Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sen de mi TRT!!!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Arkadaşlar Sakin Olalım Maraton Programını İzledim Oda Tam Bir Rezillikdi Hiç Bir Tehlikeli Pozisyonumuzu Göstermediler Sadece Goller ve Bu Görüntüler Trt'ye Ligtv Tarafından Veriliyor......Evet Arkadaşlar Kasti Yapılıyor.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynısını bende söyleyecektim.Fb maçının tüm pozisyonları, bizim sadece goller.Adalet mi bu ?
    Més Que Un Club

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de dikkat ettim trtnin verdiği özet oldukça kısaydı Eskişehir-fb maçına nazaran...

Nereden
    Almanya

medyada trabzonsporumuzun basarisini istemeyen kiskanc cok vatan haini var ,vatan haini cünkü türk futboluna cok sayida yildizi kazandiran ve ülkemizi cok iyi bir sekilde yurt disinda temsil eten trabzonsporumuza medyada verilmesi gereken deger kesinliklen bu degil trabzonsporumuza böyle engeller cikartmak yeni yildiz oyuncularin cikmasina engel olmakdan baska bisey degil yildiz oyuncularin yetismesine engel olmakda türk sporunun gelecegine engel,ülkenin disarida basarisina engel olmakdir buda vatan hainligidir

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaşlar 2-3 dakkanı muhasebesini mi yapıcaz ben diğer kanallarda maçı göremedim trt vermiş ya o bile yeter

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trt'ye kızacağımıza Ntv'ye kızalım..adamlar eskişehirspordan 3 büyüklerden sonra gelen nice başarıları olan takım diye söz edip bizi kaale almıyorlar, bunu söyleyen loran vayloyan denen bilgi yoksunu cahil spikeri çalıştıran kurumlar varken TRT'ye yüklenmek gereksiz...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Taner, haklısın belkide ama ben her meseleyi ortaya atmayalım derim. Şöyle bakalım mesela; bizim Belediye yi yenmemizin hiç bir sansasyon özelliği yok. Dolayısıyla haber se üstelik söz konusu olan kısa tutmalarının anlamak mümkün...Ben TRT ye güveniyorum...Ayrıca olur olmaz her şeye tepki zamanla eylem ve söylemi işlevsizleştirebilir. Yaptığımız hamlelerden netice almalıyız. Netice alamayacağımız hamleleri de biriktirelim derim. Eyvallah...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Cengiz o arkadaş fanatik biraz. Bir muhabir takip ettiği takım yenilince üzülebilir ama bunu belli etmez...Serdar Bali bile belli etmiyor üzülüp sevildiğini
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Almanya

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taner, haklısın belkide ama ben her meseleyi ortaya atmayalım derim. Şöyle bakalım mesela; bizim Belediye yi yenmemizin hiç bir sansasyon özelliği yok. Dolayısıyla haber se üstelik söz konusu olan kısa tutmalarının anlamak mümkün...Ben TRT ye güveniyorum...Ayrıca olur olmaz her şeye tepki zamanla eylem ve söylemi işlevsizleştirebilir. Yaptığımız hamlelerden netice almalıyız. Netice alamayacağımız hamleleri de biriktirelim derim. Eyvallah...
    trt devletin kanali herkese her kuruma ne pahasina olursa olsun esit mesafete durmali abartilan bisey yok

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TrabzonSpor'un TrabzonSpor'lulardan başka dostu varmı ki! Trt olsun
    .

KÖKSAL AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar olayı büyütmeye hiç gerek yok.

Ortada medyanın dayanamayacağı reyting denen bir şey var.

Bu bazı takımlara kul köle olmak için yeter de artar bile.

Aslında şöyle de bir gerçek var.

Fb ve Gs küme düşseler bile (ki ben kıyamet kopsa düşürmezler diyorum) önce onların maçları yayınlanır yine.Bunu kabullenelim.

Çünkü Türk milleti kendi şehrine sahip çıkmayıp da istanbulun semt takımlarını sahiplenirse(Trabzon hariç) olacağı budur.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suç Trt'nin Değil Arkadaşlar Beni Dinleyin Ya Koskoca Maraton Porgramı Bile Sadece Goleri Gösterdi Fener Maçını 2 saat 15 dakka bizimkini 15 dakka yorumladılar Suç Ligtv'nin Ligtv Bizden Nefret ediyor Emin Olun.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç umrumda değil.

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ortada bir yanlışlık var ama istenmeyerek olduğuna inanıyorum
    Erdoğan Arıkan en sevdiğim ve değer verdiğim spor proğramcısıdır ve Trabzonsporumuza karşı art niyetli olduğunu düşünmüyorum
    hatasını anlamıştır,kesinlikle telafi edecektir...
    YAVUZ SULTAN SELİM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortada bir yanlışlık var orası kesin amabu bir seferlik bir yanlış değil! hala maçları hangi sıraya göre verdikleri belli değil! hala hangi sıraya göre yorumladıkları belli değil! hala ömer üründül denen şahsiyet ısrarla bizim maçın yorumunun yapıldığı sıradakonuyu başka yereçekiyor! bunların hepsi bir seferlik olsa amenna ama değil! kimseden bize karşı bir torpil beklemiyoruz, takımın durumu kötüyken, reytingi düşükken fazla zaman ayırmamalarınada anlam verebilirim ama eğer kriter ligdeki durumsa(öyle demişti Erdoğan Arıkan) o zaman şimdi yiğidehakkıjnı teslim etme zamanıdır!

erdal abi,

evet fazla tepki zamanla işlevini kaybeder ama haklı olduğunda isyan etmiyorsan, hakkın verildiğinde de teşekkür etmiyorsan ciddiyetin kalmaz. biz TRT ye son şampiyonluğumuzun son maçının görüntülerini yayaınladığı için teşekkür ettik, her fırsattaErdoğan Arıkan'a güvenimizi dile getirdik o zaman şimdide sesimizi yükseltmeliyiz diyorum
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

zaten fenerin maçı özetti bizim maç ise sadece gollerden ibaret idi....

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünden beri maçın özetini izleyemedim nasıl iş bu ya belki 10 kere eses-fb maçının özetine rastladım bizim sadece golleri görebildim
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sanirim ligtv maclarin ozetlerini sizin gordugunuz gibi trt.ye iletti ki onlar da ellerindeki bandi yayinladilar. erdogan arikanla yuzyuze konusmalarimizda kisiligi ile ligtv sarlatanlarina hic benzemedigi ortada
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Murat Cömert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O zaman bu akşam ne dıyor Erdoğan Arıkan '' Şimdide Sırada Liderin maçı var''

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stadyum'un ana programı Pazar akşamları oluyor. Cumartesi akşamları sadece günün maçlarını gösteriyor ve fazla yorum da yapılmıyor. Genelde ilk maçın golleri, ikinci maçın ise biraz daha ayrıntılı özeti gösteriliyor.

Bu akşam özetimizi daha ayrıntılı ve uzun bir şekilde izleyeceğimizi düşünüyorum. Az bekleyelim...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende o prograım beklıyordum genıs özet ızlerım dıee sadece gollerı gösterdıı delırdım resmenn bu adamlara ödul mödul veermıceksın ıste
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalım bu duruma ne kılıf uyduracaklar...Birde o lider olarak geçen bir haftada TS puf topunu en öne alan görevlinin yüz şeklini görmek isterim açıkçası...
    Konu _SeRKaN_ tarafından (02.11.2008 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Nereden
    İstanbul

Aldırmayın bence...Onlara en güzel cevabı şampiyon olduğumuz gece onları yataklarında uyutmayarak, İstanbul'un her sokağını karnaval alanına çevirerek vereceğiz...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trt'ye kızacağımıza Ntv'ye kızalım..adamlar eskişehirspordan 3 büyüklerden sonra gelen nice başarıları olan takım diye söz edip bizi kaale almıyorlar, bunu söyleyen loran vayloyan denen bilgi yoksunu cahil spikeri çalıştıran kurumlar varken TRT'ye yüklenmek gereksiz...
    O kanı bozuğa bende uyuz oldum kapattım hemen Ntv'yi vayloyanmış hepsine gerekli ders verilecek mayıs ayı gelse bi an önce..
    DOZER CEMİL

Birazdan başlayacak Stadyum

Geniş özetinini görürsünüz.
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAŞASIN HOLİNANİZM!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)