Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Sahin hakkinda suç duyurusu

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

Serefsizligin bukadari ne görüldü ne duyuldu yeter artik fener allah belani versin

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Böyle sey olmaz ya. Hem o kadar para aldilar hem de yüzsüzlük ediyorlar.

O kadar okkali bir küfürü hakediyorlar ki. Forumdaki gelcegimi düsünmesem buralrda çok daha farkli seyler yaziyor olurdu.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adminlerden ricam bu baslikta kurallari birazcik çignemeleri[img]smileys/smiley4.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne diyecekler mahkemede? fenerbahçeyi 3-0 yenerken maçi 4-3 sattiklarini mi yoksa fener maçlarinda orta sahadan gol yeme aliskanliklarini birakacaklarini mi? ya da antepspor baskaninin fenerbahçenin hiçbir maçini daha tribünden izlemeyecegini mi? Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne diyecekler mahkemede? Yoksa Antep-Trabzon maçlarinda paso Trabzona küfredilmedigini mi? yine ayni maçlarda fenerbahçe bayraklari açilmadigini mi? Edited by: TheRapZoNe

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya hangi savci dikkate alacak allah askina

it ürür kervan yürür

isimize bakalim..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ibrahim Sahine sahip çikalim arkadaslar bakiniz yerel gazeteler bile Ibrahim sahin in yanlis yapyigindan bahsediyorlar,baskani baskan yardimcisi bile ibrahim beyin dil sürçmesi ile bu sözleri söylediginden bahsiyorlar! Siz büyük bir camia iseniz her ne kosulda olursa olsun adamina sahip çikman gerekirdi! Bakiyorumda kimse destek vermiyor,bazi taraftarlar hariç,yazik yazik,ondan sonra da bu olaydan sonra bakalim yönetimden nasil bir açiklama gelir!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu saçmaliktan baska bir sey degil

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ibrahim Sahine sahip çikalim arkadaslar bakiniz yerel gazeteler bile Ibrahim sahin in yanlis yapyigindan bahsediyorlar,baskani baskan yardimcisi bile ibrahim beyin dil sürçmesi ile bu sözleri söylediginden bahsiyorlar! Siz büyük bir camia iseniz her ne kosulda olursa olsun adamina sahip çikman gerekirdi! Bakiyorumda kimse destek vermiyor,bazi taraftarlar hariç,yazik yazik,ondan sonra da bu olaydan sonra bakalim yönetimden nasil bir açiklama gelir!

bu suç duyurusu olayi aptalca bir sansasyon arayisindan baska bir halt degil. hukuk konusunda encahil insanbile bu tür bir suç duyurusunun sonuç açisindan salakça bir is oldugunu bilir...

sonuçta çok zekice, çok akillica ve ölçülü bir sekilde gedigine koyulan bir tas var ortada. mesaj gitmesi gereken yerlere ulasmistir. bundan sonra istedikleri kadar feryat etsinler, ciyaklasinlar...

ama taraftar, bu vesileyle böyle cesur yöneticilere ve özellikleIbrahim Sahin'e sahip çikmali... hatta bu bir karsi meydan okumaya dönüstürülebilirse çok güzel olur. hem içerideki muhtemel sinsi hainlere ve döneklere, hemde yönetici arkadasina sahip çikmak yerine, muhtemelen gelecege dönük baska "politik" hesaplarlabir yerlere yalakalik yapma, sirin görünmederdine düsen ve bu tavriylataraftari hayal kirikligina ugratan "baskabirilerine" de ihtar olur bu destek..

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir kaç anadolu kulübü ve bizans serefsizleri hep böyle.normal maçlarda normal oynuyolar bize gelince ikina ikina,canlarini dislerine takarak oynuyolar.sonra buna ne denebilir[img]smileys/smiley7.gif[/img] ben basin sözcümüzün yerinde olsam daha beter konusurdum...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu hafta stadda Ibrahim SAHIN'e muhakkak sahip çikilmali. Ayrica resmi sitemizden yöneticimize sahip çikma mesajlari atabiliriz. Tiklayin yanindayiz SAHIN diin o bile yeter ;

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Bu hafta stadda Ibrahim SAHIN'e muhakkak sahip çikilmali. Ayrica resmi sitemizden yöneticimize sahip çikma mesajlari atabiliriz. Tiklayin yanindayiz SAHIN diin o bile yeter ;

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp

Belirttigin linktenIbrahim Sahin'e bir tesekkür mesaji biraktim. Stadda da Ibrahim Sahin'e destek çikilmali.

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetim içerisinde Sn. Ibrahim SAHIN'in açiklmasini hata olarak yorumlayan kisilere karsi, Sn. Ibrahim SAHIN'i destekleyen ses getirecek bir kampanya baslatmaliyiz. Böylece, BMN olaraktaraftarin klübümüze ne kadar sahip çikacaginida göstermis oluruz... Edited by: olimpus

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adaletsiz lig, adaletsiz insanlar...

[img]smileys/smiley11.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerin kuklalarinin sovudur bu, hiçbir sey çikmaz...moralinizi bozmayin...ibrahim sahin'in agzina saglik..az bile demis...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle sahip çikilmali bi pankart yada tezahürat bisekilde bu yapilmali sessiz kaldikça bizi ezmeye çalisicaklar yeter artik baskan dil sürçmsinden bahsediyo yook baskanim olmadi sonuna kadar arkasindayiz sahinin

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Arkadaslar bizi polemige cekmeye calisiyorlar... Cevap verildi zaten, bunu uzatmak onlarin ekmegine yag surmek demek olmaz mi? tamam protesto edelim ama adamlarin her dedigini protesto etmeye kalkarsak o tuzaga dusmus olmazmiyiz? ufak seylerle ugrasirken adamlar amaclarina ulasirlar. demek istedigim, kucuk insanlarla ugrasip seviyelerine inmeyelim.. yavas yavas gazetelerde "trabzon bu kirlilige karsi durusunu bozmasin" ifadeleri belirmeye baslamisken.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuyu arastirdim da. gaziantep barosuna bagli bir avukat birilerinin talkini ile bu ise girismis. Mail adresini buldum ancak iptal olmus herhalde. avmetinkinacilar@hotmail.com

Ve o da ne telefon numarasi buyrun iyi niyetlerini göndermek isteyen arasin.. 0342 2300886

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Iki önemli not:

(Henüz yeni konu açamadigim için buraya yaziyorum)

1- BJK'ya 1 maç ceza / Carew'de indirim

BJK'yi da Trabzon maçina hazirliyorlar. Oyuna henüz girmemis bir oyuncuyu hastanelik edip, onun oyuna girisini imkansizlastirmak maç tekrari ve en az 3 maç saha kapatma gerektirirken, bir maç ceza verip onu da Gençler maçina yetistirdiler. Carew'e verilen cezayi da 2 maça indirmisler. Buna hiçbirsey söylemiyorum artik. Simdi oturmus TV'den ceza olur mu bunu tartisiyorlar. Size soruyorum diyelim ki sokakta yürürken yere tükürdünüz. Aksam eve geldiniz bir de baktiniz ki sizi yere tükürürken videoya çekip TV'de yayinliyorlar. Hiç utanmaz misiniz? Bunlar utanmiyor!

BJK'ya verilen ceza, aslinda kendilerine iyilik oldu, NEDEN? Çünkü Gençlerbirligi maçini seyircisin oynayacaklar. Böylece mikrop taraftarlarinin bir enayilik yapip yeniden ceza almasi da engellenmis oluyor. Yani Trabzon maçini Inönü'den disari çikarmak istemiyorlar.

KONU 2: MAHMUT USLU OL!

Senol Hoca gene yapmis yapacagini,

Haftalardir, tesvikten bahsedilirken hem de i.FB basaktörken susan MAHMUT PUSLU simdi niye gocunuyor, üstüne aliniyor.

Aranizdan birilerinin hatirlamasina sevindim, geçen sene Antep'te açilan i.FB bayragini. Güce tapan Anteplilerin i.FB'ye tezahüratini..

Trabzonspor'lularin kiblesi seyyar degildir.

Anadolu'nun enayisi hiç degildir!

antepte gs ile oynayinca tribünler sampiyon fb diye bagiriyor

ama fb ile oynayinca bu sefer sampiyon gs diye bagiriyorlar

bunlari fazla ciddiye almamak lazim

gecen sezon 5-1 kaybettikleri macta protesto etmek icin rirbünleri bile
    yakmislardi. yanlis hatirlamiyorsam son 15 senede antepteki
    maclarda

antep feneri 10 defa falan yenmis, diger maclar beraberlik yada
    maglubiyet. yani antepin icerdeki maclarda fb'ye karsi büyük bir
    üstünlügü var.

ama gs maclarinda durum farkli. ilk yarida 1-0 kazandiklari mactan
    sonra basinda antep 11-12 sene sonra kendi sahasinda ilk defa
    gs'yi yendi diye haberler cikmisti. yani gs'nin antepteki maclarda
    ezici bir üstünlüg var

2 hafta önce gs-antep macinda ilk yari 4 gol yemisti antep ve 60. dakkaya kadar daha 5 tane fau bile yapmamislardi.

gercekten tesvik ödendiyse gs'de vermis olabilir yani

ama bence artik birakalim bu konuyu 14 ay sonra mac kaybetmisiz

baskalarini suclamalar bize yakismiyor.

Edited by: Ziya Dogan

Nereden
    İstanbul

Ortak bir starteji belirlemeliyiz. Taraftar dernekleri bu gibi durumlarda hemen ön plana çikip strateji gelistirmelidir. Yoksa Istanbul'un meshur tarafsiz(!) basini olayin alip yürürse Klüp çok yipranir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Avukatin telefon numarasi buyrun iyi niyetlerini göndermek isteyen arasin.. 0342 230 08 86

avukat bunu tek basina yapmamistir birileri öyle istemistir o da uyguluyordur. serefsizler demekki firsat bekliyorlarmis bir insan hem suçludur hemde güçlüdür derler ya.bunlarinda yaptiklari birseyler var heraldeki suç bastirmaya kalkistilar.gerçi hiç bir sey elde edemeyecekler ,yaptiklariyla kalacaklar ama yinede mide bulandiriyorlar.ben simdi onu telefon manyagi yapmazmiyimm[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bence hic birsey yapamaslar !!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle haklisin!

Ancak sunu da unutma, biz 14 aydir deplasmanda yenilmiyoruz ama bu sürede hiç Istanbul'da maç yapmadik. Eger yapsaydik, bu kadar uzun süre yenilmez kalabilir miydik bilmiyorum.

Antep'e gelince...

Onlar FB ile sampiyonlukta çekisirken tüm Trabzonsporlular onlari can-i gönülden desteklemistik.Insan böyle olunca en azindan golü atinca bu kadar tepinmelerine içerliyor, dogal olarak.

Ayrica sunu da çok iyi biliyorum ki Antep Galatasaray'dan 5 yedigi maçt da yenmek için oynamisti. Zaten eger öyle olmasaydi 5 tane de yemezlerdi.

Dedigim gibi ben Antep'in bizi yenmesine bozulmuyorum da o golden sonraki tepinmelerinekiziyorum. Antep de bir gün sampiyon olmak isteyecekse, onun da bize ve bizim delikanli futbolumuza ihtiyaci var.

Ingiliz Atasözü:

"Önemli olanbir muharebeyi kazanmak degildir. Önemli olan sonuçta savasi kazanmaktir."

Nereden
    İstanbul

Ibrahim Sahin'in açiklamasi:

"Bedel ödenmesi gerekiyorsa o kisi ben olurum. Ibrahim Sahin tek basina bir bireydir. Önemli olan Trabzonspor'un magduriyetinin giderilmesidir. Beni onlarca kisi aradi
    ve kutladi. Sokaktan gelen tepki de çok olumlu. Ama camiamizda sanki biraz yalniz kaldim. Bizi destekleyen agabeylerimizin, arkadaslarimizin bu desteklerini daha sesli ve organize bir sekilde dile getirmesini bekliyorum. Burada eksigimiz var. Belki de bizim hatamiz, belki bir tecrübe eksikligi var"

Baska söze gerek var mi? Sayin Sahin çok hakli. Destek olmaliyiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)