Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ufka Bak Göreceksin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Israrla su saate kadar yazilanlari bekledim. Acaba benle ayni seyleri görenler oldu mu? Olmadi mi diye?

Lig yarisi uzun bir maratondur.Yalnizca galip gelmekle ; birkaç yildiz oyuncuya tüm yükü atmakla bu maratonu tamamlayamazsiniz.Yani her bir topçunun bir alternatifi veya ona yakin degerde bir yedegi olmalidir.Daha düne kadar sayin baskanimiz tarafindan ?kadromuz yeterlidir? diye kandirilan bizler (ki ben kanmadim yalnizca kanmak zorundayim) kadroyu saydigimizda gerçekten hak verdik baskanimiza?En muhalefetteki arkadaslarimiz bile?Oysa hesaba katmadigimiz kart cezalilarinin olabilecegi,Anadolu takimlarinin iyi niyetle maça çikmayip futbolcularimizi sakatlayabilecegi, yildiz denilen bazi futbolcularin bu sorumluluk altinda bazi maçlarda ezilecegi gerçegiydi.

Düsünün ki aslinda çok düz bir adam olan Hüseyin?i bile aradi bu takim dün Antep?te?

Bakiniz Hasan denen ?findik çuvali tasiyicisi? bu kardesimiz dün oyuna girerken çevremdekilere bu adam bir kirmizi kart görüp bize gol yedirir dedim.Sonuç malumunuz?Yine maçtan önce çevreme D?haydenin bizi yakabilecegini söyledim.Bunu gören ,ben amatör futbol seyircisi ; görmeyen Dünya üçüncüsü takimin teknik adami?.Kadron mu dar? Ufuk nerde? Selim nerde? Simdi degilse ne zaman firsatlari olacak?

Simdi bazilariniz Senol hocayi elestirdigim için demagojik bir gündem yaratabilirler ama kendini çok fazla gelistirmis gördügüm Senol Hoca dünkü maglubiyette aslan payina sahipti?D?hayde ve Hasan?in yerine odun koyardim ama yine bu adamlari sokup elestirileri yemezdim kendi payima?

Borsadan para gelmesine 1 ay kalmis niye bir teminat veremediniz Zurawski için? Smyko?yu gördünüz hamuru ortada?bizde Fatih-Gökdeniz ; polonya?da Zura-Smyo?En azindan dün bu adam olsa bu maçin sonucu böyle olurmuydu?

?Fatih ve Gökdeniz tekkesi? adli yazima aldigim tepkilerden sonra dün aksam haklilik payimi gören kaç kisi vardi? Hala Fatih ve Gökdeniz?in seneye bu takimda kalacaklarini bekleyen gözü kör kulagi duymaz insanlar var mi aranizda? Neden Fatih bombos pozisyondaki Gökdeniz?e topu atmaz neden? Bunun için ?maç içi heyecanindan? diyebilecek arkadaslar bu ligin 20 gollü gol kralinin ayni zamanda asist dalinda 2.sirada oldugunu biliyorlar mi? Neden bu maç ve o pozisyon?

Cem Papila?nin maç yönetme karakteri belli?Peki teknik adam maçtan önce bu konuda futbolcularini uyardi mi? Eger uyardiysa , bende bir daha buraya yazi yazarsam adam degilim?

Ibrahim bey hakliyken haksiz duruma düsürüyorsun bizi?Karakterimizi 3 sülük karakterine çeviriyorsun?Eger böyle olsa bu sekilde maç kazansaydik 22 senede 3 yildiz takmazmiydik? Bizi biz yapan degerlere ne oldu? Ne bekliyordunuz kupa maçinda asagiladiniz adamlar kendi sahasinda sana ?buyur geç , bi de bir çuval fistik al giderken? mi diyecekti? Senin 20 milyon dolarlik Anelkan olsaydi simdi sen göbek atiyordun? Oysa senin Hasan Üçüncün,D?hayden,Tayfun?un,Emrah?in vs. vs. vs?.var!

Takke düstü kel göründü?Yetersiz bir kadroyla çikilan yolda lastik hava kaybetmisti simdi patladi?

Simdi ne olacak? Çok basit Feneri Kadiköyde hem Gs hem sen yenicen bir kez de berabere kalacak is tamam?Duuuur bitmedi Gs?i da yenicen?.Duuuuuuuur bir de tüm maçlarini sakat futbolcusuz, cezasiz futbolcusuz, sana hirsla saldiran Anadolu takimlarindan siyrilarak kazanican?.

Hemserim hemserimmmmm;
    ?Ufka bak gemlikte denizi göreceksin???????..
    Edited by: Emorfo

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar zaten bilinen ve kabul edilen seyler. Kadro yetersizligi, yönetim yetersizligi, bütçe yetersizligi. Buna ragmen mücadele edip basarili olacagimizi enazindan bunun için gücümüzün sonuna kadar mücadele edecegimizi sezon basinda söylemistik. Bu gün Gs'nin kadrosu çok mu iyi Trabzonspor'umuzun kadrosu gs den çok daha kaliteli. Antep maçi bir kazaydi ve bu yazi karamsar ve ümitsizlige neden olan bir yazi oldu. Daha henüz bitmis bir sey yok. Umut her zaman vardir..

kutoz
    Ziyaretçi

Bunlari sadece siz görmüyorsunuz. Herkesçe de bilinen seyler. Bence zamansiz bir yazi. Keske bunu bir galibiyet sonrasi yazmis olsaydiniz. Daha manidar olurdu. Takimin maglubiyetinden sonra ona destek olmak gerekirken elestirmek bize sadece zaman kaybettirir.

Önümüzdeki maçlara bakacagiz. 3 puanli ligde hersey olabilir. Yeter ki, takima sahip çikalim.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim de israrla söylemek istedigim kutoz kardesimin dedigi.. Yani hersey yolundayken ya da en azinda çogunluk mevcut durumdan memnunken çikip da olasi tehlikeler hakkinda bir yazi yazmiyorsunuz, sonra bir maglubiyetten sonra konusuyorsunuz. Neden? Çünkü takim kaybetmis, sinirler gergin.. En uygun zaman, bu zaman yazilanlara yorum alabilmek için..

Lütfen biraz daha yaratici olalim. Herkesin bildigi seyleri, felaket habercisi modunda kagida dökmeyelim.. Sadece bu yaziyi yazan arkadasima demiyorum. Buna benzer oldukça yazi yazilmis son 24 saatte..

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hep destek tam destek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=oguz]

Lütfen biraz daha yaratici olalim. Herkesin bildigi seyleri, felaket habercisi modunda kagida dökmeyelim.. Sadece bu yaziyi yazan arkadasima demiyorum. Buna benzer oldukça yazi yazilmis son 24 saatte..

Kafamiza kuma gömelim yani Oguz bey öyle mi? Hakan can'a cevap yazima gösterdiginiz tebrik ve bu yazima gösterdiginiz elestirel bakis hangi yazidan ne kadar keyif aldiginizi veya almadiginizi gösteriyor...Ben bu takim için pollyannacilik oynayacak yasi ve tecrübeyi 17 senedir trübünlerde tükettim; o yüzden sizler gibi olmami beklemek abesle istigaldir...

Sezon basindaki uyari yazilarimda bu kadroyla bir yerde lastik patlaticagimizi henüz maçlar oynanmadan söyledim.Dikkatinizi çekerim daha maçlar oynanmadan söyledim...Simdi dedigim çikti, üzülüyorum ama gizliyemiyorum sizler gibi...

Ayrica ben "herkesin bildigi" seyleri ki bu D'hayne ve Hasan konusudur zannimca ; söylemedim yalnizca....Yaziyi iyi okuyun ,iyi anlayin ve bu yaziyi yazan ve sürekli muhalefet oldugum için defalarca elestirilip bu siteye küstürülen bendeniz(bu sitenin ilk 30 üyesi içindeydim) geçen sene hiç birinizin düsünmedigi "BIR MINNETTARLIK YAZISI" ni yazan kisiyim...Oysa o zaman hep takdir gördüm , simdi ise elestri! Acaba sonuca göre elestiren bensem yaziya göre elestiren siz olup benle ayni hataya (sizce hata tabi) düsmüyormusunuz?

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 gün önceyeterliydi de3 puan kaybettik takimin kadrosu yetersiz mi oldu simdi?

Yagmacilik yapmayin...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Oguz, Reha (Greywolf) dogru bildigini -O'nun dogrulari biz ya da baskalari tarafindan yanlis olabilir, o ayri konu- isler iyi giderken de, kötü giderken de dile getirmekten çekinmeyen çok degerli bir arkadastir. Tabiri caizse, "Dogrucu Davut"tur. Isler kötü giderken ortaya çikan dumanli hava sevdalilari gibi degildir. Fakat üslûbu biraz sert ve duygusal oldugu için, cevaplari da böyle sivri ve köseli oluyor dogal olarak.

Sevgili Reha, seni az çok taniyan hiç kimsenin samimiyetinden en ufak bir kuskusu yok, bundan emin olasin. Fakat dile getirdigin söylemler baskalarina yanlis gelebilir, onlar adabinca bu konu hakkindaki görüs ya da karsi görüslerini dile getirmesinler mi? Senin bir yazini begenen, alkislayan bir arkadasin bir baska yazini begenmeyip karsi görüsler ifade etmesi neden bir çeliski olsun?

Ayrica bu gibi karsi görüsler, elestiriler seni küstürmemeli. Bu senin üslûbunun dogal bir sonucu. Bu foruma gün geçtikçe birbirinden degerli yeni üyeler katiliyor, hepsi seni tanimayabilirler, senin kendine özgü tarzini bilemeyebilirler. Bunda da anormal bir sey yok. Hepimiz biraz tahammüllü olmaliyiz diye düsünüyorum. Yoksa elbette her birimiz Trabzonspor'u en iyi yerlerde görmeyi arzu ediyoruz, hem de her seyden daha fazla...

Selam ve muhabbetlerimle...

Polemige girme niyetinde degilim. Görüslere saygimiz sonsuz.. Benim sitemim (sen elestiri olarak algilamissin) maglubiyetlerden sonra prim yapmaya çalisanlara yönelik.. Senin bu yazina benzer G.Antepspor-Trabzonspor topicinde onlarca yazi var..

Senol Günes'in kariyeri, D'hane'nin veya Hasan'in performanslari neden yenilgilerden sonrasorgulanir onu anlayabilmis degilim... Haaa! Sen simdi diyeceksin ki, ben önceden de bunlari yazmistim..

Gelelim geçmiste siteye yazdigin yazilarina.. Kalemine saglik, yüregine saglik.. Ama istersen söyle bir düsünelim.. Ben de yazdim burda çokca yazi.. Benim gibi, senin gibi bir çok üye burada olumlu mesajlar içeren yazilar yazdi.. Ama hiçbiri çikip da demedi ki, ben sunu yaptim, ben bunu yaptim.. Neden biliyor musun? Çünkü onlar ne yaptiysa Trabzonspor için yapti, kendileri için veya takdir görmek için degil..

Yine de ben saygi çerçevesinde yazina yorumumu yaptim..

biz ne zaman bügün kötü oynadik saglik olsun insallah böle devam etmez diyebilicegiz.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

babam bana trabzonspor su an cok iyi gidiyor ama bir mac kaybedersek yeniden karamsarlik olur demisti inanmamistim. gercektende oyle oldu. neden bir maglubiyetle hersey bitmez. belki sansimiz azaldi belki cok zorlanacagiz ama sonuna dek kovaliyacagiz bu isi. ibrahim sahin bey konusmakla en iyisini yapti. birinin cikip bu isleri bagirarak duyurmasi gerekiyoru. bunu da o yapti. iyi de yapti. artik ezilen somurulen masa basi oyunlarina kurban giden bir takimin taraftari olmak istemiyoruz. ezilmek istemiyorsan ezeceksin. ama bunu masa basi oyunlari ile degil gercek oyununla ve kisiliginle. kimse bu zamana kadar konusmadigi icin bunlar bu hale geldi. bakin ersun yanalin tesvik primi olayi unutuldu bile. adamin parayi alip almadigi bile belli degil. anlayacaginiz herkes halinden memnun.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni bir yorum yapmak yerine, 3 Subat tarihinde, "Gidenler ve gelenlerden sonra yeni kadro" adli baslikta yazmis oldugum yazindan bir alinti yapmayi tercih ediyorum.

Evet arkadaslar, Zurawski transferinin gerceklesmemesinden sonra gidenler ve gelenlerle ilgili son durum su:

Gidenler (kiraliklar dahil):

Augustine (Ankaragucu), Thijs (B. M.Gladbach), Alisen (A.Sebatspor), Selim (Bursaspor), Emre Aygun(Y.Yozgatspor)

Gelenler:

Ozgur (Denizlispor), Szymkowiak (Wisla Krakow)

Yani, defanstan 1 kisi gidip 1 kisi geldi. Orta sahadan 2 kisi gonderilip yerlerine 1 kisi alindi. Forvetten ise 2 kisi gonderilirken bu mevkide transfer yapilamadi. Forvete oyuncu alinamamasi uzun lig maratonunda ciddi sekilde basimizi agritacaktir.

Yonetimimizin&teknik kadromuzun devre arasinda kadroyu guclendirmek yerine kadro daralmasina gitmesinin getirecegi sakincalari ilerleyen zamanda hep birlikte gorecegiz.

Yenisistemde Senol Hoca, M.Yilmaz`i surekli oynattigi icin Yattara`yi ilk 11`e yerlestirmekte buyuk sorun yasayacaktir. Bu nedenle, Yattara yine buyuk olasilikla 45 dakikalik kurtarici rolunu oynamaya devam edecektir. Yine de ic saha maclarinda Yattara`nin ilk 11`de baslayacagi ve orta sahadan birinin daha feda edilecegini tahmin ediyorum. Bu durumda, Huseyin ve Szymkowiak`in sirtindaki yuk artacaktir ve belkide Ibrahim Ege, Adem ve Hasan Ucuncu gibi oyuncularla rotasyonlu sekilde kullanilacaklardir.

Defansta D`hane ve Tayfun alternatif olacaklardir. Forvette ise, ne yazik ki alternatifsiz olarak ikinci yariyi gecirmek durumunda olacagiz. Bolca duayla forvet oyuncularimizi zinde ve ayakta tutmamiz gerekecek yani... Belki de bu mevkide PAF`dan oyuncu kullanacagiz zaman zaman...

Guests
    Ziyaretçi

bende saygi çerçevesinde, Greywolf arkadasimizin görüslerinin hiçbirinekatilmadigimi belirtmek isterim.

öncelikle:

takimimizda bulunup,kadroya giren giremeyentüm futbolcularina, samet'den senol'a gelip giden tüm hocalarina, özellikle Özkan Sümer'den bu yana görev yapmis tüm yöneticilerine, ve hatta malzemecilerine kadar emegi geçen herkese; hüzün vehayal kirikligidolu 15-20 seneden sonra bizi basariya bu kadar alistirdiklari,camiamizibu günlere getirdikleri için tesekkürü bir borç ve vazife bilirim...

Basariya öylesine alistirdilar ki bizi, herkes 50 maçin 50'sini de kazanalim istiyor oldu...hiç kaybetmeden,hiç berabere kalmadan... iyi daa, nerde var öyle takim...?Biz hala iyi bir takimiz arkadaslar..!

Antep maçindaiyi takimlar nasil kaybederse bizde öyle kaybettik sadece... deplasmanda oynamamiza ragmen, her zamanki gibi 5-6 tane net gol pozisyonuna girdik, maalesef sadece! ikisini degerlendirebildik.rakip ise hiç bir gol pozisyonuna giremeden, defanstaki anlik hatalardan imkansiz üç tane gol atti... sizce Trabzonspor bu gollerden hiç birini, hatta benzerlerini bile bir daha yermi..? bence yemez.

Tekrar belirtmek isterim ki, takimimiz hala çok iyi takim, lig'de hala çok uzun bir maraton...rakiplerimizde kaybedecek elbet.istanbul'daki üç maçimizdan ikisini kazanip birini kaybetsek bile sampiyon oluruz diye düsünüyordum bu haftaya kadar. simdi ise, durum degisti, üçünü de kazanirsak sampiyon olabiliriz ancak. Ve bu takim üçünüde yenebilecek güçte...

doktor degilim ama,olsaydim söyle bir reçete yazardim:

takimimiza- biraz daha dikkat, biraz daha inanç...

taraftarimiza- biraz daha sabir,biraz daha destek...

hosçakalin.

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlar zaten bilinen ve kabul edilen seyler. Kadro yetersizligi, yönetim yetersizligi, bütçe yetersizligi. Buna ragmen mücadele edip basarili olacagimizi enazindan bunun için gücümüzün sonuna kadar mücadele edecegimizi sezon basinda söylemistik. Bu gün Gs'nin kadrosu çok mu iyi Trabzonspor'umuzun kadrosu gs den çok daha kaliteli. Antep maçi bir kazaydi ve bu yazi karamsar ve ümitsizlige neden olan bir yazi oldu. Daha henüz bitmis bir sey yok. Umut her zaman vardir..
    Bende katiliyorum cok dogru

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya eksik yanlis transfer hepsi dogru diyelim.

bunlai su an dile getirmenin hiçbir faydasi olmadigi kanaatindeyim.malzeme bu su an için.

zaman takima ve hocaya destek zamanidir.

hep destek tam destek.

ewet oflee kardes zaman destek zamani

herseye ragmen.

millet bizim fatihimize yattaramiza gökdenizimizetolgamiza hasta

biz neyi dert edioruz

95 96 da lemi yi cengizi begenmez hamiye 50 tane kusur bulurduk.

çok geçmedi 3 sene geçti

o günleri mumla aradik.

yine mi öle olalim

herkes bilioki bu takimdaki futbolcularin çogu en az bizim kadar

trabzonsporlu ve trabzon lu.

zaten bizi üç büküklerden farkli kilan bu deilmi

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

greyvolf kardesim seninle tartısmak istemiyorum..Ama o
    formayı sırtına gecirip yuregini ortaya koyan futbolcularımıza
    ozellikle trabzonlu olanlara bu kadar agır konusamazsın..Senin
    yorumundur gorusundur saygı duyarım ama hasana ve huseyıne soyledigin
    hakaretleri soylemeye hakkın yok..O Hasanki sırf 61 numarayı giyemedigi
    icin ilk senesinde 1967 nin 67 sini.2.sene 19 unu giymistir ki 19 u
    cıkartıp ters cevirdiginde 61 oluyor..Sana o kabiliyetsiz dedigin
    topcunun ilk dinamokiev macını fırsatın varsa tekrara izlemeni
    oneririm..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

ya eksik yanlis transfer hepsi dogru diyelim.

bunlai su an dile getirmenin hiçbir faydasi olmadigi kanaatindeyim.malzeme bu su an için.

zaman takima ve hocaya destek zamanidir.

hep destek tam destek.

BUDUR!!!

tamam,,greywolf'un yazdiklarinda dogruluk payi yüksek ama su an bunlari konusmak için uygun bir zaman degil..sene basinda ben de diyordum Hasan gitsin,D'haene gitsin diye,,ama ne oldu gitmediler..su anda kadro degistirme imkanimiz var mi? yok.. öyleyse olumsuz yorumlardan su an için kaçinalim(ben de D'haene nin bu takimda ilk 11 oynayamayacagini 2-3 hafta önce bazi arkadaslarla tartismistim ama yanlis yapmisim..yani düsüncem dogru ama tartisma zamanlamam yanlis),,..bunun adina pollyannacilik dersiniz belki ama bence alakasi yok,,yanlislari söyleyecegiz tabi ama ortami "Aglama duvari" na çevirmeden...

geçen sene yazdigin "Bir Minnettarlik Yazisi" ni okurken gözlerim dolmustu,her okumamda da gözlerim dolar..ne kadar "damar" bi taraftar oldugun belli,,sanirim Bülent Abinin dedigi gibi olay,,çok sevdigin için TSyi lafini esirgemiyosun,,,saygi duyuyorum düsüncelerine..

ama sabredelim...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Valla ne yazacaimi pek bilmiyorum. O kadar karamsar yazilar yazilmiskitopiclereruhum sikildi anasini satiim. Yazacaklarim sadece greywolf'a karsi diil, o yüzden sadece kendi üzerine alma yaziyi arkadasim. greywolf'un yazdiklarinin bir çoguna katilmiyorum.Dooruluk payi olanlarda var tabii ama beni sikan sey taraftarimizda olusan karamsar, teslimiyetçi hava.

Her zaman Ingiltere taraftarlarina gipta etmisimdir valla. Adamlar her ne sartta olursa olsun takimlarina manyak bi sekilde destek oluyorlar. Bide bize bakiyorum. Artik kliselesmis bir olgu var mesela. Takim bomba gibide gitse ( ki bomba gibide gidiyordu ) ben ve benim gibi düsününenlerin beyinlerinin arkalarinda gizli bir korku yatar. Bir yenilgiyle ortaliin toz duman olacai, hemen homurdanmalarin yükselecei, olusacak baski ortami. Zaten bu diilmidir bizi yillardir kendi evimizde deplasmandaymisiz gibi oynatan. Yazilanlara bakiyorum ohoooo! Kimileri filanca adamlari def ediyor kimileri Senol Hoca'ya takmis kafayi kimileride ise açik açik ( ki en garibimede giden budur anasini satiim! ) eyvah! biz battik! n'olcak bizim halimiz gibi naralar atiyor, ortalik girla kiyamet. Iice sikildim artik bu muhabbetten.Bunlari gördükçe hevesim kaçiyor. Bumu ya diyorum kendi kendime bumu baskaldiri, isyan, boyun egmemek.!!! Belki onlarda kendilerince haklidir ama bana bi acaip geliyor, benim takimimin temsil ettii degerlere, ruhunaaykiri geliyor.

Bide takmisiz kafayi Hasan'a. Hasan söyle kazma Hasan söyle kalas Hasan söyle kötü Hasan'in bu takimda yeri yok. Yahu hiç biseyin deeri yoksa onun temsil ettii ruh, inanç, takim aski yeter be. Tamam elestiri olacak olacakta bi adam bu kadarmi asaalanir yahu.

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Valla ne yazacaimi pek bilmiyorum. O kadar karamsar yazilar yazilmiskitopiclereruhum sikildi anasini satiim. Yazacaklarim sadece greywolf'a karsi diil, o yüzden sadece kendi üzerine alma yaziyi arkadasim. greywolf'un yazdiklarinin bir çoguna katilmiyorum.Dooruluk payi olanlarda var tabii ama beni sikan sey taraftarimizda olusan karamsar, teslimiyetçi hava.

Her zaman Ingiltere taraftarlarina gipta etmisimdir valla. Adamlar her ne sartta olursa olsun takimlarina manyak bi sekilde destek oluyorlar. Bide bize bakiyorum. Artik kliselesmis bir olgu var mesela. Takim bomba gibide gitse ( ki bomba gibide gidiyordu ) ben ve benim gibi düsününenlerin beyinlerinin arkalarinda gizli bir korku yatar. Bir yenilgiyle ortaliin toz duman olacai, hemen homurdanmalarin yükselecei, olusacak baski ortami. Zaten bu diilmidir bizi yillardir kendi evimizde deplasmandaymisiz gibi oynatan. Yazilanlara bakiyorum ohoooo! Kimileri filanca adamlari def ediyor kimileri Senol Hoca'ya takmis kafayi kimileride ise açik açik ( ki en garibimede giden budur anasini satiim! ) eyvah! biz battik! n'olcak bizim halimiz gibi naralar atiyor, ortalik girla kiyamet. Iice sikildim artik bu muhabbetten.Bunlari gördükçe hevesim kaçiyor. Bumu ya diyorum kendi kendime bumu baskaldiri, isyan, boyun egmemek.!!! Belki onlarda kendilerince haklidir ama bana bi acaip geliyor, benim takimimin temsil ettii degerlere, ruhunaaykiri geliyor.

Bide takmisiz kafayi Hasan'a. Hasan söyle kazma Hasan söyle kalas Hasan söyle kötü Hasan'in bu takimda yeri yok. Yahu hiç biseyin deeri yoksa onun temsil ettii ruh, inanç, takim aski yeter be. Tamam elestiri olacak olacakta bi adam bu kadarmi asaalanir yahu.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    < =text/>

Nereden
    İstanbul

Yazilanlarin bir kismini okudum , içimden iyi ki BJK taraftari degiliz dedim.BJK nin aldigi sonuçlari alan bir takim olsak , herhalde takimi desteklemeyibirakirdik.Bjk liler takimlarini biraktimi ?Önümüzde 33 puanlik bir maraton var ve lig yeni basliyor, zor maçlar bugünden sonra, artik kimsenin kolay rakibi yok. Futbol oyununda hersey var. Bu maçta durum 2-2 iken M.YILMAZ in vuramadigi kafa pozisyonunu ( penalti) hakem verseydi, galip gelecekdik ve kötü maçta oynamadik, HASAN'i begensenizde begenmesenizde bu takimin formasini giyen bizim özbe öz evladimiz. Bana göre GÖKDENIZ le ayni ,beraber alt yapidan A takima geldiler. Onun futbol karakteri bu, sizler BEKIR BARÇIN 'i seyrettinizmi ? EFSANE KADRONUN GÖREV ADAMI, HASAN'da HÜSEYIN 'de bu takimin görev adamlari, adamlara kazma diye diye morallerini bozmak yerine onlara moral vererek , motive edecek olan taraftardir.Alt yapimizdan çikan bu çocuklarimizin üzerine gidilerek morallerini bozmak neden.? Maçi izleyenlere soruyorum.ANTEP li tek basina ceza sahamiza girdiginde gerilerden gelerek % 100 gol pozizyonunda adamin ayagindan ceza sahasi içinde topu kim ÇALDI ? Cevap HASAN, her topçunun görevi var,FATIH bacak arasi gol atmak istedi olmadi o ana öyle düsünmüs niye tepkilisiniz. GÖKDENIZ % 100 gollük pozisyonu üstten auta atti , M.YILMAZ kafa vuracakken havada rakip tarafindan itildi v.s. MAÇ BITTI VE YENILDIK.

HEPIMIZ TEKNIK DIREKTÖR VE YÖNETICI OLURSAK , KIM SEYIRCI ( TARAFTAR ) OLACAK

Degerli arkadasim GIRAY BULAK , TRABZONLU FUTBOLCULARIN VE TEKNIK DIREKTÖRLERIN TRABZON'da görev yapmalarinin zor oldugunu beyan etmisti . Dogru söze ne denir.

Maglubiyetimizintelafisi varmi ? VAR . Taraftar olarak takimimizi desteklemeye devam edecegiz , her kötü sonuç sonrasi ,birilerini sorumlu tutmaktan vazgeçecegiz.

Saygilarimla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

özçilinigir kardes;

tesekkür ederim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Reha, hakli oldugun konular olsa da sana genel anlamda katilamayacagim. Evet aksakliklar var ama eldeki kadro bugün itibari ile bu. Iyi oynadiginda da bu, kötü oynadiginda da. Karel sezon basi gönderildi, yerine adam alinamayinca geri çagrildi. Simdi sezon basina dönecek degilim. Senol Günes'in elinde bir kadro var ve bununla en iyisini yapmaya çalisiyor. Hatalari olmayacak mi? Elbette olacak. Çünkü bu islerde hata yapmayan yok. Senol hoca ve TS'a oynatmaya çalistigi oyun umut verici. Ama bu sene için kadro bazinda yapacagi birsey yok.

Fatih'in pas atmamasinin arkasinda bir bit yenigi aramak da yanlis. Oyun içinde bunlar olabilir. Herseyin altinda birseyler ararsak bu oyuncularin isi zor. Oyuncu gol kaçirabilir, bunu hemen baska yerlere çekmeyelim.

Hasan konusu ara ara gündeme gelir. Bence de bir oyuncuya bu kadar yüklenilmez. Kaldi ki bizim en büyük hatamiz isimlerle ugrasmak. Isimlere takilmaya gerek yok. Iyi olan, katki yapabilen oynar. Son dönemde TS'da görev yapan hiçbir hoca Hasan'i bir kenara atmadi. Ihtiyaç oldugunda O'na görev verdi. Ama dedigim gibi önemli olan isimler degil.

"20 milyon dolarlik Anelkan olsaydi..." demissin. Bizim 20 milyon dolarlik oyuncumuz olmadi ve olmayacak. Olmayacak birseyle niye zaman kaybediyoruz? TS, milyon dolarlarla bir yere gelmedi. Lütfen herseyi silbastan yapmayalim. Bir maglubiyetle tekrar ayni seyleri konusmak bize bir fayda saglamaz.

Sana en fazla katildigim konu, Ibrahim Sahin'in açiklamalari. Bence de bunlara gerek yok. Bu islerle ugrasmaya baslayinca is saha disina çikar ve bu bize zarar verir. Öfkeyle konustu, söylememesi gerekirdi. Rakiplerin bize zorluk çikarmamasi gibi bir düsüncemiz olamaz. TS, bunlarla ugrasmaz. Gücümüz yetiyorsa yeneriz ve seviniriz, yetmiyorsa yeniliriz ve üzülürüz. Hepsi bu, digerleri gibi her yolu mubah saymayiz.

Özetle eksikleri zaten biliyoruz. Bunlar sezon sonu konusulacak isler. Su an ne desek bos. Eldeki kadro bu ve en iyisini yapmaya çalisiyor. "Eldeki kadro bu" derken kadroyu zayif gördügüm sanilmasin. Sadece bazi eksiklikler oldugunu ve biraz takviye ile çok daha iyi hale gelebilecegini vurguluyorum. Geçen yil 3 hoca ve 3 baskan degistiren bu kadro neredeyse sampiyon oluyordu. Onlara haksizlik etmeyelim.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR REHA KARDESIMIN EN ÇOK HASAN KARDESIMIZ ILE ILGILI ELESTIRISINI BEGENDIM..HAYRETLER IÇINDEYIM.BENDE BU HASAN KARDESIMIZ OYUNA GIRDIGI ANDA MAÇI KAYBETTIK DEDIM...YANI BIZIM ÖZ EVLADIMIZ HEMSERIMIZ KARDESIMIZ ENISTEMIZ AMA BIR YERE KADAR.YANI BU HASAN TOPCUYSA BENDE 1.70 LIK BOYUMLA NBA DE PIVOTUM...YANI ELESTIRMEYELIMMI AYNI SEYLERI DE HAINE IÇINDE DÜSÜNÜYORUM..YAZMAYALIMMI.. ADAMIN HER HAREKETI FAUL HER HAREKETI SARI KART SANKI SERSERI BIR MAYIN GIBI. BIZE MAÇIN KRITIK OLDUGU ZAMANLARDA KORKU FILMI SEYRETTIRIYOR...INANIN IDDAAA EDIYORUM HASAN KARDESIMIZ BU FUTBOL FORMATIYLA SÜPER LIGDE TRABZONSPOR DISINDA HIÇ BIR TAKIMDA OYNAYAMAZ!!!EN DERIN SAYGILARIMLA

Sevgili Bülent Abi (momentus), bana bir konusmamizda "Hasan'a bu kadar yüklenmeye gerek yok, Hüseyin de bir zamanlar onun gibiydi" dedi.. Düsündüm de, gerçekten Hüseyin'in ilk yillarinda "ula bu adama kaldiysa Trabzonspor, isimiz var" diyenlerin basinda geliyordum.. Simdi görüyoruz ki Hüseyin'siz olmuyor..

Gerçekten de isimlere çok takiliyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)