Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 138 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nurullah Saðlam: "Þampiyonluk Adayým Trabzonspor"

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ya adam sonuçta fikirlerini söylemiþ. Nurullah saðlam gibi bir td nin bunlarý sölemesi güzel biþey. Ardýnda herhangibir artniyet yok. Ha buradan onun çalýþtýrdýðý takýmýn çok iyi oldugu sonucunu da çýkarabilirsiniz. Ama adam yine haklý. Ben yine iddaa ediyorum ki antep bu ligin en güçlü takýmlarýndan biridir.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

daha durun siz hele bunlarý açýklamaya istinaden yazmýyorum hele takým ikinci devre son 10 hafta filan kala lider olsun siz o zaman görün kimlerin nasýl yorumlar yaptýðýný?
    þuan ki yapýlanlar sadece ýsýnma turlarý daha bunun pole pozisyonu ve gerçek yarýþý var...

Yaþ
    56

Nurullah Saðlam'ýn bu açýklamasýna bir anlam yüklemek ne kadar doðru olur bilemiyorum ancak en azýndan bana dört sene önce zirvedeyken gs ile evimizde oynayacaðýmýz maç öncesi Hakan Þükür'ün yaptýðý ''Gönlümde TS'un Þampiyonluðu yatýyor'' açýklamasý gibi itici gelmediðini söyleyebilirim.O maçta gs'a çok iyi bir top oynamamýza raðmen 1-4 kaybettiðimizi ve fb'nin þampiyon olduðunuda unutamadým.Futbolda bu türlü açýklamalarýn hesaplý olmadýðýný söyleyemem hele ki Türkiye Ligleri gibi sonuçlarýna tesirin envai çeþidinin yaþandýðý ülkede...Nurullah Saðlam'ý bu kefeye koymamakla beraber daha ligin 9.uncu haftasýnda böyle bir açýklamayada ''Ne alaka? Ortada fol yok yumurta yok.Þampiyonluk ilanýda nereden çýktý? denilmeli.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasýl yýkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlým kendini

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha öncede Ýstanbul kulüplerini hedeflemiyorum Türkiyede hedeflediðim büyük kulüp Trabzonspor diye bir açýklamasý olmuþtu.

Þahsen Nurullah Saðlamý beðeniyorum.Yýllardýr senede 2-3 kulüp çalýþtýran Nöbetçi hocalardan çok çok daha baþarýlý oynattýðý futbol ilede keyif veren bir Teknik Direktör.

Baþarýlar Diliyorum.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

inþallah nurullah hoca yanýlmaz teþekkur ediyorum kendisine
    Zirve bizim iþimizdir...

tsmetu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yavaþ yavaþ ne olduðumuzu anlýyorlar.
    Ben Buradayým Tehlikenin Farkýdamýsýnýz...

Fatih Kuloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý karatasof Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nurullah Saðlam'ýn bu açýklamasýna bir anlam yüklemek ne kadar doðru olur bilemiyorum ancak en azýndan bana dört sene önce zirvedeyken gs ile evimizde oynayacaðýmýz maç öncesi Hakan Þükür'ün yaptýðý ''Gönlümde TS'un Þampiyonluðu yatýyor'' açýklamasý gibi itici gelmediðini söyleyebilirim.O maçta gs'a çok iyi bir top oynamamýza raðmen 1-4 kaybettiðimizi ve fb'nin þampiyon olduðunuda unutamadým.Futbolda bu türlü açýklamalarýn hesaplý olmadýðýný söyleyemem hele ki Türkiye Ligleri gibi sonuçlarýna tesirin envai çeþidinin yaþandýðý ülkede...Nurullah Saðlam'ý bu kefeye koymamakla beraber daha ligin 9.uncu haftasýnda böyle bir açýklamayada ''Ne alaka? Ortada fol yok yumurta yok.Þampiyonluk ilanýda nereden çýktý? denilmeli.

O maça bende çok üzülmüþtüm , ve gs nin bizi yenmesine anlam verememiþtim çünkü gs bizi yenince fb þampiyon oldu ve yanlýþ hatýrlamýyorsam 3.yýldýzý aldý
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo þeritlerin çekildiði yerdir burasý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

ya hayýr adayým o. iyi güzel de bunu ne amaçla diyorsun ki. beþiktaþa 3-0 yenildin. gs ye 3-1 yenildin. ki bu iki maçýnda da trabzona karþý oynadýðýn gibi oynamadýn. sonra adayým bu. abi o zaman bu kadar direnç kaybetmeme hýrsý ne. ben onu anlamýyorum. acaba amaç ersun hocanýn camiada tartýþýlmaya baþladýðý bu günlerde... senarya yazdýracaklara bana yine ya

Engenius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben de bunu anlayamadým ya neyse
    aðlamasýn diye
    KAZIM YAÞIYOR, KAVGA DEVAM EDÝYOR...

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

trabzona gelip baþabaþ futbol oynayan takýmlar istanbula gidince fark yiyip dönüyorlar. gaziantep trabzonda 1-1 berabere kaldý beþiktaþa 3-0 galatasaraya 3-1 yenildi. ha maçlarda iyi oynadý kötü oynadý bilemiyorum.
    EN IYISI BIZIZ:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bir tane de "Zico'nun þampiyonluk adayý Trabzonspor" baþlýðý mý açsak?

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

hatýrlarsanýz geseli bi yöneticide böyle bi açýklkama yapmýþtý vakti zamanýnda
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

þuan kayseri.gs sivas bizden iyi durumda .derbilerin hiçbirini kazanamadýk.daha sivas ve kayseriyle oynamadýk.son haftalarda futbolumuz düþüþte.bu sene ilk üçe girersek baþarýdýr.ya albayrak bu senede baþkan olarak devam etseydi.helede bu sene anadolu futbolunun þahlandýðý yýlda.orta sýralarda bile olamazdýk.sabýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)