Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Örnek bir proje

Yeniklasör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Örnek bir proje

Taklit vs denilebilir ama beşiktaş çarşı grubunun şuan gündeminde olan ve gayet hoş bir projeyi aktaracağım.Projenin adı NEREDE BENİM DAMALIM. bir banka hesap numarası vermişler ve biriken parayla değişik tasarımlarda bir sürü bayrak yaptırıp tribünde hoş bir atmosfer yaratacaklar. ben hiç bir taraftar grubuna üye değilim malesef uzaklarda olduğum için ama stadımızın havasını değiştirebilecek bir etmen olduğunu düşündüğüm için bu sitede böyle bir başlık açma gereği duydum. şahsen destekleyeceğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

bakın böylehoşcakalın
    Konu Recep Çaltepe tarafından (08.11.2008 Saat 10:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: başka forumlardan link vermek yasak

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence taklit falan olmaz.Hem onlar bizim uzun süre kullanıp şu anda herhalde çürümeye terk ettiğimiz tır'la satışın benzerini İstanbul Airport AVM'nin otoparkında uygulamaya koymuşlar.Yani diyeceğim o ki yarışıyorsan rakiplerinle her alanda yarışacaksın.Tribün şovu ve görsellik açısından renk katar,keşke yapabilsek.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz (bordomavinet) para toplarız okullara yardım ederiz. Onlar para toplar "çarşı ona buna karşı " diye pankart yaptırır ve duyarlı, sosyal, sorumluluk sahibi tribün olur. Örnek gösterilir. Töbe töbe...

Bu arada Trabzondaki taraftar profili bu tür çalışmalar için oldukça duyarsız ve geri. Şunu iddia ediyorum Trabzonspor maçlarını İstanbul'da oynasın tüm yıl İstanbul'daki taraftarımız tribün şovunun nasıl yapıldığını gösterir tüm Türkiyeye....

Canlan artık Trabzon...

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki bu bu proje çok özel ve kimsenin daha önceden yapmadığı bir projeymiş gibi lanse edilmesi hem de Trabzonspor u ilgilendiren GENEL bölümünde böyle bir başlığın olması son derece yanlış. kapatılmalı bu başlık hem de hemen.kendi organizasyonumuzu biz kendimiz yaparız. BMN istesin yeter.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz burdan yatırırız...

Bmn Trabzon sallar..
    Konu ÖmerFarukYılmaz tarafından (08.11.2008 Saat 10:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: Harf yanlışlığı...

EĞİTİM ŞART!!!

Yeniklasör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmerFarukYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz burdan yatırırız...

Bmn Trbzon sallar..
    Ben bordomavi.net in tribünde değilde daha çok internetteki bir taraftar oluşumu olduğunu ve sadece istanbul maçlarında kalabalık bir tribün oluşturduklarını düşünerek çılgınlar grubunun sitesine böyle bir başlık açtım. yani avni aker tribünlerinde benim bildiğim en kalabalık grup oldukları için. yanlız ne hikmetse silmişler açtığım konuyu.

Eğer bordomavi.net in avniaker de sağlam bir oluşumları varsa hemen içlerinden biri çıkıp bu projeyi organize edebilir bizede para yatırmak düşer azı çoğu düşünmeden dayanıklı ve görsel açıdan zengin bayraklar yapılması için. artı böyle bir proje tribünde sempati toplar ve sempatizan çeker kalabalıklaşır bordomavi.net tribünde. hem zaten pankartta açılmıyor. en mantıklısı damalı bayraklar artık.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bencede gayet olumulu bir düşünce, tabi fiiliyata geçirilebilirse. Şu anda zaten takım iyi gidiyor, yönetim iyi gidiyor, şehirin havasıda olumlu ama tek gözebatan eksiğimiz taraftar coşkusu. Bunada birşekilde çare bulunmalı. Varsa sorunlar konuşulmalı ama tiyatro izler gibi maç izlenmemeli.

Güzel bir örnek; neden olmasın.
    BORDOMAVİ.NET-KUŞADASI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Damalı siyah beyaz için cazip olabilir, fakat bizim renklerimize pek uygun bir tasarım olduğunu düşünmüyorum.
    Trabzonspor için çizgili veya mavi zemin üzerine bordo yıldızlı bayraklar daha uygun geliyor bana. Yönetim maçlardan önce bayrak dağıtırsa veya büyük bayraklar olursa tribünde bayrak kültürü oluşturulabilir.

Beşiktaş için iyi bir proje olabilir fakat bizim uygulayabileceğimizi sanmıyorum.

Bence bu projeden önce Nike'ın veya avea'nın forma şeklinde koocaman bir bayrak yapmasını istiyorum ben. Aylar önce teklif etmiş ve yönetimle paylaşmıştık, bir gelişme olmadı. Bence olacaksa öyle bir şey olsun.

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Proje güzel ama "nerede damalım" değil "nerede çizgilim" olması gerekir.

Yasin Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bizim taraftarımız bağırmakdan acizleşiyor bu dediğine keşke katılsalar ama hiç sanmıyorum böyle bir şeyin bizim taraftarın yapmasını
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

en çok üzüldüğüm konu ne biliyormusunuz arkadaşlar. her sene kendimize konuşacak burada günlerce tartışacak şeyler buluyoruz. her sene takım için yerdik kendimizi bu sene takım iyi olda şükürler olsun taraftar çıktı piyasaya. ben bu akşam trabzonspor taraftarını süper buldum. eğer böyşe giderse düzelecek gibi geliyor. bakalım o zaman neyle meşgul olacağız.

Benimde aynı bi düşüncem vardı arkadaş paylaşmış burada ama benim düşüncem biraz farklıydı. MAraton tribünün catısı kalktı. Herkes elini cebine atsa bi 10 ytl cıkarsa orayı tamamen kaplayacak bayrak yada iki tane büyük bayrak yapılamazmı arkadaşlar. Buna birisi göz atması lazım. 10 ytl kimi fakir ederki . Uzaktayım gelemiyorum ah bi gelebilsem diyorum ilk işim bunları ilk kimle görüşebilecegimse ona gitmek olacak. Bide şampiyonluk istiyoruz yıldız istiyoruz kim sms atıyo arkadaşlar kac taneniz attı. Artık sahip cıkalım TRabzonspor'a. böyle olmaz arkadaşlar. Ben Trabzon'daydım bu yaz ama kombinemi aldım ama kombine işi gecti artık böyle şeylerle stadımı güzelleştirelim. Önceden bakıyoduk davul vardı şimdi onlarda kalmadı. Yasaklandımı ki bu kadar az kaldı bilmiyorum ama eger yasaklanmadıysa bayragı yapamıyosak davullar alalım. Artık bogalım rakip takımı. Takımdan korktukları kadar seyircidende korksun. Herkes taraftarı arkasında oldugu icin maca 1-0 önde başlıyo biz yenik başlıyoruz. Okuyorum ben ve eskişehir olsun bursa olsun her yerden tanıdıgm var onlarla maçı izlemey gittigimde taraftarı görünce utanıyorum artık. Bunu yazarken bile gözlerimden yaş geliyo kimse kötülügümüz icin bişey istemiyor. Artık yapalım nolur yapalım arkadaşlar bişeyler yapalım ya böyle olmuyo. Lütfen dikkate alın belki sacmaladım biraz ama dikkate alın artık bazı şeyleri

tanjueren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kampanyada soylede ılgınç bır olay yaşanmıs.Bu kampanyaya bu sezon basında bjkden ayrılan oynadıgı donemde sevılen ama bır okadarda protesto edılen ve elestırılen bakı mercımek 1903(bjk nın kurulus yılı) ytl bagıslamıs.Yanındada guzel bır notla.Bu benım cok hosuma gitti.Bir futbolcunun eskı taraftarına karsı duydugu sevgı ve baglılık cok etkıledi.Bizde de bole seyler olur mu acaba?Yada oncekı kampanyalarda olup gızlı mı kalmıstır? Herneyse notu da iliştiriyim şuraya merak eden olursa die

"Bana gösterdiğiniz sonsuz destek ve sevgiye karşılık olarak ufak bir jest yapmak istedim. Nasıl ki sizden aldığım para alın terimin karşılığı ve helal ise, bu güzel organizasyon için benim de her bir kuruşum sizlere helal olsun." Baki Mercimek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)