Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Sahin hakkinda suç duyurusu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ibrahim Sahin taraftarin nabzini tutan bir isim ve sitemizi de bildigim kadariyle firsat buldukça ziyaret ediyor. Hergün söyledigimiz seyleri dile getirmis, kimseye iftira felan da atilmadi. Bu Gaziantepli avukat birilerinden telkin almis ki akli sira suç duyurusunda bulunacak. kendisi de biliyor saçmaladigini akilli avukat böyle saçma nedenlerden dava açmaz. maksat birilerinin gönlü olsun...

Bu avukatin biraz olsun serefi varsa 3-0 'dan 4-3 verdikleri maçin hesabini Celal Dogan'dan sorardi. Antep'in serefli oldugunun simdi farkina vardi da Ibrahim Sahin için dava açacak. Gülerler adama bee..

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o aksami fenerli bir kaç yöneticini dedikleri geliyor akla bana göre onlarin bir doldurusudur bu )))))

tammen onlara yalakalik.....

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Satranç (hayat) oyunun da bir taktik vardir hani, " en iyi savunma küçük saldirilardir. "

Akillarinca yaptiklari densizligin üzerini örtecekler. Belki bu ülkede koyun çok olabilir;lakin iyi bilinmelidir ki, TRABZONSPOR taraftari çok iyi koyun güder...Edited by: olimpus

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ibrahim abi ile telefonda görüstüm kendisine sonsuz destek verdigimi söyledim bana ifadeler söyle oldu;ilk önce bmn deki tüm herkese selami var, Bizler sizlerden aldigimiz destek ile buralardayiz,lütfen tepkinizi ortaya koyun,ben taraftarin arasindan gelmis biriyim dogru bildigimi her zaman söylerim. Tek istegi bizlerin destegini eksik etmemesi,ama biraz kirilmis sanki Ibrahim abi..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

kardesler buradan her firsatta bagiriyorum. bu dunya serefsizlerin diunyasi diye. hem kendini sat hemde kalk bizi mahkemeye ver. abi yuzsuzlugun ve adiligin bu kadari olmaz.

fener allah belani versin. zaten vermis sizi seref yoksunu yaratmisdaha ne diyeyim

Nereden
    Balıkesir

buradan kimseye iftira atilmadi. ibrahim abimiz(onu yakin gordugum icin abi diyorum) bizlerin sesi oldu ve bizleri yansitti. eger ibrahim abi icin suc duyurusu yapilacaksa bizlerinde unutulmamasi lazim derim...

trabzonspor bir vcamiadir bir butundur...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu kadar serefsizlik olmaz [img]smileys/smiley7.gif[/img]yoksa gaziantep ibrahim sahin' e dava felan açamaz.(sikar biraz)bunun arkasinda kesin bizanslilar var [img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bugün diyarbakir spor baskani bile biz sike yapmayiz diyebiliyorsa ( ajansspor.com son haberler ) bunun suclusu kimdir ?

Ayrica Ajansspor da son senol günes haberinde kullanilan baslik sizide rahatsiz etmiyormu "günes yine CATTI" ? Merak ediyorum Fatih Terimin aciklamalari olsaydi bunlar baslik nasil olurdu ?

Sayin Ibrahim sahinide kutluyorum - BMNden Ibrahim Sahin & Senol Günesin aciklamalarina uygun bir destekyazisindanyanayim. Protesto yapilmasina karsiyim. Destek cikilmasi gerek.

Türkiyeyi sadece Istanbul sananlar utansinlar.Edited by: sanatik

benim yazim mi silindi?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    benim yazim mi silindi?

ne yazdin ki neden silinsin basliklari karistiriyor olmayasin..

HE CANIM HE...KOSKOCA YARGININ BASKA ISI YOK DA BU SAÇMALIKLA UGRASACAK.....FENERE SATTIKLARI MAÇIN NIYE HESABINI VERMIYORLAR....BU MU ADALET??????

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar asil bomba www.milliyet.com.tr 'den. Haber asagida. Ben böyle rezillik görmedim. Ibrahim Sahin'in agzinda FB lafi çikmamisken adamlar neresinden bunu uyduruyor anlamak mümkün degil. Ibrahim beyin açiklamalari dogru ya da yanlis, o ayri bir konu. Ama belli ki bu olay da TS'a saldirmak isteyenler için iyi bir firsat olarak kullanilacak. Yönetimin en kisa zamanda bu konuda bir açiklama yapip olayi netlestirmesi gerekiyor. Bir açiklama kullanilarak TS'a saldirilmasina izin vermeyelim.

----------------------
    Fenerbahçe'yi suçlayan Trabzonspor yöneticisi PFDK'ya sevkedildi

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedildi.
    Ibrahim Sahin, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, ligde geçen hafta 3-2 yitirdikleri Gaziantepspor maçi sonrasinda yaptigi açiklamalar nedeniyle PFDK'ya sevkedildigini söyledi.
    Bugün bordo-mavili kulübe konuyla ilgili bilgi geldigini kaydeden Sahin, ''Bu konuda konusmak istemiyorum. Hayirlisi olsun'' dedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yönetim Ibrahim SAHIN'in arkasinda aslanlar gibi dimdik durmalidir. Yalniz birakilmasi durumu bu noktaya getirmistir.

Sözler çarpitildi ve fenerasyon yapacagini yapti. Böyle bir gerizekalilik görmedim. Yaziklar olsun yöneticiyim diyefutbolun basinaçöreklenenlere. Yaziklar olsun bu kurmaca ligde sampiyon oldum diye sevinen eziklere...

Sevinin düzenbaz Mahmut ve onun usaklari....

Bu forumdaki arkadaslar tepkinizi lütfen iletebildiginiz her yere iletin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Klüpler Birligi baskani Cavcav ve pekçok futbolcu (Bunlara Nihat Kahveci de dahil) tesvige karsi olmadiklarini söylediler. Nihat ile yapilan bir röportajda bunu bizzatduydum. Oysa federasyon, "Tesvik verdigi ispatlanan klüp küme düsürülür" diyor. Peki neden federasyonla zit seyler söyleyenler disiplin kuruluna sevkedilmiyor? Ibrahim Sahin'in söyledikleri ima idi. Hukusal açidan o sözlerle bir insani suçlayamazsiniz.

Bence bu konu su an itibariyla sesimizi en çok yükseltmemiz gereken konu. Bu ülkede bazilari hem suçlu hem güçlü. Ama artik buna birileri dur demeli. Yönetim, taraftar kisacasi hepimiz bu konuda sesimizi yükseltmeliyiz. Federasyon protestosu ayri bir anlam kazandi artik.

Nereden
    Balıkesir

tabi ki yonetim ibrahim sahinin arkasinda durmalidir. eger tek kalirsa ses getirmeyecek bu soylemler. ama bence bizlerde bir sekilde ona yardimci olmali vearkasinda oldugumuzu her firsatta gostermeliyiz. bir insan yapilanlari goren ama menfaati icin ses cikarmayan serefsizlere acik acik olanlari anlatti diye mahkemeye verilemez. hani demokratik ulkenin demokratik kanunlari.

daha dun degilmiydi sikeyi arastiriyoruz hesabini soracagiz diyen devlet gorevlilerinin konusmalari. biz devlete yardimci olup aha size sike dedik diyemi kabahatli olduk. yapmayin gittikce gulunc oluyorsunuz. ayip ayip.

Son bir kaç haftada yasananlar,federasyonu protesto etme düsüncemizin hakliligini net olarak ortaya koyuyor. Besiktas lehine verilen kararlar ve cezalar,belki bjk rakibimiz olmadigi için bizi fazla düsündürmüyor. Ama bjk-gençler maçinin bilerek, gençlerin fener maçinin 3 gün öncesine alinmasi,fenerden puan alma potansiyeli en yüksek olan takimlardan birini yorarak fenere avantaj saglamaya çalismaktan baska bir sey degildr.

Bizim kulübümüzün de haklarimizi koruma adina Istanbulspor maçini,nasil gs Olimpiyat da oynuyorsa bizim de orada oynama hakkimiz oldugunu resmen federasyona bildirmesi gerekir.Federasyon kabul etmezse,rakip takima avantaj saglayip diger takimlara dezavantaj yaratiyor diye suç duyurusu baslatmamiz da bizim en dogal hakkimizdir.

Ibrahim Sahin'in PFDK'ya sevk edilmesi ise tam bir komedi,bu Trabzonspor taraftarini federasyona karsi daha iyi motive edecektir,protestolarimizi hizlandirmak ve bir an önce gerçeklestirmek için bize daha bir azim ve desevk verecektir...

Nereden
    Balıkesir

ne kadar cabuk unutuldu papazin cayirinda devre arasi iki kara cantayla mac alinip da antepi sampiyonluktan edilmesi. bu zamana kadar hangi maci 3-0 dan 4-3 yapti fener. paralari olmasa ligden dusecekler. hakem alamamaktan mac alamamaktan. birakin bu isleri. neden istanbulspora verilen dolarlarin hesabi bu kadar cabuk kapatildi. ama hala bazi kesimler gecen seneki rize sebat macini konusuyor.

ulan yaptiklari serefsizlikler 1000 i asti hala namustan sereften haysiyetten bahsediyorlar.

gec fener gec haricten gazel okumayi. simdiye kadar fiutbolcusu sakatlanmayan kart cezasi almayan trabzonsporumuzun bugun 5 eksigi var hemde en kritik haftalarda. neden fener futbolculkari sakatlanmiyor ceza almiyor. cok mu adabli oynuyor.

carewyaptigi hareket yuzunden ceza alirken alex sebat macinda yaptigi hareketicin konusulmadi bile. bu mu adalet. ben zaten federasyonun basinao adami getirince fenerin bu kadar rahat olacagini anlamistim. eeeee artik bunlara bu sene iki kupa verirler herhalde.

Nereden
    Balıkesir

IBRAHIM SAHIN PFDK'YA SEVK EDILDI
    Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Gaziantepspor'a yenildikleri maç sonrasi yaptigi açiklamalari nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedildi..

Ibrahim Sahin, yaptigi açiklamada, ligde geçen hafta 3-2 yitirdikleri Gaziantepspor maçi sonrasinda yaptigi açiklamalar nedeniyle PFDK'ya sevkedildigini söyledi.

Bugün bordo-mavili kulübe konuyla ilgili bilgi geldigini kaydeden Sahin, ''Bu konuda konusmak istemiyorum. Hayirlisi olsun'' dedi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Maalesef yönetimimiz Ibrahim SAHIN'i yalniz brakti. SAHIN her zaman taraftarin gönlünden geçenleri söyleyen bir yöneticimizdir. Bizler onun arkasinda olduumuzu sonuna kadar göstermemiz lazim. Resmen adami yiicekler ya! Neler neler döküldü ortaliada bir tek kisi kilini kipirtamadi Istanbul takimlarina karsi. Federasyon protestomuz TRT protestomuzdanda güçlü olmali. SAHIN'nin yalniz olmadiini dosta düsmana göstermeliyiz...!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar, yönetim de olaylari büyütmemek için öyle davrandi ama is farkli nokatalar geldi. Artik bunun önemi yok. Biz burada elimizden geldigince sesimizi duyuralim. Yönetim de üzerine düseni yapsin.

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesvik Manevrasi
    K.Haber

ÖNCE AKTUG KONUSTU
    TRABZONSPOR'UN Gaziantepspor ile oynadigi lig maçi sonrasinda basin sözcüsü Ibrahim Sahin'in tesvik primi imasi tasiyan açiklamalari, Bordo-
    Mavili ekibin yönetim kuruluna üst üste açiklama yapma ihtiyacini hissettirdi. Baskan Aktug'un önceki gün gazetelere yansiyan, "Bu görüs, sayin Sahin'in kendi görüsüdür" demecinin ardindan, dün de asbaskan Ömer Sari ilginç açiklamalar yapti. Gaziantep'te çok güzel bir sekilde agirlandiklarini dile getiren Sari, Sahin'in tesvik primini kastetmedigini söyledi.
    DÜZELTME SARI'DAN!
    SAHIN henüz kendi açiklamalarinin tesvik primi anlamina gelmemesi gerektigi yönünde bir açiklama yapmamisken, asbaskan Sari'nin basin sözcüsü Ibrahim Sahin adina, demecin yanlis anlasildigi yönünde bir açiklama yapmasi Trabzonspor yönetiminin, Sahin'in açiklamalarini örtbas etmek için büyük çaba sarf ettigi gerçegini ortaya koydu. Sari açiklamasinda, "Tesvik primi gibi çirkin seylerin Gaziantep takimina yakistirilmasi dogru degildir. Yapilan açiklamalarda biz böyle bir seyi kastetmedik. Bu bir yanlis anlamanin sonucudur" ifadelerine yer verdi.
    SAHIN YALNIZ BIRAKILDI
    BASKAN Atay Aktug ve Asbaskan Ömer Sari'nin, bir anlamda Ömer Sari'yi yalanlayan bu açiklamalari, yönetimin Futbol Federasyonu ve kulüplerle iyi iliskileri bozmamak adina yöneticisini yalniz biraktigini da gözler önüne serdi. Sahin, yaptigi açiklamalarla özellikle Istanbul medyasi ve kulüplerinin boy hedefi haline gelirken, yönetimin Sahin'e sahip çikmamasi elestiri konusu oldu. Öte yandan, Bordo-Mavili taraftarlarin Ibrahim Sahin'e destegi de büyüyor. Trabzonspor kamuoyu, Sahin'in bir anlamda taraftarin sesi oldugunu dile getiriyor.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ibrahim Sahin'in açiklamalari maç sonunda maglubiyetin verdigi bir hisimla oldugu ortada.Ancak söyledikleri yanlis degil.Sadece gerek yoktu;bu tartisilir.Ancak baskan Atay Aktug'un bu konudaki açiklamalari çok ayip.Kendi yöneticisine sahip çikacagina yok dili sürçtü yok kendini baglar.Ayip ayip!Bari hiç bir sey deme.Baskanimiz ne yazik ki konusmadiginda daha oturakli görünüyor!

Ibrahim Sahin bizim takimizi temsil etmek için Antep'e gitti.Yine bizim takimimizin haklarini korumak için konustu.Lütfen Ibrahim Sahin'e sahip çikalim.

Murat Özaydinli,Volkan Balli,Mahmut Uslu serefsizleri konusunca bir sey yok,Trabzonspor yöneticisi konusunca vay anam vay.Yok öyle,herkes ayagini denk alacak!

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeter be ne olacak sonumuz bu ülke buhale niye geldi bu tür seylerden simdi amarikanin usa olmusuz onlarin bizim usa olmasi gerekirken ya bu millet akillanmaz yolsuzluklar tesvikler duaedinde daha fazlasini görmeyelim ama serefimizle namusumuzla biz devam edecez ama bu sekilde nereye kadar.[img]smileys/smiley7.gif[/img]YAZIK YAZIKYAZIK......

ANTEPINDE TA... AMA NEYSE ANTEPE GITMEK LAZIM BIR ARA......

Guests
    Ziyaretçi

baskan ibrahim sahinin yanliz birakmakla yanlis yapti. ortada neler oldugunu herkes görüyor, ibrahim sahinde igneleyici ama açikca olmayan bir dille bazi göndermeler yapti. EYYY AKTUG ÇIKICAKTIN TAKIMINI YÖNETICINI SAVUNACAKTINONU YAPMADIN BARISUSMAYI DENE.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burdan trabzonda ki arkadaslara seslenmek istiyorum!!

Biz ibrahin abimize destek msj larimizi attik ama bunu somutlastirmak için çok güzel bi pankart hazirlayabilirmisiniz!!

Ödüllendirilmesi gereken adam dislandi yönetimden abimizin morali bozuktur simdi ona sahip çikmaliyiz trabzonumuzun hakkini savunan kaç kisi varki zaten o yüzden sahip çikilmali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)