Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Traftar Profili ve Tezahürat

MeNdaKkaDukKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Traftar Profili ve Tezahürat

Yolumuz uzun hayalimizi süsleyen o Bordo Mavili formayı en üste görmek istiyoruz uzun süre rüyalarımızı süsleyen sözü edilince yüzümüzdeki tebessüm kalbimizdeki o heyecanla çarpıntıya neden olan Şampiyonluk !

Her anında yanında olmaya çalıştiğimız ve buna özen gösterdiğimiz ortak sevdamız Trabzonsporumuzda bir eksiklik gözlemlemekteyim ve bu benim açıkçası canımı yakıyor özellikle diğer İstanbul kluplerinin maçını izlerken biz neden daha iyisini yapamıyoruz diyorum... Evet taraftar olarak Tezahürattan bahsediyorum takımımız Allaha şükür iyi gidiyor Allahın izniyle daha da iyi olacak, bizler takımımızı yanlız bırakmıyoruz her yerde yanındayız bunun farkındayız ama Avni Aker cehenneminde cehennemi oluşturacak baskı yapamıyoruz hissine kapıldım daha önceki sezonlarda az da olsa bu oluyordu ama bu sezon örneğin bi beşiktaş maçında stad sessizliğe bürünmüş maçı izlerken rakip taraftar bizim stadımızda bizim cehennemimizde kendileri lehine yaptıkları tezahüratla takımlarını desteklediler bir başka örnekse İstanbulda oynadığımız galatasaray maçı onlarda hem görsel hemde sözlü tezahüratlarıyla bizi olumsuz etkilemişlerdi...

Biz herşeyin daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahibiz ama bunu başaramıyoruz neden tek bir grup olmuyor neden o grup lideri çıkıp tüm grupları birleştirip ortak amaç Trabzonsporumuz için birşeyler yapmıyor !

Bu eksikliğimizi gidermemiz lazım kendi sloganlarımızı oluşturmamız lazım lütfen özen gösterelim.

Yorumlarınızı eksik etmeyin forum yöneticilerimizdende bu isteğimizi gereken mercilere ulaştırarak gerçekleşmesini sağlamasını diliyorum.
    Trabzonspor için Lütfen !
    2008-2009 Yılı TürkiyeSüperLig ŞAMPİYONU TRABZONSPOR
    Kafalarda 61
    Gönüllerde 7. Şampiyonluk

KUTADGU
    Ziyaretçi

Merhaba!
    Bu konunun bir benzeri hatta aynısı şu anda zaten Genel Bölüm'de tartışılıyor.

Oradan devam edelim.

Buyrun...

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=7141&page=13

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)