Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadi Tekelioðlu Altyapýnýn Baþýnda

tsmetu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Standart Sadi Tekelioðlu Altyapýnýn Baþýnda

Sadi tekelioðlu bu gündeb itibaren atl yapýnýn baþýna geçti bence güzel bir tercih takýmý çok iyi tanýyor.
    Ben Buradayým Tehlikenin Farkýdamýsýnýz...

Nereden
    Trabzon

Hayýrlý olsun diyelim.

Peki eskiden kim vardý? Özkan Sümer' in yerine mi getirildi þimdi Sadi Tekelioðlu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Hayýrlý olsun Sadi Tekelioðlu'na... Umarým baþarýlý olur genç yetenekler çýkartýrýz A takýmýmýza..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

çalýþkan ve prensipli adamdýr.umarým hakký olana hakkýný verir ve artýk þu takýmdan nice gökdenizler,hamiler ve fatih tekkeler yetiþtirir.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

samet aybabayý tercih ederdim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hayýrlý olsun...

EÐÝTÝM ÞART!!!

yns_emre61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    samet aybabayý tercih ederdim.
    oda hemen gelirdi
    Hayýrlý olsun.
    7n bitirdin bizi

Sadýk Býyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

çok iyi bir tercih, sanýrým özkan hoca futbolcu izleme komitesinin baþýna geçicek
    bizde hiçbir zaman toplama yapýlmaz, bazen çarpýlýr bazen bölünür bazende sýfýrlanýr

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Kimse yazdýklarýmdan siyasi mana çýkarmasýn.

Sadi tekelioðlunun altyapýnýn baþýna geçmesi bana 70li 80li 90 lý yýllardaki ülkemizin siyasi portresini hatýrlatýyor.Bu ülke 30 yýl boyunca demirel erbakan ecevit ve türkeþten baþka hiçmi siyasetçi çýkaramadý.Dönüp dönüp önümüze bunlar geliyordu.
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

hayýrlý olsun

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

eger dogruysa skandal bir karar.sadi tekelioglu bugünkü futbolun f sini bilmez.günümüz futbolun da,futbolculara ,özelliklede alt yapida ki futbolculari calistirma ve yetistirme metodlarindan,sadi tekelioglu nun ne kadar haberi vardir.

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Hayirli olsun. Insallah basarili olur.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Arkadaþlar bu konu liman ihalesi gibi olmasýn.Herkes bu konuya eðilsin.Kalyon inþaat fýrsattan istifade son dakikada hes projesine dahil oldu.Belli bir seviyede tepki gösterelim.Tüm arkadaþlarýma mesaj çektim.Mail bombardýmaný baþlamýþtýr.Bu yazýmý okuyan herkes arkadaþlarýna iletsin.Herkes elinden geldiðince mail atsýn
    kalyon@kalyongrup.com

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Bu adam altyapýnýn baþýna geçmesi adýna ne türden bir yeterliliðe sahip acaba?

Hani ranseymaný, refereransý nedir?

Ne türden parlak bir backrounda sahiptir de alt yapýnýnýn baþýna getirilmiþtir?

Söz konusu alt yapý foseptik bir mevzuuysa bir þey diyemem ama bu þahýs þu ana dek Türk Futbolu' na hangi isimleri kazandýrmýþtýr ki bundan sonra kazandýrabileceklerinden ümitli olalým..

Ýþsizlikten kýrýlan hemþerilere kapý açmaya bþladýðýmýza göre "Hatýr gönül istihdamlarý" tüm hýzýyla devam ediyor..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

hayirli olsun
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý Zafer BÝLGÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimse yazdýklarýmdan siyasi mana çýkarmasýn.

Sadi tekelioðlunun altyapýnýn baþýna geçmesi bana 70li 80li 90 lý yýllardaki ülkemizin siyasi portresini hatýrlatýyor.Bu ülke 30 yýl boyunca demirel erbakan ecevit ve türkeþten baþka hiçmi siyasetçi çýkaramadý.Dönüp dönüp önümüze bunlar geliyordu.

Zafer, sözkonusu altyapý olunca yaþ ýn pozitif etkisi olduðunu düþünüyorum. Bu gün itibari ile Türkiye de en üretken altyapý olan Çanakkale nin altyapýsýnda rahmetli Abdullah Gegiç in önemli katkýlarý olduðunu biliyorum. gs nin Altyapýsý Derval den sonra üretken oldu...Gordon marmariste futbol okulu açacak diye bir haber okumuþtum. Dünyada bu iþler nasýl oluyor bilmiyorum ama yaþlýlýk biraz da tecrübe demektir sonuçta....

Önemli olan heyecan...Özkan hocanýn sanýrým heyecan kaybý var. Yoksa futbol bilgisinden kimsenin þüphesi yok...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Hayirli olsun...

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zafer, sözkonusu altyapý olunca yaþ ýn pozitif etkisi olduðunu düþünüyorum. Bu gün itibari ile Türkiye de en üretken altyapý olan Çanakkale nin altyapýsýnda rahmetli Abdullah Gegiç in önemli katkýlarý olduðunu biliyorum. gs nin Altyapýsý Derval den sonra üretken oldu...Gordon marmariste futbol okulu açacak diye bir haber okumuþtum. Dünyada bu iþler nasýl oluyor bilmiyorum ama yaþlýlýk biraz da tecrübe demektir sonuçta....

Önemli olan heyecan...Özkan hocanýn sanýrým heyecan kaybý var. Yoksa futbol bilgisinden kimsenin þüphesi yok...
    Teoride söylediklerin çok doðru.Derwall olsun rahmetli Gegiç olsun avrupada iz býrakmýþ insanlardýr.Sorun Sadi hoca hangi vasýflara istinaden altyapýnýn baþýna getirildi.Þenol ustaömeri getirirsin anlarým.O yaþ gruplarýný çok iyi biliyor veya ne bileyim Abdullah Ercan ý getirirsin.Ama Sadi hoca bu zamana kadar yaptýklarýyla orayý haketmiyor diye düþünüyorum.

Nereden
    Ýstanbul

Bazý arkadaþlar da çýkýp "Bu kulüpte özvlatçýlýk yoktur" demezler artýk; en azýndan bu açýdan iyi olmuþ bu geliþme

Hoþ; ben buna özevlatçýlýk deðil adam kayýrma derim en fazla

GW

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Bu haberin dogruluk derecesi nedir?
    Resmi site bir yana hicbir ajansda ben böyle bir habere rastlamadim.
    Bir duyum üzerine mi yorum yapiyoruz yoksa bilinen ama aciklanmayan bir gercek üzerine mi?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Soner, yine sloganla baþladýn muhabbete... Sadi hoca yanlýþ bilmiyorsam Hamilerin jenerasyonunun altyapýdan hocasýdýr. En azýndan antrenörlerinden olduðu kesin...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Yanlýþ bilmiyormuþum 82-83 sezonu genç takým Antrenörü Sadi Tekelioðlu...

Nereden
    Ýstanbul

Asýl yukarýda koyulaþtýrdýðým cümle tam anlamýyla bir slogan bana göre

Doðru olmadýðýný gösteren geliþme de önümüzde zaten

Yanlýþ bilmiyormuþum 82-83 sezonu genç takým Antrenörü Sadi Tekelioðlu

Koskoca bir kulübün altyapýsýna gelebilmek için gerekli olan referans bu mudur yani

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Görev : Teknik Direktör
    D. Tarihi : 1955 Trabzon
    Medeni Durum : Evli ve 2 çocuk babasý
    Kariyeri : Trabzonspor (Amatör) Sebatspor (Profesyonel) Antrenörlük Kariyeri : Trabzonspor Altyapý Gençlerbirliði Konyaspor Rizespor Bafraspor Kastamonuspor Türkiye Futbol Federasyonu Erzurumspor Trabzonspor Baþarýlar : Trabzonspor Genç Takýmý ile 3 defa Türkiye Þampiyonluðu, Trabzonspor Ümit Takýmý ile 1 defa Türkiye Þampiyonluðu, Trabzonspor 3. lig takýmý ile 1 defa þampiyonluk, Bafraspor ile 3 lig þampiyonluðu (2.lige terfi), Gençlerbirliði ile 1. ligde Türkiye Kupasý finali, Erzurumspor ile Türkiye 2. ligi þampiyonluðu ile 1. lige terfi (Erzurumspor'u 33 yýl aradan sonra 1. lige çýkartmýþtýr)

gençlerbirliði nin 1996-1997 sezonunda türkiye kupasýnda galatasaray ý penaltýlarla 18-17 yenerek elediði maçta baþýndaki teknik direktördür.
    trabzonspor un baþýnda da 2001-2002 sezonunun ilk haftasý inönü de beþiktaþ karþýsýnda 2-1 lik galibiyet alarak lige iyi bir baþlangýç yapmýþtýr. maçtan sonra da o maç baþarýlý ile mücadele eden aurelio-jarro-da silva üçlüsünün bonservis bedellerini açýklamýþ ve kendisi ile röportaj yapan ömer güvenç i þoke etmiþtir.
    ayrýca ergün gürsoy un akrabasýdýr.
    (belgarath, 13.03.2008 18:35)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)