Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sen de mi TRT!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Sen de mi TRT!!!

geçen sezon yayıncı kuruluş lig tv son haftalara doğru Trabzonspor'un maçlarını vermemeye başladı ve "ligdeki sıralamada ilk 4'deki takımların maçlarını yayınlayacaklarını" söylediler, eyvallah dedik...

bu sezon o uygulamanın bir "hikaye" olduğunu cümle alem gördü!

bu davranış lig tv ye yakışan bir durum, yadırgamadım herkes gibi ben de... ama ya TRT?

bir çok programa nazaran Trabzonspor'a daha fazla zaman ayıran TRT bu akşam "günün maçı" adı altında ibb-Trabzonspor ve eskişehir-fb maçlarının özetlerini verdi. her zaman eşitlikten bahseden Erdoğan Arıca'nın sözlerine istinaden saate baktım ve iki maçın özetlerinin süresini kıyasladım...

eskişehir-fb maçı : 5 dk. 37 sn
    ibb-Trabzonspor maçı : 1 dk. 53 sn

iki maçta da dörder gol var!

iki maçta da kaçan çok pozisyon var

maçların biri "maç fazlasıyla" onuncunun, diğeri "maç fazlasıyla" liderin! anladık kayırıyorsunuz ama bu kadar mı bariz?
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yarın program sırasında mail gönderelim bakalım bu konuya değinebileceklermi
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Erdoğan Arıkan bu konularda aslında çok duyarlıdır, hatta birkaç saniye farkına bile dikkat ettiğini yüzyüze konuştuğumuzda bizlere söylemişti. Mutlaka istek dışı bir hata yapılmıştır, kendisine bu konuyu ileteceğiz. Bilgilendirme için teşekkürler.

Nereden
    Kocaeli

Aynı fikirde değilim.TRT stadyumdan önce diğer kanallarındada maçın özetlerini gösterdi.Yani maç tazeliğini kaybetti.Fener maçı ise daha taze idi.onun için TRT ye kızma hakkımız yok.

Bugün haksız bir konuda yapacağımız eleştiri yarınlardaki haklı olduğumuz bir konudaki haklılığımızı kaybettirir
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

o zamna bizim maçı da febe nin maçını da yarın ikişer dk versin tazelii yok diye olurmu öyle şey
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her zaman kendilerine haklı çıkaracak bir bahane bulurlar ama işin doğrusu öyle değildir Fb taraftarını bekletmek istemezler, geçen sene sıralamaya göre veriyoruz şeklinde yalanları vardı bu sene sıcak maç yalanı çıktı,öyle ya Trabzonspor nasılsa aynı anda diğer İstanbul takımlarıyla oynamayacak ve İstanbul takımları hep o günün en son maçlarını oynayacaktı ve hepte gecenin sıcak maçı onlarınki olacaktı, Erdoğan Arıkan'ıda silmiş durumdayım, ve bugünkü saçma yorumlarından dolayı Melih Gümüşbıçak efendiye uyuz olmuş durumdayım.
    DOZER CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdoğan Arıkan yüzyüze görüştüğümüzde bana Trabzonspor ile ist takımları arasında herhangi bir fark gözetmediği hissini verdi. Vardır bir açıklaması. Zafer'in değindiği nokta da bu açıklama ile çakışmakta muhtemelen.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bence hepsi fason TS düşmalığı hepsinde var
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence yarınki tavırlarına göre değerlendirme yapılmalı. tazelik konusunda bende arkadaşa katılıyorum. bizi maç 5 te bitmiş ve birçok yerde gösterilmiş.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Harun Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alayına gider

istediklerini yapsınlar bu takımı bu sene durduramazlar
    HAMSİ
    Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi, en büyük çınar önce bir tohumdu, en büyük kuş, bir yumurtada gizliydi.

Nereden
    Almanya

devletin kanali kesinlikle tarafsiz olmali devletin kanali ayrimcilik yapamaz halkdan vergileri alirkende fb lilerden cok ts lilerden az mi aliyorlar yoksa herkesden esit mi aliyorlar sonuna kadar hakkimizi arayalim eger görev basindaki sorunlular oturduklari koldugun hakkini veremiyorsalar o oturduklari kolduk zamanlan bogar onlari

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lig tv penaltı yaptı trt ofsaytta dusdu
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya brakin bosverin boyle dakika tutmayi. hersey ortada. biz yolumuza devam edelim. ve isimize bakalim. onemli hacettepe macimiz var ona konsantre olalim
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zafer abi,

evet dediğin gibi maçın özetinin özeti (sadece goller) TRT nin diğer kanallarında gösterilmiştir. evet bu "sıcak maç" muhabbeti bu sene çok kullanılmaya başlandı ama her seferinde bu bahaneler türemiyor mu? geçen sene sıralama değil miydi kriter? eğer yarın akşam iki takımın maçınında sadece gollerinin bir özetini yayınlasın TRT o zaman inanayım eşitliğe!
    yarın öbür günde tutup alfabetik sıraya göre maçları yayınlıyoruz demeyeceklerinin garantisi yok

EmrahYalçınalp,

TRT nin ve özellikler Erdoğan Arıkan'nın bu konudaki hassasiyetine güvenmemiş olsam bu başlığı açmazdım. ama açıkcası bu davranış benim kafamda soru işaretleri oluşturdu... inşallah düşündüğüm gibi değildir.
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

belki maçta yeterli pozisyon yoktur.bilemiyorum.
    trtye karşı art niyetli düşünemiyorum çoğu zaman.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Almanya

devletin kanalinin böyle ayrimcilik yapmaya hic hakki yok bütün takimlara ayni mesafede olmalidirlar yoksa devet fb,gs,bjk lilardan daha fazla mi vergi aliyor

Nereden
    Belçika

asil ariza ligtv'de goruntuleri onlar veriyor trt'ye, ha butun macimi yoksa sadece pozisyonlarimi bilmiyorum, butun maci veriyorlarsa trtye sorun trt'de, sadece pozisyonlari veriyorlarsa trt'ye sorun ligtv'de ..

emiroglu2010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zafer abi,

evet dediğin gibi maçın özetinin özeti (sadece goller) TRT nin diğer kanallarında gösterilmiştir. evet bu "sıcak maç" muhabbeti bu sene çok kullanılmaya başlandı ama her seferinde bu bahaneler türemiyor mu? geçen sene sıralama değil miydi kriter? eğer yarın akşam iki takımın maçınında sadece gollerinin bir özetini yayınlasın TRT o zaman inanayım eşitliğe!
    yarın öbür günde tutup alfabetik sıraya göre maçları yayınlıyoruz demeyeceklerinin garantisi yok

EmrahYalçınalp,

TRT nin ve özellikler Erdoğan Arıkan'nın bu konudaki hassasiyetine güvenmemiş olsam bu başlığı açmazdım. ama açıkcası bu davranış benim kafamda soru işaretleri oluşturdu... inşallah düşündüğüm gibi değildir.
    trt'nin bizim maçın geniş(!) özetini vermesini özellikle bekledim, çünkü öyle yazıyordu programın içeriğinde geniş(!) özet diye,

program başladı, özetleri fb'li ev arkadaşımla izliyoruz, malumunuz önce fb'nin maçı verildi erdoğan arıkan ''puan sıralamasına göre maçları yayınlıyoruz'' deyip de kendisiyle çelişmesine rağmen, neyse dedik nası olsa sıra bizim maça da gelecek, ben de o sırada arkadaşa maçta bir sürü pozisyon olduğundan, sylva'nın kurtarışlarından, yakalayıp da atamadığımız pozisyonlardan bahsediyorum,

arkadaş özet bi başladı utanmasalar bizim gollerin tekrarını bile göstermeyecekler, yani o kadar kısa

bizim fb'li arkadaş trabzonlu olarak ne kadar sövseniz haklısınız dedi.

bu çifte standart değil de nedir ya...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

butun macları verıyor ya. adamlar hafta ıcın bır daha 4 takımın maclarının tamamnı verıyor. bu konuda bnce suc tamamen trt de.

Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sezon yayıncı kuruluş lig tv son haftalara doğru Trabzonspor'un maçlarını vermemeye başladı ve "ligdeki sıralamada ilk 4'deki takımların maçlarını yayınlayacaklarını" söylediler, eyvallah dedik...

bu sezon o uygulamanın bir "hikaye" olduğunu cümle alem gördü!

bu davranış lig tv ye yakışan bir durum, yadırgamadım herkes gibi ben de... ama ya TRT?

bir çok programa nazaran Trabzonspor'a daha fazla zaman ayıran TRT bu akşam "günün maçı" adı altında ibb-Trabzonspor ve eskişehir-fb maçlarının özetlerini verdi. her zaman eşitlikten bahseden Erdoğan Arıca'nın sözlerine istinaden saate baktım ve iki maçın özetlerinin süresini kıyasladım...

eskişehir-fb maçı : 5 dk. 37 sn
    ibb-Trabzonspor maçı : 1 dk. 53 sn

iki maçta da dörder gol var!

iki maçta da kaçan çok pozisyon var

maçların biri "maç fazlasıyla" onuncunun, diğeri "maç fazlasıyla" liderin! anladık kayırıyorsunuz ama bu kadar mı bariz?
    bunu aynen mail olarak programın mail adresine gönderdiniz mi ??

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

LigTv ile alakalı olabilir.
    Erdoğan Arıkan yarın bunu dile getirir.
    Özkan SÜMER

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki lig tv'nin verdiği maç özeti bu süreyle sınırlıydı. Yani bilmiyorum direk protesto etmenin gereği varmı. Yarın daha ayrıntılı vereceklerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çağrı Bilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aynı mesajı alıp yolladım trtye

Burak_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benimde dikkatimi çekti
    bende mail atıp tepkimi göstereceğim
    Bordo Mavi...

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koyverin gitsin arkadaşlar.Fazla ciddiye almayalım.
    Eninde sonunda biz değil,onlar bizi ciddiye alacaklar!
    Fanki tonki zonki...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)