Sayfa 63 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63
Toplam 1559 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,559 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sundu: Gençlerbirliği 0 - 1 TRABZONSPOR

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi öyle dediysen öyle olsun...Neyse ne diyorduk seviyoruz Ankara takımlarını...Belediye takımlarına karşıyım tabi
    Hacettepe hariç sanırım.

A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hayır Muhammet, biz Hacettepe'yi de en asil şekilde sevmemiz lazım, onların gelişi, Trabzonsporun duruşu bunu gerektirir. Tıpkı bir Anne'nin evladına olan sevgisi olursa, bu bakıştan da üniterlik sonucu çıkarırız.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adil abi üniterden ziyade federatif bir yapı bence bizimkisi yahu )
    Burada biraz sitemkar bir ifade sezinledim sanki

Hani şöyle üniter yapıda bir kadro hayali mi kuruyorduk yoksa

Eh tabii, maçın üzerinden neredeyse bir hafta boyunca başlık aktif kalınca mevzuu nerelere geliyor
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adil ÖZGÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır Muhammet, biz Hacettepe'yi de en asil şekilde sevmemiz lazım, onların gelişi, Trabzonsporun duruşu bunu gerektirir. Tıpkı bir Anne'nin evladına olan sevgisi olursa, bu bakıştan da üniterlik sonucu çıkarırız.
    Yani, söylemek istediğim, süper ligde Hacettepe olacağına, KSK olsun, Adana Demirspor olsun. Daha renkli bir lig olur. Hacettepe deplasmanında oynayan her takım boş tribünlere oynamak zorunda kalmaz.

Ama, gelişlerine saygılıyım. Mücadelelerinin hakkını veriyorum. Az çok sempati de duyuyorum onlar için.

Ben bir düşüneyim dediklerinizi.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bana sorarsanızda belediye takımları olacağına ksk olsun göztepe vs olsun.
    ama iş sadece onlar olsun demekle bitmiyor ne yazıkki. onlarda gayret edecek.
    tribün anlamında camia anlamında boş değiller.
    ama Süperligi hak edecek atılımları hangisi yapıyor.
    nekadar istemesekte belediye takımları Süperligde olabilmek için birşeylerin mücadelesini veriyor ve başarıyorlar.
    hal böyleyken onlar olmasın hiçbi çaba sarfetmeyen sırf taraftar gücü var diye x bir takımda Süperligde olsun demekte yanlış.
    önce Süperligi gerçekten istediklerini ve bunun için mücadele ettiklerini hissettirmeliler.
    Süperligde gerçekten olmayı isteyen bu camialar er yada geç zaten bunu başarır. ama koca izmirde bunu isteyen yok gibi. taraftarın istemesiyle olmuyor herşey.
    kulüpleri yönetenlerde bitiyor birazda bu işler.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada biraz sitemkar bir ifade sezinledim sanki

Hani şöyle üniter yapıda bir kadro hayali mi kuruyorduk yoksa

Eh tabii, maçın üzerinden neredeyse bir hafta boyunca başlık aktif kalınca mevzuu nerelere geliyor
    Aşkolsun Soner yahu

Yahya Kemal in ifadesiyle "kökü mazide olan ati" yi arıyorum ben..Emperyalist olmamakla birlikte emperyal bakıyorum hadiseye..Dolayısıyla yanlış anlamışsın)))
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Bütün belediye takımlarının kökü kurutulmalı..

Salt rant kapısından fazlası değiller..

Halktan topladıkları vergi ve harçları abuk subuk futbolcular transfer ederek harcayan ve tribünlerinde tek bir taraftarı olmayan birer hilkat garibesi gibiler..

Dünya' da bir başka örnekleri de yok zaten..

Bir futbolcuya ayırdıkları bütçeyi atletizm ve yüzme gibi sporlara finanse etseler hem şu saçmasapan amaçsız takımları izlemekten kurtulurduk hem de olimpiyatlarda 70 milyonluk bir ülkeye hiç yakışmayacak acınası hallere düşmezdik..

Fakat amaç spor değil ki sadece rantiye..

Erdal Hocam; "Özevlatçılık" ile "Üniterlik" biraz yakın akraba sayılırlar; özellikle federalizme oranla
    Konu Great White tarafından (20.11.2008 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Katılıyorum Soner..Yakın zamanda bundan kurtulacağız. Bazı belediye başkanları rahat durmayıp bazı kulüpleri ele geçirecekler belki ama hiç değilse köklü bir kulüp olacak....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Belki kriterlerde de buna açıklık getirilecek, fedaratif yapı ve üniter yapılanma her ne kadar kadeş olsalarda aralarındaki duvarı yeniden örerler de sporu bu duvarın altına mı, üstüne mi kurarlar orasını işte yarınki tarihler gösterecek galiba.

Yaşasın kara lahana, mısır ekmeği ile ekşi ayran menüsü,
    Kahrolsun duvarları örerek insanlığın başına bela olan çekirge sürüsü.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)