Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyonu Protesto edelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tribünde cinayet islemenin cezasi 3 maç seyircisiz maç oynama,sahaya girip; ya da sahadaki özel güvenlik güçlerininrakip futbolcunun burnunu kirmanin cezasi 1 maç seyircisiz oynama.ama bunlari verirkende azami dikkat edilecek konu su;''NE SIS YANSIN NE KEBAP'' Eger bu olaylarin önünü almak istiyorsaniz birakin 1 maç seyircisiz oynamayi aslinda ilkinde 3 verdiysen sonrakinde 5 maç saha kapatacaksinki bir ise yarasin.Yoksa adiniz EYYAMCI olarak tarihe altin harflerle yazilir.

Simdi yukardaki tabloya bakarsaniz zaten her sey çok net gösteriyor ki; Türk futbolunda 3 DINAZOR her zaman korunup kollanacaktir.Su cimnastikçilerin yaptiklarini bizim usaklar yapmasada sadece tesebbüs bile etse varya inanin yandik yani...

Hatirlayin zamaninda Trabzon Avni Akerde tikenli teller söküldügünde yapmadiklari rezillikler kalmamisti.Gene bu cimnastikçilerin yalaka kalemi kanatsiz Kazim ne demisti?Trabzonda tikenli telleri sökmek; cinayettir demisti.Haddinide asarak ''aslinda birakin telleri sökmeyi o tellere elektrik verilmeliymis''!...

Eyyyy!...kanatsiz Kazim ne oldu simdi?Bu elektrigi hangi tellere baglamali?tekrardan düsün istersen...Yoksa Edisona neden bu elektrigi icat ettin diye sitemmi edersun?

Simdi bu yapilan fiili saldirilari Sakaryasporlular yapsaydi,birakin Sakaryayi Trabzon yapsaydi ne olurdu halimiz?Televizyon kanallari onlarin tekelinde,gazeteler,siyasiler,askerler hepsi bu dinazor takimlarin pesinden kosuyorlar.Neden?Çünkü onlar hep gündem hep reyting,hep para,hep güçlü,hep zayifi ezerler,hep hava hep civa...Anlayacaginiz isimiz zor ama imkansiz deyil;her maçi kazanmadiktan sonra özellikle Istanbulda bunlari yenmedikten sonra çok daha yazar çizeriz.

Simdi teklifim sudur: ''TRT'ye yapilan protestonun aynisini ve katlanmis halini;Futbol federasyonuna yapmaliyiz diye düsünüyorum''. Bu çifte standartlara artik dur demeliyiz.Hep beraber federasyonu bir sallayalim.Gündem olusturalim.Buyrun ilk mailleri burdan atin bakalim...

tff@tff.org.tr

not: Bu aralar islerimiz malum biraz sikintili fazla ilgienemiyorum ama bu konu zaten sikkin olan canimi dahada sikmasina yetti de artti bile...

tff ye ilk mailimi attim geriside gelecektir..

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o zaman gene ortak bir metin olusturulsun ve o metinle birlikte herkes kendi dusuncelerinide ayrica gondersin.

ama arkadaslar lutfen gonderilen mesajlarda kufur olmasin!!!!!

not: ahmet dipnotu koymasaydin valla "sen yasiyomusun" diye soracaktim sana[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Bende protesto ettim.Iste yazdiklarim

Merhaba!
    Oncelikle federasyonunuzun ceza kararlarini verirken uc Istanbul klubu yanlisi bir sekilde, bu uc takima nasil avantaj saglanabilecegini dusunerek aldigi karalari tarafgir olmasi dolayisiyla siddetle kiniyorum.Daha once 13 kez PFDKye gitmis, sahasinda cinayet islenmis bir klubun 3 mac seyircisiz oynama cezasi almis bir takimin, nasil sadece bir mac seyircisiz oynama cezasina carptirildigini ve bu cezanin dunyada esi gorulmemis bir sekilde iptal edilmis erteleme macinda uygulanacak olmasini insan akli almamaktadir. Hukuku nasil geriye dogru yuruttugunuzu anlayabilmis degilim. Sakin bu karari alirken bjk denen onursuz klubun Trabzonsporla yapacagi ic saha macini dusunmedik demeyin. Giderek komik oluyorsunuz, bugun Turk futbolu edirne disinda bu uc istanbul klubu tarafindan rezil edilirken, anadoluda oynayan milli futbolcular acimasizca sakatlanirken, siz hala istanbul kluplerine mal payalasimiyla ugrasiyorsunuz. Bir sporsever olarak Turk futbolu adina sizin gibi federasyonumuz oldugu icin "UTANC" duyuyorum.
    Saygilarimla

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende yolladim bi protesto metni

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu federasyonu olusturan adam içisleri bakaninin kardesi...bjk kongre üyesi...adil bir federasyon olsa, süper ligi eski roma arenalarina çeviren, seviyeyi iyice düsüren bjk.yi küme bile düsürürdü...bunlarin yaptiklarinin % 10'nu Trabzonspor yapsa olacaklari hayal bile edemiyorum....

pfdk persembe toplansa ceza bizim maça kalacak ama alelacele toplanip karar veriyorlar...tahkim kurulu zaten bjk.nin her basvurusunu geri çevirmeyecek kadar nazik!

ahmet çok hakli bu federasyona her türlü tepkiyi göstermek lazim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Istanbuldaki arkadaslarla kalabalik bi sekilde toplanilip federasyonun önüne gidilip bi prganizasyon yapilabilir..belki çok klasik ama siyah çelenk ve bildiri okunabilir.. DIYECEM AMA; tüm serefsizliklere alet olan medya böyle bi açiklamayi kaale alip da yayinlar mi??? pek zannetmiyorum..ama çok kalabalik bi grup olusturup federasyona yürürsek belki dikkat çekebiliriz..

bu isi organize etmenin çok zor oldugunun ben de farkindayim ama sadece fikrimi paylasmak istedim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görüyorumki arkadaslarim bu konuya fazla önem vermiyorlar.Besiktas nezdinde3 DINAZOR'ukayirma politikasi izleyen bir Federasyonun ilerki tarihlerde; lig'deki konumuz itibari ile (ne durumda oluruz bilmem ama) bu mantikla sampiyonlar ligini hak etsek bile önümüzü kesecekleri asikardir.Sonrada burda kalkip vururuz ama is isten gecer.

Bu federasyonun kesinlikle hiçbir icratina güvenmiyorum.Tamamen atanmislarin federasyonudur.

Bence bu mevzu;TRT'yi protestodan daha da önemli idiama anladigim kadari ile sizin için hiç bir önemi yok.Ne diyeyim?kafaniza göre takilin.

Bende simdi mail attim.Butun mail adreslerinden atiyorum gerekirse yabanci dillerdede yazalim anlamazlarsa her türlü yolu deneyelim.Bir günlük degil hergün elimizden geldigince protesto metni hazirlyip gönderelim arkadaslar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ahmet BADALOGLU kardesimin dediklerine aynen katilmayacak bir trabzonspor taraftari oldugunu zannetmiyorum.Isin protesto kismina gelince...Admin arkadaslardan ben de rica ediyorum.Bülent Abi'yi devreye sokup söyle oturakli ama fazla da uzun olmayan bir protesto metni hazirlayalim.TRT protestosu hedefine ulasmis gözüküyor.Asil zor hedef fenerasyon...Ancak yukaridaki mail adreslerine ben daha önce digiturkle ilgili bir soru yöneltmistim.Ancak beyefendiler henüz bir cevap göndermek zahmetine katlanmadilar.Muhtemelen efendilerinin önünde el pençe divan durmaktan bilgisiyar mousuna dokunamiyorlardir.

Nereden
    Bursa

Ahmet Abi Tam destek.Federasyonu Protesto ya devam.

SU HALE BAK YAA FEDERASYONU PROTESTO EDIYORUZ DUY BE FEDERASYON SESLERI ARTIK TOPARLA KENDINI BU TARAFTAR KIRMASIN BELINI[img]smileys/smiley7.gif[/img]

YETER.............

Nereden
    Bursa

MerhabaLar.
    ÖnceLikLe Bjk nin Yaptigi SeyLeri Biz Trabzonspor yapsaydik acaba bizi O Ligde Barindirirmiydiniz?
    Ama Nedense OyunLAri biLe Lama Gibi miLLEte Tükürüyor ve 1 Mac aLiyor Bu Ne Yaman Çeliskidir Hocam?
    BizLerin derdi OnLar iLe Ayni Statüde deger Gormektir 2. Sinif Takim muameLesi Gormek istemiyoruz Antep Macina Bir bakin Gorun SakatLanan OyuncuLarimizda Cabasi hala Neden susuyorsun Federasyon.

Siz Bu SekiLde Goz Yummaya Devam ederseniz ULUSOY Yine Gececek O KoLtuga En buyuk istegimizde Budur.

Buda Benim Metnim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu federasyondan ve baskanindan nefret ettigimden kadar hiç bir seyden bu derece nefret etmiyorum. Bu milleti aptal yerine mi koyuyorlar lütfen diyeceksin siddete hayir diyeceksin, kuralina göre oynayacagiz diyeceksin, sonra da bazi kulüpleri kollayacaksin, saibenin alayini yapacaksin. Bu böyle maille faksla olacak is degil.

Protestomuzu genele yayip bir hafta sonu istanbul'daki taraftarlarimizi toplayalim TFF binasina siyah çelenk koyup, basin açiklamasi yapalim. TFF'nin serefsizligine tepkimizi koyalim.. Türk futbol federasyonu degil türk fener federasyonu sanki. böyle serefsizlik olmaz...

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Sanirim arka planda olaylar soyle gelisiyor. Klup baskanina diyorlar ki biz ceza verelim uzerimizdeki baski kalksin siz de tahkime gidersiniz onlar da ceza yi indirir yada iptal eder. iste carew'e federasyon 3 mac ceza veriyor tahkim 1 mac'a indiriyor. utanmasa onu da kaldiracak. futbol'da hukuk kurallari islemiyor, daha dogrusu bu tahkimle 3 istanbul takiminin kurallari isliyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar Federasyon Keyfi Uygulamalarina devam etmektedir..Bakiniz 2.yarinin 2.haftasinda oynanan A.Sebat-Trabzonspor maçini Sebat li yöneticiler Avni Akerde oynanmasi için federasyona basvurdu,alinan cevap herkes sezon basi hangi stadyumu seçmisse orada oynanacak maçlar demisler itiraz haliyle geri tepki..Bir de bu hafta maç programlarina bakiyorum Istanbulspor-Gs maçi 19:00 da oynanacagi görülüyor! Sonradan ögrendik ki Istanbulspor olimpiyat stadyumunda maçi oynamak istemis Masa Federasyon Kukla Federasyonda buna onay vermis! Bu çifte Standart degilde nedir! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

besiktas b u sene sahasinda oynadigi 10 maçta da ceza aldi. boslari yok!!!

Ortak bir protesto metni hazirlayip onu gönderelim, TRT protestosunda oldugu gibi.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aynen öyle bunlarada sesimizi duyralim !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Arkadaslar,
    fficeffice" />Elbette konuya ilgisiz degiliz. Fakat, usûl, yol ve yordam belirlememiz gerekiyor. Örnegin, yukarida bazi arkadaslarin sordugu ya da teklif ettigi gibi, ortak bir metin mi yazalim, yoksa herkes bagimsiz olarak kendi duygu ve düsüncelerini mi yazip göndersin? Ben yazdim diye söylemiyorum, yanlis anlasilmasin ama TRT Protestosu?nda ortak metin belirleyip göndermis olmamizin büyük etkisi oldugunu düsünüyorum. Hatirlanirsa içinde kanun maddesi filan vardi ve en ufak bir küfür ve hakaret unsuru içermiyordu. Bu karsi tarafta ?Bu adamlar çetin ceviz, bu is de öyle üç bes tane heyecanli gencin isi degil[/B]? seklinde bir izlenime sebebiyet vermis olmalidir.

Bu basliga yazi yazan bazi arkadaslar da ortak metin hazirlanmasi gerektigi yönünde görüs ve irade beyan etmisler. Isterseniz ben yine bir metin yazayim, TRT Protestosu?nda oldugu gibi onu gönderelim.

Yalniz önemli bir ayrintiyi teklif olarak dile getirmek istiyorum: Protestomuzu, gerek takimin ve gerekse taraftarin konsantrasyonunu bozmamak açisindan Sakarya maçindan sonraya erteleyelim diyorum. O zamana kadar kiliçlari bileyler, maç biter bitmez de taarruza geçeriz.

Madem sesi çok çikan istedigini elde ediyor, biz de gök kubbeye bir hos sada birakiveririz?[/B] Bakalim el mi yaman, bey mi yaman?

Var misiniz arkadaslar?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hadi be aslan Bülent Abim yaz yine bir destan da kahpe alem yazar görsün...[img]smileys/smiley4.gif[/img] Edited by: selçukabi

Analyzer
    Ziyaretçi

Gerçekten bu basliga hakettigi ilgi gösterilmiyor. Oysa göz göre göre hakkimiz yenirken Trabzonspor'umuza sahip çikmanin tam da zamani. Sakaryaspor maçinin önemini kaybetmemesi için, Sakaryaspor maçina kadar hazirliklarimizi tamamlayip maçtan sonra bombardimana baslamaliyiz. Bülent Abi'nin protesto metnini simdiden sabirsizlikla bekliyorum.

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Hadi be aslan Bülent Abim yaz yine bir destan da kahpe alem yazar görsün...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

evet bekliyoruz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Arkadaslar,
    fficeffice" />Elbette konuya ilgisiz degiliz. Fakat, usûl, yol ve yordam belirlememiz gerekiyor. Örnegin, yukarida bazi arkadaslarin sordugu ya da teklif ettigi gibi, ortak bir metin mi yazalim, yoksa herkes bagimsiz olarak kendi duygu ve düsüncelerini mi yazip göndersin? Ben yazdim diye söylemiyorum, yanlis anlasilmasin ama TRT Protestosu?nda ortak metin belirleyip göndermis olmamizin büyük etkisi oldugunu düsünüyorum. Hatirlanirsa içinde kanun maddesi filan vardi ve en ufak bir küfür ve hakaret unsuru içermiyordu. Bu karsi tarafta ?Bu adamlar çetin ceviz, bu is de öyle üç bes tane heyecanli gencin isi degil[/B]? seklinde bir izlenime sebebiyet vermis olmalidir.

Bu basliga yazi yazan bazi arkadaslar da ortak metin hazirlanmasi gerektigi yönünde görüs ve irade beyan etmisler. Isterseniz ben yine bir metin yazayim, TRT Protestosu?nda oldugu gibi onu gönderelim.

Yalniz önemli bir ayrintiyi teklif olarak dile getirmek istiyorum: Protestomuzu, gerek takimin ve gerekse taraftarin konsantrasyonunu bozmamak açisindan Sakarya maçindan sonraya erteleyelim diyorum. O zamana kadar kiliçlari bileyler, maç biter bitmez de taarruza geçeriz.

Madem sesi çok çikan istedigini elde ediyor, biz de gök kubbeye bir hos sada birakiveririz?[/B] Bakalim el mi yaman, bey mi yaman?

Var misiniz arkadaslar?

Tabiiki variz Sayin Abi'm [img]smileys/smiley1.gif[/img]Bülent Abi'nin dedii gibi Sakarya maçi sonrasina kadar ii bir hazirlik ve bombardiman baslamali. Elmi yaman beymi yaman görecezde bayaa bi ugrastiracak bu bizi. O yüzden yilmadan, protestonun ivmesini düsürmememiz gerekir diye düsünüyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

durdugumuz hata...

bu federasyon,böyle komplo tarzi hareketlerle sebep olacagi olaylarda bogulacaktir...

sebat-trabzon maçlarini avni akerde oynatmayan federasyonun, ist.-gs. maçini olimpiyat stadina almasi, ilk ikiye fb.-gs.yi koydugunun açik göstergesi ve bardagi tasiran son damla bana göre.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)