Sayfa 51 Toplam 271 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6753 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolunay Kafkas

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunay nerde görevliydi şu an bilen var mı?
    türkiye u21

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gençlere önem vermesine , yabancı oyuncu bilgisine, adamlığına birşey demem ama sanırım yine sistemsiz oynayacağız , tolunay hocanın şu anda bir takıma kazandırdığı taktiksel bir anlayış yok , bence en iyi mesut bakkal ile beraber olmasıdır...
    poetricus

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haftaya antep maçı enteresan bir maç olacak sonucu merak ediyorum

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük Trabzonspor olduğu için

Hayırlı olsun diyorum.

Şenol hocanın istifası kurumadan hoca da bulundu, yani herşey önceden belliydi, yani Elazığ maçının düzmece olduğu iyice netleşti...

Umarım bu kez getirdiğin hocanın arkasında durursun Sadri bey!
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

Yasim itibari ile eski olaylarini bilmiyorum fakat 3-4 kere roportaj ve sohbetlerini izlemistim bilincli,sistematik ve vizyon sahibi bir adam.Resit Akcayi isterdim ama olmadi.Hayirlisi olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun diyelim....

Umarım başarılı olur, kendisinden özellikle 1461 Trabzon'daki ve diğer takımlardaki kaliteli yerli oyunculara yönelmesini bekliyorum...

leons61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunay nerde görevliydi şu an bilen var mı?
    u20 demi ne...genç topçuları bluyordu..yetiştirici hocaymış yani

Nereden
    Ankara

sanırım bu son durum Sadri Şener yönetimin hatalarından en büyüğü olacak....Şenol Hoca istifa etmiş(bence kesinlikle olması gereken buydu) hemen teknik direktörü hazırmış takımın Tolunay Kafkas...belki de doğru seçim olur(96 ylında o formayı giyen futbolculardan birinin olmasını isterdim) Tolunay Kafkas kendini geliştirmeye açık bu takımın yükünğü kaldırabilecek bir teknik adam ANCAK yönetim keşke bu istifaya karşı verdiği tepkiyi birer birer futbolcuları giderken verebilseydi.Örnek bir Selçuk gittiğinde akşamına planı hazır olarak aynı kalitede birine imza attırabilseydi.(hadi aynı gece olmasında 1 ay sonrasında olsaydı) demek ki yönetimin planı hazırmış..şenol Güneş gider hemen alternatifi hazır..yav iyi hoş da madem böyle bir hazırlık içersindeydiniz sezon başında takımın başına getirseydiniz ya birini...Şenol Hocayı da Sportif Direktör olarak başına koysanız daha mantıklı olmaz mıydı..Şenol Hocayı az birazcık tanıyanlar teknik direktörlükten ziyade bu şekilde bir yöneticiliği çok daha başarılı yürütebileceğini bilirler. (Teknik Direktörlüğüne bilgisine birikimine asla saygısızlık edemem.Kim ne derse desin Trabzonspor için çok önemli bir değerdir.) Sonuçta yönetim bana göre hata hanesine bir yenisini daha eklemiştir. Suyu ısındı diyecem bu yönetimin ama su buharlaştı ısına ısına. Gerçekten YETER Sadri Şener Yönetimi!!!!!!!!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolunay kafkas la istikrar basligini kim aciyor?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cellchook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kusurum olduysa affola deyip kapatayım.
    Estağfurullah , bir grup altında topladığınız ama 2-3 farklı dayanağı olan isim üzerine yazılanları tam bir okuyun , üzerine istişare edelim . Gerçi Mustafa hocanın olmayacağı kesinleşti gibi , üzerine konuşacak bir şey de kalmadı . Mustafa hoca ile de yollarımız ayrıldı , diyebiliriz . (1461 süper lige çıkar ve Trabzonspor ile organik bağı koparılırsa istisna)

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

tolunayın ünaldan ne kadar fazlası varki ünal tercih edilmedi....tolunayın katkısı ünaldan ne kadar fazla olabilir...heycen verici değil...olmamış.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Tolunay Kafkas kim Şenol Güneş kim.. Attan in eşşeğe bin misali..Bence Trabzonspor en büyük hatayı burda yapıyor...

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolunay kafkas transfer konusunda basrılı bi antrenördür ve milli takımları çok iyi bilir vizyonu olan sivri dilli bi antrenörle anlaştık bence bu takımı ilk 5 in içine sokacaktır

leons61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mertacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasim itibari ile eski olaylarini bilmiyorum fakat 3-4 kere roportaj ve sohbetlerini izlemistim bilincli,sistematik ve vizyon sahibi bir adam.Resit Akcayi isterdim ama olmadi.Hayirlisi olsun.
    ben ne maçlarını izledim.çok sinirliydi..hemen dalıyodu valla

hakan yesilyurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1461 Den transfer bekliyorum...

Nereden
    Uzak Doğu

Tolunay Kafkas, genç, dinamik , sistematik , hırslı , yöreyi tanıyan bir isim. Doğru tercih.

http://live.sporx.com/ozel/roportaj/...SXHBQ299008SXQ

http://forum.kayserispor.org/showthread.php?t=2773

İyi okumak lazım..

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet 1461 in çıkarılmasını istemek anlayış kıtlığından....

benim için trabzonspor tek tir...2.ye gerek yok..mustafa reşit hocanında dediği gibi aslı varken kopyaya gerek yok ....

kaldıki bu takımdan senede 2-3 futbolcu katsan takıma sana kazandıracağı şeyler çok daha fazladır emin olabilirsin...

öyle koparırsın bağı olur biterde olmaz kolay kolay...

futbol federasyonu bilmem ne herkes bizim düşmanımızken onu kimseye yediremezsin...
    yahu ne alakasi var kopyanin yaa uuufff
    diger ilçe takimlarini da çöpe atalim o zaman ?
    1461 daha yeni takim, Degirmenderespor idi, ne alakasi var kopyanin da bilmem neyin de, o zaman 1461 kurulmasaydi kopya gibi duruyor adinda bile Trabzon var ne olacak simdi ??

tff bize kupayi vermedi 1461'le bag kopardik mi bir sey yapmaz rahat olsun herkes, hem 1461 onlarin zoruna gider su an bile gidiyor zaten, zorlarina gidecek her hamle kabulümdür, 1461'in çikamayip arkasinda olan Rize sikeci manisa erciyes (aha kayseri bile 2 takimla mücadele edebilecek) gibi takimlar sizi memnun ediyorsa bilin ki bu tff ve diger sikecileri de fazlasiyla menun edecektir ediyor da, manisa çiksin diye 4 gözle bekliyorlar, nerede sikeci varsa onlari istiyorlar ama biz yok sikeci takim çogalsin yeter ki 1461 çikmasin güya bize habire yetenek doguracak diyelim aferin, insaat isçileri çiksin süper lige, yeter ki "1461 alt ligde kalip bize oyuncu yetistirsin" !
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Tolunay Kafkas | Teknik Direktör

Baskanda acikladigina göre hayirli ugurlu olsun.

Insallah simdiye kadar yaptigi gibi gerektiginde yumrugunu Trabzonspor icinde vurur masaya...
    Konu ibrahim tarafından (27.01.2013 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ayda bir forvet transferini yapamayan trabzonspor 2 saatte teknik direktör buluyor.

Gecenin yorumu budur....Helal olsun sana........

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zeki gursoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolunayın ünaldan ne kadar fazlası varki ünal tercih edilmedi....tolunayın katkısı ünaldan ne kadar fazla olabilir...heycen verici değil...olmamış.
    Ünal kim Allah aşkına ya . TD olarak ne yapmış bugüne kadar çalıştırmışmı hiç bir takımı ?

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Tolunay Kafkas Avusturya'da futbolculuk döneminin ardından ASKÖ Pasching takımında yardımcı antrenörlük yapmıştır. Türkiye'de ise Genç Milli Takımlar'da antrenörlük yapmıştır.
    2007-2008 Sezonu'nun başında Kayserispor'un teknik direktörlüğüne getirilmiştir. Kayserispor ile ilk sezonunda başarılı bir performans sergileyen Tolunay Kafkas takımına 2007-08 sezonunda Türkiye Kupası'nı kazandırmıştır. Ayrıca Kayserispor'la ilk sezonunda ligi 55 puanla 5. sırada bitirip kulüp rekoru kırmış ve takımını UEFA Kupası'na taşımıştır.
    Türkiye Kupasını kazanmakla Türkiye Süper Kupası'nda oynama hakkı elde etmiş ve kupada Galatasaray'a 2-1 lik skorla mağlup olmuştur. 2009-2010 sezonunun sonunda Kayserispor ile yolları ayrılmıştır. Sonra Gaziantepspor'un başına geçmiştir. Tolunay Kafkas'ın yönetiminde başarılı bir sezon geçiren Gaziantepspor 2010-2011 sezonunu 4. sırada tamamlamıştır. 2011-2012 sezonunun ilk üç haftasinda takımının aldığı üç mağlubiyetden sonra kamuoyunu istifa ettiği açıkladı, fakat Gaziantepspor yönetimi tarafindan devam etmeye ikna edildi.[2] Ligin 4. haftasinda deplasmada Mersin İdman Yurdu'a karşı alınan 2-0'lık mağlubiyetin[3] ardından tekrar istifa ettiği açıkladı ve bu sefer istifasi Gaziantepspor yönetimi tarafindan kabul edildi.[4]
    26 Ekim 2011 tarihinde Ersun Yanal'ın görevine son verilmesiyle boşalan TFF Gelişim Direktörlüğü'ne getirildi.[1

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam açıklanmıştı zaten.

Tolunay ile prensipte anlaşıldı, hatta federasyonla görüşülüyor diye.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkan açıklamış harbiden....

şahsen istemiyorum ama bu takımın başına geldiyse saygı duyup desteklemek düşer bize...

umarım hayırlısı olur...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına şikemi yapsaydı adam.Hayret bişey ekmek yediği yere hizmet edecek tabiki rakibindi rakip gibi davranıcaksın maçmı satsaydı bize yada yenilsemiydi böyle bi mantıkmı var.Adam gibi adamdır TOLUNAY ha yeterlimidir değilmidir onu tartışabiliriz ama Adamlığına laf etmek acizlikten öte bişey değildir.Ben istiyordumki gelecek hoca peşine 2-3 tane adamı getirebilecek bir hoca olsun ama Tolunay bunu yapabilirmi bilmiyorum...
    he aynı tolunay başka takımlarla oynarken yapmıyordu bunu. bi de şotaya bak takımı bize gol atınca sevinmiyor bile. adamlığına laf etmek acizlik demek ha. adamlığın ne olduğun bilmek lazım önce

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan hoca henüz imzalı istifa mektubunu sunmadan belki de henüz tesislere gitmeden tolunay orda olmuş olacak.. ilginç.. transfer yapılacakken salı günü biraraya gelecekler, başkanın bodrumdan gelmesi bekleniyor falan lafları hep yalanmış.. istenince bir saatte transfer yapılırmış demekki..
    Attan inip eşeğe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)