Sayfa 2 Toplam 271 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6753 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolunay Kafkas

Trapezus-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

O cümleyi duyduğumda çok duygulandım ve dedimki işte TRABZONSPORLULUK ruhu her nekadar o an bizim rakibimiz olsada.çok yaşa toli
    BİİİZE HER YER TRABZON, BİZE HER YER TABZON

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tolunay kafkas inşallah seni birgün TRABZONDA görmek isteriz yeniden
    OSCAR CARDOZO

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cok sevdigim trabzonspora sampiyonluk yolunda basarilar sözünü bende duydum cok harbi trabzonsporluymus

tisan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96 yılı,yer avni aker,sanırım son haftalara doğru anteple oynuyoruz ve maç 0-0 bitiyor,,maç sonunda kargaşa çıkıyor ve tolunay antepli futbolcularının üzerine doğru sert şekilde .şampiyonmu olacaksınız lan ,diğer maçlarda neredeydiniz diye bağırıyor
    seviyorum bu adamı,formasının hakını veriyordu zamanında
    aynı günü bende hatırlıyorum hafif kar vardı sdatda
    daha dün gibi
    harbi ADAM GİBİ ADAM dır Tolunay Kafkas
    bir gün mutlaka

husky61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adam giibi adam tolunay kafkas sen süpersin hocam ya valla
    bEnLiĞiM bOrDo KaLbİmSe mAvi

SoN kApLaN = ALAN CARLOS GOMES DA COSTA

Nereden
    Aksaray

Mehmet Topuz ' un maç içerisinde yaptığı hareketler , ortaya otorite sorunu çıkarabilir Kayseri'de . Aman dikkat hocam , otoriteni kaybetme sakın ...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

96 kadrosundan sesiz sedasız şekilde gs gitmesine rağmen duruşuyla TRABZONSPORLULUĞU İLE EN SEVDİĞİM İNSANLARDAN BİRİ.
    AÇIK ve net söylim. tolunay ne hami, ne ünal nede diğerleri kadar takip etmedim. ama o kadaro içinde şuan en çok sevdiğim isimlerden birisi.

hele şu şöhretler turnuvasında 2-3 yıl üst üste TRABZONSPOR FORMASIYLA izledikten sonra dahada sevdim. ordaki turnuvada bile bu kadar canla başla mücadele eden ve işi görevi ne olursa olsun o turnuvaya katılan biri olması beni çok mutlu ediyor.
    TRABZONU VE TRABZONSPORU ne kadar sevdiğinide tartışmamız gerekir.
    hele son iki sene ona karşı oynadığımız maçlardaki tutum ve davranışlarından sonra. ADAM GİBİ ADAMSIN TOLUNYA HOCAM.
    İLERLEMEYE DEVAM ED HOCAM ER YADA GEÇ SENİ TRABZONDA GÖRECEĞİZ.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ligin 2.yarısında Trabzondaki maçta Allah nasip ederse statta Tolunay Hocaya tezahürat yapalım bence. Tribüne çağırıp alkışlayalım.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Seni seviyoruz Tolunay hoca.
    Biliyorum bir gün seni trabzonsporu başında görücek bu gözler
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sabri Kurban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Gelecekteki Teknik direktörümüz bence. Yardımcısı da Shota olsa ne güzel olur...
    61>34 Trabzonspor
    En büyük Trabzonsporlu Kazım Koyuncu'yu rahmetle anıyoruz.
    Sahte mutlulukların peşinde koşacağına, gerçek hüzünlere gömül...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

96 yıllarında en çok sevdiğim futbolcutur bir türlü fotoraf çekemedim kendisiyle ama bende çok fotorafları var onun gibi savaşcı bir futbolcu elmedi trabzonpor a hem futboluyla hemde adamlığıyla örnek alınacak birisi ben futbol oynarken onu örnek alırdım onun gibi olmaya çalışırtım

ADAM GİBİ ADAM TOLUNAY KAFKAS

inşallah bir gün seni Trabzonspor da görürüz
    Zirve bizim işimizdir...

Nereden
    İstanbul

Alıntı grEEnEyE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecekteki Teknik direktörümüz bence. Yardımcısı da Shota olsa ne güzel olur...
    ben de kendisini severim de Ziya Doğan mantalitesinde futbol oynatıyor açıkçası..

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı baskurt~bera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de kendisini severim de Ziya Doğan mantalitesinde futbol oynatıyor açıkçası..
    Bana göre yanlış bir teşhis, Tolunay bazı zorlukları yaşayan Teknik Direktör, eğer sıkıntıları olmazsa gol atmaya illaki de çözüm bulacaktır. Bana göre Ersun'dan daha başarılı.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Canından çok sevdiği Trabzonspor'u yenmek için elinden gelen herşeyi yaptı. Kimileri gibi takımını yatırmadı, aldığı paranın hakkını vermek için çırpındı. Bir Trabzonsporlu'ya yakışacak tutum da budur.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

16 Yaşında Bir Trabzonspor Taraftarıyım..
    Sene 93 Bir Mac Oynanıyor Ve Tolunay 2 veye 3 Gol Atıyor..
    Ve ismimi Tolunay Koyuyorlar..
    O gün Bugündür Çok Fanatik Bir Trabzonspor Taraftarıyım..
    İsmimim Tolunay Olmasından Da Gurur Duyuyorum..

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar Tolunay Kafkas Trabzonsporda teknik adamlık yapmayı deli gibi istiyor.
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliği 1999

SeSSiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

topu ayağına aldığında hafif önüne eğilerek dikine gidişlerini hatırlarım.

teşekkür ediyoruz ve seni seviyoruz...
    BoRDo MaVi

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizde şimdi hüseyinin yerine tolunay gibi biri olsa açık ara şampiyon olurduk

infazzz38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz kayserispor taraftarı olarak tolunay hocayı sevioruz ama oda ertugrul saglam gbi bi gun bizi bırakıp gidecek ve trabzonun basında olacak gercekten tolunay hoca gercek bi trabzonsporlu
    BİZ ANADOLU ÇOCUKLARI!!!YAŞASIN ANADOLU

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir Gün Mutlaka Camiana Geri dönüceksin...Bize ait olduğun Ts da Şampiyonluk yaşamak için...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Nereden
    İstanbul

Helal Olsun Tolunay hocaya basarilar dilerim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Geçtiğimiz hafta lig tvde Nurullah Sağlamla bir programa katılmıştı.İnşallah bir arkdaşımız bir şekilde o videoyu buraya koyar.Adam kayserinin teknik trektörü ama her lafını Trabzon şehrine ve Trabzonspora bağlıyor.Spiker kayseri şampiyon olursa Trabzonspor gibi efsene olabilirmi diyor.O TRabzonspor bir şampiyon olmayla efsane olmadıki diyor.

Eşi kayseride ev gezmelerine gidiyormuş.Eşine nerelisin diye sorduklarında ayağa kalkıp gururla Trabzonluyum diyormuş.Bu adamlar memleketlerine öyle bağlı dedi.Öyle olmadıktan sonrada Trabzonu yakalamanın imkanı yok diyede devam etti.

Antrenörlükte ideallerinin olduğunu söyledi asla nöbetçi antrenör olmayacağını tekrarladı.Bu işte başarılı olamazsam kapı kapı kulüp dolaşmam antrenörlüğü bırakırım diyede iddaalı bir laf etti.Adam Trabzon ve Trabzonspor aşkıyla yanıp tutuşuyor

Bir organizasyonda onu aramızda görmekten inanılmaz mutlu olurum.Yada mutlaka onunla bir ropörtaj yapılmalı.Zannedersem 3 hafta sonra istanbulda Beşiktaşla maçları var..

Yeşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı infazzz38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz kayserispor taraftarı olarak tolunay hocayı sevioruz ama oda ertugrul saglam gbi bi gun bizi bırakıp gidecek ve trabzonun basında olacak gercekten tolunay hoca gercek bi trabzonsporlu
    Kayserili kardeşim öncelikle siteye hoşgeldin,

Evet haklısın Tolunay Kafkas gerçek bir Trabzonsporludur. Ama başladığı işi yarım bırakmayacak kadar da adamdır. Kulübünüzün duruşunda bir sapma olmadığı sürece misyonunu tamamlayana kadar görevini layıkıyla yerine getirecektir.
    "Ekmeğe gösterdiği hürmet, kendi savaşına duyduğu saygıdan kaynaklanıyordu."

Düzeltemediğine (d)üzülme... O düzelmez, sen bozulma...

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vay be!

Neler okuyorum böyle, helal olsun!
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Nereden
    İstanbul

Kafkas-Uygun kapışması

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adana 5 Ocak Stadı'nda Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakemden yakındı.

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, "Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum" dedi. Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu: "Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecekmisin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?"

"TEBRİK EDİYORUM TOLUNAY HOCA"
    Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, "Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca" ifadesini kullandı Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi. Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, "Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir" dedi.
    Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, "Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin" şeklinde yanıt verdi.

"O BİZİM KİM OLDUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİR"
    Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da oyun açısından iki takımınd a olumsuz saha şartlarına karşın iyi mücadele ettiğini söyledi. Kendileri için söylenecek çok şey olmadığını anlatan Kafkas, "Bizim için zor bir sezon geçiyor. Yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz" dedi. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un futbolcusunu öpmesiyle ilgili kendisi hakkında yorumda bulunduğunu hatırlatan Kafkas, şöyle konuştu: "Benim adetim pek kameralar karşısında birilerine bir şey söylemek değil, yüzüne söylemek. O bizim kim olduğumuzu çok iyi bilir. Oyuncuyu öpmem ona destek vermem amacıylaydı. Yoksa kimseyi yaralasın sakatlasın diye öpmedik. Genç oyuncudur destek verelim morali bozulmasın diye. Tekrar söylüyorum bunun da altını çizerek söylüyorum ona söyleyin, biz kameraların karşısında değil yüz yüze söyleriz, hiç de çekinmeyiz."

Kafkas, basın toplantısından ayrılırken de, "Aranızda Sivaslı varsa ona söylesin" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.
    I am titanium

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)