Sayfa 11 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2406 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sundu: Fortis TK | TRABZONSPOR 1 - 2 Beşiktaş

innocence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kupa=para olduğuna göre başka lafa gerek yok sanırım.
    Kazım Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya başkaldırmaktır..."
    Şenol Güneş: "Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar."

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Bazen ne kadar Türkçe konuşursak konuşalım anlatamıyoruz söylemek istediklerimizi...Size bir soru, 3 günde 2 maç oynayacağız ve bunlardan birinde puan kaybedeceğimizi varsayarsak :

1 - Beşiktaşı yenip, Gençler le berabere kalmak ya da yenilmek mi istersiniz,
    2 - Beşiktaş la berabere kalıp veya Beşiktaşa yenilip, Gençleri yenmek mi ?

Sizce hangisi daha makul...Şimdi bazı arkadaşlar ikisini de kazanmayı tercih ederim diyecek ki emin olun ben de onu tercih ederim...Hangi maç daha önemli, bunun ayrımına varalım gelin birlikte...
    Konu Ali Özcan tarafından (09.11.2008 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

bordo&maviaşkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaş, sizde nasıl bir anlayış var anlamak mümkün değil gerçekten!Şu takımın başında,bu zihniyetinizle, Ersun hocanın yerine sizden birisi olsaydı, bu kadroyla bile geçen seneyi arar olurduk! yok neymiş efendim; kupa önemli değilmiş!... yedeklerle çıkmalıymışız!... önemli olan ligmiş!...
    Peki soruyorum size;diyelimki yedeklerle çıktık ve Allah korusun bi hezimet daha yaşadık.Bu takım bu hezimeti kaldırabilirmi sizce he??? Hemde Avni Akerde oynuyoruz! Kaldırabilir diyenler, beşiktaşa burda 5-0 yeniliyoken maçın tatil edilmek zorunda kaldığını ve o sezonu kaçıncı bitirdiğimizi bi hatırlasın!
    Bu nasıl anlayıştır arkadaşlar!Siz nasıl büyük takım taraftarısınız ya! Bi silkenip kendinize gelin!Siz böyle şimdiden pes ederseniz,futbolculardan nasıl mücadele etmesini beklersiniz?Sizin bu yazdıklarınız bi şekilde futbolculara ulaşıyor bunu unutmayın.Ve biz, sıradan bir Anadolu takımı da değiliz bunu da asla unutmayın!!!
    Eğerki omzunda büyük takım apoleti taşıyosan,şartlar ne olursa olsun,asla ve asla pes etmeyeceksin.Biz geçen sene hangi kadroyla ve nasıl feneri burda ezdiğimizi hatırlatırım sizlere...
    Biz kupayı alalım demiyorum ama şu takımın hızla çıkışa geçebilmesi için,kendine olan güvenini kazanması gerektiği gün gibi aşikardır.Bunu da ancak bir derbi maçı alarak sağlayabiliriz.Ve iddia edyorum;Allahın izniyle şu maçı alırsak hem ligde hemde kupada hızla yolumuza devam ederiz arkadaşlar.Ama unutmayınki; bu tamamen bize yani taraftara bağlıdır...
    Aşkımız kişilere değil,EFSANE RUHUNA...

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

bu maça lütfen seyirci değilde taraftar gitsin!!!

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ali & Berrin Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen ne kadar Türkçe konuşursak konuşalım anlatamıyoruz söylemek istediklerimizi...Size bir soru, 3 günde 2 maç oynayacağız ve bunlardan birinde puan kaybedeğimizi varsayarsak :

1 - Beşiktaşı yenip, Gençler le berabere kalmak ya da yenilmek istersiniz,

Sizce hangisi daha makul...Şimdi bazı arkadaşlar ikisini de kazanmayı tercih ederim diyecek ki emin olun ben de onu tercih ederim...Hangi maç daha önemli, bunun ayrımına varalım gelin birlikte...
    Bence bu nokta taraftarının beklentilerinin ne olduğu ve sezon başından sonra ne kadar arttığı konusunda bir test.

Kupa önemli ve bu yüzden kazanmak zorundayız ama kazanamazsak sorun olmamalı, sabır ve desteğe sonuna kadar devam edilmeli.

Gençler maçına lider gidiyoruz, lider kalmak isteyeceğiz ama olası bir puan kaybından sonra tahttan olursak, sorun olmamalı, sabıra desteğe inanmaya sonuna kadar devam.

Düşüncemiz bu olmalı derim.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu maçta Hüseyinin yerinde Serkan, sağbekte de Tayfun oynarsa diğer düzene göre daha rahat bir maç olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Kupanın neyi önemli?
    Kulbu mu?

Salı günki maça iki takımda asılmayacaktır.
    Orta şekerli, beraberlik kokan bir maç çıkar.

Olur da bariz 1-2 hata olursa galip belirlenir.
    Karşımızda ligdeki bjk yi beklemeyin.
    Onlar da emin olun ligdeki trabzonla karşılaşmayacaklarını biliyorlar.

Türkiye kupasının miadı doldu.

Benim için hazırlık maçından öte bir anlam taşımıyor.

Nereden
    Hollanda

Bazen ne kadar Türkçe konuşursak konuşalım anlatamıyoruz söylemek istediklerimizi...Size bir soru, 3 günde 2 maç oynayacağız ve bunlardan birinde puan kaybedeğimizi varsayarsak :

1 - Beşiktaşı yenip, Gençler le berabere kalmak ya da yenilmek istersiniz,

ya ne alakasi varya yapma allahin sever. kardesim iki macida kazanmaya calisacaksin bilmem bjk yenil gencleri yen ne alaka ya cok sacma senin dedigin
    Aşkınla Yandık T-r-a-b-z-o-n-s-p-o-r

Gumushane 29

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı emre1inci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maça lütfen seyirci değilde taraftar gitsin!!!
    kale arkalari yapilirken bazi arkadaslar, rakip kalecilerin hali ne olacak, diye yazilar yaziyordular, bu nasil istir anlamis deyilim? mac boyunca birkac dakika bordo- mavi, birazda ugultunun disinda atesleyici hicbir tezahurat yok.

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kombineler Kupa maçlarında geçersizmi? Geçen sene geçersiz bu senede geçersizdir diyolar bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı bordo&maviaşkı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş, sizde nasıl bir anlayış var anlamak mümkün değil gerçekten!Şu takımın başında,bu zihniyetinizle, Ersun hocanın yerine sizden birisi olsaydı, bu kadroyla bile geçen seneyi arar olurduk! yok neymiş efendim; kupa önemli değilmiş!... yedeklerle çıkmalıymışız!... önemli olan ligmiş!...
    Peki soruyorum size;diyelimki yedeklerle çıktık ve Allah korusun bi hezimet daha yaşadık.Bu takım bu hezimeti kaldırabilirmi sizce he??? Hemde Avni Akerde oynuyoruz! Kaldırabilir diyenler, beşiktaşa burda 5-0 yeniliyoken maçın tatil edilmek zorunda kaldığını ve o sezonu kaçıncı bitirdiğimizi bi hatırlasın!
    Bu nasıl anlayıştır arkadaşlar!Siz nasıl büyük takım taraftarısınız ya! Bi silkenip kendinize gelin!Siz böyle şimdiden pes ederseniz,futbolculardan nasıl mücadele etmesini beklersiniz?Sizin bu yazdıklarınız bi şekilde futbolculara ulaşıyor bunu unutmayın.Ve biz, sıradan bir Anadolu takımı da değiliz bunu da asla unutmayın!!!
    Eğerki omzunda büyük takım apoleti taşıyosan,şartlar ne olursa olsun,asla ve asla pes etmeyeceksin.Biz geçen sene hangi kadroyla ve nasıl feneri burda ezdiğimizi hatırlatırım sizlere...
    Biz kupayı alalım demiyorum ama şu takımın hızla çıkışa geçebilmesi için,kendine olan güvenini kazanması gerektiği gün gibi aşikardır.Bunu da ancak bir derbi maçı alarak sağlayabiliriz.Ve iddia edyorum;Allahın izniyle şu maçı alırsak hem ligde hemde kupada hızla yolumuza devam ederiz arkadaşlar.Ama unutmayınki; bu tamamen bize yani taraftara bağlıdır...
    Daha sakin olmakta fayda var. Nedense yazdıklarınız bana 96 daki atmosferi hatırlattı; fb ye 3 atmadıktan sonra şampiyonluğun ne önemi var diyordu herkes....El oğlu öyle demiyor...Rasyonel davranıyor...Kaldı ki arkadaşlarda sahaya çıkmayalım demiyor. Mümkün mertebe az hasarla atlatalım maçı diyorlar...Doğru-yanlış tartışılır ama apolet falan sökmez bütün bunlar...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

astatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah Ersun hocamız yine tam kadro takımı sahaya sürmez,bence yedek ağırlıklı bir kadroyla maça çıkmalıyız.Çünkü takımda gözle görülür bir yorgunluk var ve maçtan üç gün sonra ligde bence 10 tane fortisten daha önemli Gençler maçına çıkacağız.Artık bundan sonra kendimizi tamamıyla lige vermeliyiz,hiçkimsenin takmadığı kupa için takımı ekstra yormanın bir alemi yok.Özellikle Colman,Song,Gökhan ve Selçuk mutlaka dinlendirilmelidir.İnşallah olası bir BJK mağlubiyetini ciddiye alıp takımın moralini bozmayız.

Nereden
    Konya

Alıntı kaplanlar29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ne alakasi varya yapma allahin sever. kardesim iki macida kazanmaya calisacaksin bilmem bjk yenil gencleri yen ne alaka ya cok sacma senin dedigin
    Sana cevap yazacaktım...sonra düşündüm...vazgeçtim...bilmem anlatabildim mi ?

Sercan Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet arkadaslar bjk taraftarına imreniyorum

Nereden
    Trabzon

Kombineler Kupa maçlarında geçersizmi? Geçen sene geçersiz bu senede geçersizdir diyolar bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz ?
    Şu kombine olayını bilen bir arkadaş varsa aydınlığa kavuşturabilir mi ya ?

Nereden
    Konya

Alıntı Selim Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kombine olayını bilen bir arkadaş varsa aydınlığa kavuşturabilir mi ya ?
    kombineler kesinlikle geçerli...biletix in sitesine girin bakın, sadece maraton bilet var...kale arkası yok...çünkü hepsi kombine...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bazen ne kadar Türkçe konuşursak konuşalım anlatamıyoruz söylemek istediklerimizi...Size bir soru, 3 günde 2 maç oynayacağız ve bunlardan birinde puan kaybedeceğimizi varsayarsak :

1 - Beşiktaşı yenip, Gençler le berabere kalmak ya da yenilmek mi istersiniz,

Kesinlikle 1.sikki tercih ederim.
    Bjk yi yenip g.birligi ile berabere kalmak bizim icin iyi sonuclardir.
    Ayrica bjk ye yenilirsek g.birligini yenecegimizin garantisi var mi?
    Olmadigina göre iki maca da asilmali ve sonuclarina katlanmaliyiz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adı ne olursa olsun , Trabzonspor kendi sahasında oynayacağı derbi maçına en sağlam kadrosyula galibiyet için çıkmalıdır , ve çıkacaktır da...
    Futbolcuların şu maçta alacakları bir galibiyet , hem geleceğe daha güvenle bakmalarına hemde üzerlerindeki baskıyı bir ölçüde atmalarına vesile olacak.Asılmamalıyız , yedek takımla çıkmalıyız söylemlerine katılmıyorum.
    En iyi kadromuzla çıkıp en güzel skoru almak için oynamalıyız taraftarımızın önünde.İyi futbol neticesinde de kazanacağımızı umuyorum.

tugay_98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inşallah yeneriz:meşale1::meşale2:
    BORDO-MAVİ REKLERİMİZ ŞAMPİYONLUK HEDEFİMİZ

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı astatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah Ersun hocamız yine tam kadro takımı sahaya sürmez,bence yedek ağırlıklı bir kadroyla maça çıkmalıyız.Çünkü takımda gözle görülür bir yorgunluk var ve maçtan üç gün sonra ligde bence 10 tane fortisten daha önemli Gençler maçına çıkacağız.Artık bundan sonra kendimizi tamamıyla lige vermeliyiz,hiçkimsenin takmadığı kupa için takımı ekstra yormanın bir alemi yok.Özellikle Colman,Song,Gökhan ve Selçuk mutlaka dinlendirilmelidir.İnşallah olası bir BJK mağlubiyetini ciddiye alıp takımın moralini bozmayız.
    yani as oyunculari sampiyonlar ligine mi saklasin diyorsunuz?

Nereden
    Trabzon

kombineler kesinlikle geçerli...biletix in sitesine girin bakın, sadece maraton bilet var...kale arkası yok...çünkü hepsi kombine...
    Evet gördüm Hobaaa Kombineler geçerli

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben su kupa macından cok cekınıyorum Insallah cok agır bır hezımet almayız
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

1-0 olsun bizim olsun lafi en güzel bu maca uyar diye düsünüyorum.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı ne olursa olsun , Trabzonspor kendi sahasında oynayacağı derbi maçına en sağlam kadrosyula galibiyet için çıkmalıdır , ve çıkacaktır da...
    Futbolcuların şu maçta alacakları bir galibiyet , hem geleceğe daha güvenle bakmalarına hemde üzerlerindeki baskıyı bir ölçüde atmalarına vesile olacak.Asılmamalıyız , yedek takımla çıkmalıyız söylemlerine katılmıyorum.
    En iyi kadromuzla çıkıp en güzel skoru almak için oynamalıyız taraftarımızın önünde.İyi futbol neticesinde de kazanacağımızı umuyorum.
    Herhalde olasi bir bjk maglubiyetinde ersun yanalin avukatligini kupayi bosverelim diyen arkadaslar yapacaklar.
    Öyle ya;ersun yanal yine bir derbi kazanamazsa herhalde olur böyle seyler diye gecistirmeyecek yerel medyamiz.
    Ya da kupayi bosverin diyen arkadaslar da koltuklarina yaslanip keyif sürecekler herhalde.Onlarin yazdiklarindan bu anlam cikmiyor mu?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Konya

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle 1.sikki tercih ederim.
    Bjk yi yenip g.birligi ile berabere kalmak bizim icin iyi sonuclardir.
    Ayrica bjk ye yenilirsek g.birligini yenecegimizin garantisi var mi?
    Olmadigina göre iki maca da asilmali ve sonuclarina katlanmaliyiz.
    Cafer abi bak birşeyi anlatamıyorum...Ben çıkıp yenilelim yatalım demiyorum...Hani şu yedeklerimiz var ya, Ergin, Umut, Ceyhun, Giray, Recep Onur, Barış vs..., işte bunlar oynasın, sonuç ne olursa olsun destek verelim diyorum...Kazanadabiliriz bu kadroyla...Hem nedir bu yedeklerimize güvensizlik yahu ? Madem yedeklerimize bu kadar güvensizsiniz, bu takımın bu dar kadroyla 2 cephede birden sonuna kadar gidebileceğini nasıl düşünebiliyorsunuz ? Çelişki ötesi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)