Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyonu Protesto edelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence de ortak bir metinle TRT benzeri birseyler yapalim. Bu federasyonun TS'a bakisini Gürcistan maçindaki tutumundan anlamistik zaten. Su anda federasyon ile ilgili fazla rahatsizlik yok görünse de bize bakis açilarinin iyi niyetli oldugunu sanmiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ve dikkatten kaçan bir nokta daha; Senol hoca dün dile getirmis simdiye kadar 4 haftalik program açiklayan Federasyon Bjk-Ts maçinin hangi gün oynacagini açiklamak için bu haftaki maç sonuçlrini mi bekliyor?

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuyla ilgili fazla zaman gecirmeden metnimizi hazirlayalim ve federasyonu mail bombardimanina tutalim.

metnin yazilmasiyla ilgili benim aklima gelen isimlermomentus, greywolf, metehan, perhapsve analyzer.

eger bir gorus alisverisinde bulunp metnin seklini ortaya cikarirlarsa protestoya hemen baslayabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Benim metin yazari adayim belli : Momentus [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Bu arada, Ibrahim Sahin ile ilgili baslikta da belirttigim gibi bu protestoya Ibrahim Sahin'in disiplin kuruluna sevkini de eklemeliyiz. Bu konu BJK'ya verilen cezadan daha önemli hale geldi. Edited by: metehan

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bulent abi veya diger arkadaslar o zaman lutfen bir metin hazirlayip buraya post etsinler ve yarin hemen baslayalim protesto mesajlarini gondermeye...

metehan iyi siyirdin sende ama[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu isin ehli olan abilerimiz bu metin hazirlama konusunda yine yardim ederlerse çok seviniriz. Agiz birligi etmis oluruz. Bu protesto olayinin özellikle su son Ibrahim Sahin'in PFDK'ya sevki olayindan sonra acilen hizlanmasi lazim bence. Federasyonu mail yagmuruna tutmak lazim, bunlar iyice azitti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fedarsyonu bence maçlarda protosto edelim.Bayrak meselesi iyi tutmus ve Biçakçi geri adim atmisti.Hem maillerimizi atalim hemde maçlarda protosto edelim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar bu konunun, sizler gibi çok ciddi oldugunu düsünüyorum. Bugün konusan yöneticimiz bile disiplin kuruluna sevk edilerek susturulmak isteniyor. Öyleyse is basa düsüyor. Kalemsörlerimizin hazirlayacagi ortak bir metinle, tepkimizi dile getirelim. Bizi de mi, disiplin kuruluna verecekler...

Bunlar adalet saglayacagiz vaatleriyle gelip, adaletin simgesi olan gözleri bagli kadina tecavüz eden ucuz aktörlerdir.

Kimi kandiriyorsun federasyon. Bizim gözlerimiz baglanamaz...

Guests
    Ziyaretçi

trabzon sebat maçini fatih stadina almayan federasyon simdi gese istanbul maçin olimpiyata aliyor. kurallar geseye islemiyormu acaba. ben protesto falan bilmem FEDERASYON ISTIFA ETMELIDIR.

evet benim fikrimde ortak metin olmasindan yanadir.trt de ne kadar etkili oldugunu gördük.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar artik çizmeyi iyice asti, bu serefsizligin dayanilacakhiçbir yani kalmadi.Trabzonspor'u saf disi birakmak için inanilmaz seyler yapmaya basladi adamlar. Bu konuda en acil sekilde sesimizi duyurmamiz sart, Bülent abi bu konuda meramimizi en iyi sekilde anlatan ortak bir yazi yazacak ve hayati protestomuza en etkili sekilde derhal baslayacagiz. Bu sartlarda sabirli olmak imkansiz, bir insan grubu bu kadar mi aymaz, utanmaz olur be kardesim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha önce de söylemistim; toplanip federasyonun önünde basin açiklamasi yapalim bence!...Basini ayarlama olayinda da Tahsin Usta'dan yardim alabiliriz...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

anasayfada senol günes haberine eklenen bordomavi.net yazisi gayet uygun ve iyi.

Son yasananlarla birlikdeBicakciyabu sorulari cevaplandirmak gerekir. Protesto yapilacaksa sorularin cevaplanmasi istensin federasyondan.

Aciklama yapsin serefsizEdited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu maili atacagim federasyonun mail adresini web sitesinden bulamadim ..yardimci olursaniz sevinirim...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı cengizc Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu maili atacagim federasyonun mail adresini web sitesinden bulamadim ..yardimci olursaniz sevinirim...

tff@tff.org.tr

bende attim ama

birsey cikacagini düsünümüyorum cünkü

cumhurbaskanimiz,

genelkurmay baskanimiz

dis isleri bakanimiz ve basbakan yardimcisi

ic isleri bakanimiz

istanbul emniyet müdürü

atv, sabah ve fotomacin sahibi

lig tv yönetmeni

vs diger kilit noktalardaki bilmem kac kisi daha

fanatik bjk'lidir.

hic birseycikler olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saglam bir protesto yapabilirsek basaririz arkadaslar moralinizi bozmayin. En iyisini yapacagiz, durmak yok.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Giti bile 3 çaktim baba

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Birisi yaziLacak metni yazsinda topLuca göndereLim.Bizim amatörce yazdikLarimiz birsey ifade etmez.

Evet ya güzel bi metin yazin federasyonu mail yagmuruna tutalim amacimiza ulasana kadar devam.

Bu arada serefsiz ezikler 2 penaltiyla öne geçtiler bide hakemler sike yapmiyo derler.

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı

Evet ya güzel bi metin yazin federasyonu mail yagmuruna tutalim amacimiza ulasana kadar devam.

Bu arada serefsiz ezikler 2 penaltiyla öne geçtiler bide hakemler sike yapmiyo derler.
    Hiç sormayin yaa. Ya maçi izliyoruz lig tv'den, ilk penaltiya inanamazsiniz, gerçekten abartmiyorum böyle birsey olamaz.

Neyse konu disina çikmayalim, uygun bir metni kesinlikle göndermemiz lazim artik.

Dostlar, mesaj sayim yeterli degil, Fenerbahçe-Gençler naçi için bir topic açilmasinin faydali olacagini düsünüyorum. Hakem Deda FB için iyi çalisti, bu ne rahatliktir..Basinda nasil yanki bulacak merak ediyorum, bunu bi sekilde gündeme tasimaliyiz.

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

REZILBAHÇELI OLSAYDIM (ALLAH KORUSUN)

Bu haftaki maçlar gösterdi ki, ülkemiz futbolunda adalet yok. Serefli bir sekilde sampiyon olman için rakibinin maçlarina bakmadan tüm maçlarini hakemlere ve rakibe ragmen kazanman gerekiyor. Bir zamanlar tarihini hatirlamiyorum, Samsunspor ile oynamistik ve skoru herhalde bizim aleyhimize olan bir maçti ki maçtan sonra bizim takimin taraftarlari Samsunspor otobüsüne saldirdi ve bazi sporcular hastanelik oldu. Bunu Trabzonspor seyircisine yakistiramamis ve takimimi desteklemeyecegime ve taraftari olmayacagima söz vermistim. Ne olursa olsun dogruluktan ayrilmamak lazim. simdi günümüze bakiyorum da rezilbahçeli olsaydim ne yapardim diyorum. Iste size cevabi:

1- REZILBAHÇELI FUTBOLCU OLSAYDIM: Rakip takimdaki meslektaslarim alinlarinin teriyle oynayip her seyini verirken, ben yan gelip hiç olmayacak penaltilarla maçi aliyor olsam, kulüple olan iliskimi keserdim. Onurlu bir maglubiyeti onursuz bir galibiyetten üstün görüyorsam.

2- REZILBAHÇE TARAFTARI OLSAM: Takimimin tamamiyle alavere-dalavere ile maç aldigini gördügüm anda taraftari olmaktan vaz geçerdim. Onurlu bir taraftarsam bunu yapardim.

3-REZILBAHÇELI YÖNETICI OLSAYDIM: Hakemleri arayip, ya kardesim tamam bizden yanasiniz ve tarafli davraniyorsunuz ama bu kadari da pes der ve yöneticilikten istifa ederdim.

Takimim üçüncü olabilir, sene sonunda sampiyonda olamayabilir. Bunlar benim için önemli degil. Yeter ki onurlu bir takimin onurlu bir taraftari olayim. Alavereli dalavereli sampiyonluk istemiyorum. onurlu bir üçüncülügü onursuz ve serefsiz bir birincilige tercih ederim.

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı

Hiç sormayin yaa. Ya maçi izliyoruz lig tv'den, ilk penaltiya inanamazsiniz, gerçekten abartmiyorum böyle birsey olamaz.

Neyse konu disina çikmayalim, uygun bir metni kesinlikle göndermemiz lazim artik.

arkadastan duydum serkan balci direk kirmizi kart görmüs

olayin ic yüzü nedir arkadaslar???

ayrica gencler 3 gün önce besiktas maci oynamisti.

o mactaki performans ile bugünkü mac arasinda fark varmiydi ??

fenere karsi bayagi sert oynamislar, hatta mactan sonra futbolcular arasinda kavga cikmis diyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)