Sayfa 10 Toplam 271 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6753 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolunay Kafkas

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fb liler sahaya inince bu kadar tepki koymamıştı Tolunay , bencede önce gsli yıllarca bizde oynadığı için ve en başarılı yıllarını yaşadığı yer olan Trabzon'uda kıyıdan köşeden seviyor işte olay bu yoksa Trabzonspor'lu asla değil bana göre zaten herkese antipatik gelen bir isim.
    DOZER CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonsporlu olup olmaması değil ki mevzu adam tepki koyuyor olana bitene.bunda kusur aramam eğer febeye tepki koymayıp bize koysaydı anlardım eleştirenleri ama öle değil.ben hala ısrarlıyım şenol hocamdan sonra takımın başına gelecekse böyle agresif dikbaşlı aktif bir hoca gelsin.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolunay Kafkas: TS benim yuvam evim tabiki calismak isterim...

T.Kafkas: Fatih Terim, Mustafa Denizli ve Senol Günesin talebeleri olmakdan dolayi gurur duyorum..

T.Kafkas: Senol Günesi cok ayri severim o cok baska...Trabzonsporun yüzü...Verilmesi gereken deger bana göre verilmeyen Hoca..

Neden 12 Takim degestirdiniz ? Tolunay Kafkas: Aslinda futbolu Trabzonsporda birakmak istemistim...
    Konu Samet Yildirim tarafından (13.10.2011 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

T. Kafkas: Futbolcular Anadolu'dan Büyük takımlara gittiklerinde bir adapte sorunu yaşıyor bende Trabzon'dan Galatasaray'a geldiğimde bende de olmuştu!

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    T. Kafkas: Futbolcular Anadolu'dan Büyük takımlara gittiklerinde bir adapte sorunu yaşıyor bende Trabzon'dan Galatasaray'a geldiğimde bende de olmuştu!
    bu demecin bir linki var mı?

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu demecin bir linki var mı?
    Aradım ama bulamadım ben canlı izlemiştim o röportajı sözcükler aklımda o şekilde kalmıştı ama bir haber sitesinde verdiği ifadeyi buldum..

Ben de Trabzon'dan Galatasaray'a geldiğimde ilk yıllarda bocalamıştım. Büyük camialarda oynamak kolay değil.

Ali Turan hakkında yorum yaparken söylemişti bunu. Haber metinlerinde Trabzon geçmiyor Galatasaray'a geldiğimde yazıyor ama kendisi söylemişti direk Trabzon'dan Galatasaray'a geldiğimde diye..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün akşam programdaki sorulara içtenlikle ve gayet güzel cevaplar verdi, o kadar güzel sözün arasında bir cümleyi cımbızlayıp da adama yüklenmeyin işin özünü yakalayın arkadaşlar...

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşam programdaki sorulara içtenlikle ve gayet güzel cevaplar verdi, o kadar güzel sözün arasında bir cümleyi cımbızlayıp da adama yüklenmeyin işin özünü yakalayın arkadaşlar...
    olur mu....insanlar ne konusacak....
    Konu pazarkapılı tarafından (14.10.2011 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolunay hoca gerçekleri söylediği ve popülist yaklaşımlarda bulunmadığı,dik durduğu,ona buna yalakalanmadığı için bu topraklarda sevilmemesi normal.

bizim ülkemizde her takıma boncuk dağıtan,onların taraftarını çok beğeniyorum(taraftarın t.ş.klarını yalayan,bu yolla takım kötü gittiğinde taraftarın aklına ilk gelecek isim olmayı hedefleyen bazı leş kargalarının yolunda gitmez,adamdır)diyerek bir şeyler elde etmeye çalışan akbaba değildir,leş kargası değildir.
    proje adamıdır.gaziantepte ve kayseride yaptıkları ortada,nasıl futbol oynattığı ortada.

kendisini takdir etmekle beraber hangi takımlı olduğu umurumda değil.
    siz hala her maç öncesi trabzonsporu öven,taraftara yaranmaya çalışan,fakat hiç futbol oynatma mantığı olmayan fakat trabzonsporlu olduğunu her yerde dillendiren ve bundan medet uman ,ideallerinden uzak karakter yoksunlarını desteklemeye devam edin.
    yok şunu demişmiş bunu demişmiş,lafla peynir gemisi yürümez,icraata bakmak lazım.bu ligte oynattığı futbol ve karakteriyle beğendiğim adamlardandır ve takımın başında görmek isterim.
    bence takımın kazanmasından çok oynana futbol çok önemli,mesela ersun yanal'lı milli takım mı yoksa hiddink'li milli takım mı?
    bence ersun yanallı milli takım.çünkü maçlarını izlediğim zaman zevk alıyordum,hızlı oynuyorduk,hele bir danimarka maçı var ki(deplasman da 2-2 bitmişti galiba) akın akın,bir onlar geliyor bir biz geliyoruz.
    eğer futbol denen mereti zevk için izliyorsam ben oynanan futbola,zihniyete,ideale,karaktere bakarım;fakat futbolu egolarımı tatmin etmek için izliyorsam sürekli kazanan bir takımı tutarım.zaten trabzonlu olmayıpta trabzonsporu tutanların trabzonsporu tutmakta en büyük nedenleri bunlardır diye düşünüyorum.
    ortada kazanan bir takımdan ziyade duruşu olan,amacı olan(şampiyonluk haricinde) bir takım izlemek keyif verir.yoksa bir sene sen şampiyon olursun öteki sene o şampiyon olur.
    önemli olan uzun vadede ne yaptığındır,kimi yetiştirdiğindir.
    ama tabi trabzonsporun bunu anlayacak seviyeye gelmesi için çok çok uzun zaman geçmesi gerekir.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün az biraz dinledim ilerleyen zamanlarda antrörümüz olabilecek kapasiteye sahip bir isim
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Davut Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konuşma vidosunu paylaşırmısınız?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Nereden
    İstanbul

hocayı milli takımda yetkili bir mevkiye getirdiler
    inşallah harcamazlar
    sahanın içinde olması gereken bir adam tolunay hoca.
    ama şenol hoca gibi eğilmediğinden ne yönetimler ne de istanbul basınınca seviliyor.
    hakkında hayırlısı olsun tolunay hoca
    elbet bir gün yuvana geri döneceksin.

hanifta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

antepte futbolcular sabote etti hocayı,haksızlığa uğradı, 5 maçta sıfır çeken takım şimdi ikinci deplasman galibiyeti ni aldı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şenol güneşten sonra ts.nin başında görmek istediğim kişi...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

forumda bazı yorumları okuduktan ve senin bütün röportajlarını izledikten sonra seni dah çok sevmeye başladım
    dik dur,doğru dur,farkındalığı söyle ve tabii ki edip abi başkadır.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik direktörlük kariyerini geliştirmesi lazım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96 yılı,yer avni aker,sanırım son haftalara doğru anteple oynuyoruz ve maç 0-0 bitiyor,,maç sonunda kargaşa çıkıyor ve tolunay antepli futbolcularının üzerine doğru sert şekilde .şampiyonmu olacaksınız lan ,diğer maçlarda neredeydiniz diye bağırıyor
    seviyorum bu adamı,formasının hakını veriyordu zamanında
    2. yarının ilk haftaları
    hatta 3 Şubat 1996'da oynanmış..
    Maçtan kareler;

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cincona gitmeyeydi baştacı olurdu....
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

bysurmeneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolculuğuna laf diyecek yok hatta son 10 yılın en iyi ön liberosudur diyebiliriz tek kusuru cincona gitmek için attığı taklalar olmuştur..! Şu an kendini hangi camiaya yakın hissediyor bunu merak ediyorum ?
    Saygilarimla,

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor 1-0 Aston Villa - 18/10/1994

Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Kişiliği agrasifliği ile bize yakışacak bir teknik direktör.Umarım inşAllah gelir takımın başına Şenol Hocadan sonra

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Basta gurbetciler olmak uzere 15yas grubu yerli oyuncularin butun bilgi havuzuna sahip.

Hoca'nin bir sonra calistiracagi takimda cok basarili olacagini dusunuyorum.
    Somali'de insanlar ekmek bulamayıp açlıktan ölürken, Bilbao taraftarlarının bana ekmek atmasını hayretle karşıladım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)