Sayfa 3 Toplam 271 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6753 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolunay Kafkas

Nereden
    İstanbul

helal olsun hocam
    I am titanium

Sait Yıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mummy jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafkas-Uygun kapışması

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
    Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
    Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
    Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."

Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.
    helal olsun tolunay hocam
    Başkasını ıslah etmeye kalkışmadan önce kendini ıslah etmeye bak... Hz.Ömer (R.A.)

https://twitter.com/saityildiz61

tuncay1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sivasinhocasi cok yapmacik ya
    [T][S]

Mira_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bülo'nun ağzının paynı verdi.
    Seviyorum ben bu adamı.
    Sadece Şenol Güneş,bir tek Şenol Güneş

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolunay hoca zamanı geldiğinde bu takımın başındaki yerini alacaktır. Seviyoruz seni Tolunay Hocam.

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Zaten bu Bülent Uygunu eskiden beri gicciktim. O Komutan isaretleri gol attarken. Baskana yag cekmek icin. Birde herkese iyi görünmek icin baskalarini övmekleri stadda el öpmeler falan. Bu Sivasspor ne zaman maglup durumdaysa cirkeflesiyor dikkat edin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ağzına sağlık,yüreğine sağlık.

atagulep34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yüreğine,bileğine ve ağzına sağlık hocam. bülent de TRABZONSPOR ve Trabzonlu -tolunay hocam- stresi oluşmaya başladı, bu kadar çirkefleşmesi ondan... Adam ne yapacağını şaşırdı, Allah seni daha nasıl şaşırtacak Bülent 29. hafta sen bizi bekle.. Evvelallah Geliyoruz gümbür gümbür...
    Hep YEK, hep Teksin... Mezara kadar !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

çok seviyodum tolunay kafkas ı ama bizden galatasaraya gittiginde beni çok üzmüştü. kayserisporda başarılı gidiyo. başarılarının devamını diliyorum

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı ferman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok seviyodum tolunay kafkas ı ama bizden galatasaraya gittiginde beni çok üzmüştü. kayserisporda başarılı gidiyo. başarılarının devamını diliyorum
    Aslında çok da başarılı gittiği söylenemez. Gol yollarında müthiş bir sıkıntıları var. Umarım bu hafta Galatasaray'a da çelme takarlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tolunay Hocam ağzına sağlık.
    Bordomavi.net

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok güzel söylemiş Tolunay Hocam. Ağzına sağlık.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

ts_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bülent uygun çok havalandı yakında havası söner. Ayrıca hem boş hem çok konuşuyor en sonunda tolunay hocamız çok güzel, ağzının payını vermiş. Helal olsun sana Tolunay hoca gerçekten harikasın başa ne diyim ki....

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam, agzina saglik...

seviyoruz seni....
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

İgzas-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yüreğine sağlık Tolunay hocam bülent denen kendini bir şey sanan adama kim olduğunu hatırlattığın için

Onur Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş şu Bülent Uygun hangi dünyada yaşıyor?

Kafasında nasıl bir dünya hayal ediyor çözemedim.70 dakka savunma yap sok 70 de baliliyi gol olsun sonra ben şampiyon olcam de.Sen anca beyninin içindei hayal dünyasında şampiyon olursun.2 sene lider olmayla havaya uçarsan havan çabuk söner.

Daha geçen gün Arsen Wenger e laf atdı. Biri şu adamın fişini çeksin ya.
    uff msglsn glba .s.s.s

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bülen Uygun maalesef bir Fatih Terim özentiliğine başladı. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor. Sivasspor şu an tamamen hakem kararlarıyla liderdir arkadaşlar + 5 puandaymış zaten geçen gün hesaplandı, biz ise - 4 puandayız. Hala daha sağa sola havalanıyorlar. Tolunay hocamız bizim kıymetlimizdir, ona destek olalım, bu Bizans basını Sivas yalakalığı yapıyor zaten hep bari biz Tolunay Hocamızı yalnız bırakmayalım.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bülent hoca her zamanki gibi çok ve de boş konuşuyor. Tolunay hocam adam gibi adamsın.

Akşam Maraton programına bağlanıp o iki zibidiye ağzının payını verdin,helal olsun.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Aksaray

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."
    Off , off ağzına sağlık hocam .

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Adam'dan adam gibi cevap, belkide güzel bir tokat.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aslında yeri burası değil yani Tolunay Hoca'ya vefa başlığının Bülent Uygun'la kirletilmesi pek hoş değil ama öyle güzel bir cevap verdi ki son zamanlarda havaya girmiş olan Bülent Uygun'un havasını söndürdü ki bu şahıs takımın meşruiyeti adına her türlü oyunu yapan işin içine çoluğunu çocuğunu sokacak kadar da aciz biri.

Daha önce buna benzer bir konuşmayı Abdullah Avcı yapmış fakat dikkat çekmemişti.Tolunay Hoca'nın açıklamaları umarım kulağına küpe olur.
    Bordomavi.net

bugrahankazaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sivasın kadrosu sebat ın 1.ligseki kadroosundan daha kötü bnce.ama çok pis tökezlicek sivas süper amatörden son anda döner bnce

İsmail Narmanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolunay hoca sonuna kadar cevabını verdi ve yalama şansalla ermanda agzının payını aldı sivasta yedirilip içirildikleri için sivasa nasl traflı davrandıklarını herkes biliyor bunların bülent uygunda aynı fatih terimin yolnda dewam ediyor... ikinizde serefsizsiniz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.

:d :d :d :d Ya helal olsun ne diyeyim!

bulent hanim aldin mi agzinin payini ? seref yoksunu haysiyetsiz herif

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bülent Uygun Tolunayın orda o çocuğu öpmesini tebrik olarak algılayacak kadar aptal birisi olamaz herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)