Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 248 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terim Onu Neden Sildi? Fatih TEKKE Gerçeği...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terime saygı göstermek zorunda değil hiç kimse hakaret etmek yakışmaz bize ama hak edene hak ettiği muamele yapılır.
    Ne alaka? hak edene hak ettiği muameleyi bu forum üzerinden değilde; açın kendisine telefon o zaman Fatih Terim, sen ...sin deyin.BMN'de buna müsade etmiyoruz.Anlatılmak istenen budur.

Saygı duyulmak isteniyorsanız, önce saygı duymayı bileceğiz...Sevsenizde sevmesenizde... Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BMN'de Terim'e hakaret edilmesine müsade edilmemesini anlarım ama "Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir! " gibi bir söz ile savunulmasını anlayamıyorum.Biz Trabzonlu oyunculara ayrıcalık istemedik egosuyla Milli Takım yöneten adam nasıl tüm Türkiye'den sorumlu olacak merak ediyorum.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatih dön trabzona....
    OSCAR CARDOZO

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN'de Terim'e hakaret edilmesine müsade edilmemesini anlarım ama "Milli takım hocası sadece Trabzon'dan sorumlu değildir! " gibi bir söz ile savunulmasını anlayamıyorum.Biz Trabzonlu oyunculara ayrıcalık istemedik egosuyla Milli Takım yöneten adam nasıl tüm Türkiye'den sorumlu olacak merak ediyorum.

Konuyu farklı yerlere çekmeyelim istersen, amacından sapmasın başlık! Milli takımı yöneten adam, ''tüm Türkiye'den nasıl sorumlu olacak? '' değil; adam zaten sorumlu...Hatta tüm milli takımlardan sorumlu.Hami'den bile o sorumlu
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu adamın başında olduğu milli maçları bile izlemek gelmiyor içinmden. Çünkü olayın içinde artniyet var. Milli takımın başında olan insan biraz mütevazi olur ama bu artistin önde gideni. Nefret ettirdi kendini ...
    BORDOMAVİ.NET-KUŞADASI

Nereden
    İstanbul

Bu başlığın yeri 'Milli Takım' olmalı.

Fatih Tekke'yi hepimiz seviyoruz ama bizim takımda olmayan bir oyuncuyla ilgili haberi 'Genel'de tartışmak doğru değil bence.

Nereden
    Aksaray

herşeye rağmen seviyom ben bu adamı ama yanlışlarını da düzeltecek inşallah inanıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu farklı yerlere çekmeyelim istersen, amacından sapmasın başlık! Milli takımı yöneten adam, ''tüm Türkiye'den nasıl sorumlu olacak? '' değil; adam zaten sorumlu...Hatta tüm milli takımlardan sorumlu.Hami'den bile o sorumlu
    Doğru suç onda değil ona o sorumluluğu verende hatta sorumsuzluk yapmasına göz yumanda.

Nereden
    İstanbul

fatih tekke işte ya lafını esirgememiş işte karadeniz insanı böyledir öyle yalakalık yapmaz yapana da pabuç bırakmaz espiri ile karışık iğnelemiş
    olay gerçekse eğer
    terimonto takıntıları ile yaşamaya devam etsin

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Fatih terimin kibiri inadı kendini beğenmişliği yüüznden milli takım maçlarını seyredesi gelmiyor insanın gerçekten abuk sabuk takımalr çıkartıyor egosunu tatmin için tuatsa bakın ben oynamaz denilen oyuncuyu oynattım oldu süperim ben dice olamayınca boşuna puanlar kaybediyor milli takım Fatih tekke gibi adamın var adaay kadrolara bile çağırmıyorsun Ersun yanal pili bitmiş Hakan şükürü oynatmadı diye yer gök inledi fırtınalar koparttı yalaka medya Fatih terim sakatları doldurdu avrupa şampiynasında neredeyse takım çıkaramayacaktık Yıldırayı gönderdi tümer metin gibi birini takımda tuttu vs vs vs vs Milli takım kimsenin ego tatmin yeri değildir bunu birirlerinin çakma imparatora öğretmesi lazım

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

adam sorumlumu yoksa sorunlumu yada zorunlumu yada herne ise ben daha tam anlamışda değilim ama

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

terim bir şovmen başarılı adamı alıp onun altında ezilecekmi milli takım deneme tahtası nasıl olsa al mevlütü ragıpı nerde futbolcu olmaya çalışan isim varsa başarılı olursa terimin marifeti denecek emekli olunca ğs tv de talk show yapar artık......

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih terim şunu unutmasinki Milli Takımda oynadığında onu kaptan yapan yine bizim efsanevi futbolcumuz A.Kemal Denizci'dir.

“Seni yıllarca o bantla seyrettik”.Fatih Terim Milli Takımda kaptan olmuşsa bunu A.Kemal Denizciye borçludur.Bir milli maçta A.Kemal Denizci kaptan olarak sahaya çıkıyor.Maçın ilerleyen bölümlerinde oyundan çıkınca kaptanlığı Fatih Terim e bırakıyor.Ondan sonra Fatih Terim milli takım kaptanı olarak tanınıyor.

Halmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kişisel duygularını milli takımın önüne koyarak hisleriyle milli takımın geleceğiyle oynayan birinin baş antrenör diye maaş alması ne sinir edici bir durum.

kişisel duygu derken fatih terimde bulunan "KİBİR" duygusundan bahsediyorum.

ancak yinede milli takım yenilsinde fatih terim gitsin diyemiyoruz neden çünkü milli takım MİLLİ. tüm duygularımızın önüne geçiyor. ama fatih terimin önceliği kişisel duyguları

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

FATİH SULTAN TEKKE ara transferde dön tekrar evine....
    OSCAR CARDOZO

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAHAHAAAA, süper ya, çok güldüm, helal olsun KAPTAN, lafı sokmuş, gerçek Karadeniz insanı, herkesin tırstığı adama ÇAAAT diye lafı yerleştirmiş, onun gibi 2 adam daha olsa Terim haddini blir, kibirden uçmaz. Ama TEKKE şu an adı İLK YAZILACAK adamdır.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekke o formayı kadrodaki çok kişiden çok daha fazla hakediyo...Ayrıca şuan Trabzonsporda Egemen gibi bir adam var ve milli takıma alınmıyo hatta Giray var Selçuk var bunlar Gökhan Zan'dan Daha düşük oyuncularmı tabiki hayır...Terim durduruğu sürece 2010 Hayal...
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

erhank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı apache61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevmiyorum bu adamı zorla değil ya....İsterse feza kupası kazandırsın Türkiye ye ....Hareketleri, tavırları, konuşmaları beni deli ediyor....tiksiniyorum ondan....takımın başında değil başka hiç bir yerde onun o suratını görmek istemiyorum...
    Aynen abicim, tutturmuslar bir imparator diye gidiyorlar, o lavukta kendini esastan imparatorlukta filan zannediyor. Kendini begenmis Trabzonlu dusmani bir pislik, yanimda olsa söyle gerilip agzinin ortasina bir kere cakmak isterdim, o zaman belki düzelirdi o agzi.
    @BordoylaMavi

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam bildiklerinden şaşmıyor. Bu halk onu bir şaşırtacak ama ne zamana denk gelecek bilmiyorum.

Almasın bakalım sonunu göreceğiz Terim'in Yahu bu hafta Sivas maçında TRABZONDA Tirübünlerden güzel bir yazı hazırlanamazmı TERİM için ? Protesto manasında .

Ne bilim hani " TERİM , SEN İSTEMESENDE O , BİZİM SULTANIMIZ FATİH TEKKE " gibi yazı pankart yada daha değişik birşey ucu TERİM'e dokunsunda ne olursa olsun. Bence yaparsak iyi olur. Tüm Türkiye'ye ve TERİM!e sesimizi duyurmuş oluruz.

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haberin Tamamı..

Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”
    Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:
    6 EYLÜL 2006 VAKASI
    TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:
    - FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
    - FATİH TERİM: (hiddetlenerek) “Ne dedin sen?”
    (Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)
    - TEKKE: “Bir şey demedim hocam.”
    - TERİM: (bu kez bağırarak) “Ne dedin diyorum?”
    - TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
    - TERİM: “Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün..”
    - TEKKE: “Güldüler zaten hocam..”
    - TERİM: (Kızgın kızgın bakar..)
    - TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”
    - TERİM: “Yok, yok, önemli değil..”
    647 GÜNDÜR YOK
    BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..
    DEDESİ VEFAT ETTİ
    BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

Bundan sonra Tekkeyi çağırırsan
    Konu Badaloğlu tarafından (15.11.2008 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.
    Kazimişi gzas vorert

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Alıntı cripto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam bildiklerinden şaşmıyor. Bu halk onu bir şaşırtacak ama ne zamana denk gelecek bilmiyorum.

Almasın bakalım sonunu göreceğiz Terim'in Yahu bu hafta Sivas maçında TRABZONDA Tirübünlerden güzel bir yazı hazırlanamazmı TERİM için ? Protesto manasında .

Ne bilim hani " TERİM , SEN İSTEMESENDE O , BİZİM SULTANIMIZ FATİH TEKKE " gibi yazı pankart yada daha değişik birşey ucu TERİM'e dokunsunda ne olursa olsun. Bence yaparsak iyi olur. Tüm Türkiye'ye ve TERİM!e sesimizi duyurmuş oluruz.

evet bencede güzel olur

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı OYılmaz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberin Tamamı..

Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”
    Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:
    6 EYLÜL 2006 VAKASI
    TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:
    - FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
    - FATİH TERİM: (hiddetlenerek) “Ne dedin sen?”
    (Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)
    - TEKKE: “Bir şey demedim hocam.”
    - TERİM: (bu kez bağırarak) “Ne dedin diyorum?”
    - TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
    - TERİM: “Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün..”
    - TEKKE: “Güldüler zaten hocam..”
    - TERİM: (Kızgın kızgın bakar..)
    - TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”
    - TERİM: “Yok, yok, önemli değil..”
    647 GÜNDÜR YOK
    BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..
    DEDESİ VEFAT ETTİ
    BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

Bundan sonra Tekkeyi çağırırsan
    Tekke istikrarsız mı ?Sizin gibi teknik ekibin ben ..................
    Konu Badaloğlu tarafından (15.11.2008 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen arkasından laf atmış, Selçuk keliyle dalga geçmiş, Gökdeniz dil çıkartmış...

Cok güzel. Ince bir Mesaj. Öyle Küfür filan etmeden, küfür etmekden beter bir duruma sokarsin karsindakini bu tür yorumlarla.
    Keske herkes böyle yapsa.
    Bravo Kardesim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

rakibe söven, vuran sabri milli takımda, dopingci ayhan milli takımda, hakemi yanına çağıran şımarık arda göklerde... birde bu kanada bakalım: Fatih Tekke istikrarsız, Gökdeniz emreyle küs, hüseyin in formu düşük, egemen in zamanı değil. Hikaye anlatıyolar resmen...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)