Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ufka Bak Göreceksin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı borasonmez Nickli Üyeden Alıntı
    greyvolf kardesim seninle tartismak istemiyorum..Ama o formayi sirtina gecirip yuregini ortaya koyan futbolcularimiza ozellikle trabzonlu olanlara bu kadar agir konusamazsin..Senin yorumundur gorusundur saygi duyarim ama hasana ve huseyine soyledigin hakaretleri soylemeye hakkin yok..O Hasanki sirf 61 numarayi giyemedigi icin ilk senesinde 1967 nin 67 sini.2.sene 19 unu giymistir ki 19 u cikartip ters cevirdiginde 61 oluyor..Sana o kabiliyetsiz dedigin topcunun ilk dinamokiev macini firsatin varsa tekrara izlemeni oneririm..

Ne o Bora Hasanla 1967 numarasi hakkinda karsilikli brifing mi yaptin? Ve ne demek özellikle Trabzonlu olanlar... hadi ben nick'imdende anlasilacagi gibi fasist'imde[img]smileys/smiley2.gif[/img] sendeki bu irkçilik nerden çikti? O zaman sen Ogün'ê de laf ettirmezsin, zamaninda "Cimbom'a gitmek istiyorum" diyen Hami'ye de, sermayesini GS'a harciyan Ergun Gürsoy'a da....

Bizim semtte bir laz bakkalimiz var 1.050.000 tutan alisverisine 2 verirsin 950.000 verir, 2 milyonluk kasar 132 gr tutar o 132 gram verir, adalet der her zaman ama zam zamani tekel'leri depoya kaldirir...Ama bu abimiz Trabzonlu ona hakaret etmemek lazim!!!

Her girdigi maçta takimda el freni görevi yapan , sari kart ve kirmizi kart görme olasiligi %90'lara varan , daha önce de belirttim (daha önceki yazilarimda) iyi bir Trabzonlu olan, candas olan ,sempatik olan Hasan asla ve ama asla Trabzonspor'da futbolcu olamaz......Ayni seyler D'hayne için de geçerli ama kendisi Belçikali oldugu için senin açindan bir sakinca yok galiba?

Ayrica Hasan'a getirdigim elestrileri Hüseyin için kullanmadim yaziyi dikkatli oku, ne de olsa üniversitelisin...

Oguz sana tekrar cevap verecektim ama Momentus yine asabiyet liflerimi ameliyatla aldi...Anladigim kadariyla ikimiz farkli kulvarlarda kosuyoruz!

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

özçilinigir kardes;ÇOK IYI ANALIZ ETTIN ,

ELESTÜRLERIN DOZUNU KAÇIRIYOR BAZI ARKADASLARIMIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı

Gelelim geçmiste siteye yazdigin yazilarina.. Kalemine saglik, yüregine saglik.. Ama istersen söyle bir düsünelim.. Ben de yazdim burda çokca yazi.. Benim gibi, senin gibi bir çok üye burada olumlu mesajlar içeren yazilar yazdi.. Ama hiçbiri çikip da demedi ki, ben sunu yaptim, ben bunu yaptim.. Neden biliyor musun? Çünkü onlar ne yaptiysa Trabzonspor için yapti, kendileri için veya takdir görmek için degil..

Yazmiyacaktim ama Momentus bir lifi mi eksik almis!!!Sence ben o yazilari kendimi övmek için mi yazdim ? konu neydi? Trabzonspor.......Peki ben o yazilari durup dururken , yeni bir "bunlari ben yazdim , hani bana alkis?" topici açarak mi hatirlattim sizlere; yoksa söylediklerinize cevaben mi hatirlattim?

Ben narsist degilim Oguz'cum yalnizca duygularini frenliyemeyen bir adamim!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence elestiri konularimizifutbolcularin becerileri noktasindan kaydirmamiz gerekiyor.Çünkü bu futbolcularla bu sezon sonuna kadar (en azindan ) beraberiz.Elestiri getireceksek sahada gösterilen mücadele, hirs, ciddiyet(!),egoizmve azim dayanak noktamiz olmali.Bu saatten sonra adamlarin yeteneklerini veya oyun anlayislarini (kisa süre içerisinde) degistirmelerini bekleyemeyiz.Ama onlardan sahada aslanlar gibi mücadele etmelerini bekleyebiliriz.Bügün basinda baskanimizin bir açiklamasi oldu ben çok begendim."Birakin hakem kararlarini sahadaki futbolcularimiz szymkowiak'in yarisi olsunlar yeter.sen bir-iki metreden topu kaleciye nisanlayacan sonra "hakem" diyecen olmaz böyle sey" iste isin özü budur.Gerisi bos ve (en azindan sezon sonuna kadar) zararli elestiri olur.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

greyvolf kardesim seninle tartismak istemiyorum..Ama o formayi sirtina gecirip yuregini ortaya koyan futbolcularimiza ozellikle trabzonlu olanlara bu kadar agir konusamazsin..Senin yorumundur gorusundur saygi duyarim ama hasana ve huseyine soyledigin hakaretleri soylemeye hakkin yok..O Hasanki sirf 61 numarayi giyemedigi icin ilk senesinde 1967 nin 67 sini.2.sene 19 unu giymistir ki 19 u cikartip ters cevirdiginde 61 oluyor..Sana o kabiliyetsiz dedigin topcunun ilk dinamokiev macini firsatin varsa tekrara izlemeni oneririm..

Hasani Hüseyini begenmeyenler isi ögrendiginde biz zaten gerekli yerde olacaz. Herkes anladi su Hüseyinin TÜRKIYENIN en iyi ön liberosu oldugunu bizim BMN anlayamadi. Arkadas otur bir izle Antep kupa macini,gerçek yildiz Hüseyin mi Yattara mi?

Antep maçinda takim çok güzel oynadi,zevk verdi. Maçin kirilma noktasi FATIHIN Gökdenize pasi vermedigi an. AMA FATIHIN CANI SAGOLSUN,ATTIGI 20 GOLÜN VE YAPTIGI ASISTLERIN SADAKASI OLSUN. Ben halaçok zevk aliyorum takimimi izlerken,gerisi fasa fiso bu KURGU ligde.

ufukta sampiyonluk gözüküyo

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence de herseyin bir adabi var arkadaslar...siz hiç mi hata yapmadiniz?? yaptiginiz hatalardan sonra üstünüze gelen insanlardan daha mi az üzüldünüz buna....biraz kendinizi onlarin yerine koyun,azicik deneyin bunu....ve ona göre edeceginiz laflari edin...o formayi kim giymis olursa olsun,ugrunda hersey yapilmayi hak ediyordur.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rehayi ancak onun jenerasyonu anlayabilir... Reha böyle konussa bile o takima destek için önde giden dört adamdan biri olur. Siz Trabzonspor'un E halini biliyorsunuz, Reha ise A halini ve ister istemez o günlere özlem duyuyor yüregindeki yangini bu sekilde söküp atmak istiyor. Onu taniyan birisi olarak onun neler hissetigini çok iyi anliyorum, ilk önce insanlari anlamaya çalisin elestiriyi,ahkam kesmeyi herkes yapiyor.

Ayni hedefte yürüdügümüz bu yolda birbirinize omuz atmayin. omuz verin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Rehayi ancak onun jenerasyonu anlayabilir... Reha böyle konussa bile o takima destek için önde giden dört adamdan biri olur. Siz Trabzonspor'un E halini biliyorsunuz, Reha ise A halini ve ister istemez o günlere özlem duyuyor yüregindeki yangini bu sekilde söküp atmak istiyor. Onu taniyan birisi olarak onun neler hissetigini çok iyi anliyorum, ilk önce insanlari anlamaya çalisin elestiriyi,ahkam kesmeyi herkes yapiyor.

Ayni hedefte yürüdügümüz bu yolda birbirinize omuz atmayin. omuz verin.

Hay agzina saglik, ben bu kadar güzel savunamadim kendimi; yani senin kadar sakince...Trabzon'un A halini bilmeleri için daha 10 firin ekmek yiyecek çok adam var bu forumda...

[QUOTE=greywolf]
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı

Lütfen biraz daha yaratici olalim. Herkesin bildigi seyleri, felaket habercisi modunda kagida dökmeyelim

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Hasani Hüseyini begenmeyenler isi ögrendiginde biz zaten gerekli yerde olacaz. Herkes anladi su Hüseyinin TÜRKIYENIN en iyi ön liberosu oldugunu bizim BMN anlayamadi. Arkadas otur bir izle Antep kupa macini,gerçek yildiz Hüseyin mi Yattara mi?

Antep maçinda takim çok güzel oynadi,zevk verdi. Maçin kirilma noktasi FATIHIN Gökdenize pasi vermedigi an. AMA FATIHIN CANI SAGOLSUN,ATTIGI 20 GOLÜN VE YAPTIGI ASISTLERIN SADAKASI OLSUN. Ben halaçok zevk aliyorum takimimi izlerken,gerisi fasa fiso bu KURGU ligde.

Burada bile birileri yazip kendi yazdiklarini okuyor,baskalarinin yazdiklari hiç dikkate alinmiyor. Yok bilmem kim abi söyle dedi yok o böyle yapti vs. Burasi Trabzonda bir kahve degil,tüm Trabzonsporlularin bulustugu bir yer.

Bir grup olusmus BMN de sadece onlarin yazdiklari dikkate aliniyor ve sadece onlara cevap yaziliyor. Ben bu isten sikilmaya basladim ve bir daha siteye girmeme karari alacagim. Tahminim bu yanlis yaklasimdan dolayi giden de çok olmustur. 150 tane cevap yazmisim,aldigim yanit 3-5.

Biz de Trabzonluyuz arkadas,Istanbulda bulunsak da biz de TRABZONLUYUZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bir dakika bir dakika Sayin Tekke... Durun, öyle hemen gitmek yok.. BMN'de bir grup filan olustugu da yok, nereden çikardiniz? Gerçek hayatta birbirini taniyan insanlarin, sanal alemde daha rahat ve daha sik yazistiklari bir gerçektir ve bunda da bir tuhaflik bulunmamaktadir.

Eger yazdiklarinizin dikkate alinmadigindan sikayetçiyseniz, igneyi önce kendinize batirin derim size. Ben bundan 9 ay önce bu siteye üye oldum ve o zaman burada hiç kimseyi tanimiyordum. Hiç kimse de beni... Acizane yazdik, çizdik ve bugünlere geldik. Kimseye de "Benim yazilarimi okuyun, cevaplayin, dikkate alin, alkislayin." demis degilim. Öyle bir tarzim da yok zaten...

Diyecegim, eger yazilariniza cevap verilmesini istiyorsaniz -ki elbette böyle bir hakkiniz var ve bu da hiç anormal bir talep degildir- bu tamamen sizin elinizde olan bir seydir.

Hem haksizlik etmiyor musunuz, her ne kadar isimleri karistirmis olsam da, daha bir iki saat önce oturup size hitaben cevap yazdim. Isimleri karistirmamis olsaydim, sadece hitabet degisecek, "Sevgili Berat" yerine "Sayin Tekke" diye baslayacaktim ki herhalde sahsen tanidigim ve sevdigim bir kardesimle, hakkinda BMN'de kullandigi rumuzdan baska bir sey bilmedigim bir sahis arasinda bu kadarcik bir fark gözetmemi de mazûr görürdünüz herhalde...

Saygilarimla...

Nereden
    İstanbul

Berat kardesimden alinti.

[/QUOTE]

Berat kardesim bir zamanlar LEMI ismindeki kardesimize seyircibu kazmanin ne isi var takimda diye.Ki o LEMIyillarini bu takimda geçirdi, bir kupa maçinda maglup oldugumuz son dakikalarda gol atsak bile ANKARAGÜCÜ nü eleyemiyoruz, ZALAD la kafaya çikti gol atmak için ZALAD in altinda kaldi ayagi kirildi. Bir yil top oynayamadi .Bu yaptigi hareketden dolayi ( bedavaya sakatlanma ? ) ona kazma diyenler olabilir ama o TRABZONSPOR için herseyini feda edebilen nadir topçularimizdandi ve heryerde oynadi ortada- kenarda- bekte.

Gewçtigimiz yillarHÜSEYINI kazma yaptilar, Simdi varsa yoksa HASAN , bu çocuklar niye kazma olur ben anlayamadim. Sende anlama, bu takimda oynayan her futbolcunun teknik üstünlügü olacak diye bir kural yok. Bize kazma topçuda lagzim. KAREL biraza kazma olsaydi topa burun vururdu top uzaga gider rakibe gitmezdi !!! Ben yillardan beri bu takimi tutuyorum , bana zevk ve hirs veriyor, rakiplerin herzaman korkulu rüyasi oldugunu biliyorum. benden korksunlar diyedebazi toplantilarda cebinde TS amblemi olan gömlegimi giyoyorum,bende birzazcik KAZMAYIM.

BAK CEVAP YAZAN YOK DIYE DARILMA !!

Saygilarimla

Nereden
    İstanbul

Benim nick Tekke,beratinki Berat Tekke.

Momentusun yazilarini ben de takip ettim,ben BMN nin ilk üyelerindenim,ama sitede degisiklik yapildiginda eski kayitlar silindi. Mesele de o degil zaten,benim yazdiklarim Hep destek*Tam destek seklinde oldugu için,veya taninmadigim için,veya berat tekke sanildigim için dikkat çekmiyor degil; dikkat ediyorum burada sadece bazilari bazilarina cevap veriyor. Ben baska sey yazmiyorum ki,karalamiyor veya rencide etmiyorum ki cevapsiz kalayim. Mesele farkli,tamam maça giden bir grup var onlar daha yakin birbiriyle anlarim,ama digerleri yokmus gibi davranmak hiç hos degil.

Ben siteye hep ufacik bir destek olsun,sitenin ratingi artsin diye giriyordum,her ankete de katildim. Ama artik biraz da beklentilere yanit alabilmek lazim...

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı
    Hemserim hemserimmmmm;
    ?Ufka bak gemlikte denizi göreceksin???????..

Reha bey, her ne kadar karamsar bir tablo çizse de, fenerin bu aksam "bir siçrarsin, iki siçrarsin, üçüncüde Denizli'ye takilirsin çekirge" tablosunu çizdigini belirtmek gerekir.

Bizfenerden önce Antep'e takildik, atlatabildik mi?Bence evet, büyük hayal kirikligi, ümidimizin kalmayisi, küllenen askimiz... Ancak simdilerde "benim hala ümidim var" sarkisinin nakarati dilime dolaniyor.Küllerimizden dirilirmiyiz?

Fener üç derbisini içerde de oynasa, biz hepsinde deplasmana da gitsek, takimizin bana hissettirdigi o ruh ve heyecan, Orhan Veli'nin yukaridaki sözünü Trabzonsporum için söylettiriyor.

Sezon sonuna dogru sampiyonlugu görmek dilegiyle.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tüm trabzon taraftarinin takimina inandigi günleri görmek dilegiyle..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)