Adama Küfür Edipde Ceza Alma Meraklısı değilim ....
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam milletin vergilerinden aldığı astronomik maaşla keyfi hareketler yapıp artislikler yapıyor.Basını yerden yere vuruyor ki bu basına müstehak ben ders almam ders veririm gibi zeka dolu açıklamalar felan.sabır sınırlarını zorluyor hem de gaysenin futbolcularına torpil geçip genç yetenekli oyuncuları da gayseye öneriyor ya da gayseye gitmeye zorluyor.

tuncay1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hahahah karin agrisi buydu demek serefsizin bende hep merak ediyordum
    [T][S]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

fatih terim tam birrrrrrrrrrrrrrrrr ......................o kadar

Nereden
    İstanbul

böyle bir adam milli takımda antrenörlük yapıyor..kaybedilen maçların hesabı kimden sorulacak ?? belki de fatih tekke euro2008'de oynasaydı final oynıyacaktık almanya'nın yerine..

Nereden
    İstanbul

Ben cok bilmis terimin imparator fatih tekkeyi neden milli takima almadigini cok iyi anliyorum ve hicte sasirmiyorum...bana gore sebebi su;bilmis terim fatih tekke gibi lider tipli dik basli kisileri sevmez terimin sevdigi tipler sunlar,her mactan sonra hocama tesekkur ederim allah hocamdan razi olsun hocamiz bizi maca motive etti hocamiz olmasa biz bir hiciz hocamiz olmasa biz topu karakola bomba diye gotururuz tipinde aciklama yapacak oyuncular lazim terim e...sergen ntvsporda yorum yaparken soyle demisti fatih tekkenin olusu bu takimda oynar ama terim sapkadan kus cikarmayi sevdigi icin ben yaptim demek icin batuhani cagirip tekkeyi cagirmiyor tarzinda bi seyler demisti...valla bence bundan sonra cagirirsa tekkeyi takima gitmesin ama milli takimdir gitmemek olmaz derse o zaman gitsin gol attigi bir mactan sonrada fatih terime iki kelime soyleyp taşi gedigne koysun buyuk kaptan...aklima suda gelmiyor degil bu adam acaba imparator fatih tekke pankartimizimi kiskandibu adam kiskanir valla ark lar bunda cekememezlik hazmedememe en iyi benim en buyuk benim gibi aptalca egolar var fazlasiyla....

Ayrica bazi ark larin dedigi gibi guzel bir pankart acilabilir kral icin...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fatih terim dün B.. bugün koktu..kendini bisey saniyor ha..Fatih Tekke hakli fatih terim ne kaptaniydi eskiden??? benim bilmek istedigim hangi YALAKA FUTBOLCU seni yillarca bu bandla gördük dedi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu adama Ispanya haddini bildiricek. Ozaman görücez büyük hocami kücük hocami.

Buarada Fatih Tekke agzina saglik. Cok güzel yapistirmis lafi.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Nereden
    Almanya

Terim Milli Takimin Tekniktrökterlik ceketini babasindan kalan ceket saniyor Kendi Sahsi duygularini Milli Takimdan daha üstün görüyor ve bu sekildede milli takima cok zarar veriyor onun yönetiminde milli takimin almanya maci haric iyi oynadigi bir mac bile yok

Trabzonsporumuz her macin ardindan kötü oynuyla elestiriliyor ama bu milli takimda yapilmiyor sadece gözler boyaniyor

Fatih Oflaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

SERGEN YALÇIN: İlk sıraya Tekke’nin ismini yazarım

FATİH Tekke bu milli takımda havada karada oynar. İlk onbirin birinci oyuncusu olur. Soyunma odasında tahtaya ilk onun ismini yazarım. Forma girmesine, üst düzey performans sergilemesine bile gerek yok. Bizim Milli Takımımız’ın bana göre birinci santrforu Tekke’dir. Diğerleri ise kesinlikle ondan sonra gelir. Ama Ay-yıldızlı takıma alıp almamak da Fatih Terim’in kararıdır. Bu konuda ona saygı duymak gerekir.

BENİM kararım ise Fatih Tekke’siz bir Milli Takım’ın olmayacağı yönündedir. Fatih’in hem Türkiye’de oynadığı dönemde, hem de Rusya’da Zenit forması giyerken ortaya koyduğu performansı hepimiz yakından biliyoruz. Böyle bir oyuncunun Milli Takım kadrosunda bulunmaması son derece şaşırtıcı. Ancak tek seçici Fatih hocanın bir bildiği vardır
    ßoRDo OF mAvİ
    HERYER RENGARENK 2 RENK
    BORDOMAVİ
    OFLAZ

garziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal Tekke' ye iyi laf sokmuş. Zaten Terim Milli Takımında oynamasa da olur. Bizimki Türk Milli Takımı!

Nereden
    Aksaray

Alıntı eMR3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig de 34 maç ta 31 golle Kral olup astronomik bir ücretle yurt dışına transfer olup, UEFA kupasını kazanıp maçın adamı seçilmiş, UEFA başkanı Platini'nin üzerinde hayranlık etkisi bırakmış, Süper kupayı almış suanda da takımının en golcü ismi durumunda ki Tekke yi alma sen git yine Batuhanı Mevlütü al kreşe çevir milli takımı...
    bu da güzeldi

Nereden
    Aksaray

Alıntı TS-Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adama Ispanya haddini bildiricek. Ozaman görücez büyük hocami kücük hocami.

Buarada Fatih Tekke agzina saglik. Cok güzel yapistirmis lafi.
    bence haddini başkası bildirilmeli ispanya bildirmesin cünkü olan milli takıma olur arkadasım

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne var bunda çok doğru söylemiş Fatih o adamdan o kadar nefret ediyorumki kelimelerle ifade edemem... iğrenç yaratık
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bunu gerede kampından bir abimizden duymuştum kimdi hatırlayamadım aynısını demişti

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Türk milli takımının gerekli çıtaya yükselememesinin nedeni Fatih Terim ve ona bu görevi veren TFF dedir.

Fatih Tekke gibi yeteneklerin yerine Emre Belözoğlu gibi şımarıkları alsın kadroya!

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

evet fatih terimin karın ağrısı anlaşıldı bu fatih terimin milli takıma ne kadar zarar verdiği de böylece ortaya çıkmış oldu

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı krilenko_00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence haddini başkası bildirilmeli ispanya bildirmesin cünkü olan milli takıma olur arkadasım
    milli duygularımı kaybettim bu adam yüzünden . artık rakip takımı destekliyorum. adam hagi sayesinde biyerlere geldi kendini bi 'mayıs' zannediyor.bi defolmadı gitti.git gs nin başınamı oturuyosun başka biyeremi git artık. DEFOL.

b_m_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye'nin en klas forvetini harcadı ve en çok sinirimi bozan şey yanına kar kalmasıdır.Türkiye'de böyle yetenekler 10 senede 1 2 kere çıkıyor ama neredeyse milli takım hiç faydalanamadı.Çok yazık çok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)