Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yapbozun eksik parcasini alalim

Standart Yapbozun eksik parcasini alalim

FATİH ZOR AMA..
    Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, devre arasında takıma takviye yapmayı planladıklarını belirterek, “Bu yönde hocamız ile devamlı irtibat halindeyiz. Kötü sonuçlar nedeniyle değil, transfer her zaman masamızda zaten” dedi. Taraftarların Fatih Tekke'yi geri istemesi ile ilgili olarakda Şener, “Fatih şuanda gündemimizde değil. Almak istesek bile ekonomik şartları ağır olur. Ancak önümüzdeki günlerde şartlar değişirse, Fatih ile ilgili değerlendirme yapabiliriz” diye konuştu.

arkadaşlar ben kendi fikrimi soyluyorum sizin fikirlerinizi de beklerim sampiyon olmamız için için tek eksimiz var diye dusunuyorum fatih tekke devre arası 1 fatih gelse başka bişe demiyorum

ulvicebi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih,gökhan ünal ikilisi çok güzel olur diye düşünüyorum.
    TRABZONLUYSAN GURUR DUY!! DEYİLSEN SAYGI DUY!!

fatihbostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence gerek yok fatih takıma gelirse knumu ne olacak katan yapmazsan Fatih gelmez Kaptan yaparsan takımda güvensizlik oluşur yeni hamura eski maya katmaya gerek yok.Transfer dediğin takıma destek ve takviye amaçlı olur yeniden kuruluma gitmeye gerek yok bence böyle evet Fatih Büyük topçu ama fatihi alırsak kaybedeckelerimizi düşünelim
    Sen; Anadolu'nun En İçten Gelen Sesisin;
    Sen; Kuzeyin En Parlak Yıldızısın;
    Sen; Hafta Sonu Eğlencemiz Değil,Yaşama Şeklimizsin

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

off sampiyon olacaksak kesinlikle oda olmasi lazim takimda. seni cok ama cok ozledik. gelirse cok buyuk katkisi olur.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)