Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başbakan Lemi...

Guests
    Ziyaretçi

Standart Başbakan Lemi...

07.03.2005gecesi saat 23.00'daki TRT3'de Orhan Ayhan'in sundugunostalji programinda konu "Basbakan Lemi" idi...Trabzonspor ile ilgili anilarinikaçiranlariçin çok üzüldüm dogrusu, Çünkü Lemi Trabzonspor tarihinde kien renkli isimlerden biridir..

Orhan Ayhan, Basbakan lakabinin nerden geldigini soruyor:

biz Hami ile sürekli kahvehaneleri gezer,taraftari bilinçlendirme toplantilari yapardik. bu toplantilarin birinde ben konusmama devam ederkenvatandasin biri,

"-lasen ne güzel konusuyomussun,basbakan gibisin valla,helal olsun..!" demis.

o anda kahvehanede bulunanlarda, oybirligi ile onu basbakan yapma karari almis;o günden sonraher maçta da"basbakan Lemi" diye tezahürat yapmislar... (büyük ihtimalle sotka mah.)

Trabzonspor'un son durumu hakkindaki yorumu:

5+1 yabanci hakki olmasaydi, Trabzonspor sürekli sampiyon olurdu...bizim 5-6 tane kaliteli yabanci alacak maddi gücümüz olmadigi için bu üç takim sampiyon olabiliyor...

Edited by: CuttySark

[img]smileys/smiley32.gif[/img]lemi'yi oldum olasi cok severim

...veliahti Hasan, Basbakan Hasan.

O da açilir cosar insallah orjinal basbakanimiz Lemi gibi.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kafayla topa falso verebilen ender futbolculardandir Lemi [img]smileys/smiley36.gif[/img]...Lemi'yi o mevkide adam olmadigi için senelerce sag bekte oynattik,futbolu biraktiktan sonra da yillarca o mevkiye adam bulamadik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Lemi,Trabzonspor'un en sempatik oyuncularindan biriydi.Ayagi kirilmadan önce, bana göre o dönemin en iyi oyuncularindandi. Özkan Sümer'in antremanlarda en çok küfrettigi, ama Trabzonspor'dan gönderilmesi gündeme geldiginde deen çok sahip çiktigi oyuncumuzdu.

Antremanlari izlemeye gittigimizde,Lemi'nin takimdaki moral motivasyonunu saglama adina da en gayretli oyuncu oldugunu görürdük. Özellikle sahanin etrafinda kosarken söylenen "yaylalar yaylalar" türküsünün yerine,Tarkan'dan "kil oldum abi"yi söyleyerek yeni bir trend baslatmisti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapilan programin belli kismini bende izledim bir anida anlatti hosuma gitti sizle paylasayim..

Trabzonsporun kendi evinde oynadigi maçlardan birinde lemi defanstan topu alip rakip kaleye kadar herkezi geçmis ama son vurusu kötü yapmis ve top avuta çikmis. seyirciler ahlanip vahlanmis lemi de arkasini dönmüs ve forma numarasin gösterdi 2, ben defans oyuncusuyum forvet degilimki demis.

gerçekten mükemmel bir oyuncuydu simdide kulubümüzde çalisiyor tam bir trabzonsporlu helal olsun valla ne diyelim...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o bir fenomen

seni ve muz ortalarini çok özledik basbakan...

Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

o bir fenomen

seni ve muz ortalarini çok özledik basbakan...

Bu muz ortalarini simdilerde yattara dan bazi maçlarda görüyoruz.

95-96'da sampiyonlugu kaçirdigimiz zaman çok küçüktüm... ilkokulagaliba yeni baslamistim... sezonun bitiminden birkaç gün sonra lemi'yi bizim sitede marketten çikarken görmüstüm... yanina gidip ''üzülmeyin lemi abi bi dahaki sezon sampiyon olursunuz, siz elinizden geleni yaptiniz'' demistim o çocuk aklimla [img]smileys/smiley36.gif[/img]çok büyük destek olmusum...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yillar evvel bir maçta Trabzonspor yol tarafinda ki kaleye atak yapiyordu, taç atisi kazandik. dolayisiyla atisi basbakan kullanacak. fakat basbakan topu kime atacagina karar veremiyordu. süre uzayinca özkan hoca dayanamaz yerinden kalkar ve basbakan'a:

"-oglum Lemi, karistirma mavililer bizden mavililer." der.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı süvari Nickli Üyeden Alıntı

yillar evvel bir maçta Trabzonspor yol tarafinda ki kaleye atak yapiyordu, taç atisi kazandik. dolayisiyla atisi basbakan kullanacak. fakat basbakan topu kime atacagina karar veremiyordu. süre uzayinca özkan hoca dayanamaz yerinden kalkar ve basbakan'a:

"-oglum Lemi, karistirma mavililer bizden mavililer." der.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Yahu bu Özkan SÜMER bi alem ya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

senin de yazdigin gibir kardesim lemi celik trabzonspor icin cok onemli bir isim. ve su anda hala trabzonsporumuza hizmet veriyor ulke ulke dolasip bizler icin en iyi futbolcuyu ariyor....

Nereden
    İstanbul

Alıntı hopsera61 Nickli Üyeden Alıntı
    senin de yazdigin gibir kardesim lemi celik trabzonspor icin cok onemli bir isim. ve su anda hala trabzonsporumuza hizmet veriyor ulke ulke dolasip bizler icin en iyi futbolcuyu ariyor....

Futbocu dedigin böyle olur kariyeri bitincede trabzona hizmet eder...Edited by: 61trabzonomer

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulüp sikisikken bi dönem birakin para diye tutturmayi birikmis parasini getirip verdigi yaziyodu dergide.

lemi baba!!

sen de büyüksün...

Guests
    Ziyaretçi

tesislerdeki bir idman maçinda as takim ataga kalkmis, lemi sagdan gidiyor...

bütün forvet tam yerini almis sagdan gelecek ortayi beklerken, basbakan Lemi topu maalesefrakibe kaptirir ve atak biter...

Özkan hoca oyunu durdurur ve sinirli bir sekilde:

"- oglum Lemi, hadi sentopla oynaya oynayageldin, tamam bise demedik... pekibuadamlara yazik degilmi.kostular geldiler Lemi orta yapacak diye... olum ne diye kosturuyorsun arkadaslarinibos yere..? senin bizim takima kastinmi var..?"

Guests
    Ziyaretçi

burda asil bomba özkan sümer kabul ediyorum ama, Lemi basrolde oldugu için anlatmak istedim...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Çok ilginç biri Özkan SÜMER. Müthis laflari var.Duyduumda çok gülmüstüm ''yildiz isteyen gökyüzüne baksin ''ve sampiyonluklara ambargo koyduumuz zamanlarda anteraman sirasinda futbolcularimizdan biri topa vurmakta gecikince baslamis Özkan Hoca'm baarmaya '' oooolm, topun sibobunumu ariyorsun he!vursana topa laaan'' [img]smileys/smiley36.gif[/img]Kusura bakmayin Özkan SÜMER denince aklima geldi yaziim dedim [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Çok beyefendi bir adamdir ayrica..

Guests
    Ziyaretçi

Basbakan lemii

Varmi onun gibi vefakar futbolcular simdi

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı süvari Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    [img]smileys/smiley4.gif[/img] [img]smileys/smiley4.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Lemi ve K.Hamdi. Bilenler vardir, ikisi de Akçaabat'lidir. Trabzon'un alt yapisina seçildiklerinde, ailelerinin maddi durumu çok iyi olmadigi için, zaman zaman dolmus parasi bulamadiklari için Trabzon'a kah kosarak, kah yürüyerek gider, idmana çikardilar.

Simdi sanirim kulüp servisle topluyor, alt yapidaki kardeslerimizi.

Nereden
    Samsun

bu sene ki transferlerde brezilyada görevlendirildi,gördük nasil is bitirdigini,sagolsun

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı

bu sene ki transferlerde brezilyada görevlendirildi,gördük nasil is bitirdigini,sagolsun

jefferson ve eller begenmiyosun herhalde bu futbolculari,orada sadece lemi abi yoktu hatirlatirim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

futbolculugu yildiz olmasada iyidi...sert oynardi...faulu oynardi...simdi yorumlarina bakyiorum begenyiorum....futbol görüsüne inananlardanim...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)