Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyonu Protesto edelim...

fikstür topici bu topicle birlestiriilmis.

yattara 11 isimli arkadas, neden fb'nin artik

maclarini cuma yada cumartesi oynadigini sormustu

sanirim olayin özü fb'nin avrupa maclari oynamasiydi.

ayrica ultraslan forumunda herkes önce gs'nin sonra fb'nin
    oynamasindan israrla sikayetciydi. hatta gs taraftarlari
    yönetimlerine baski yapmislardi artik bundan sonra fb maclarini gs'den
    önce oynasin diye

yani fikstür degisikliginin arkasinda tahminimce gs yönetiminin parmagi var

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hayatta kolay kolay yapmadiim biseyi yapiyorum bugün. Telegol'ü seyrediyorum. Gay-se'li spor yazari valla dobra dobra bizlerin içimizden geçenleri söylüyor. Aylardir duyduum en güzel sey dedii Senol Hoca'mizin '' hukukun gücü diil, gücün hukuku '' lafi. Ligi çirkinlestiren, bozan olduu gibi Istanbul kulüpleri, Istanbul kulüpleri istedii gibi ligi yönetirken oradan Tarzbonspor çikmis serefiyle namusuyla mücadele etmeye çalisiyor, Ibrahim SAHIN bunlara karsi biraz sesini yükseltti hemen susuturmaya kalktilar, disiplin kurulana sevkettiler( özellikle Mahmut USLU'ya yüklendi ), Istanbul kulüplerinin hakimiyetine, düzenine karsi bir tek Trabzonspor savasiyor [img]smileys/smiley32.gif[/img]Valla egriye egri dogruya dogru adam dobra dobra bizim içimizden geçenleri söyledi. Ismini bilmiyorum ama mailini bulur bulmaz böylemesine dobra dobra konustuu için bi tesekkür maili aticam. Artik federasyonun dolayisiyla Istanbul kulüplerinin adaletsiz ve çifte standarti, içinde az birazvijdani olan insanlarin bile ( tuttuu takim o adaletsizlii olusturan anaçarklarindan biri bile olsa! ) tepkisini çekmeye basladi. Federasyon protestomuza bir an evvel güçlü bir sekilde baslamali.Ivmesi düsürülmeden, sabirila, yilmadan protestomuzu sürdürmeliyiz.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ARKADAILAR HEPIMIZ FENERE VERILEN PENALTILARI GÖRÜYORUZ YAPILAN HAKSIZLIHIDA GÖRGYORUZ BENCE BESIKTAS MAÇI GÜNÜ FEDERASYONUN ÖNÜNE IST VE ANKARADA AYNI SAHATTE SIYAH ÇELENK BIRAKMALIYIZ.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

BugünGünebakis gazetesinde Servet Özkara'nin bir yazisi var. Yazinin içinden bir bölümü alinti yaptim.Federasyonun nasil bir federasyon oldugunu anlayamayanlar anlasin diye,yorum sizin...

"Sen çok yasa bizim yasa!. Süper Lig\'de Istanbul?u temsil eden dört takimin toplam 43 taraftari ceza almis bu yil, 5 bin 149 nolu \"Futbolda Siddet ve Terörü Önleme Yasani\"na göre.. Adam öldürme, yaralama, dövme, 90 dakika durmadan sövme, ilk firsatta sahaya dalma, kale arkasinda isinan rakip futbolcuya kafa atarak burnunu kirma ve nice atraksiyona karsin sadece 43 taraftar.. Tel örgüsüz oynamasina, sahasinda puanlar vermesine ve de en küçük firsatta hakemler tarafindan budanmasina karsin centilmenlik sampiyonu olup bir çuval mavi bayrakla ödüllendirilen Trabzon?da ise ceza alan taraftar sayisi ise bu dört takimdan on fazlayla 53.. - Peki, nasil oluyor bu? - Söyle oluyor.. Dokunmak, konusmak, futbolcu abilerine sarilmak, becerebilirse forma almak için 4-1 kazanilan Diyarbakirspor maçindan sonra sahaya giren yaslari 13-15 arasi degisen, cezai ehliyeti bulunmayan gobeller 5 bin 149 no?lu yasaya göre palali, biçakli futbol teröristleriyle bir tutularak islem görüp kayitlara geçtiler.. Peki, biraktik taraftarlarini bir yana, ayni yasaya göre 5 ila 50 milyar lira arasinda bir para cezasi almasi ve de 12 ay süreyle her türlü spor müsabakalarindan mahrum edilmesi gereken Futbol Federasyonu eski, Besiktas Yönetim Kurulu yeni üyesi Mahmut Aksu?ya ne gibi bir ceza uygulanmis? Hani, Besiktas?in eski futbolcularindan Seref Görkey Beyefendi vefat etmisti de, rahmetlinin cenaze törenine federasyondan bir yetkili gitmeyince Sayin Aksu söyle bir demeç vermisti; \"Federasyon cenazeye bir köpegini dahi gönderemedi mi?\"

[img]smileys/smiley36.gif[/img]ben mail atmaya devam ediyorum bir arkadas sitesinde kanunlari ile birlikte hazirlamis saolsun ismini vermiyim reklema girmesin

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahin: "Esit yaris istiyoruz!"
    TRABZONSPORUMUZ'DAN FUTBOL FEDERASYONU'NA "LÜTFEN ESIT YARIS" ÇAGRISI...
    BASIN SÖZCÜMÜZ IBRAHIM SAHIN:
    -"FUTBOL FEDERASYONU'NUN BASLATTIGI 'LÜTFEN' KAMPANYASI EKSIK BIR KAMPANYA"
    -"LÜTFEN ESIT YARIS, LÜTFEN ÇIFTE STANDART OLMAYAN, HAKEM UYGULAMALARINDA, SAHA UYGULAMALARINDA VE SAHA DISI UYGULAMALARINDA ÇIFTE STANDARTI OLMAYAN BIR YARIS ISTIYORUZ"
    -"FENERBAHÇE ASBASKANI MAHMUT USLU, KENDI TEKNIK DIREKTÖRÜ IÇIN HANGI MERCILERI GÖREVE ÇAGIRACAK ÇOK MERAK EDIYORUM"
    -"BESIKTAS ILE 2. DEVRENIN EN ÖNEMLI MAÇINI OYNAYACAGIZ"
    Haberin devami.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Federasyonu protesto eylemimiz olacakti n'oldu? Vazmigeçildi?

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar protesto edelim, susmayalim ama bazen diyorum ki kimi kime sikayet edecegiz. Bozacinin sahidi siraci, futbol federasyonu ve bu sifati büyük kendisi küçük olan istanbul takimlari Türkiye'deki emperyalizmin temsilcileridir. FB baskaninin bile sampiyonluk masa basinda kazaniliyormus açiklamasina lütfedip de cevap veremeyen ve bu sözleri yutan federasyondan ne bekliyoruz. Bunlarin saksakcisi görsel ve yazili basindan nasil destek bekliyoruz.

Bu arada da bu rezilliklere katlanamayan bir kaç tane insani görünce de ( Hasmet Babaoglu , dün çok güzel seyler söyledi ) umutlanmiyor da degilim.

ben hala daha atiyorum devam anasini satayim

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

ben hala daha atiyorum devam anasini satayim
    Kardes mailinde ne yaziyorsun? Biz ortak bir metin bekliyorduk isin ehli abilerimizden kardeslerimizden ama gelmedi, canlari sagolsun. Ben ne yazsam diye düsünüyorum, merakimdan sordum.

ya varya bu federasyon basta oldukça bize rahat yok..dauma hiçbirsey diyen yok..bizim yöneticiyi bi asmadiklari kaldi be peh peh peh[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)